Starity

Sean Bean - Accused Photoshoot 2012

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. augusztus 15. 13:22 #1
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
wub.gif wub.gif w00t.gif blush.gif meghajolo.gif
6 felhasználónak tetszik: goldman, zsofeeh, Misao, Pöttömke, Queen666, standoffan
2012. szeptember 17. 10:02 #2
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Kicsit kisebb, de még HQ, és ez is a shoothoz tartozik. Sean Bean, Tracie szerepében. meghajolo.gif meghajolo.gif
3 felhasználónak tetszik: Pöttömke, Queen666, standoffan
2012. szeptember 17. 10:07 #3
Pöttömke
Pöttömke
Miss Brightside
 
StátuszCause' I'm miss brightside...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.05.
Hozzászólás: 5011
Csatolások: 14884
Azonosító: 161655
Offline offline
Idézet (Grace Benning @ 2012.09.17. 10:02)
Kicsit kisebb, de még HQ, és ez is a shoothoz tartozik. Sean Bean, Tracie szerepében.  meghajolo.gif  meghajolo.gif


Ez a kép kiütött, a szó jó értelmében, mert még így is imádni való. blush.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2012. szeptember 17. 10:10 #4
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (Pöttömke @ 2012.09.17. 10:07)
Ez a kép kiütött, a szó jó értelmében, mert még így is imádni való. blush.gif


Élete legjobb alakítását nyújtotta ebben a produkcióban. Szavak nincsenek rá, mennyire odatette magát és mennyire hiteles volt. Odaadóan játszott, teljes beleéléssel, mindig megtalálván a helyes utat. Nem ripacskodott, mint sokan az ilyen szerepekben. Egyszerűen fantasztikus volt a játéka, mély, átérzett és nagyon kifinomult. meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Pöttömke
2012. szeptember 17. 10:15 #5
Pöttömke
Pöttömke
Miss Brightside
 
StátuszCause' I'm miss brightside...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.05.
Hozzászólás: 5011
Csatolások: 14884
Azonosító: 161655
Offline offline
Idézet (Grace Benning @ 2012.09.17. 10:10)
Élete legjobb alakítását nyújtotta ebben a produkcióban. Szavak nincsenek rá, mennyire odatette magát és mennyire hiteles volt. Odaadóan játszott, teljes beleéléssel, mindig megtalálván a helyes utat. Nem ripacskodott, mint sokan az ilyen szerepekben. Egyszerűen fantasztikus volt a játéka, mély, átérzett és nagyon kifinomult.  meghajolo.gif


Hát Ő nem tud rosszat alakítani. A leggagyibb filmet is képes színvonalassá tenni már a puszta játékával, és ez szerintem az egyik legnagyobb elismerés egy színésznek. Erre a legjobb példa a Villámtolvaj - Percy Jackson és az olimposziak. Nem tudom láttad e. Zeuszt játszotta, és imádtam. Sean fantasztikusan játszotta a főistent, lejátszott mindenkit a képernyőről. smileeee.gif Pedig a film alapból ellett rontva, de Ő képes volt megemelni a színvonalát a puszta jelenlétével is. smileeee.gif

Tracieként még nem láttam Sean-t, de biztosan utána nézek. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2013. február 21. 16:36 #6
cyrano2
cyrano2
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.19.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 187912
Offline offline
Új kiscserkészként nem tudom, aktuális e még írni ehhez a részhez, de megpróbálom. Egészen megdöbbentem ettől a filmtől, mert arra nem számítottam, hogy ennyire magával ragad. Eleinte, amikor a travi képet megláttam, kicsit féltem attól, hogy megnézzem, mert nem tudtam, lesznek e benne két férfi közötti intim jelenetek, pl. csőrözés, aminek a látványára én, mint nő, nem vagyok felkészülve. De ismerve azt, hogy ő mennyire visszafogott és igényes a szexuális tartalmak megjelenítésénél a filmjeiben, ezért reméltem, hogy gusztustalanságot úgysem játszik el, és így is lett. Az alakítás hihetetlen, megrendítő, tökéletes. Valóban nem is lehetett volna egy transzvesztitát ennél szolídabban és mégis hitelesen megjeleníteni. Egyedül a nőies tipegés magassarkúban nem volt tökéletes hála a Jóistennek, mert az baj lenne, de ő szerencsére fiúsan járkált. Női ruhában és sminkben igazi vásott kis csirkefogó volt végig, lehetett látni, hogy néha még vigyorog is önmagán és a szituációkon, de élvezi.
Jól áll neki ez az életkor.Amikor éppen a férfi énjét jelenítette meg az iskolában, és meghallottam, hogy arra a gyönyörű zenére Wordsworth Táncoló tűzliliomait mondja, a lélegzetem elállt, mert a Pasi, a hangja, a zene és a vers, ez a négy így együtt teljesen kiütött engem. Annál a jelenetnél pedig, amikor már kezdett rátalálni magára, és elkezdte szenvedélyesen mondani a verset, mert végre kiszabadult a kis vadoroszlán, a gyerekek pedig felébredtek az órán…….hát annál a résznél megsirattam szegénykét.
A film fontos üzenetet hordoz, amit kár, hogy kevesen hallanak, nincs nagyobb bukás annál, mint ha az ember nem vállalja fel önmagát, és tagadásban él.
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok