Starity

Jane Austen

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. augusztus 22. 13:34 #1
corny4
corny4
DramaQueen™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.25.
Hozzászólás: 1930
Csatolások: 1127
Azonosító: 156487
Offline offline
Úgy gondolom sokan tudják ki ő, vagy legalábbis azok akik szoktak olvasni, és főleg régebben írott könyveket.
Értelem és érzelem, Büszkeség és balítélet és Emma, hogy csak a nagyobbakat említsem blush.gif
Nagyon szeretem a könyveit, habár nem vagyok egy romantikus alkat. laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: Kelsey
2012. augusztus 25. 23:29 #2
- törölt felhasználó -    
Én se vagyok egy romantikus alkat, de ha már „lányregény”, akkor Team Charlotte és Emily Brontë blush.gif Félreértés ne essék, nem trollkodni jöttem ide. Maradjunk annyiban, hogy elismerem Austen kisasszony munkásságát és szerintem igenis mérföldkőnek számít az angol irodalom történetében, de nem tartozik a nagy kedvenceim közé, a legismertebb művének számító Büszkeség és balítélettel például nem tudok mit kezdeni, nem vajmi tetszetős. Viszont a Meggyőző érvek és a A klastrom titka nagyon is bejött.
2012. december 27. 11:49 #3
Smile15
Smile15
Potterhead
 
StátuszI am alone in a hostile world...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.07.
Hozzászólás: 1092
Csatolások: 10
Azonosító: 130740
Offline offline
Imádom Jane Austen könyveit smileeee.gif Annyira jól ír!! Lenne egy kérdésem biggrin.gif Miért nem tetszett Edmundnak a Mansfieldi kastélyban a színjátszás ötlete? Miért volt akkora hercehurca körülötte? Mik voltak az akkori illemszabályok a színházzal kapcsolatban? Miért lett volna Maria Bertramtól illetlenség? Köszi a válaszokat smileeee.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok