Starity

Perrie Edwards: „Össze akarom hozni Niallt és Jade-t!”

19 oldal 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. augusztus 23. 16:54 #181
Szamóca-97
Szamóca-97
visszatérő vendég
 
Státusz"I'd rather be hated for who i am, than loved for who i am not." - Curt Kobain
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.06.
Hozzászólás: 177
Csatolások: 0
Azonosító: 168694
Offline offline
Úgy alapból nincs bajom Perrie-vel, de én sem értem, hogy minek szól bele olyanba ami nem az ő dolga....persze az is lehet hogy jól fog elsülni. smileeee.gif
2012. augusztus 23. 16:56 #182
Reb_
Reb_
 
Státusz#thatPower
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.23.
Hozzászólás: 667
Csatolások: 373
Azonosító: 176380
Offline offline
már csak ez hiányzik hogy niall is megfertőződjön mert már zayn fogságba esett. nyomorék little mix
1 felhasználónak tetszik: Törpemókus
2012. augusztus 23. 16:57 #183
ducsaianna
ducsaianna
sztármániás
 
Státusz♥♥Ha nem harcolsz azért amit akarsz,ne sírj ha el fogod veszíteni!!♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.13.
Hozzászólás: 2140
Csatolások: 5
Azonosító: 162041
Offline offline
Szerintem Demi illik hozzá wub.gif
2012. augusztus 23. 16:58 #184
avenged
avenged
visszatérő vendég
 
StátuszBefore the story begins is it such a sin...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.11.
Hozzászólás: 236
Csatolások: 0
Azonosító: 177635
Offline offline
Nemnagyon értem Perriet mert ha nem sikerül összehozni öket akkor csak szomcsi lesz, ha pedig sikerülne őket összehozni akkor szerintem az se lenne túl boldog kapcsolat,,mivel erőltetetten jött össze. Niallnak inkább Demivel kéne összejönnie az sokkal cukub lenne smileeee.gif amúgy meg mi a szar az a Little Mix??
2012. augusztus 23. 17:00 #185
Törpemókus
Törpemókus
Tʜᴇ Bᴀʟᴛɪᴄᴘᴜғғ Bᴏʏs
 
Státusz"Strong people don't put others down - they lift them up."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.04.
Hozzászólás: 3398
Csatolások: 158
Azonosító: 179420
Offline offline
Idézet (Adrianna @ 2012.08.23. 16:45)
Kislányok, tanuljatok meg először helyesen írni, nézzetek meg pár Little Mix interjút (márha tudtok angolul egyáltalán, de ezt erősen kétlem) és azután lehet ítélkezni. Szerintem még a OD dalait sem értitek miről szólnak, szóval a tagjait sem ismerhetitek se ennek a bandának, se a Little Mixnek. Így pedig nem is szerethetitek/utálhatjátok őket, mert nem tudjátok milyenek. Ne higgyetek el minden pletykát, ne legyetek ilyen naivak. Én nem utálom a OD-t, de ez már túlzás amit műveltek. Biztos szegény srácoknak is tök jól esik, hogy ilyen rajongóik vannak. pardon.gif Perrie pedig egyáltalán nem olyan, mint ahogy ti gondoljátok, szóval le lehet szállni róla. A fórum szabálya határozottan tiltja az ilyesfajta beszólogatást.  huh.gif 
Amúgy bírom, hogy most meg pont arról zeng a sajtó, hogy Zayn megcsalta Perrie-t és a sok negatív tweet miatt töröltette magát a Twitterről, de még mindig csak a csajt kritizáljátok. Senki sem tökéletes, ha megcsalták egymást, ha nem, együtt vannak és ezen nem fogtok változtatni.

Én erre csak annyit mondok (de nem sértésből), hogy egyáltalán van valami jelentős értelmük a dalaiknak? Na ne már ... rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Adrianna
2012. augusztus 23. 17:05 #186
Hailie95
Hailie95
Ani_1D
 
StátuszSome people are blessings in your life, some are lessons.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.21.
Hozzászólás: 7221
Csatolások: 0
Azonosító: 158900
Offline offline
Nem tudom, de én pl nem szeretem ha a barátnőim valakivel annyira nagyon összeakarnak hozni. Én bízom a sorsban, hogy ő maga fogja elém hozni azt, aki kell. Szerintem tökre nem illenek össze. Ez most nema zért mondom, mert 1D rajongó vagyok. Mert eddig egyik 1Dsrác barátnővel se volt gondom, sőt örülök nekik, de szerintem nem illenek össze.
2012. augusztus 23. 17:17 #187
Évike12
Évike12
Ŧยckiภgρєяƒєct*♛
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.21.
Hozzászólás: 6857
Csatolások: 4984
Azonosító: 131678
Offline offline
Idézet
Lottie

Khhhm, látom rossz a szövegértő késességed. Semmi olyat nem írtam hogy utálom, csak azt hogy mindenki a saját ügyeit intézi, és nem mások irányítják az életét, de úgy látszik, ezt még nem a felfogást még nem ismeritek..
2012. augusztus 23. 17:19 #188
HSoNia
HSoNia
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.22.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 184237
Offline offline
Nem tudom hogy ebből mennyi az igazság...és ha ez igaz akkor nem értem hogy Perrie-nek ebbe mennyi beleszólása van?!Félre ne értsetek bírom Perrie-t de ez az egész szerintem hülye ötlet...én inkább Niall Demi párosítás mellett maradok szerintem sokkal édesebbek : )
2012. augusztus 23. 17:24 #189
- törölt felhasználó -    
Nem hiszem, hogy az ő dolga lenne.
2012. augusztus 23. 17:26 #190
karin98
karin98
visszatérő vendég
 
Státusz"And yes you’ll get slapped if you’re lookin’ hoe.”
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.27.
Hozzászólás: 375
Csatolások: 0
Azonosító: 172100
Offline offline
Szerintem Perrie ezzel most csak egy kis hírnévre vágyik pff Pedig csak a saját dolgaival kellene foglalkoznia pardon.gif
2012. augusztus 23. 17:34 #191
Lady Suzy
Lady Suzy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.11.
Hozzászólás: 8513
Csatolások: 350243
Azonosító: 98426
Offline offline
Habár Adrianna már szinte mindent leírt, amit mondani szerettem volna, azért nekem is van pár szavam. Elsősorban; észrevettétek, hogy Zayn azért törölte magát Twitterről, mert rengeteg olyan üzenetet kapott még a saját rajongóitól is, hogy Perrie így-úgy r*banc, meg csak kihasználja stb. A rajongóknak az lenne a dolguk, hogy minden döntésében támogatják, nem pedig az ellenkezőjét teszik. Most mondjátok itt, hogy milyen sz*rul esik Zayn-nek a sok utálkozó üzenet, de abba nem gondoltok bele, hogy az milyen érzés lehet neki, hogy útszélen és sarkon a barátnőjét szidják. Tessék elfogadni, hogy most éppen együtt vannak, boldogok, szeretik egymást.

A másik, hogy nem kell mindenben egyből a rosszindulatot látni. Ez csak egy kijelentés volt részéről, nem hinném, hogy komolyan gondolta. Továbbá értsétek meg, hogy a Little Mix nem a 1D által lett híres, azon kívül, hogy Perrie Zayn-nel jár, az ég világon semmi közük egymáshoz. Sem stílusilag, sem hangzásilag. A saját tehetségüknek köszönhetően nyerték meg az X Factor-t és már akkor rengeteg rajongójuk volt. Mint, ahogy már előttem is leírták, nincs szükségük a One Direction-re ahhoz, hogy híresek és sikeresek legyenek.

Idézet (Reb_ @ 2012.08.23. 16:56)
már csak ez hiányzik hogy niall is megfertőződjön mert már zayn fogságba esett. nyomorék little mix

Miért lennének nyomorékok? Azért, mert tehetségesek? Mert van hangjuk, stílusuk és hihetetlenül édes személyiségük? Kíváncsi lennék, hogy mennyire néztél utána, mi is az a Little Mix, mert, ha már így lenyomorékoztad őket, biztos mindent tudsz róluk. Olyan megérzésem van, hogy te is csak annyit tudsz, hogy Perrie ezt meg azt tette, akkor utáljuk az egész bandát, mert ők sem különbek. Továbbá egy kérdésem lenne hozzád. Tudod egyáltalán, hogy ki az a Jade? Mert, ha tudnád, hogy milyen aranyos alaptermészete van, biztos nem hagynák el ilyen szavak a szádat. Jade a legkevésbé sem érdemli meg, hogy ilyeneket mondjanak róla, javaslom kissé nézz utánuk, aztán ítélkezz felettük.

Idézet (avenged @ 2012.08.23. 16:58)
... ha pedig sikerülne őket összehozni akkor szerintem az se lenne túl boldog kapcsolat,,mivel erőltetetten jött össze. Niallnak inkább Demivel kéne összejönnie az sokkal cukub lenne smileeee.gif

Miért ez a Niall-Demi kapcsolat nem erőltetett? A média tukmálja rájuk az egészet, nekik meg szó szerint alig van beleszólásuk. Szerencsétlenek még nem is találkoztak egyszer sem, mégis mindenki odavan, hogy "jajj jöjjenek már össze, annyira édesek lennének együtt" stb. Személyes véleményem szerint egyáltalán nem illenek össze, mert teljesen más a stílusuk. Niall állandóan melegítőben jár és egyszerű pólókban, Demi meg szöges gigamega sarkú patacipőktől kezdve, ilyen olyan fuksszal díszített dzsekikig mindent magára húz. Ne értsetek félre, imádom a stílust, de nem passzol Niall-éhez. Jade ebből a szempontból megfelelőbb lenne, mert sokkal visszafogottabban öltözködik, de szerintem még ő sem az igazi számára.
Elnézést a regény miatt, de ez most így kitört belőlem.
5 felhasználónak tetszik: fashionbébíí, LoveNessa, Blaze, rencsi95, Lucky5
2012. augusztus 23. 17:42 #192
Maite_Selena fan
Maite_Selena fan
visszatérő vendég
 
StátuszOp,op,op,op,oppa GANGNAM STYLE<3333
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.19.
Hozzászólás: 473
Csatolások: 0
Azonosító: 184026
Offline offline
Pierre törődjön a maga dolgával!hagyja őket bééékéén! biggrin.gif amúgy Niall és Demi összeillenek smileeee.gif biggrin.gif
2012. augusztus 23. 17:43 #193
- törölt felhasználó -    
Lady Suzy.. meghajolo.gif pompom.gif
1 felhasználónak tetszik: Lady Suzy
2012. augusztus 23. 17:53 #194
- törölt felhasználó -    
Meg amúgy is.. Ti itt mind szörnyülködtök, hogy úr isten miért kell mások életébe beleártania magát.. Veletek még nem volt olyan, hogy esetleg segítettetek egy barátotoknak/barátnőtöknek összejönni valakivel? Vagy nem adtatok még tippeket ilyen témában..? Hiszen ez a barátok dolga nem? Vagy rosszul tudom? unsure.gif Meg szerintem ez amúgy is csak egy poén, egy tök jófej gesztus, nem kell ilyen komolyan venni, szerintem ez baráti körben tiszta természetes.. biggrin.gif Ti meg itt háborogtok. lol2.gif
4 felhasználónak tetszik: Lady Suzy, LoveNessa, Sugarbabes, Lucky5
2012. augusztus 23. 17:54 #195
Dreamer1D
Dreamer1D
új tag
 
StátuszLive.Love.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.23.
Hozzászólás: 7
Csatolások: 0
Azonosító: 184387
Offline offline
NIALLNEK NEM SZTÁR KELL
2012. augusztus 23. 17:58 #196
Simon Petra
Simon Petra
új tag
 
Státusz♥♡▂ ▃ ▅ ▆ █ One Direction █ ▆ ▅ ▃ ▂ ♥♡ ★••.•´Ż`•.••♥Little Mix♥••.•´Ż`•.••★
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.28.
Hozzászólás: 89
Csatolások: 0
Azonosító: 176708
Offline offline
Miért szól bele hogy Niall kivel járjon ha ő Demi után koslat akkor hajrá és mivan ha nem szereti azt a Jadent vagy kit?!
2012. augusztus 23. 18:05 #197
- törölt felhasználó -    
szerintem nem az ő dolga hogy mi van niallel smileeee.gif majd szól ha tetszik neki jade tongue.gif
2012. augusztus 23. 18:06 #198
Süty
Süty
ღMaybe,Onceღ™
 
Státusz"No Hay Nada Más De Lo Previsto"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.14.
Hozzászólás: 3297
Csatolások: 579
Azonosító: 133242
Offline offline
most ilyenem veszekedtek emberek? elmondom nektek, attól hogy jó hangja van és 'híres' attól még lehet egy kis szerelmi magánélete, még ha más téren nem hagyja őket békén a sajtó..-.-
szóval ha szegény kicsi Niall Demi után koslat akkor tartsátok tiszteletben ezt smileeee.gif
2012. augusztus 23. 18:08 #199
cs.hanna
cs.hanna
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.01.
Hozzászólás: 72
Csatolások: 0
Azonosító: 179104
Offline offline
nincs köze niall magán életéhez!
2012. augusztus 23. 18:14 #200
Tóth Barbi11 12
Tóth Barbi11 12
új tag
 
Státusz♥♥OneBand,OneDream,OneDirection.ForeveR1D!!!♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.26.
Hozzászólás: 23
Csatolások: 0
Azonosító: 178667
Offline offline
Kedvelem Perrie-t, de ez egyátalán nem az Ő dolga!! Foglalkozzon a magáéval!
19 oldal 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok