Starity

Ramones

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. november 17. 13:18 #21
- törölt felhasználó -    
Idézet (MsDeadpool @ 2013.11.17. 12:12)
Ramonest szeretem. ^^ 
Van egy Ramones pólóm is, ami miatt odajött hozzám egy csöves punk, hogy szeretne gratulálni, meg ez a legjobb együttes a világon, és elkezdett róluk mindent mondani, amit persze én már tudok... Kicsit paráztam tőle, de biztos örült, hogy van még remény a fiatalságban. XD Szerencséjére nem egy divatoló tinilányt fogott ki, aki azt hiszi a Ramonesra, hogy egy márka. sleep.gif

Ramones egy márka... ohmy.gif Az a vicc hogy amint ezt megemlítetted egyből eszembe jutott hogy márpedig vannak olyan senkiházi majmok akik a Ramoneshez hasonló nagy nevű együttesekről azt hiszik hogy csak egy márka név, tulajdonképpen erről is a multik tehetnek ha a H&M meg New Yorker féle tucatboltokat (mostanság elég sok ehhez hasonló boltban láttam már) nem lepnék el Ramoneses, Rolling Stonesos és Nirvanás pólók akkor a SWAG meg az ahhoz hasonló nyomoroncok nem újjongnának a bolt közepén hogy de aranyos smileys póló. mellow.gif Meg az is közrejátszik hogy a One Direction-höz hasonló bandák tagjai is előszeretettel hordanak ilyen nagy múltú együttes logóival ellátott ruhákat, ami által a fangirlök azt hiszik hogy egy menő márka. Szóval köszönöm hogy eszembe juttattad ezt. meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Jody
2013. november 17. 13:28 #22
menthol
menthol
killer queen
 
StátuszDet är de som går vilse som hittar de nya vägarna
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.16.
Hozzászólás: 5095
Csatolások: 183
Azonosító: 206342
Offline offline
Idézet (Supremacy @ 2013.11.17. 13:18)
Ramones egy márka... ohmy.gif Az a vicc hogy amint ezt megemlítetted egyből eszembe jutott hogy márpedig vannak olyan senkiházi majmok akik a Ramoneshez hasonló nagy nevű együttesekről azt hiszik hogy csak egy márka név, tulajdonképpen erről is a multik tehetnek ha a H&M meg New Yorker féle tucatboltokat (mostanság elég sok ehhez hasonló boltban láttam már) nem lepnék el Ramoneses, Rolling Stonesos és Nirvanás pólók akkor a SWAG meg az ahhoz hasonló nyomoroncok nem újjongnának a bolt közepén hogy de aranyos smileys póló. mellow.gif Meg az is közrejátszik hogy a One Direction-höz hasonló bandák tagjai is előszeretettel hordanak ilyen nagy múltú együttes logóival ellátott ruhákat, ami által a fangirlök azt hiszik hogy egy menő márka. Szóval köszönöm hogy eszembe juttattad ezt. meghajolo.gif

Imádom a Ramonest! Az egyik kedvenc együttesem! Kár, hogy a környezetemben nem sokan ismerik sad.gif
És hogy lehet azt hinni, hogy egy márka?! Komolyan, néhány embernek elég szűk a zenei ízlése...mad.gif
2013. november 17. 13:29 #23
Jody
Jody
not quite my tempo
 
StátuszChester
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.23.
Hozzászólás: 2249
Csatolások: 352
Azonosító: 204319
Offline offline
Idézet (Supremacy @ 2013.11.17. 13:18)
Ramones egy márka... ohmy.gif Az a vicc hogy amint ezt megemlítetted egyből eszembe jutott hogy márpedig vannak olyan senkiházi majmok akik a Ramoneshez hasonló nagy nevű együttesekről azt hiszik hogy csak egy márka név, tulajdonképpen erről is a multik tehetnek ha a H&M meg New Yorker féle tucatboltokat (mostanság elég sok ehhez hasonló boltban láttam már) nem lepnék el Ramoneses, Rolling Stonesos és Nirvanás pólók akkor a SWAG meg az ahhoz hasonló nyomoroncok nem újjongnának a bolt közepén hogy de aranyos smileys póló. mellow.gif Meg az is közrejátszik hogy a One Direction-höz hasonló bandák tagjai is előszeretettel hordanak ilyen nagy múltú együttes logóival ellátott ruhákat, ami által a fangirlök azt hiszik hogy egy menő márka. Szóval köszönöm hogy eszembe juttattad ezt. meghajolo.gif


Sajnos már én is találkoztam ilyen 'egyedekkel'.
De amin nagyon felháborodtam, az ezen az oldalon található. fear.gif
2013. november 17. 13:37 #24
- törölt felhasználó -    
Idézet (Jody @ 2013.11.17. 13:29)
Sajnos már én is találkoztam ilyen 'egyedekkel'.
De amin nagyon felháborodtam, az ezen az oldalon található. fear.gif

bokkod.gif Ezmegmiez? Uram atyám, kegyelmezz a népnek és tűnjön el a netről. Beütöttem és elájultam hogy mennyi találat lett. Ja meg az ehhez hasonló "művészi" képek miatt is van.
Ja csak hogy jó hírrel is szolgáljak, mint láthatjátok _ToTo_ meghallgatta a kérésemet és hihetetlen gyorsasággal csatolva lettek a Joey-ék. ^^
1 felhasználónak tetszik: Jody
2013. november 17. 13:52 #25
- törölt felhasználó -    
Megint én. Ugye jelenleg csak 5 adatlapot lehet csatoltatni egy topikhoz, és mint tudjuk voltak korábbi tagok is, ezért kicsit bonyolult a dolog ezért is kérdezném hogy Dee Dee-t csatoltassam vagy mást, mivel ő is alapító tag ezért gondoltam. blush.gif
2013. november 17. 16:26 #26
- törölt felhasználó -    
Idézet (Supremacy @ 2013.11.17. 13:18)
Ramones egy márka... ohmy.gif Az a vicc hogy amint ezt megemlítetted egyből eszembe jutott hogy márpedig vannak olyan senkiházi majmok akik a Ramoneshez hasonló nagy nevű együttesekről azt hiszik hogy csak egy márka név, tulajdonképpen erről is a multik tehetnek ha a H&M meg New Yorker féle tucatboltokat (mostanság elég sok ehhez hasonló boltban láttam már) nem lepnék el Ramoneses, Rolling Stonesos és Nirvanás pólók akkor a SWAG meg az ahhoz hasonló nyomoroncok nem újjongnának a bolt közepén hogy de aranyos smileys póló. mellow.gif Meg az is közrejátszik hogy a One Direction-höz hasonló bandák tagjai is előszeretettel hordanak ilyen nagy múltú együttes logóival ellátott ruhákat, ami által a fangirlök azt hiszik hogy egy menő márka. Szóval köszönöm hogy eszembe juttattad ezt. meghajolo.gif

Sajnos a Ramones / Pink Floyd / Nirvana / Beatles / Rolling Stones / Guns N' Roses esetleg még Metallica pólókat hordják nagyon sokan divatból. De amire tényleg rengeteg ember azt hiszi, hogy egy márka, az a Misfits koponyája...
És igen, ilyen boltokba ilyen pólóknak bekerülnie elég nagy hiba volt...:/ Aki tényleg szereti azokat az együtteseket, úgyis megtalálja a megfelelő helyet, honnan szerezzen magának cuccokat. De a sok divatmajom miatt már az igazi rajongókra is azt hiszik, hogy pózerek..
1 felhasználónak tetszik: Jody
2013. november 17. 17:15 #27
- törölt felhasználó -    
Idézet (MsDeadpool @ 2013.11.17. 16:26)
Sajnos a Ramones / Pink Floyd / Nirvana / Beatles / Rolling Stones / Guns N' Roses esetleg még Metallica pólókat hordják nagyon sokan divatból. De amire tényleg rengeteg ember azt hiszi, hogy egy márka, az a Misfits koponyája...
És igen, ilyen boltokba ilyen pólóknak bekerülnie elég nagy hiba volt...:/ Aki tényleg szereti azokat az együtteseket, úgyis megtalálja a megfelelő helyet, honnan szerezzen magának cuccokat. De a sok divatmajom miatt már az igazi rajongókra is azt hiszik, hogy pózerek..

Arról nem is tudtam hogy a Misfits koponyájáról is azt hiszik. mellow.gif De ahhoz már mekkora intelligencia hányados kell hogy valaki mindent márkának tekintsen?
Tudom hogy ez a Ramones topik de ha így belebonyolódtunk ebbe a logós dologba akkor..Hasonlít a Nirvana logóhoz. Szóval így belegondolva már mindenre rányomják ezeket.
1 felhasználónak tetszik: Jody
2013. november 17. 17:19 #28
menthol
menthol
killer queen
 
StátuszDet är de som går vilse som hittar de nya vägarna
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.16.
Hozzászólás: 5095
Csatolások: 183
Azonosító: 206342
Offline offline
Idézet (Supremacy @ 2013.11.17. 17:15)
Arról nem is tudtam hogy a Misfits koponyájáról is azt hiszik. mellow.gif De ahhoz már mekkora intelligencia hányados kell hogy valaki mindent márkának tekintsen?
Tudom hogy ez a Ramones topik de ha így belebonyolódtunk ebbe a logós dologba akkor..Hasonlít a Nirvana logóhoz. Szóval így belegondolva már mindenre rányomják ezeket.

Nem is tudtam, hogy csak így rányomják ohmy.gif Ez durva :/
2013. november 17. 20:05 #29
- törölt felhasználó -    
Idézet (menthol @ 2013.11.17. 17:19)
Nem is tudtam, hogy csak így rányomják ohmy.gif Ez durva :/

Reklám fogás, undorító.(kapja be az összes divatfan. ^^)
Johnny Ramone interjú
Interjú 2
2 felhasználónak tetszik: Darkness, Jody
2013. november 30. 18:25 #30
Briguss0205
Briguss0205
*Blogger*
 
Státusz-
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.26.
Hozzászólás: 1726
Csatolások: 115
Azonosító: 159342
Offline offline
Hali^^
Örülök hogy megnyílt ez a topic^^ Bár senki nem nézné ki belőlem,én tényleg nagyon szeretem a Ramonest<3
És van olyan szerencsém hogy én szerkeszthetem az adatlapjukat starityn smileeee.gif
2013. november 30. 18:28 #31
Briguss0205
Briguss0205
*Blogger*
 
Státusz-
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.26.
Hozzászólás: 1726
Csatolások: 115
Azonosító: 159342
Offline offline
Idézet (,2013.08.02. 00:22~4216089)
már van oldal Joey-ről:)
http://starity.hu/sztarok/joey-ramone-/

Én csinálom smileeee.gif
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok