Starity

Negative

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. szeptember 09. 02:29 #1
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Finn glam-rock banda, 1997-ben alakultak meg. Saját zenéjüket érzelmes rock 'n' rollként írják le.

Tagok:
Jonne Aaron - Ének
Antti Anatomy - Basszusgitár
Jay Slammer - Dob
Nakki/Mr.Snack - Billentyű, vokál
Hata Salmi - Gitár

Ex-tagok:
Larry Love - Gitár
Sir Christus - Gitár, vokál



Remélem, rajtam kívül van még egy-két ember, aki ismeri őket és ide is téved. wink.gif Ha igen, mi a véleményetek, kedvenc tagok, számok? smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Darkness
2013. március 01. 13:18 #2
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Hello!

Here is some official info of my solo project and NEGATIVE in case You have not heard.
This year I am focusing on my solo album that will be released this spring. Also a solo tour will follow the album. This is a dream I've had for quite some time, and now seems to be the right time for it. The album is going to be great and I am very eager to get on the road with my solo project band and play the songs all over Finland.

The last NEGATIVE gig for the year will be played 15.3 in Salo. After that NEGATIVE will have a break until we return with a new album.

Lovely springtime & see you on the road*

-Jonne-

bármennyire is nem él a topik, ezt képtelen vagyok nem megosztani. hátha egyszer, végre valamikor idetéved valaki.
nem értem, mégis miért kell feloszlania a bandának a szóló karrierje miatt? egyáltalán azt sem értem, miért kell most ezt elkezdenie. hiszen most van talán a NGT-vel a karrierje csúcsán, hiszen már eljutottak Amerikába is. unsure.gif
jó, tudom, hogy Jonnének ez is nagy álma, de félek, hogy így a másik, egy még nagyobb teljesen szét fog esni. esélytelennek tartom, hogy most abbahagyják, learatja a babérokat, ha minden a tervei szerint jön össze, aztán újra összeállnak. felfoghatatlan, hogy tizenöt év zenélés után hogy képes csak így eldobni magától a zenekart... unsure.gif és jó, azt írta, ezután csinálják tovább az új lemezt, de szerintem ez akkor sem így megy.
vélemények? blush.gif
a negatívságom ellenére viszont a szóló albumára nagyon kíváncsi leszek, de szörnyen félek. azzal csak Finnországban fog turnézni is, én már megőrülök a hiányától... és szörnyen hiányoznának a fiúk, ha vége lenne. sad.gif
1 felhasználónak tetszik: Alszi666
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Larry Love Larry Love 15080.