Starity

Tom Hiddleston éhezett sorozata forgatásán

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. szeptember 13. 15:32 #21
- törölt felhasználó -    
hát megint egy nagyon jó cikk smileeee.gif és arra is rájöttem hogy miért volt Tom annyira sovány amikor a Henriket forgatták smileeee.gif Tom nagyon jó színész és nagyon beleéli magát a szerepébe.ezt már vagy századszorra mondom de ez az igazság smileeee.gif smileeee.gif <3
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2012. szeptember 14. 00:02 #22
sofie_par_amore
sofie_par_amore
visszatérő vendég
 
Státusztöröm a fejem és linkin parkot hallgatok
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.08.
Hozzászólás: 278
Csatolások: 0
Azonosító: 128961
Offline offline
Elhivatottság, Hiddleston a neved.
(csak hogy Shakespeare-re utaljak)
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2012. szeptember 14. 00:12 #23
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (nyéki laura123 @ 2012.09.13. 15:32)
Tom nagyon jó színész és nagyon beleéli magát a szerepébe.ezt már vagy századszorra  mondom de ez az igazság smileeee.gif smileeee.gif <3


Nekem új infó volt hogy a Bosszúállókban hagyta magát jól helyben hagyni. Én azért csak elgondolkodtam volna azon hogy miért legyek én az egyetlen aki megengedi hogy elbánjanak vele egy film kedvéért de látjuk Tom nem így gondolkodik. biggrin.gif Kíváncsi vagyok rajta lesz-e a DVD az a pár jelenet amiben Rufallo a földön húzta maga után és rázogatta a vállánál. Marknak majd' lezsibbadt a keze annyira megrántotta, Tom pedig röhögött mikor földet ért. Nem, nem fájlalja a hátát vagy a könyökét, elröhögi magát, csúnyán beszél és bocsánatot kér. Hihetetlen egy alak. biggrin.gif
2012. szeptember 14. 00:29 #24
Bhelga
Bhelga
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.21.
Hozzászólás: 1938
Csatolások: 430
Azonosító: 32807
Offline offline
Köszi a cikket smileeee.gif
2012. szeptember 14. 06:28 #25
marvellany
marvellany
time-traveller
 
StátuszLet the sky fall when it crumbles we will stand tall face it all together...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.28.
Hozzászólás: 1426
Csatolások: 133
Azonosító: 172167
Offline offline
Opely88 de ezért is szeretjük biggrin.gif
2012. szeptember 14. 06:30 #26
marvellany
marvellany
time-traveller
 
StátuszLet the sky fall when it crumbles we will stand tall face it all together...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.28.
Hozzászólás: 1426
Csatolások: 133
Azonosító: 172167
Offline offline
ophely88* bocsi nem láttam
2012. szeptember 14. 18:58 #27
PinkPoison
PinkPoison
† hentai tensai shoujo †
 
StátuszNéha
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.26.
Hozzászólás: 2582
Csatolások: 19
Azonosító: 176526
Offline offline
ophely88 hát igen xD
2012. szeptember 14. 22:37 #28
LuluDarling
LuluDarling
visszatérő vendég
 
StátuszLove your life...because your life is what you have to give. - Tom Hiddleston
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.01.29.
Hozzászólás: 112
Csatolások: 618
Azonosító: 50966
Offline offline
Nagyon-nagyon köszönöm az interjút! Bevallom, amikor először láttam képeket és részleteket az V. Henrikből, rögtön feltűnt, hogy Tom milyen vékony benne és nyúzott. Szerintem rendesen lement róla néhány kiló. Hiába, ő is az a fajta színész, aki képes teljes metamorfózison átesni, hogy eljátssza a szerepet, a karaktert, amit alakít. Úgy gondolom, hogy Tom tökéletes Shakespeare színész, különleges tehetsége van a legapróbb érzelmek megjelenítésére is. A száraz Shakespeare szöveg tényleg nagyon nyőgve-nyelős lett volna így filmen, mesterkélt és színpadias, de ahogy ezt Tom is mondta, azzal, hogy csatajelenet vagy vívás után lihegve, végsőkig kifáradva hangzanak el azok a szavak, sokkal közelibbé és néző számára megélhetővé tették az egészet. Le a kalappal Tom és az egész készítő gárda előtt. Azt hiszem, újabb generációval sikerült megszerettetniük Shakespeare-t.
Még egyszer köszönöm az interjút!
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2012. szeptember 14. 23:19 #29
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (LuluDarling @ 2012.09.14. 22:37)
Nagyon-nagyon köszönöm az interjút! Bevallom, amikor először láttam képeket és részleteket az V. Henrikből, rögtön feltűnt, hogy Tom milyen vékony benne és nyúzott. Szerintem rendesen lement róla néhány kiló. Hiába, ő is az a fajta színész, aki képes teljes metamorfózison átesni, hogy eljátssza a szerepet, a karaktert, amit alakít. Úgy gondolom, hogy Tom tökéletes Shakespeare színész, különleges tehetsége van a legapróbb érzelmek megjelenítésére is. A száraz Shakespeare szöveg tényleg nagyon nyőgve-nyelős lett volna így filmen, mesterkélt és színpadias, de ahogy ezt Tom is mondta, azzal, hogy csatajelenet vagy vívás után lihegve, végsőkig kifáradva hangzanak el azok a szavak, sokkal közelibbé és néző számára megélhetővé tették az egészet. Le a kalappal Tom és az egész készítő gárda előtt. Azt hiszem, újabb generációval sikerült megszerettetniük Shakespeare-t. 
Még egyszer köszönöm az interjút!


Kár hogy egyes emberek ezt nem értik ami nem is fáj annyira mint amikor azt olvasom hogy megjátsza magát vagy felhívó jelleggel csinálja. Hogy lehet ezt így látni? Elnézést de nem értem. Mi az hogy egy férfi nem vesz magához kaját a forgatáson amikor harci jeleneteket vesznek fel? Felhívó jelleg? Megjátszás? És a megjátszással mit érne el? Sajnálat a fanoktól? Rivaldafény? Ha mindezt Amerikában mondja egy talkshow-ban, másképpen hangozna de nem hinném egy angol színházas és drága magazinnak adott interjúban figyelemfelkeltésből nyilatkozik ilyet. blink.gif

Tom hozzállása a dolgokhoz kivételes persze nem ő az egyetlen. Egyértelmű hogy az a hozzá legközelebb álló műfaj és nem pedig más. Amit nagyon sajnálok, az az hogy nem talált forgalmazóra a film, egyszerűbb lenne amcsi forgalmazón keresztül hozzájutni a boltból de ugyebár erre nincs igény. Lokira van, szeressük és istenítsük csupán egy szerepéért amiben ráadásul nem is hozza élete legjobb alakítását, igen, azt szeressük és obszesszív módon imádjuk de ha le kell ülni és meg kell nézni a Hollow Crown-t, szemöldök emelgetés van hogy ez mi, mire fel, miért nem fekete haja és miért beszél úgy ahogy? Barátunk nem kap elég elismerést de ez szerintem nem Tomnak hanem a fangörltáborának bizonyos embereinek a hibája. Egy megbecsületlen kincs a sok szemét között, akit ráadásul egyre jobban utálnak és úgy húzzák le a színészi teljesítményét hogy semmit nem láttak csak Lokiként. Tom, menj haza és csinálj több drámát. 110.gif Siratom a Wallander korszakot mikor még az emberek a tehetségéért szerették. cry.gif
2012. szeptember 15. 09:57 #30
SsciorLuv
SsciorLuv
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.17.
Hozzászólás: 1146
Csatolások: 585
Azonosító: 183769
Offline offline
LuluDarling,ophely88:Egyetértek mindkettőtökkel.Shakespeare alkotásai lenyűgözőek és jó hogy ezt tényleg egy új generációnak is megmutatták.Amit pedig a megjátszásról mondanak és amit ophely leírt az felháborító.Tényleg hogy játszhatná el ezeket és mi értelme lenne ezzel felhívnia magára a figyelmet,felháborítónak tartom,hogy egy ilyen embert ilyen mértékben lenézzenek csak azért mert jó színészhez méltán bármit elvisel és mindent bele ad egy-egy filmbe!Ez a baj a generációnkal,az igazi tehtségek álítólag "megjátszák" magukat,a tehetségteleneket,pedig több millióan bámulják!
Tom heart.gif
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2012. szeptember 15. 21:00 #31
LuluDarling
LuluDarling
visszatérő vendég
 
StátuszLove your life...because your life is what you have to give. - Tom Hiddleston
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.01.29.
Hozzászólás: 112
Csatolások: 618
Azonosító: 50966
Offline offline
Idézet (ophely88 @ 2012.09.14. 23:19)

Tom hozzállása a dolgokhoz kivételes persze nem ő az egyetlen. Egyértelmű hogy az a hozzá legközelebb álló műfaj és nem pedig más. Amit nagyon sajnálok, az az hogy nem talált forgalmazóra a film, egyszerűbb lenne amcsi forgalmazón keresztül hozzájutni a boltból de ugyebár erre nincs igény. Lokira van, szeressük és istenítsük csupán egy szerepéért amiben ráadásul nem is hozza élete legjobb alakítását, igen, azt szeressük és obszesszív módon imádjuk de ha le kell ülni és meg kell nézni a Hollow Crown-t, szemöldök emelgetés van hogy ez mi, mire fel, miért nem fekete haja és miért beszél úgy ahogy? Barátunk nem kap elég elismerést de ez szerintem nem Tomnak hanem a fangörltáborának bizonyos embereinek a hibája. Egy megbecsületlen kincs a sok szemét között, akit ráadásul egyre jobban utálnak és úgy húzzák le a színészi teljesítményét hogy semmit nem láttak csak Lokiként. Tom, menj haza és csinálj több drámát.  110.gif  Siratom a Wallander korszakot mikor még az emberek a tehetségéért szerették.  cry.gif

Én is rettenetesen sajnálom, hogy nem sikerült forgalmazót találni, mert semmire nem vágyom jobban, mint hogy eredeti DVD kiadványban tarthassam kezemben ezt a sorozatot.
Ami pedig azt illeti, hogy visszasírjuk a Wallander-Return to Cranford-Miss Austen Regret korszakot, nos igen...bár én bevallom őszintén, hogy a Thor-ral ismertem meg, de miután "visszanéztem" a filmjeit, nos én is visszasírom őket. De nagyon boldog voltam, hogy megcsinálta a Hollow Crown sorozatot. Minden bizonnyal rettenetesen ciki, de én bevallom őszintén, megvettem Shakespeare IV. és V. Henrikjét könyvben, az V.-en már túl vagyok, most pedig a IV. első részét olvasom, mindegyik kötet tele van színes cetlikkel,post it-ekkel, amikkel megjelölöm magamnak a fontosabb jeleneteket, monológokat, hogy hol találom őket és úgy szoktam nézni a filmet, hogy közben vele együtt olvasom, mert a fontosabb helyeken egyezik a szöveg, persze érzékeltem, hogy van,a hol kimaradtak kisebb-nagyobb részek, ilyesmi...szóval valószínűleg überciki, de én ilyesmire vetemedtem, mert igenis, érdekel, hogy miről szól, hogy Tom miért mondja azt a monológot olyan beleéléssel...nem csak azért nézem, hogy a látványra csorgassam a nyálamat... blush.gif Örülnék, ha még több ilyen filmet vállalna...de most, hogy beszippantotta Hollywood...hát nem tudom...igazából engem az is eléggé paffra tett, hogy nem láthatom a harmadik évadban Magnus szőke, göndör fejét a Wallanderben...na mindegy... unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2012. szeptember 15. 22:01 #32
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (LuluDarling @ 2012.09.15. 21:00)
Én is rettenetesen sajnálom, hogy nem sikerült forgalmazót találni, mert semmire nem vágyom jobban, mint hogy eredeti DVD kiadványban tarthassam kezemben ezt a sorozatot. 
Ami pedig azt illeti, hogy visszasírjuk a Wallander-Return to Cranford-Miss Austen Regret korszakot, nos igen...bár én bevallom őszintén, hogy a Thor-ral ismertem meg, de miután "visszanéztem" a filmjeit, nos én is visszasírom őket. De nagyon boldog voltam, hogy megcsinálta a Hollow Crown sorozatot. Minden bizonnyal rettenetesen ciki, de én bevallom őszintén, megvettem Shakespeare IV. és V. Henrikjét könyvben, az V.-en már túl vagyok, most pedig a IV. első részét olvasom, mindegyik kötet tele van színes cetlikkel,post it-ekkel,  amikkel megjelölöm magamnak a fontosabb jeleneteket, monológokat, hogy hol találom őket és úgy szoktam nézni a filmet, hogy közben vele együtt olvasom, mert a fontosabb helyeken egyezik a szöveg, persze érzékeltem, hogy van,a hol kimaradtak kisebb-nagyobb részek, ilyesmi...szóval valószínűleg überciki, de én ilyesmire vetemedtem, mert igenis, érdekel, hogy miről szól, hogy Tom miért mondja azt a monológot olyan beleéléssel...nem csak azért nézem, hogy a látványra csorgassam a nyálamat... blush.gif Örülnék, ha még több ilyen filmet vállalna...de most, hogy beszippantotta Hollywood...hát nem tudom...igazából engem az is eléggé paffra tett, hogy nem láthatom a harmadik évadban Magnus szőke, göndör fejét a Wallanderben...na mindegy... unsure.gif


Én már akkor 'szerelmetes' voltam 'beléje' mikor a Wallanderben láttam, a Thor láttán a falba ütögettem a fejem hogy mit csináltál drága barátom. Szó se róla, jól alakított, Tom még egy ilyen tömegcucc filmben sem ad ki a kezéből 50%-os munkát de a falkaparás akkor sem maradt el. Persze megbocsátjuk neki mert kihívásra vágyott, kellett neki a pénz és lássuk be, más is így csinálja, elvállal ezt azt de amellett azért még alkot értelmesebb vagy kézenfekvőbb filmekben. Shame, hogy nem akadtak amerikai forgalmazóra de ezen nem kell meglepődni, nem is vártunk többet az amerikaiaktól, nem is reménykedtem abban hogy forgalmazzák majd, tudtam hogy Amazon lesz belőle, tudtam. Amerikában még csak most megy majd le a PBS-en. Esetleg ők .. De akkor sem fogod tudni itt megvenni mert ők nem forgalmaznak Amerikán kívül szóval megint mi szívtunk. dry.gif Áh, a post it módszer biggrin.gif Ez nem ciki, ez jó. A látványra való fangörlnyálcsorgató rajongók egy külön állatfaj, már elnézést kérek, örülj hogy nem olvasod a baromságaikat Tumblr oldalon. A THC nagyon sikeres volt és szerintem a BBC számít még rá, a baj csak az hogy a Thor és Bosszúállók 2 miatt megint le lesz foglalva egy darabig. Bizony, várni kell, a jóra és minőségre mindig várni kell addig pedig várhatjuk a Thor 2-t amiben talán meghal talán nem. mellow.gif Ahogyan elnézem az IMDB adatlapján, szerepel egy két jó filmben, a vámpíros filmjét most forgatja külföldön de ha visszajön, egyből Loki, már megint. A drága Tomunkat csak akkor kapjuk vissza ha Loki meghal egyik filmben. Öt filmre írt alá szerződést, kettő lement, majdcsak eljön a mi időnk. 110.gif Igen, én ilyen 'gonosz' vagyok.

Idézet (SsciorLuv @ 2012.09.15. 09:57)
Amit pedig a megjátszásról mondanak és amit ophely leírt az felháborító.Tényleg hogy játszhatná el ezeket és mi értelme lenne ezzel felhívnia magára a figyelmet,felháborítónak tartom,hogy egy ilyen embert ilyen mértékben lenézzenek csak azért mert jó színészhez méltán bármit elvisel és mindent bele ad egy-egy filmbe!Ez a baj a generációnkal,az igazi tehtségek álítólag "megjátszák" magukat,a tehetségteleneket,pedig több millióan bámulják!


Naívak, nem látják a fától az erdőt. Siratom az emberiséget.
1 felhasználónak tetszik: LuluDarling
2012. szeptember 15. 22:25 #33
LuluDarling
LuluDarling
visszatérő vendég
 
StátuszLove your life...because your life is what you have to give. - Tom Hiddleston
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.01.29.
Hozzászólás: 112
Csatolások: 618
Azonosító: 50966
Offline offline
Idézet (ophely88 @ 2012.09.15. 22:01)
Én már akkor 'szerelmetes' voltam 'beléje' mikor a Wallanderben láttam, a Thor láttán a falba ütögettem a fejem hogy mit csináltál drága barátom. Szó se róla, jól alakított, Tom még egy ilyen tömegcucc filmben sem ad ki a kezéből 50%-os munkát de a falkaparás akkor sem maradt el. Persze megbocsátjuk neki mert kihívásra vágyott, kellett neki a pénz és lássuk be, más is így csinálja, elvállal ezt azt de amellett azért még alkot értelmesebb vagy kézenfekvőbb filmekben. Shame, hogy nem akadtak amerikai forgalmazóra de ezen nem kell meglepődni, nem is vártunk többet az amerikaiaktól, nem is reménykedtem abban hogy forgalmazzák majd, tudtam hogy Amazon lesz belőle, tudtam. Amerikában még csak most megy majd le a PBS-en. Esetleg ők .. De akkor sem fogod tudni itt megvenni mert ők nem forgalmaznak Amerikán kívül szóval megint mi szívtunk. dry.gif Áh, a post it módszer  biggrin.gif Ez nem ciki, ez jó. A látványra való fangörlnyálcsorgató rajongók egy külön állatfaj, már elnézést kérek, örülj hogy nem olvasod a baromságaikat Tumblr oldalon. A THC nagyon sikeres volt és szerintem a BBC számít még rá, a baj csak az hogy a Thor és Bosszúállók 2 miatt megint le lesz foglalva egy darabig. Bizony, várni kell, a jóra és minőségre mindig várni kell addig pedig várhatjuk a Thor 2-t amiben talán meghal talán nem.  mellow.gif Ahogyan elnézem az IMDB adatlapján, szerepel egy két jó filmben, a vámpíros filmjét most forgatja külföldön de ha visszajön, egyből Loki, már megint. A drága Tomunkat csak akkor kapjuk vissza ha Loki meghal egyik filmben. Öt filmre írt alá szerződést, kettő lement, majdcsak eljön a mi időnk.  110.gif Igen, én ilyen 'gonosz' vagyok. 
Naívak, nem látják a fától az erdőt. Siratom az emberiséget.

Nos, most biztosan lesüllyedek a szemedben a bányászbéka segge alá, de nekem is van Tomos Tumblr...illetve Tomblr oldalam és nagyon szeretem csinálni, rebloggolni, de igyekszem figyelni arra, hogy mikor és mit. blush.gif
Köszi a sok új infót, igazság szerint fogalmam sem volt róla, hogy öt filmre írt alá és csak (elnézéstelnézéstelnézést) drukkoltam, hogy a Bosszúállók 2-ben visszatérjen Loki, de ezek szerint ez is biztos.(?) Azért remélem, hogy ezek mellett jut még ideje más filmekre is, főleg olyanokra, amiket moziban is meg lehet nézni. Nagyon szívesen látnám őt történelmi filmekben, hasonlóban, mint a War Horse, csak mondjuk ne haljon meg benne, sajnos amikor annál a bizonyos jelenetnél mutatják az arcát, amin tisztán látszik az iszonyat és a félelem, hogy tudja jól, két másodperc múlva meg fog halni, nos...sajnos azt az én gyenge lelkem nem bírja elviselni... blush.gif
Jaj, meg még az előbb írtad, hogy amikor egy rajongó megnézi a Hollow Crown-t, nem érti, hogy Tomnak miért nem fekete a haja és miért nem úgy beszél...erről az jutott az eszembe, hogy én szó szerint beteg vagyok, amikor fekete hajjal látom. Nekem az original szőke, göndör az imádnivaló, ha róla van szó, nagyon sajnálom, hogy amióta Hollywoodban nyomul - én úgy érzem - cikinek tartja...amikor azt mondja, hogy úgy néz ki vele, mint egy "Golden Retriever"...Jajjj ez a fiú... wub.gif
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2012. szeptember 15. 23:00 #34
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (LuluDarling @ 2012.09.15. 22:25)
Nos, most biztosan lesüllyedek a szemedben a bányászbéka segge alá, de nekem is van Tomos Tumblr...illetve Tomblr oldalam és nagyon szeretem csinálni, rebloggolni, de igyekszem figyelni arra, hogy mikor és mit.  blush.gif 
Köszi a sok új infót, igazság szerint fogalmam sem volt róla, hogy öt filmre írt alá és csak (elnézéstelnézéstelnézést) drukkoltam, hogy a Bosszúállók 2-ben visszatérjen Loki, de ezek szerint ez is biztos.(?) Azért remélem, hogy ezek mellett jut még ideje más filmekre is, főleg olyanokra, amiket moziban is meg lehet nézni. Nagyon szívesen látnám őt történelmi filmekben, hasonlóban, mint a War Horse, csak mondjuk ne haljon meg benne, sajnos amikor annál a bizonyos jelenetnél mutatják az arcát, amin tisztán látszik az iszonyat és a félelem, hogy tudja jól, két másodperc múlva meg fog halni, nos...sajnos azt az én gyenge lelkem nem bírja elviselni... blush.gif 
Jaj, meg még az előbb írtad, hogy amikor egy rajongó megnézi a Hollow Crown-t, nem érti, hogy Tomnak miért nem fekete a haja és miért nem úgy beszél...erről az jutott az eszembe, hogy én szó szerint beteg vagyok, amikor fekete hajjal látom. Nekem az original szőke, göndör az imádnivaló, ha róla van szó, nagyon sajnálom, hogy amióta Hollywoodban nyomul - én úgy érzem - cikinek tartja...amikor azt mondja, hogy úgy néz ki vele, mint egy "Golden Retriever"...Jajjj ez a fiú... wub.gif


Te egyike vagy azoknak akik tegnapelőtt halálosan megfenyegették Tomot amiért nem került elő forgatási kép Lokiról? Te voltál az a személy aki a néhány napja megjelent új képei közül az egyiket átphotoshopolta és leradírozta a kisgatyát? Nem hinném, addig nincs gond míg nem tartozol egyik csoporthoz sem. Ja, a shiperek kimaradtak. Falnak tudnék menni a Thorki shiperektől, tényleg. dry.gif
Szerintem látjuk még történelmi filmekben, csak idő kérdése. Az Only lovers left alive napjainkban játszódó vámpíros sztori lesz, a Black Angel film is, tehát egy újabb történelmesre várnunk kell. Most Hitchokot kellene ünnepelni. Mérges is vagyok mert a BBC Magyarországon forgat és nem tették bele de hát amúgy sem érne drága Lokika miatt. mellow.gif
Szerintem fekete haj jól áll neki, kifejezetten fiatalítja, nekem úgy is bejön, bár barnával a kedvencem mit ne mondjak. Majd lelép Hollywoodból ő is és megunja a festegetést, visszakapjuk a Tomikánkat, eredeti hajszínnel beza... rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: LuluDarling
2012. szeptember 15. 23:24 #35
LuluDarling
LuluDarling
visszatérő vendég
 
StátuszLove your life...because your life is what you have to give. - Tom Hiddleston
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.01.29.
Hozzászólás: 112
Csatolások: 618
Azonosító: 50966
Offline offline
Idézet (ophely88 @ 2012.09.15. 23:00)
Te egyike vagy azoknak akik tegnapelőtt halálosan megfenyegették Tomot amiért nem került elő forgatási kép Lokiról? Te voltál az a személy aki a néhány napja megjelent új képei közül az egyiket átphotoshopolta és leradírozta a kisgatyát? Nem hinném, addig nincs gond míg nem tartozol egyik csoporthoz sem. Ja, a shiperek kimaradtak. Falnak tudnék menni a Thorki shiperektől, tényleg.  dry.gif 
Szerintem látjuk még történelmi filmekben, csak idő kérdése. Az Only lovers left alive napjainkban játszódó vámpíros sztori lesz, a Black Angel film is, tehát egy újabb történelmesre várnunk kell. Most Hitchokot kellene ünnepelni. Mérges is vagyok mert a BBC Magyarországon forgat és nem tették bele de hát amúgy sem érne drága Lokika miatt.  mellow.gif 
Szerintem fekete haj jól áll neki, kifejezetten fiatalítja, nekem úgy is bejön, bár barnával a kedvencem mit ne mondjak. Majd lelép Hollywoodból ő is és megunja a festegetést, visszakapjuk a Tomikánkat, eredeti hajszínnel beza...  rohog.gif

Nos, részemről történő halálos fenyegetésről speciel nem tudok, hacsak nem nyomtam valamit nagyon durván félre, de remélem, ez több hónapnyi igen magvas tapasztalatomnak köszönhetően ez a veszély nem áll fenn... biggrin.gif Ami pedig azokat a rajongókat illeti, akik viszont ezt tették, nos...csak gratulálni tudok ahhoz, hogy így lejáratják a többi rajongót és visszaélnek Tom bizalmával és kedvességével a rajongói felé.
Érdekes,én meg pont azért nem szeretem a fekete hajat, mert szerintem meg öregíti. _nevet.gif Na kérem szépen, hol van itt az igazság? Egyébként úgy látom, az elmúlt 1 évben igencsak...hát megférfiasodott...szerintem idősebbnek tűnik, mint az igazi kora. Na nem mintha ez engem zavarna, csak mondjuk ilyen Wallanderes időszakban megszoktam, hogy fiatalabbnak néz ki a koránál...de mondjuk a Thorban is olyan kis fiatalnak látszott, hát ahhoz képest az Avengersben...Ha nem tudom, hogy az is ő, lehet, hogy fel sem ismerem... blush.gif (És igen, én nevezem magamat rajongónak...)
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2012. szeptember 15. 23:30 #36
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (LuluDarling @ 2012.09.15. 23:24)
Nos, részemről történő halálos fenyegetésről speciel nem tudok, hacsak nem nyomtam valamit nagyon durván félre, de remélem, ez több hónapnyi igen magvas tapasztalatomnak köszönhetően ez a veszély nem áll fenn... biggrin.gif Ami pedig azokat a rajongókat illeti, akik viszont ezt tették, nos...csak gratulálni tudok ahhoz, hogy így lejáratják a többi rajongót és visszaélnek Tom bizalmával és kedvességével a rajongói felé. 
Érdekes,én meg pont azért nem szeretem a fekete hajat, mert szerintem meg öregíti.  _nevet.gif Na kérem szépen, hol van itt az igazság? Egyébként úgy látom, az elmúlt 1 évben igencsak...hát megférfiasodott...szerintem idősebbnek tűnik, mint az igazi kora. Na nem mintha ez engem zavarna, csak mondjuk ilyen Wallanderes időszakban megszoktam, hogy fiatalabbnak néz ki a koránál...de mondjuk a Thorban is olyan kis fiatalnak látszott, hát ahhoz képest az Avengersben...Ha nem tudom, hogy az is ő, lehet, hogy fel sem ismerem... blush.gif (És igen, én nevezem magamat rajongónak...)


Csak addig szórakoznak míg nem törli a Twitterét és Facebookját, figyeld meg. mellow.gif Trollkodni nagyon tudnak az biztos. Szegény a lelkét is kileheli a THC-ban és olvasgatja az ilyen 'Why u have no black hair?' és stb kérdéseket. Semmi rosszat nem csinál, egy hosszú nap után bejelentkezik a Twitterére és azt olvassa hogy dögölj meg, halj meg, remélem belelépsz egy kaktuszba, remélem beletérdepelsz egy láda legóba ??
Nekem mindegy milyen haja van, engem a szakáll idegesít, ha fogalmazhatunk így, mert azt alapból nem szeressem. Tom egyébként korának megfelelően néz ki, akár fekete, akár szőke hajjal. Most a vámpíros filmben is szőke lesz neki ha jól tudom, na az lesz még egy érdekes projekt, amiket olvastam róla, nos, méltó lezárás lesz a nemsokára véget érő vamp korszaknak.
1 felhasználónak tetszik: LuluDarling
2012. szeptember 15. 23:38 #37
LuluDarling
LuluDarling
visszatérő vendég
 
StátuszLove your life...because your life is what you have to give. - Tom Hiddleston
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.01.29.
Hozzászólás: 112
Csatolások: 618
Azonosító: 50966
Offline offline
Idézet (ophely88 @ 2012.09.15. 23:30)
Csak addig szórakoznak míg nem törli a Twitterét és Facebookját, figyeld meg.  mellow.gif Trollkodni nagyon tudnak az biztos.  Szegény a lelkét is kileheli a THC-ban és olvasgatja az ilyen 'Why u have no black hair?' és stb kérdéseket. Semmi rosszat nem csinál, egy hosszú nap után bejelentkezik a Twitterére és azt olvassa hogy dögölj meg, halj meg, remélem belelépsz egy kaktuszba, remélem beletérdepelsz egy láda legóba ??
Nekem mindegy milyen haja van, engem a szakáll idegesít, ha fogalmazhatunk így, mert azt alapból nem szeressem. Tom egyébként korának megfelelően néz ki, akár fekete, akár szőke hajjal. Most a vámpíros filmben is szőke lesz neki ha jól tudom, na az lesz még egy érdekes projekt, amiket olvastam róla, nos, méltó lezárás lesz a nemsokára véget érő vamp korszaknak.

Mondjuk én Tomot egy rendkívül intelligens fiatalembernek gondolom és ismertem meg, aki szerintem tisztában van azzal, hogy az alap rajongói bázisa normális - szerintem ezt azért most Németországban, Bologne-ban is tapasztalhatta, ahol szerintem nem érte őt attrocitás a nyáron, kedves rajongókkal találkozott, már amennyire a videóknak és a képeknek hihetünk - na persze kérdéses, hogy meddig képes és hajlandó elviselni a kissebbség bunkóságát...remélem, hogy azon sokaknak a kedvéért, akik tiszteletteljesen és őszintén rajonganak érte, kitart.
Nagyon várom már ezt a vámpíros filmet, igazából semmi konkrétat nem hallottam róla, csak ennyit, nem is tudom, hogy az év mely részében várható majd a mozikban, de már nagyon-nagyon kíváncsi vagyok. Tudom jól, hogy Tom a vámpírságba is képest újdonságot belevinni. Mert ő már csak ilyen... blush.gif (Elfogulatlan véleményt hallhattak biggrin.gif )
Ami pedig a szakállat illeti...hmmm...én is lényegesen jobban szeretem, ha borotválkozik - mert a szakáll is öregíti - de ha mégsem, azért valahogy még akkor is rá tudok nézni... wub.gif biggrin.gif
2012. szeptember 15. 23:45 #38
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (LuluDarling @ 2012.09.15. 23:38)
Mondjuk én Tomot egy rendkívül intelligens fiatalembernek gondolom és ismertem meg, aki szerintem tisztában van azzal, hogy az alap rajongói bázisa normális - szerintem ezt azért most Németországban, Bologne-ban is tapasztalhatta, ahol szerintem nem érte őt attrocitás a nyáron, kedves rajongókkal találkozott, már amennyire a videóknak és a képeknek hihetünk - na persze kérdéses, hogy meddig képes és hajlandó elviselni a kissebbség bunkóságát...remélem, hogy azon sokaknak a kedvéért, akik tiszteletteljesen és őszintén rajonganak érte, kitart.
Nagyon várom már ezt a vámpíros filmet, igazából semmi konkrétat nem hallottam róla, csak ennyit, nem is tudom, hogy az év mely részében várható majd a mozikban, de már nagyon-nagyon kíváncsi vagyok. Tudom jól, hogy Tom a vámpírságba is képest újdonságot belevinni. Mert ő már csak ilyen... blush.gif (Elfogulatlan véleményt hallhattak  biggrin.gif )
Ami pedig a szakállat illeti...hmmm...én is lényegesen jobban szeretem, ha borotválkozik - mert a szakáll is öregíti - de ha mégsem, azért valahogy még akkor is rá tudok nézni... wub.gif  biggrin.gif


Kétség sem fér ahhoz hogy entellektüel ember viszont .. Egyszer nála is betelhet a pohár. Ne legyen úgy. Látszik hogy szereti a rajongóit és őt is szeretik csak akad egy két hater, sőt, egyre több, úgy veszem észre. A németek jó fejek voltak, vitték neki a sok csokit. rohog.gif
A karaktere egy szerelmes vámpír lesz, aki régebben énekes volt. Szerelmét Tilda Swinton alakítja majd, ők szerelmesek egymásba évszázadok óta, ez pedig nem tetszik a hugnak (Mia W.) és mindent megtesz hogy megakadályozza bátyja szerelmi kapcsolatát. A rendező érzelmes vamp sztorit ígért, nyakszívás, keresztek, fokhagyma és koporsók nélkül. Érdekes koncepció. rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: LuluDarling
2012. szeptember 15. 23:51 #39
LuluDarling
LuluDarling
visszatérő vendég
 
StátuszLove your life...because your life is what you have to give. - Tom Hiddleston
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.01.29.
Hozzászólás: 112
Csatolások: 618
Azonosító: 50966
Offline offline
Idézet (ophely88 @ 2012.09.15. 23:45)
Kétség sem fér ahhoz hogy entellektüel ember viszont .. Egyszer nála is betelhet a pohár. Ne legyen úgy. Látszik hogy szereti a rajongóit és őt is szeretik csak akad egy két hater, sőt, egyre több, úgy veszem észre. A németek jó fejek voltak, vitték neki a sok csokit.  rohog.gif 
A karaktere egy szerelmes vámpír lesz, aki régebben énekes volt. Szerelmét Tilda Swinton alakítja majd, ők szerelmesek egymásba évszázadok óta, ez pedig nem tetszik a hugnak (Mia W.) és mindent megtesz hogy megakadályozza bátyja szerelmi kapcsolatát. A rendező érzelmes vamp sztorit ígért, nyakszívás, keresztek, fokhagyma és koporsók nélkül. Érdekes koncepció.  rolleyes.gif

Ha jönne hozzánk, én is vinném neki a Mozart Kugeln-t, sejted! Ahogy láttam, az az egyik favourite! biggrin.gif
Nagyon érdekesnek ígérkezik a film, ez volt a másik témakör, amiben nagyon szerettem volna látni, egy igazi romantikus film. Mert ugye Tom valami eszméletlenül tehetséges az érzelmek kifejezésében. Vele tényleg együtt lehet sírni és nevetni. Ha jól tudom, Tildával jóban is vannak, legalábbis láttam azt hiszem egy BAFTA-s képet, ahol nagyon megörültek egymásnak... biggrin.gif Bár mondjuk Tom kivel nincsen jóban? Szerintem azt az embert még nem találták fel... _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2012. szeptember 15. 23:55 #40
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (LuluDarling @ 2012.09.15. 23:51)
Ha jönne hozzánk, én is vinném neki a Mozart Kugeln-t, sejted! Ahogy láttam, az az egyik favourite!  biggrin.gif 
Nagyon érdekesnek ígérkezik a film, ez volt a másik témakör, amiben nagyon szerettem volna látni, egy igazi romantikus film. Mert ugye Tom valami eszméletlenül tehetséges az érzelmek kifejezésében. Vele tényleg együtt lehet sírni és nevetni. Ha jól tudom, Tildával jóban is vannak, legalábbis láttam azt hiszem egy BAFTA-s képet, ahol nagyon megörültek egymásnak... biggrin.gif Bár mondjuk Tom kivel nincsen jóban? Szerintem azt az embert még nem találták fel... _nevet.gif


Feneegyemegaztajóízlésétneki! biggrin.gif

Szerintem ez nem simán romantikus film, ahogyan elnéztem az adatokat, szerintem ez indie film lesz, nem csak simán romantikus film. Nagyon kicsi a büdzsé .. ez szép és jó csak erre majd megint várnunk kell és ha pechjünk van, a Thor 2 előtt semmiben nem látjuk így maradnak az ismétlések. pardon.gif
1 felhasználónak tetszik: LuluDarling
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok