Most hallgatom az új albumát, és fantasztikus
Nelly Furtado
2012. szeptember 14. 20:27
#2
Remek ötlet. Az az album egyszerűen fantasztikus lett. Nagyon jól előhozza Indie pop stílust, ami nekem bejön. E-melett a fiataloknak is egyaránt szórakoztató, hiszen vannak benne "mix" is. Illetve jókat lehet rá táncolni. Az egész album ( The Spirit Indestructible ) a lélekről és test bekességéről szól.
2012. szeptember 14. 22:59
#3
|
prézliPókasszony |
Csoport: Kitiltott Csatlakozott: 09.09.12. Hozzászólás: 8034 Csatolások: 25737 Azonosító: 107627 offline
|
Wow, ezt remekül megfogalmaztad
Egyedül én csak azt sajnálom, hogy nem sikeresek a kislemezei
Van annyira jó album, mint a Loose, vagy talán még jobb, de ez sajnos elmarad tőle
Talán nem volt jó ötlet, hogy 6 év után jött ki a TSI-val, és Timbalandet hátrahagyta, mert így már nem tudja kamatoztatni a Loose-zal elért sikereket, ami szomorú, mert ennél többet érdemelne sokkal
Egyedül én csak azt sajnálom, hogy nem sikeresek a kislemezei
1 felhasználónak tetszik:
Kiyla
2012. szeptember 20. 19:47
#4
Idézet (prézli @ 2012.09.14. 22:59)
Wow, ezt remekül megfogalmaztad
Egyedül én csak azt sajnálom, hogy nem sikeresek a kislemezei
Van annyira jó album, mint a Loose, vagy talán még jobb, de ez sajnos elmarad tőle
Talán nem volt jó ötlet, hogy 6 év után jött ki a TSI-val, és Timbalandet hátrahagyta, mert így már nem tudja kamatoztatni a Loose-zal elért sikereket, ami szomorú, mert ennél többet érdemelne sokkal 
Egyedül én csak azt sajnálom, hogy nem sikeresek a kislemezei
Teljesen egyet értek. Az minden esetre biztos, hogy így a twitter-ét elnézegetve azért világszerte nem kevés rajongója van. Viszont figyelembe kell vennünk azt is, hogy nem amerikai, így nem indulhat olyan előnyökkel, mint Britney Spears. Ja és, hogy megnyugtassuk lelkünket, elmondom, hogy mikor én vettem a TSI című albumát 3 db. volt már csak.
2012. szeptember 23. 16:34
#5
|
|
rolllllleee♣Patience |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.24. Hozzászólás: 2166 Csatolások: 638 Azonosító: 131859 offline
|
Ha nem baj én is megosztom róla a véleményemet...
Még kisebb koromba sok zenecsatornán halottam és láttam, már akkoriban sokat hallgattam, az I'm Like A Bird-öt, nem tudom mért, de számomra nyugtató volt hallgatni.
Soha nem szeretek egymás után kétszer háromszor meghallhatni egy számot, de ez alól Nelly Furtado-All Good Things című száma a kivétel, akárhol akármikor
Kinézetre is szép, és tetszik az az érdekes hangszíne, a mostani album az hihetetlenül jó, mikor meghallottam a Bucket List-et, akkor már tudtam ez a szám lesz a kedvenc. Ahogy ti is mondtátok, ez az album sok stílust ötvöz, és így pont jó. Sokan mondják, hogy a Parking Lot nem lett jó, pedig tetszik pont az benne, hogy nem kell semmi mély mondanivalót keresni benne, csak simán hallgatni és élvezni.
Összességében ez a csaj az egyik nagy kedvenc.
A telenor reklámban is benne van az album
(mondjuk ezt csak érdekességképpen)
Még kisebb koromba sok zenecsatornán halottam és láttam, már akkoriban sokat hallgattam, az I'm Like A Bird-öt, nem tudom mért, de számomra nyugtató volt hallgatni.
Soha nem szeretek egymás után kétszer háromszor meghallhatni egy számot, de ez alól Nelly Furtado-All Good Things című száma a kivétel, akárhol akármikor
Kinézetre is szép, és tetszik az az érdekes hangszíne, a mostani album az hihetetlenül jó, mikor meghallottam a Bucket List-et, akkor már tudtam ez a szám lesz a kedvenc. Ahogy ti is mondtátok, ez az album sok stílust ötvöz, és így pont jó. Sokan mondják, hogy a Parking Lot nem lett jó, pedig tetszik pont az benne, hogy nem kell semmi mély mondanivalót keresni benne, csak simán hallgatni és élvezni.
Összességében ez a csaj az egyik nagy kedvenc.
A telenor reklámban is benne van az album
1 felhasználónak tetszik:
Kiyla
2012. október 08. 13:08
#6
Idézet (rolleee @ 2012.09.23. 16:34)
Ha nem baj én is megosztom róla a véleményemet...
Még kisebb koromba sok zenecsatornán halottam és láttam, már akkoriban sokat hallgattam, az I'm Like A Bird-öt, nem tudom mért, de számomra nyugtató volt hallgatni.
Soha nem szeretek egymás után kétszer háromszor meghallhatni egy számot, de ez alól Nelly Furtado-All Good Things című száma a kivétel, akárhol akármikor
Kinézetre is szép, és tetszik az az érdekes hangszíne, a mostani album az hihetetlenül jó, mikor meghallottam a Bucket List-et, akkor már tudtam ez a szám lesz a kedvenc. Ahogy ti is mondtátok, ez az album sok stílust ötvöz, és így pont jó. Sokan mondják, hogy a Parking Lot nem lett jó, pedig tetszik pont az benne, hogy nem kell semmi mély mondanivalót keresni benne, csak simán hallgatni és élvezni.
Összességében ez a csaj az egyik nagy kedvenc.
A telenor reklámban is benne van az album
(mondjuk ezt csak érdekességképpen)
Még kisebb koromba sok zenecsatornán halottam és láttam, már akkoriban sokat hallgattam, az I'm Like A Bird-öt, nem tudom mért, de számomra nyugtató volt hallgatni.
Soha nem szeretek egymás után kétszer háromszor meghallhatni egy számot, de ez alól Nelly Furtado-All Good Things című száma a kivétel, akárhol akármikor
Kinézetre is szép, és tetszik az az érdekes hangszíne, a mostani album az hihetetlenül jó, mikor meghallottam a Bucket List-et, akkor már tudtam ez a szám lesz a kedvenc. Ahogy ti is mondtátok, ez az album sok stílust ötvöz, és így pont jó. Sokan mondják, hogy a Parking Lot nem lett jó, pedig tetszik pont az benne, hogy nem kell semmi mély mondanivalót keresni benne, csak simán hallgatni és élvezni.
Összességében ez a csaj az egyik nagy kedvenc.
A telenor reklámban is benne van az album
A Bucket List-et én is nagyon kedvelem. A Miracles-t pedig egyenesen imádom. A Parking Lot tényleg nem lett annyira rossz, viszont én úgy érzem az előző kettő számához elég kevés, amúgy én teljesen meg vagyok őrülve azokért a számokért amiknek van egy kis mondani valójuk a világ számára. A Teleonor reklámban amúgy vagy, hogy hallgatja is a Waiting For The Nihgt című számát.
1 felhasználónak tetszik:
rolllllleee
2012. október 11. 21:47
#7
|
|
rolllllleee♣Patience |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.24. Hozzászólás: 2166 Csatolások: 638 Azonosító: 131859 offline
|
1 felhasználónak tetszik:
Kiyla
2012. október 20. 15:57
#8
Idézet (rolleee @ 2012.10.11. 21:47)
Igen igazából mostanában sok énekes próbál az élő koncerteken természetesen énekelni és ez elég rosszul sül el.
1 felhasználónak tetszik:
rolllllleee
2013. február 06. 22:28
#9
|
|
rolllllleee♣Patience |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.24. Hozzászólás: 2166 Csatolások: 638 Azonosító: 131859 offline
|
Nelly Furtado és a Gangnam Style
jobb, mint az eredeti
1 felhasználónak tetszik:
Kiyla
2013. február 28. 11:33
#10
|
|
rolllllleee♣Patience |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.24. Hozzászólás: 2166 Csatolások: 638 Azonosító: 131859 offline
|
megjelent az új kisfilm, nagyon jó lett, az egyik kedvencem
http://www.youtube.com/watch?v=_ly4gCvb9RM
http://www.youtube.com/watch?v=_ly4gCvb9RM
1 felhasználónak tetszik:
Kiyla
2013. március 01. 17:01
#11
Én is kifejteném a véleményemet Nellyről, ha nem bánjátok.
Mivel nemigazán szeretnélek titeket fárasztani, szerintem elég, ha annyit írok: egyszerűen imádom őt. A stílusáért, a hangszínéért... egyszerűen mindenért odavagyok, ami vele kapcsolatos.
A T.S.I. szerintem is jó lett, csak sajnos annyira nem sikeres, mert a legtöbben azt várták el tőle, hogy hozzon olyat, mint mondjuk a Loose, de én örülök, hogy nem így lett. Így jó, ahogy van.
Egyébként nekem most ez a kedvenc élő felvételem tőle.
Mivel nemigazán szeretnélek titeket fárasztani, szerintem elég, ha annyit írok: egyszerűen imádom őt. A stílusáért, a hangszínéért... egyszerűen mindenért odavagyok, ami vele kapcsolatos.
A T.S.I. szerintem is jó lett, csak sajnos annyira nem sikeres, mert a legtöbben azt várták el tőle, hogy hozzon olyat, mint mondjuk a Loose, de én örülök, hogy nem így lett. Így jó, ahogy van.
Egyébként nekem most ez a kedvenc élő felvételem tőle.
1 felhasználónak tetszik:
rolllllleee
2013. március 27. 18:50
#13
Nagyon szeretem Nelly - t, már kiskoromban is sokat hallottam a zenéit. Szép nő, és jó hangja is van. (: Kár, hogy nem lett kicsit híresebb, de mindegy, aki szereti és ismeri, tudja, hogy jó a zenéje. ^^
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.


offline

