Starity

Az X Factor versenyzője megsiratta Demi Lovatót

13 oldal 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. szeptember 18. 11:39 #181
Demzy_Lovato
Demzy_Lovato
visszatérő vendég
 
Státusz#DEMI
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.09.
Hozzászólás: 129
Csatolások: 0
Azonosító: 179840
Offline offline
Ez a csaj nagyon jó volt. Én is elsírtam magam. Hiszen pontosan tudom hogy min ment keresztül és hogy mit érzett. Engem szintén Demi Lovato mentett meg és még mindig sokat segít nekem,leírhatatlanul sokat. Én nagyon büszke vagyok Jillianre amiért ilyen erős volt,és végigcsinálta,és most a fájdalmakat és a gondokat legyőzve az X-Factor színpadán a példaképe előtt ilyen erővel eltudta énekelni azt a szívszorító dalt,és a végén 4,ismétlem 4 igennel jutott tovább.
Ez azért nem semmi. heart.gif
2012. szeptember 18. 12:08 #182
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (Ilovezayn4ever @ 2012.09.17. 23:07)
SsciorLuv: Hát az lehet. De figyeljetek már! Lehet hogy te átélted ezeket. És akkor most szépen elevenítsd fel magadban. Azt a sok rosszat. Ezt a csajt lehet hogy megerőszakolták vagy bántalmazták. Veled volt ilyen? Szerintem nem... És persze mindenki írja le a véleményét.Lehet negatív is. Letojom. De egyet mondok a negatív komisoknak: Ők mikor merik odatolni több ezer ember elé a seggüket és énekelni He? Olyan embert sértegetnek, aki sokkal bátrabb mint ők(ti) és olyan embert sértetek végig, aki áttzdta vészelni ezt. Van nektek fogalmatok arról, hogy mit mondtok? Ez eggyáltalán nem menő. Lekritizáltok olyat aki kimerte tolni a képét oda tôbb ezer ember elé és el tudott énekelni egy dalt. ÉS ELMONDANÁM HOGY ÉN VOLTAM XF-EN ÉS NEM MEGRENDEZETT... És akkor itt belehet fejezni... Nagyon  sajnálom, hogy így álltok hozzá. Meg lehet a véleményetek, de ne úgy hogy egy olyat sertsetek es úgy h ocsmányan. ÉS KÍVÁNOM MINDENKINEK AKI OCSMÁNY ÉS TRÁGÁR SZAVAKKAL SÉRTI EZT AZ ÁRTATLAN LÁNYT HOGY VELÜK LEGYEN VALAMI AMITŐL JÓL ARCRA ESSENEK.


Fejezd már be az ordibálást, meg az észosztást. Nem kívánt senki semmi rosszat ennek a lánynak, csak elmondtuk a józan véleményünket. Az, hogy neked mi bajod van, én nem tudhatom, de hogy őszinte legyek, nem is érdekel, nem tartozik a tárgyhoz. Ki mondta, hogy őt bárki is megerőszakolta? Te honnan tudod, hogy mi történt vele? Az is lehet, hogy az egész egy nagy kamu, cirkusz a népnek. A másik meg, hogy lehet, hogy te voltál X-Faktorban, sokan jelentkeznek ám oda, és az csak azokkal van előre leszervezve, akikről tudják, hogy be fognak kerülni, vagy valamilyen más módon haszont hajtanak a nézettségnek. A többi az csak odamegy, bohóckodik egy sort és megy haza. Esélye sincs bejutni, mert már a válogatás előtt tudják, kik fognak szerepelni a műsorban. Te tényleg elhiszed, hogy egy ilyen horderejű műsornál bármit is a véletlenre bíznak? Én nem mondom, hogy a lány hazudik, de hogy ez is előre be volt kalkulálva, az biztos. Kell a dráma, kell a könny, mert az emberek szeretik ezt nézni, ettől nő a hype, ettől lesz izgalmasabb. Sokkal jobb volna, ha az emberek nem hinnének el mindent, amit a tévében látnak. Úgy kellene nézni az X-Faktort is, mint a kedvenc sorozatainkat. Szórakoztató, szeretjük, néha nevetünk rajta, néha megkönnyezzük, de tudjuk, hogy fikció az egész. Még egyszer ismétlem, fejezd be mások szekálását, a rossz kívánságokat és egyéb nyalánkságokat, mert csak magadat járatod le vele.
6 felhasználónak tetszik: rebellious, rencsi95, janet7, ophely88, Pöttömke, MadHatter
2012. szeptember 18. 13:42 #183
DoooDuu
DoooDuu
Doreen Tomlinson ^^
 
StátuszNever give up, the beginning is always the hardest!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.14.
Hozzászólás: 3227
Csatolások: 547
Azonosító: 171198
Offline offline
grétaa98 egyetértek! smileeee.gif
2012. szeptember 18. 14:57 #184
- törölt felhasználó -    
Egy kis SPOILER: ha a pletykák igazak, akkor Demi Jilliant nem válogatta be az élő showba, szóval megnyugodhat mindenki. smileeee.gif Ha ez tényleg igaz, akkor a továbbiakban nem hiszem hogy hallani fogunk a lányról. smileeee.gif
2012. szeptember 18. 16:30 #185
- törölt felhasználó -    
Idézet (Szandiii_1992 @ 2012.09.18. 14:57)
Egy kis SPOILER: ha a pletykák igazak, akkor Demi Jilliant nem válogatta be az élő showba, szóval megnyugodhat mindenki. smileeee.gif Ha ez tényleg igaz, akkor a továbbiakban nem hiszem hogy hallani fogunk a lányról. smileeee.gif

Ha tehetséges, akkor fogunk. Az igazi tehetségek mindenféle tehetségkutató nélkül is képesek voltak befutni régen is, és szerintem ma is.
2 felhasználónak tetszik: ophely88, Pöttömke
2012. szeptember 18. 18:15 #186
Daniella14
Daniella14
új tag
    Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 10.12.30.
Hozzászólás: 4
Csatolások: 0
Azonosító: 142071
Offline offline
http://www.facebook.com/#!/pages/Sponyabob-Humor-King-id%C3%A9zetek/149961081810995 sziasztok lájkoljátok lécci és osszd megg az oldal inditáshoz fontos köszzi elöre ish!!))


Forrás: http://starity.hu/magazin/31696-az-ukranok-szerint-spongyabob-meleg/#comment#ixzz26q3ia000
2012. szeptember 18. 18:37 #187
- törölt felhasználó -    
fhooooj .... még megsiratták dry.gif
2012. szeptember 18. 19:13 #188
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Idézet (Ilovezayn4ever @ 2012.09.18. 18:08)
Grace Benning:
MAGASRÓL LE VAGY TOJVA! ÉS NEM ÍROM LE H MIT GONDOLOK RÓLAD!! ELÉG OCSMÁNY. ÉS TE MEG EGY SZIVTELEN ** VAGY AKI MINDENKIT KRITIZÁL! Egy adag 0 vagy! JA ÉS LEHET H MÁS NEM MEGY EL ODA. DE EZ A LÁNY AZT AKARTA MIÉRT NE TEHETNÉ???;/ NAGYON NYOMI VAGY...


Okos lány vagy. rohog.gif
5 felhasználónak tetszik: ophely88, rebellious, Pöttömke, Luckie, Grace Benning
2012. szeptember 18. 19:21 #189
Pati99
Pati99
új tag
 
StátuszNem számit,milyen nehéz az élet,sose adjuk fel a reményt. - Zayn Malik
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.08.
Hozzászólás: 35
Csatolások: 0
Azonosító: 185684
Offline offline
Mint már elmondtam Demi csodálatos.Annyira imádom azt, hogy nem csak saját magával foglalkozik mint más sztárok.Fantasztikus.♥
2012. szeptember 18. 19:27 #190
- törölt felhasználó -    
Idézet (Ilovezayn4ever @ 2012.09.18. 18:08)
Grace Benning:
MAGASRÓL LE VAGY TOJVA! ÉS NEM ÍROM LE H MIT GONDOLOK RÓLAD!! ELÉG OCSMÁNY. ÉS TE MEG EGY SZIVTELEN ** VAGY AKI MINDENKIT KRITIZÁL! Egy adag 0 vagy! JA ÉS LEHET H MÁS NEM MEGY EL ODA. DE EZ A LÁNY AZT AKARTA MIÉRT NE TEHETNÉ???;/ NAGYON NYOMI VAGY...


Most már igazán leállíthatnád magad. Nem azért írtam a cikket, hogy ilyen undorító kommentekkel bepiszkold, aminek semmi köze hozzá. Nem tudom hogy engedhetsz meg ilyen hangnemet másokkal szemben.
2 felhasználónak tetszik: Luckie, Grace Benning
2012. szeptember 18. 19:52 #191
stellalove1D
stellalove1D
új tag
 
Státusz♥♥♥ :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.15.
Hozzászólás: 15
Csatolások: 0
Azonosító: 183532
Offline offline
Dényleg megható. Én tisztelem Demit, ő csodálatos. És Jillian is az volt. smileeee.gif
2012. szeptember 18. 19:53 #192
Ilovezayn4ever
Ilovezayn4ever
visszatérő vendég
 
StátuszKeep Calm And Do What You Want <3xoxo
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.16.
Hozzászólás: 251
Csatolások: 0
Azonosító: 186109
Offline offline
Szandiiii_1992:
Na csá akk én mentem... És nem kell irnotok h ,,jaj de jó" meg h ,,örülünk"
JA és nem nagyon érdekel h miért írtad... Ha a negatív embereknek joga van írni nekem is.... Nem a te oldalad tuttommal...
2012. szeptember 18. 19:57 #193
Bibikeke1
Bibikeke1
 
StátuszOn my own
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.29.
Hozzászólás: 762
Csatolások: 0
Azonosító: 176733
Offline offline
Nagyon szép volt..smileeee.gif)
2012. szeptember 18. 20:02 #194
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (Cannibal3 @ 2012.09.17. 16:41)
Annyira megrendezettnek tűnik az egész, Demi hozzáállása, és a lány mondókája is. Tényleg nincs rossz hangja, de akkor sem kellene ott sajnáltatnia magát, persze egy ilyen miatt mindenki elájul majd attól, hogy milyen rendes is Demi, és, hogy mennyi erőt tud adni a történetével az embereknek, de ez már csak a műsor része. Nem értem, hogy ezen, hogyan lehet sírni, annyira hatásvadász és mű az egész szituáció szerintem.


Akkor már ketten vagyunk. Sugárzik róla hogy megrendezett, a csajnak pedig jó hangja van de nem a legjobb.
1 felhasználónak tetszik: rebellious
2012. szeptember 18. 20:23 #195
- törölt felhasználó -    
Idézet (Ilovezayn4ever @ 2012.09.18. 19:53)
Szandii_1992:
Na csá akk én mentem... És nem kell irnotok h ,,jaj de jó" meg h ,,örülünk"
JA és nem nagyon érdekel h miért írtad... Ha a negatív embereknek joga van írni nekem is.. Nem a te oldalad tuttommal...


helyesírás ötös biggrin.gif
2012. szeptember 18. 20:26 #196
Ilovezayn4ever
Ilovezayn4ever
visszatérő vendég
 
StátuszKeep Calm And Do What You Want <3xoxo
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.16.
Hozzászólás: 251
Csatolások: 0
Azonosító: 186109
Offline offline
Szandiii_1992:
InteligenciÁD: 1******
biggrin.gif:D:D
2012. szeptember 18. 20:38 #197
kiscsillag00
kiscsillag00
új tag
 
StátuszA remény hal meg utoljára! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.27.
Hozzászólás: 88
Csatolások: 0
Azonosító: 184781
Offline offline
ez tényleg nagyon szép volt. smileeee.gif
2012. szeptember 18. 20:49 #198
LondonGirl22
LondonGirl22
új tag
 
Státusz.......................................................
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.17.
Hozzászólás: 95
Csatolások: 4
Azonosító: 183780
Offline offline
Szép volt smileeee.gif Nagyon smileeee.gif
2012. szeptember 18. 22:48 #199
- törölt felhasználó -    
Ez csodálatos volt....smileeee.gif heart.gif
2012. szeptember 19. 00:29 #200
DarkEagle
DarkEagle
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.25.
Hozzászólás: 161
Csatolások: 0
Azonosító: 178551
Offline offline
Itt a probléma nem azzal van hogy ez igaz vagy sem. Természetesen ha igaz nagyon fájdalmas lehetett neki, sokat szenvedhetett stb. Megértem azt is mennyit jelenthet az hogy kiáll ország világ elé és megmutatja hogy bizony ő erős és túlélte azokat amiket elszenvedett. Egy dolgot felejt el mindenki a magánélettel meglehet fogni embereket, sőt tömegeket de megtartani nem lehet. Természetesen a leányzó nagyon tehetséges de a sok sírással elrontotta az előadást. A hangját szinte hallani se lehetett. Az a baj ezekkel a tehetség kutatókkal hogy kikényszerítik az emberekből az igazságot, nem lehet csak szimplán felmenni a színpadra és énekelni. Muszáj a körítés. Ha bejött volna egy szó nélkül, hogy Helló, puszi, mizu. És énekelt volna ugyan úgy kapott volna legalább 3 Igen-t. Így viszont mg meg is sajnálták. Ami később át fog alakulni utálatba. Neki egyedül kell elérni azt amit akar nem az X Factorral mert akkor sosem fog befutni.

Ezért is utálom az ilyen műsorokat mert a körítés a lényeg és nem a tehetség. Érdekes amúgy az is hogy az emberek 90%-a nem meri bevallani érzelmeit az ilyen műsorok mégis olyan dolgokat váltanak ki az emberekből hogy néha elképedek, PEDIG MEREM ÁLLÍTANI HOGY A MŰSOR 90%-a KITALÁLT TÖRTÉNET.

Demi-ről kicsit még: Demit nagyon bírtam. Most is csak annyit tudok mondani hogy nagyon jó énekes. De mint ember már nem becsülöm. A régi vadóc lányból aki nem törődött semmivel és kimondta amit gondol mára egy díva lett. De hát ez a showbusiness. Mellesleg ritka ronda ezzel a külsővel. Olyan mint valami rosszul kifestett viaszbaba. Pedig nagyon szép lány. Benne is túl sok a körítés ahogy a műsorban. Én azt a Demit bírtam aki nem volt nyakig kikenve hanem természetes volt és a mosolyáról sugárzott a kedvesség és a boldogság. Mostanra egy megvénült Lindsay Lohan lett kb. Csak sajnálni tudom.

Ez a baj a legtöbb tinisztárral (Talán az egyetlen kivétel Hilary Duff) hogy az elején imádnivalóak, kedvesek és aranyosak és őszinték. A végére pedig ez válik belőlük. Szomorú ez a showbusiness.
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
13 oldal 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok