Starity

Bolondos klippel jelentkezett a One Direction

25 oldal 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. szeptember 22. 19:31 #401
Elody
Elody
Einzelgänger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.08.
Hozzászólás: 9492
Csatolások: 674
Azonosító: 154912
Offline offline
Mr bocs, de én csak azokat jelölöm akiket tényleg szeretek, ha nem tűnt volna fel nekem sincs többoldalnyit kedvencem, , de persze előbb megint csak a duma. amúgymeg nem a kedvencek számára raktam ahangsúlyt, hanem az utálkozásra, ja és igen, nem vagyok egyedül, sok fan van és összetartunk xdd
2012. szeptember 22. 19:41 #402
- törölt felhasználó -    
Nem tűnt fel mert te is úgyanazokból vagy kirakva mint a többi tinip*csa
Nem értem mire vered magad a profilod átlagos ha már szobahoztad a nem tűnt fel dolgot Leírtam mindent amire a fanok kiváncsik...néz visszább ha lemaradtál!
2012. szeptember 22. 19:56 #403
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7353
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Elody, miért baj, ha 3 embert jelöl kedvencnek?
2012. szeptember 22. 20:07 #404
- törölt felhasználó -    
Izzy.Demon. Igazán befoghatnád, mindenki saját magának dönti el, hogy kit szeret, kit nem, kit jelöl kedvencnek, kit nem... És ha már szeretjük a One Direction - t, akkor rögtön tinip*csák vagyunk?!?! Te meg akkor egy marha nagy vadp*raszt vagy... Már ne is haragudj! (De amúgy nyugodtam haragudhatsz, valamiért nem nagyon tud izgatni...) -.-"""""" Elody, egyetértek Veled! smileeee.gif
2012. szeptember 22. 20:29 #405
vamphanna
vamphanna
vámpircsaj ;)
 
StátuszMinden,ami vámpir es misztikum.:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.09.
Hozzászólás: 2341
Csatolások: 1
Azonosító: 165036
Offline offline
Elsore imadom a dalt,ahogy a klipet is.Dal az 1. szamu kedvencem,es a klip is mostmar.Szerintem ez a legjobb klipjuk.heart.gif heart.gif heart.gif
2012. szeptember 22. 20:32 #406
andicska98
andicska98
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.22.
Hozzászólás: 421
Csatolások: 3
Azonosító: 153596
Offline offline
csorvási nóra ha ők rondák akkor neked ki a szép ? :ooo.. Szerintem ha majd annyi rajongód lesz mint nekik akkor majd esetleg adok valamit a kommentedre....De addigis bújj a seggembe -.-" köszpuszpá:*
2012. szeptember 22. 20:45 #407
Rekahhh
Rekahhh
яεçкłεѕѕ™
 
StátuszI'm so happy, 'cuz today I found my friends, they're in my head.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.06.
Hozzászólás: 2997
Csatolások: 15
Azonosító: 124407
Offline offline
Ha alvó Harry-vel kezdődik a klip, az már rossz nem lehet. A szám elsőre megfogott, a klip is rohadt jó. Lehet érzékelni, hogy a dal új albumról van, és, hogy mennyi idő eltelt már a Gotta Be You óta, sokat változtak és fejlődtek. Imádom az ökörködésüket.
Amúgy nem fogok belefolyni a vitába, de kultúráltan is ki lehet jelenteni a véleményt. A pozitívat és negatívat egyaránt.
2012. szeptember 22. 21:31 #408
- törölt felhasználó -    
tök jó! good.gif
2012. szeptember 22. 21:37 #409
- törölt felhasználó -    
állítólag 9millióan hallgatták meg a klippet és én 6millíó embert minősítettem...mindenki magába nézhet és tudja meg h beletartozik-e abba a 3millió ember közé akik tényleg szeretik,(mert nekem meg úgy tűnik Bubi XD ha magadra veszed te se tudod h szereted-e őket igazán (ez a többieknek is szólt) azt a bizonyos 3milliót tisztelem de a többit nem tudom
2012. szeptember 22. 21:42 #410
- törölt felhasználó -    
Ugyh tisztázzuk a fanokat dájreksönereket utálom de az igazi rajongójukat tisztelem...szerintem Bubi XD és Elody ti sem vagytok oda az álfanokért
2012. szeptember 22. 21:46 #411
- törölt felhasználó -    
És "az ugyanazokból vagy összerakva" kifejezésemet nem csak a 1D-re értettem...tudom h nem minden rajongójuk hisztis p*csa de azért be kell ismerni h a legtöbb az...és aki nem az ne vegye magára
2012. szeptember 22. 21:52 #412
ItsMilan
ItsMilan
visszatérő vendég
 
StátuszParty & Bulls#!t
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 11.04.04.
Hozzászólás: 243
Csatolások: 0
Azonosító: 148670
Offline offline
Engem még nem tiltottak, pedig vártam sad.gif XD
2012. szeptember 22. 21:54 #413
Ilovezayn4ever
Ilovezayn4ever
visszatérő vendég
 
StátuszKeep Calm And Do What You Want <3xoxo
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.16.
Hozzászólás: 251
Csatolások: 0
Azonosító: 186109
Offline offline
CSORVÀSI NÓRA:
Arra nem vagyunk kivàncsiak h magadat hogy kritizàlod, azt màr eddig is tudtuk, itt az 1D ről van szó!;P
Izzy.Demon.:
Minekünk nem kell szeretni amit te mondasz egy tràgàr csaj vagy aki azt se tudja mit ír csak pötyögi az undibbnàl undibb szavakat. ...tongue.gif
2012. szeptember 22. 21:54 #414
Ilovezayn4ever
Ilovezayn4ever
visszatérő vendég
 
StátuszKeep Calm And Do What You Want <3xoxo
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.16.
Hozzászólás: 251
Csatolások: 0
Azonosító: 186109
Offline offline
IitsMilan:
Azt én is vàrom;P
2012. szeptember 22. 21:57 #415
moonprincess94
moonprincess94
Diva
 
StátuszShine bright like a diamond!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.30.
Hozzászólás: 1544
Csatolások: 31
Azonosító: 134163
Offline offline
Amikor először láttam... pff, hát kész voltam. Totál kijött rajtam a fangirling. biggrin.gif Váá, olyankor komolyan olyan vagyok, mint egy elmerokkant. DE AKKOR IS ANNYIRA IMÁDNIVALÓAK ÉS A DAL MEG CSÚCSSZUPER!!! És amikor a hülye fejüket látom, csak dobog a szívem össze-vissza, és annyira jóóól érzem magam, hogy az már illegális. Szóval... fu*k me maybe? Mindegy, hogy melyikük... biggrin.gif
2012. szeptember 22. 22:35 #416
- törölt felhasználó -    
Ilovezayn4ever mi van?? Ezt most komolyan gondoltad??
Remélem tudjátok h azért van annyi utálójuk mert ti megutáltattátok velünk...másrészt van akik az 1d-t az 1d miatt nem szereti de ők nem fújják fel őket...tudom nekem se kéne de a legtöbb dájreksönernek se...tudom h vannak normális rajongóik akiket tuti nem ismerek mert akármennyire szomorú is bevallanom az én barátnőim is sajnos azok a divatvámpírok közé tartoznak (nem a staritys barátaim) akik csak a divat miatt szeretik a bandát és már több 1000-szer probálták átmosni az agyam h szeressem az 1d-t és ha nem az lett volna az ok h most ez a menő akkor talán még megis békélnék a létezéssükkel a zeneiparban mert sose gyűlöltem sztárokat a szakmájuk miatt kivéve a VV-t de az teljesen más
Amúgy se szerettem volna őket mert egyszerűen még az életem is sokkal másabb a sztárságukat leszámítva mint az övék ezért sose lettünk volna egy nevezőn de nem utáltam volna ennyire ahhogy most
Nem is érthetitek: az én életem sajnos nem a bulizásról, az állandó vidámságról szól ezért persze h nem hallgatom h másnak milyen jól megy az élete az enyém meg egyre rosszabb persze h nem rontom tovább a lelki állapotomat...de tudom hogy amúgy se lennék olyan partiarc mint az 1d
Beckie (aki egy igazi rajongó a többi kivétellel együtt akiket tisztelni kezdek már) is megmonta h sajnos vannak ilyen divatfanok de ha nem vagy az akkor téged is tisztelni foglak mert hát ezek után szeretni biztos nem de mindenesetre a kitartásotok lenyűgöző
Most egy kis bepillantást nyerhettetek az ellentábor nézőszemszögéből is remélem sikerült megérteni
2012. szeptember 22. 22:53 #417
Ilovezayn4ever
Ilovezayn4ever
visszatérő vendég
 
StátuszKeep Calm And Do What You Want <3xoxo
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.16.
Hozzászólás: 251
Csatolások: 0
Azonosító: 186109
Offline offline
Izzy.Demon.;
Szerintem amúgy ne. Mi utàltatjuk meg veled/veletek hanem csak Ti gondoljátok úgy h úr isten megint egy sztàr akiért mennyi ember rajong es én ezért kilógok a sorból. Ezek vagytok ti antidàjreksönerek vagy mi a fene. De lècci ne mondjatok màr olyat h b**ik meg h f**zok vagy ilyeneket. Ez annyira sèrtő. Komolyan. Mi sem mondunk ilyeneket rólad. Pedig szerintem lenne itt olyan aki megtennè... De mot tèlkeg lehet h nem tetszik neked de akk legalább normálisan írd le a véleményed.es lehet h te nagyon utàlod es azt gondolod h b*zik de azèrt van oka h mèg is több milliardan rajonganak értük. Es lehet h csak a kinezetukert, lehet h azért mert divat h ezt szeressék. De ès? Akkor mivan? Nem szeretheti? Azèrt mert szereti, azèrt hülye pics@????? Lefikàzol egy embert aki szereti.? Kicsit gondolkodj. Es a barinőidet megtudom érteni! Es lehet h te egy antipartiarc vagy de akkor az nem az èn vagy az1D fanok hibàja. Szóval ne rajtunk elé le. Es ha ilyen súlyos a lelki állapotok akkor àruld màr el. Vagy most csak az volt a cèl h kivàncsivà tegyèl minket?
2012. szeptember 22. 23:09 #418
- törölt felhasználó -    
Nem az volt a cél és nem direkt utáltam meg őket hanem azért mert tényleg nem tudom őket szeretni ha már ennyire szépen kéritek h kommenteljek szebben...tudom h itt vannak jopáran akik engem is illetnének ilyen szép szavakkal ahhogy eddig én őket de nem tarom őket vissza attól nyugodtan mondhatják rolam amit akarnak megértem h ők milyennek ismertek meg nem is akarom h az egész világ kövessen...nem mondtam h b*zik azt tudom h azt éppen nem...szerintem azt akartam igazán h ezt a rajongótoborzást kicsit visszafogjam mert a légkörömbe már undorítóvá vált...
2012. szeptember 22. 23:21 #419
kismano2
kismano2
otaku
 
Státusztoo much anime, not enough time :c ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.29.
Hozzászólás: 2059
Csatolások: 396
Azonosító: 156859
Offline offline
Hát ez tök fasza. *-*
2012. szeptember 23. 00:13 #420
- törölt felhasználó -    
Izzi.Demon Én sem azért írtam, hogy fú, Te mennyire hülye vagy, hogy nem szereted őket, mert mindenki saját magának dönti el. Nekem csak az volt a bajom, hogy azokat, akik szeretik őket (tök mind1, hogy divatból vagy sem) lep*csáztad...Szerintem, ha nem szereted őket, nem kell elolvasni egy cikket, ha látod, hogy One Direction - ös. Ha valaki szereti őket, az pedig csinálja azt, amit szokott...tongue.gif biggrin.gif (És amúgy Veled meg nincsen semmi bajom, attól még, hogy nem szereted a 1D - t, mert mi is megtűrjük azokat, akik nem szeretik őket, ha ők sem illetnek minket ronda szavakkal... Akkor meg Ti is viseljetek el minket ;P)
25 oldal 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok