Starity

Az önbántalmazás okai

10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. június 13. 13:00 #181
Campfilm Zsófi
Campfilm Zsófi
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.22.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 226445
Offline offline
Sziasztok!
Egy dokumentumfilmhez keresünk szereplőket, aminek a falcolás, önsebzés a témája. A film annak a nyomába ered, hogy miért csinálja, aki csinálja és mit mond róla. Mik lehetnek ennek az okai, feltételei, aki abbahagyja, hogyan – miért hagyja abba.
Lehet arc nélkül is szerepelni, akinek erről bármi mondanivalója van.
Csak nagykorúak jelentkezését várjuk, és elsősorban olyanok történetét keressük, akik nem, vagy nem csak kamaszkorukban csinálták.
Erre az email címre lehet írni: zsofia@campfilm.eu
A film az HBO finanszírozásában készül, és a Campfilm Kft. gyártja. (www.campfilm.eu)
Mindenkinek köszönjük, aki jelentkezik vagy érdeklődik.
2014. augusztus 12. 14:14 #182
Mrs.Jack Frost
Mrs.Jack Frost
Zelo's babe™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.09.
Hozzászólás: 1973
Csatolások: 51
Azonosító: 208797
Offline offline
Nos gondolkodtató a cikk!

Nálam inkább az iskolai bántalmazás a nagyon durva! alsóban Kővel dobáltak engem lehettek vagy 3-4 akik dobáltak és azok a kövek vagy lehettek olyan Közepes méretűek nem olyan picik és addig dobáltak míg nem véreztem és ami a legrosszabb az , hogy szembeütött egy flakonnal(éles ha jól emlékszem) és az nap úgy néztem ki mint egy birkozó , akit szemen ütöttek volna és fel volt dagadva és sok minden. Azt ez ez utánna elmúlt jó pár év akkor jöttek egyre fájdalmasabb és amitől elkezdtem vagdosni(sajna) magam az az , hogy : "Mindjárt megfogsz halni!"(Épp azon a napon majdnem ájultam el suliban) akkor összeomlott minden azt mostanság már nem "bántalmazom" magam.Kerestem kedves, és aranyos barát/barátnőket akik mellettem állnak örökké , nekik köszönhetek nekik mindent smileeee.gif
10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!