Starity

Anna Kendrick - "End Of Watch" Press Conference Portraits by Munawar Hosain at the Intercontinental Hotel - September 10, 2012

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. szeptember 23. 21:17 #1
- törölt felhasználó -    
wub.gif
18 felhasználónak tetszik: ItsLénaa, joe_r, Boscorelli, idone, Teora, iannina, Fõnix, Twilight6, MegaLadyGaga, Domcicc, amira17, Anetta1001, Queen666, olsenfan.., agicaa9412, LadyStarlight, Barbygirl95, Kleonida
2012. szeptember 24. 11:15 #2
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136407
Azonosító: 67913
Offline offline
Hű, ezeket a képeket keresem kb 10 napja, Munawar Hosain volt a fotós, de ez a legnagyobb probléma tulajdonképpen, kár, hogy nem én. biggrin.gif
Milyen kis aranyos édes a képeken wub.gif Hát de most nem? blush.gif

Hát én nem tudom honnan jöttek, de nagyon szépen köszi, hogy megszerezted. meghajolo.gif
Nem akármilyen képekkel bővült a gyűjteményem. beer.gif
2 felhasználónak tetszik: Miley-fan09, Domcicc
2012. szeptember 24. 11:25 #3
- törölt felhasználó -    
Idézet (Boscorelli @ 2012.09.24. 11:15)
Hű, ezeket a képeket keresem kb 10 napja, Munawar Hosain volt a fotós, de ez a legnagyobb probléma tulajdonképpen, kár, hogy nem én. biggrin.gif
Milyen kis aranyos édes a képeken wub.gif Hát de most nem? blush.gif 
Hát én nem tudom honnan jöttek, de nagyon szépen köszi, hogy megszerezted. meghajolo.gif 
Nem akármilyen képekkel bővült a gyűjteményem. beer.gif

De,nagyon aranyos,főleg a 3.,4. képen. blush.gif
Szívesen wink.gif ,én is rengeteget kerestem őket,mire megtaláltam. smileeee.gif Remélem a többi is megjelenik majd HQ-ban,mert ezek nagyon jól sikerült portré képek róla. meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Boscorelli
2012. szeptember 24. 12:51 #4
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136407
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (Miley-fan09 @ 2012.09.24. 11:25)
De,nagyon aranyos,főleg a 3.,4. képen. blush.gif 
Szívesen wink.gif ,én is rengeteget kerestem őket,mire megtaláltam. smileeee.gif Remélem a többi is megjelenik majd HQ-ban,mert ezek nagyon jól sikerült portré képek róla. meghajolo.gif

Nekem úgy mindegyik tetszik, szívesen készítenék róla én is jó párat. blush.gif

Hát amúgy így előzetesen kis méretben, ezek tetszettek legjobban, mert Vera Anderson is készített egy ilyen press conference sorozatot, de ezek a képek jobbak, persze azok is jók, róla csak jókat lehet. blush.gif Na meg van a Chris Pizzello féle TIFF-es sorozat, és most Matt Sayles is készített a Pitch Perfect filmhez. Szeretem, amikor futószalagon jönnek róla a jobbnál jobb képek, persze, többségük ügynökséges, és az ember beírja a kedvencei nevét, és látja milyen képek léteznek, aztán próbálja meg megszerezni nagy méretben, hát nem könnyű az biztos. Mindenesetre köszi szépen, ha találsz még és feltöltöd, én mindenképp örülök neki és biztosan lementem. beer.gif

Ő az én kis kedvencem. wub.gif blush.gif De azt hiszem ezt már a fél fórum tudja rólam. biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: Miley-fan09, joe_r, Domcicc
2012. szeptember 24. 13:17 #5
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Idézet (Boscorelli @ 2012.09.24. 12:51)

szívesen készítenék róla én is jó párat. blush.gif 


Amik természetesen mind szigorúan privát képek lennének... rohog.gif biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: Boscorelli, Domcicc, olsenfan..
2012. szeptember 24. 17:07 #6
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136407
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (joe_r @ 2012.09.24. 13:17)
Amik természetesen mind szigorúan privát képek lennének...  rohog.gif  biggrin.gif

Igen, az bizony meglehet. biggrin.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok