Starity

Liam Payne szakított barátnőjével

19 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. szeptember 26. 12:29 #21
- törölt felhasználó -    
Milyen megrendítő. *szarkazmus*
2012. szeptember 26. 12:34 #22
- törölt felhasználó -    
JAAAAAAAJ. ÖSSZEDŐLT EGY VILÁG. FELVÁGOM AZ EREIMET, MERT ÉLETEM ÉRTELMEI SZAKÍTOTTAK. JAJJ, SZŰZ ANYÁM, MENTSD MEG A VILÁGOT A PUSZTULÁSTÓL

kb ez megy biggrin.gif eléggé szánalmas biggrin.gif kiírtanám az összes ilyen 12 éves nyávogó gádzsit
2 felhasználónak tetszik: Twilight6, Törpemókus
2012. szeptember 26. 12:38 #23
- törölt felhasználó -    
Idézet (hayleyshusband @ 2012.09.26. 12:34)
JAAJ. ÖSSZEDŐLT EGY VILÁG. FELVÁGOM AZ EREIMET, MERT ÉLETEM ÉRTELMEI SZAKÍTOTTAK. JAJJ, SZŰZ ANYÁM, MENTSD MEG A VILÁGOT A PUSZTULÁSTÓL

kb ez megy biggrin.gif eléggé szánalmas biggrin.gif kiírtanám az összes ilyen 12 éves nyávogó gádzsit

Hallod. Figyelj már szerintem kattincs ide: x
Ha valami nem tetszik el lehet battyogni rolleyes.gif
2012. szeptember 26. 12:41 #24
- törölt felhasználó -    
Idézet (nRegíí @ 2012.09.26. 12:38)
Hallod. Figyelj már szerintem kattincs ide: x
Ha valami nem tetszik el lehet battyogni  rolleyes.gif


te meg ide biggrin.gif és kevesebb irritáló ember lesz
3 felhasználónak tetszik: Twilight6, Pöttömke, Törpemókus
2012. szeptember 26. 12:48 #25
Feilla
Feilla
KoЯniac.
 
Státusz'The places i have ran to all my life have disappeared and i owe this to you.'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.27.
Hozzászólás: 1942
Csatolások: 0
Azonosító: 176625
Offline offline
Na és a sok tini 1gyökértion fanfiction 'író' mit fog csinálni a blogjával? : O
2012. szeptember 26. 12:51 #26
- törölt felhasználó -    
Idézet (hayleyshusband @ 2012.09.26. 12:41)
te meg ide biggrin.gif és kevesebb irritáló ember lesz

Örülök, hogy irritállak, az érzés kölcsönös. wink.gif
De talán azon elgondolkodhatnál, hogy nem irritálnálak ha nem kattintanál rá állandóan a 1D-s cikkekre. Szóval szerintem mennyél a Párámórodhoz és nézegesd azokat. wink.gif
Bye-bye heart.gif
2012. szeptember 26. 12:55 #27
PinkBarbie
PinkBarbie
Little Butterfly
 
StátuszXiumin-ka tánca ♥ https://www.youtube.com/watch?v=mTFJlkDw6yk
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.13.
Hozzászólás: 1975
Csatolások: 0
Azonosító: 177766
Offline offline
Hát, már valahogy éreztem, hogy ilyesmi lesz. De biztos, hogy igaz a hír? Emlékeztek, hogy máskor is azt írták, hogy Selena és Justin szakítottak, pedig nem is volt igaz? Lehet, hogy ez is kamu.
Bár, szerintem nem illettek össze, már a korkülönbség miatt se. Engem mindig idegesít, ha egy lány idősebb a fiúnál...meg nyilván Danielle lassan gyereket is szeretne, hisz már 24 éves múlt, Liam pedig még csak 19! :S Mire ő is szeretné a babát, addigra lehet, hogy Danielle már 30 éves is lenne, az fölött meg már nem egészséges. Ez van, sajnos. Ilyen az élet! :S
2012. szeptember 26. 12:59 #28
- törölt felhasználó -    
Idézet (nRegíí @ 2012.09.26. 12:51)
Örülök, hogy irritállak, az érzés kölcsönös. wink.gif
De talán azon elgondolkodhatnál, hogy nem irritálnálak ha nem kattintanál rá állandóan a 1D-s cikkekre. Szóval szerintem mennyél a Párámórodhoz és nézegesd azokat.  wink.gif
Bye-bye heart.gif


unalmas, hogy naponta találkozok veled egy szinten lévő emberekkel. dry.gif igen, ÁLLANDÓAN (?) 1D cikkeket olvasok, ez az életem, erre nyáladzok. blink.gif és nagyon nem oltasz, ha ezt a szövegkiemelést, meg stbstb többi szánalmas cuccot te oltásnak szánod:D
aaj, istenem, mit vétettem, hogy a sok világtalant rám szabadítod? sad.gif
kivagyok ezektől a 10-13 évesektől (de még 15 évesektől is), akik a felkapott sztárokat istenítik biggrin.gif tudod egyáltalán mi az a paramore?biggrin.gif vagy a 'D-s ágynemű huzatodon kívül nem törődsz semmivel?biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: Twilight6, Pöttömke, Törpemókus
2012. szeptember 26. 13:01 #29
- törölt felhasználó -    
1D-s ágyneműhuzat* biggrin.gif már írni se tudok -.-biggrin.gif
2012. szeptember 26. 13:06 #30
- törölt felhasználó -    
Idézet (hayleyshusband @ 2012.09.26. 12:59)
unalmas, hogy naponta találkozok veled egy szinten lévő emberekkel. dry.gif  igen, ÁLLANDÓAN (?) 1D cikkeket olvasok, ez az életem, erre nyáladzok. blink.gif  és nagyon nem oltasz, ha ezt a szövegkiemelést, meg stbstb többi szánalmas cuccot te oltásnak szánod:D
aaj, istenem, mit vétettem, hogy a sok világtalant rám szabadítod? sad.gif 
kivagyok ezektől a 10-13 évesektől (de még 15 évesektől is), akik a felkapott sztárokat istenítik biggrin.gif tudod egyáltalán mi az a paramore?biggrin.gif vagy a 'D-s ágynemű huzatodon kívül nem törődsz semmivel?biggrin.gif

Most, hogy mondod, nem- nem tudom mi az a Paramore, nem hallottam egy számukat se, nem is fogom meghallgatni, DE nem is foglalkozom velük. Nem megyek rá olyan cikkre amiben róluk írnak, és nem teszek megjegyzést (-írtam pár negatív kommentet, de azok kiérdemelték-). Te miért teszed? Elhiszem, hogy eleged van a 1D-ből, mert most ők a "világsztárok" de akkor is, mire jó ez? És én ezt a kérdést 'udvariasan' tettem fel, elvárom, hogy te is ilyen hangnemben válaszolj. wink.gif
2012. szeptember 26. 13:06 #31
Lady Suzy
Lady Suzy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.11.
Hozzászólás: 8513
Csatolások: 350243
Azonosító: 98426
Offline offline
Eléggé meglepődtem, mikor olvastam a hírt. Eddig is remekül megvoltak, mindig tudtak egymásra időt szakítani, nem hiszem, hogy ez lenne a probléma, maximum ráfogták, hogy nincs idejük. Szerintem teljesen más áll itt a háttérben, de mindegy. Pedig azt hittem még jó ideig együtt lesznek, de hát ez van..
2012. szeptember 26. 13:09 #32
- törölt felhasználó -    
Idézet (hayleyshusband @ 2012.09.26. 13:01)
1D-s ágyneműhuzat* biggrin.gif már írni se tudok -.-biggrin.gif


Ne szívd mellre, nincs mindenkinek jó ízlése. smileeee.gif Ha ő a kis pisisekre nyáladzik, akkor így járt. Neki lesz rossz, nem nekünk. biggrin.gif Egyébként az első reakcióm ugyan az volt, ami neked. De én inkább kissé finomabban és kevésbé konfliktus keltően írtam. smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: hayleyshusband, Törpemókus
2012. szeptember 26. 13:09 #33
- törölt felhasználó -    
Mi? mi a... Jaj nemár Olyan kis aranyosak eggyütt.!! sad.gif én ezt nem akarom. Totál összeillenek.! Mind a kettőjüket imádom. Most ezt miért kell? Eggyáltalán igaz ez? ohmy.gif
2012. szeptember 26. 13:10 #34
- törölt felhasználó -    
Idézet (nRegíí @ 2012.09.26. 13:06)
Most, hogy mondod, nem- nem tudom mi az a Paramore, nem hallottam egy számukat se, nem is fogom meghallgatni, DE nem is foglalkozom velük. Nem megyek rá olyan cikkre amiben róluk írnak, és nem teszek megjegyzést (-írtam pár negatív kommentet, de azok kiérdemelték-). Te miért teszed? Elhiszem, hogy eleged van a 1D-ből, mert most ők a "világsztárok" de akkor is, mire jó ez? És én ezt a kérdést 'udvariasan' tettem fel, elvárom, hogy te is ilyen hangnemben válaszolj. wink.gif


ez elején normálisan írtam, talán enyém volt a 3. hozzászólás, már nem tudom. aztán jöttél te a hozzászólásoddal, ahol úgy írtál a hírről, mintha itt lenne az apokalipszis. szerintem téged az se rendítene meg jobban, ha amputálnák a fél karod, még akkor is a cikken lennél kiakadva.
2 felhasználónak tetszik: Twilight6, Pöttömke
2012. szeptember 26. 13:14 #35
- törölt felhasználó -    
Idézet (hayleyshusband @ 2012.09.26. 13:10)
ez elején normálisan írtam, talán enyém volt a 3. hozzászólás, már nem tudom. aztán jöttél te a hozzászólásoddal, ahol úgy írtál a hírről, mintha itt lenne az apokalipszis. szerintem téged az se rendítene meg jobban, ha amputálnák a fél karod, még akkor is a cikken lennél kiakadva.

Természetesen gondoltam, hogy nem kapok választ a kérdésemre. Én akkor most itt befejeztem. Szép napot! wink.gif
2012. szeptember 26. 13:16 #36
Cica Cicus
Cica Cicus
visszatérő vendég
 
Státusz"Minden őrült azt hiszi magáról, hogy normális."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.05.
Hozzászólás: 104
Csatolások: 0
Azonosító: 182572
Offline offline
Úgy sajnálom, hogy szakítottak. sad.gif
2012. szeptember 26. 13:16 #37
viktoria_varga
viktoria_varga
új tag
 
Státusz"Tegyél minden nap valami olyat, amitől félsz !"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.22.
Hozzászólás: 17
Csatolások: 0
Azonosító: 184263
Offline offline
nekem Liam a kedvencem ,nagyon sajnálom őket sad.gif azt hittem ez hosszabb kapcsolat lesz , nagyon meglepett sad.gif
2012. szeptember 26. 13:19 #38
- törölt felhasználó -    
Idézet (nRegíí @ 2012.09.26. 13:14)
Természetesen gondoltam, hogy nem kapok választ a kérdésemre. Én akkor most itt befejeztem. Szép napot! wink.gif


milyen kérdésedre, hogy miért írok 1D cikk alá? tiéd banda? netán a starity a te tulajdonodban áll? esetleg te vagy az anyám? NEM? akkor fogd be a kicsi szád biggrin.gif
befejeztem, mert ilyen gyerekes felfogású "emberekkel" nem lehet normálisan beszélni:D mellesleg láttam más 'D-s cikkeknél a hozzászólásod:D hát eléggé szánalmas, hogy minden 1D cikknél az orgazmus kerülget :S
na szia biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Twilight6, Pöttömke
2012. szeptember 26. 13:20 #39
Phopi
Phopi
VS angel
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.04.
Hozzászólás: 1281
Csatolások: 80
Azonosító: 172647
Offline offline
Szegények, nagyon aranyosak voltak együtt...
2012. szeptember 26. 13:22 #40
- törölt felhasználó -    
Sajnálom sad.gif Liam és Dan csodálatost párt alkotott smileeee.gif kár h vége
19 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok