Starity

Újabb plágiumgyanú: most a One Directiont vádolják lopással

17 oldal 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. szeptember 28. 21:49 #241
zuzz
zuzz
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.07.
Hozzászólás: 44
Csatolások: 0
Azonosító: 166765
Offline offline
engem aztán egyáltalán nem érdekel hogy hasonlít-e vagy nem imádom a számaikat és ha hasonlít akkor mi van?! ez is csak a féltékenység!
2012. szeptember 28. 21:51 #242
Mrs. Styles
Mrs. Styles
új tag
 
StátuszHarry <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.13.
Hozzászólás: 53
Csatolások: 0
Azonosító: 173382
Offline offline
hát hasonlítani hasonlít.... de nem mind1? senki nem fogja összekeverni őket!
2012. szeptember 28. 21:55 #243
escoripon
escoripon
oh you're princess?but i'm the QUEEN.
 
StátuszA divat változik, de a stílus örök.-Coco Chanel
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.07.
Hozzászólás: 1194
Csatolások: 0
Azonosító: 177356
Offline offline
1sor majdnem egyforma, és akkor már plágium?nemáár.
2012. szeptember 28. 22:01 #244
Cukormókus99
Cukormókus99
visszatérő vendég
 
StátuszSzia csak azt szeretném mondani hogy egy új oldalam lesz a nevem Doddy White
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.11.
Hozzászólás: 141
Csatolások: 0
Azonosító: 177617
Offline offline
ez komoly ez komolyan szánalmas o_O
2012. szeptember 28. 22:46 #245
LunaFleur
LunaFleur
visszatérő vendég
 
Státusz"I always wanted to visit the Statue of Liberty. I guess she got impatient..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 145
Csatolások: 1
Azonosító: 157732
Offline offline
tény és való, hogy (kísértetiesen) hasonlít az első 10-15 másodperc..én csak örülnék, hogy egy kevésbé ismert, már lefutott együttest, így megismerhetnek általuk..lehet, hogy tiszteletüket rótták csak le ezzel (bár ezt kétlem smileeee.gif ) A lényeg az, hogy a több mint 3 perces számnak ez igen elenyésző (~1/18 r.-e)
2012. szeptember 29. 08:03 #246
Anett1
Anett1
visszatérő vendég
 
StátuszKisses, -A
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.23.
Hozzászólás: 259
Csatolások: 0
Azonosító: 169894
Offline offline
Eleje egy picit hasonlít de amúgy semminyire se smileeee.gif
1D <3
2012. szeptember 29. 08:32 #247
nonaa1231
nonaa1231
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.29.
Hozzászólás: 4
Csatolások: 0
Azonosító: 186834
Offline offline
Igen az eleje tényleg hasonló a két számnak, de szért ennyire nem kéne túlreagálni...pont az ilyen hülyeségek fogják egy idő után tönkretenni a One Directiont:/
2012. szeptember 29. 08:43 #248
Mrs. Stylinson
Mrs. Stylinson
új tag
 
StátuszNever give up on your dreams♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.05.
Hozzászólás: 34
Csatolások: 0
Azonosító: 182560
Offline offline
ez hülyeség..kicsit hasonlít.. -.- Éééés?!
2012. szeptember 29. 10:10 #249
Zayn Malik.. Love..
Zayn Malik.. Love..
új tag
 
StátuszMi újság nálad?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.15.
Hozzászólás: 47
Csatolások: 0
Azonosító: 186057
Offline offline
Nem is hasonlít annyira.. max egy kicsit.. és egy csomó énekes lenyulja egy pár eggyütes dallamát, szövegét de szerintem ez nem is nagyon hasonló.. smileeee.gif
2012. szeptember 29. 10:44 #250
Klauka1998
Klauka1998
új tag
 
StátuszJelöljetek(:
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.16.
Hozzászólás: 10
Csatolások: 0
Azonosító: 186119
Offline offline
Az a tény...,hogy a One Directionos sokkal de sokkal jobb!*_*♥
2012. szeptember 29. 10:46 #251
Esztii13
Esztii13
új tag
 
Státusz" A ló előnye tenger,a bölcsnek ló való, mert lóvá tesz az ember,s emberré a ló"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.06.
Hozzászólás: 45
Csatolások: 0
Azonosító: 179631
Offline offline
Szerintem is az eleje egy kicsit hasonlít, de nem vészes. smileeee.gif)
2012. szeptember 29. 14:17 #252
- törölt felhasználó -    
Szeretném itt elmondani a véleményemet, Directionerként Directionereknek. Akinek nem inge, nem veszi magára. Néha elég érdekesnek találom, hogy mennyire elfogultak sokan a srácokkal. Persze, én is bírom ezt az öt hülyét, de néha be kell látni, hogy vannak náluk tehetségesebbek is, és bizony nagyon fel lettek kapva. Hiányzik a tavaly nyár, amikor még az is haladás volt, ha egy millió ember látta a klipjüket, nem százmillió. Hiányoznak azok a srácok, akiknek pár rajongójuk volt, alig ismerték őket, de nekik így jó volt, és nem ők folytak mindenhonnan. Nem győzöm elégszer kihangsúlyozni, hogy igen, Directionernek vallom magam, de ez már nekem is sok. Azon kevesek közé tartozom, akik nem őket hallgatják 24 órában, és elismernek más bandákat, énekeseket is. A The Clash egy legenda, lehet hogy sokan nem ismerik őket, mert sajnos azok az idők már rég elmúltak, amikor ők voltak a nagy fiúbanda. Tényleg, félreértés ne essék, szeretem a 1D-t, de ez az őrület kiborít körülöttük. Ilyen szempontból hiányoznak a 2010-2011-es évek, amikor még csak egy kis banda voltak és nem volt ennyi szánalmas rajongójuk – tisztelet a kivételnek. Megnézném, hányan lettek divatrajongók és hányan szeretik és tisztelik a srácokat, tényleg. Nem a kinézetükért, hanem a zenéjükért és a személyiségükért.
8 felhasználónak tetszik: joe_r, esszti, MadHatter, Beckie, Grace Benning, mayaa., Jolie_77, hana001
2012. szeptember 29. 15:35 #253
esszti
esszti
persona non grata
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.15.
Hozzászólás: 1350
Csatolások: 0
Azonosító: 177910
Offline offline
itsmedemz egyetértek. meghajolo.gif
Egyébként én is nagyon szeretem a One Direction-t, és tény, hogy nem a világ legeslegtehetségesebb bandája, de én így szeretem őket, ahogy vannak. A videóval kapcsolatba meg nem is tudom mit is mondhatnék. Tény, hogy hasonlít az eleje, de manapság már egyre megszokottab a lopkodás, és szerintem sem ők szerezték a zenéjét, hanem csak a kezükbe adták...
2012. szeptember 29. 16:03 #254
- törölt felhasználó -    
mi baj van abból?csak a rímet keresik a szövegre és ha ezért használják fel?
2012. szeptember 29. 17:02 #255
Venyige Anna Petra
Venyige Anna Petra
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.14.
Hozzászólás: 5
Csatolások: 0
Azonosító: 177825
Offline offline
bezzeg a Pitbull-t evvel nem szekálják !
2012. szeptember 29. 18:22 #256
- törölt felhasználó -    
szerintem ha egy számba olyan részt raknak bele ami egy számban már amúgyis benne volt akkor az már nem is nevezhető újnak és egyedinek nemértem hogy miért csinálják ezt a mai sztárok úgy is tudhatják hogy ezzel a ténnyel kerülnek majd szembe ha észreveszik hogy csaltak
2012. szeptember 29. 19:02 #257
ku99
ku99
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.22.
Hozzászólás: 87
Csatolások: 0
Azonosító: 151526
Offline offline
Nem értem hogy minek kell ezzel szekálni már megint őket..az hogyha van benne egy kis hasonlóság akor az miért lehet rögtön zene lopás vagy hogy mondják...meg persze biztos ők azokat a számokat fogják feldolgozni meg hasonlóan megirni ami a 70-es 80-as években voltak menők..menjenek már a búsba....szekáljank mást akkor enyi erővel több előadot is vádolhatnának ezzel..jóhogynem azért perelik őket mert feldolgozták a Forever Young-ot(amit már nemtom hány előadó feldolgozott)ez kb ugyanoylan..szánalmasak
2012. szeptember 29. 19:37 #258
Lillyy
Lillyy
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.29.
Hozzászólás: 5
Csatolások: 0
Azonosító: 186883
Offline offline
Istenem az eleje egy picit hasonlít egyébként meg egyáltalán nem hasonlít!!
2012. szeptember 29. 20:06 #259
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Megfeslettem a hozzászólásoktól. mellow.gif Pedig éppen bimbózok romantikusan. biggrin.gif Emberek, ez kész hepaj! Olyan hozzászólások vannak itt, hogy elment tőlük a maradék hajam is. omg.gif Hogy aszongya: "az 1D a legjobb, mindenki irigy rájuk, és különben is, már mindenki lop mindenkitől, úgyhogy ez nem is akkora probléma." Na hát, kérem szépen, dehogynem probléma! Ha feldolgozás, vagy ihletmerítés történik, azt igenis tessék feltüntetni valahol. Ez az alap, udvariasságnak, tiszteletnek hívják. Lehet koppincsolni úgy is, hogy azok, akiktől koppintanak, megtisztelve érezzék magukat, vagy legalább ne érezzék úgy, hogy meg vannak taposva. blink.gif Annyira alap dolog ez, nem is értem mit kell ezen hisztizni. Ha megihlette őket a Clash dala, akkor azt tessék feltüntetni legalább a lemezborítón, vagy kijelenteni a sajtóban és ennyi. Úgy is agyba-főbe nyilatkoznak, jelennek meg róluk sorban a cikkek, ennyit miért nem tudnak megtenni? A másik meg valóban az, amivel itt sok rajongó védi őket, hogy hát nem is ők írják a dalokat, tehát nem ők a hibásak. Nos, akkor miről beszélünk? Ők akkor tehetséges zenészek, ha nem is ők írják a dalaikat? Saját magatoknak mondotok ellent ezekkel a dolgokkal, kedves 1D rajongók. smileeee.gif Tájékozatlanságotok korotoknál fogva nem szégyen, de az, hogy egyesek úgy nyilvánulnak meg, ahogy, az már igenis az. Mondjuk ne várjuk el, hogy tiszteletet tanúsítsatok, hiszen az általatok imádott banda sem teszi ezt meg senki iránt. pardon.gif Majd felnőtök.
1 felhasználónak tetszik: joe_r
2012. szeptember 29. 20:08 #260
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9301
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Idézet (Grace Benning @ 2012.09.29. 20:06)
Megfeslettem a hozzászólásoktól.  mellow.gif Pedig éppen bimbózok romantikusan.  biggrin.gif Emberek, ez kész hepaj! Olyan hozzászólások vannak itt, hogy elment tőlük a maradék hajam is. omg.gif Hogy aszongya: "az 1D a legjobb, mindenki irigy rájuk, és különben is, már mindenki lop mindenkitől, úgyhogy ez nem is akkora probléma." Na hát, kérem szépen, dehogynem probléma! Ha feldolgozás, vagy ihletmerítés történik, azt igenis tessék feltüntetni valahol. Ez az alap, udvariasságnak, tiszteletnek hívják. Lehet koppincsolni úgy is, hogy azok, akiktől koppintanak, megtisztelve érezzék magukat, vagy legalább ne érezzék úgy, hogy meg vannak taposva.  blink.gif Annyira alap dolog ez, nem is értem mit kell ezen hisztizni. Ha megihlette őket a Clash dala, akkor azt tessék feltüntetni legalább a lemezborítón, vagy kijelenteni a sajtóban és ennyi. Úgy is agyba-főbe nyilatkoznak, jelennek meg róluk sorban a cikkek, ennyit miért nem tudnak megtenni? A másik meg valóban az, amivel itt sok rajongó védi őket, hogy hát nem is ők írják a dalokat, tehát nem ők a hibásak. Nos, akkor miről beszélünk? Ők akkor tehetséges zenészek, ha nem is ők írják a dalaikat? Saját magatoknak mondotok ellent ezekkel a dolgokkal, kedves 1D rajongók. smileeee.gif Tájékozatlanságotok korotoknál fogva nem szégyen, de az, hogy egyesek úgy nyilvánulnak meg, ahogy, az már igenis az. Mondjuk ne várjuk el, hogy tiszteletet tanúsítsatok, hiszen az általatok imádott banda sem teszi ezt meg senki iránt. pardon.gif Majd felnőtök.


Mit is várhatnék olyantól, aki szereti Sean Beant wub.gif ? Csak egyetérteni tudok azzal, amit leírt.
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
17 oldal 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok