Starity

Terrorizált diáklányból királynő

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. október 03. 08:13 #21
Gaga5000
Gaga5000
 
StátuszPretty Little Liars <3 Tokio Hotel <3 Adam Lambert <3 Black Veil Brides <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.28.
Hozzászólás: 685
Csatolások: 39
Azonosító: 168050
Offline offline
Szomorú cikk! De Adam nagyon aranyszívű imádom wub.gif
1 felhasználónak tetszik: Dj Medison14
2012. október 03. 10:15 #22
- törölt felhasználó -    
Idézet (Mrs.Lestrange @ 2012.10.03. 07:01)
Maga a cikk szomorú, de előfordul. Vannak ilyen lények minden iskolában. Elevenen el kéne ásni őket...

Látom, beléd is sok empátia szorult. Az ilyen típusú megnyilvánulásokat a jövőben inkább tartsd magadban, mert semmi szükség az ellentétek szítására a fórumon. Plusz gondolom te se örülnél ha valaki csak ennyit tudna írni a cikked alá.
2012. október 03. 12:00 #23
Jessica77
Jessica77
♥Peace♥™
 
Státusz♥ Harry Styles ♥ LA ♥ BTR ♥ summer ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.25.
Hozzászólás: 2633
Csatolások: 0
Azonosító: 131949
Offline offline
Adam mindig is értett a fiatalok nyelvén, és ő s átélte ezeket a dolgokat...és Whitney-lány-féle ügyhöz meg annyit h elég gáz h milyenek az emberek, de tök király h még is vállalta magát és segítséget kért a tanároktól! smileeee.gif grat
2012. október 03. 14:55 #24
Genie137
Genie137
visszatérő vendég
 
StátuszЯ♥K
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.12.
Hozzászólás: 375
Csatolások: 5
Azonosító: 180101
Offline offline
"Csak azért mondják, mert tartanak tőled, és mert mersz más lenni, és nem a sablont követed!"
Aha, pontosan. Csak ezt elég nehéz elhinni, ha téged szekálnak.
2012. október 03. 15:11 #25
- törölt felhasználó -    
Én is jártam ebben a cipőben de a cipőt eldobtam és most már nem foglalkozom vele. De egy tipp ne legyél mindig az ,,elveszett bárány" mert ha akarnak ígyis-úgyis ki csesznek veled. légy mindig egy picit tőrödö és nem lesz bántódásod de nem mindig kell válaszolni a hülye kérdésekre válaszolni.!!
2012. október 03. 15:22 #26
- törölt felhasználó -    
Annyira utálom, az olyan embereket akiknek az okoz örömet, ha mást szenvedni látnak sad.gif
2012. október 03. 15:38 #27
hörike
hörike
Winter *--*
 
StátuszI <3 Adam Lambert, Matisyahu, Jedward, Taylor Lautner, Seth MacFarlane
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 3579
Csatolások: 30
Azonosító: 146816
Offline offline
Utálom az ilyen fiatalokat akik más megaláztatásán élvezkednek!
2012. október 03. 15:48 #28
- törölt felhasználó -    
Utálom az ilyeneket.
2012. október 03. 16:25 #29
bubblegum..
bubblegum..
hivatásos boszorkány
 
Státuszsometimes you have to fake it to make it
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.13.
Hozzászólás: 2173
Csatolások: 14
Azonosító: 175571
Offline offline
az utolsó dolog amit írtak, hogy azért utálnak valakit mert tartanak tőlük vagy valami, hát NEM IGAZ!! vannak ilyen esetek, de nem mindig van így, nálunk is van egy fogyi csaj hogy szép szavakkal éljek és mi nem bántjuk, csak nem tud beilleszkedni ez a nagy helyzet... lehet hogy ennek a lánynak akiről szól a cikk is ez a baja, de ahogy látjuk ő kitört ebből és gratulálok neki mindenhez x)
2012. október 03. 16:39 #30
Bianka13
Bianka13
új tag
 
StátuszGlambertek jelöljetek! :-)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.31.
Hozzászólás: 7
Csatolások: 0
Azonosító: 182076
Offline offline
Nah velem pont ez van mindenért csak piszkálnak és csüfolnak azért is mert glambert vagyok. De facebookta is kiírtam hogy hagyjanak békén és igen az vagyok aki egy glambert és ki is álltam magamèrt adam is megtanított erre szal sokmindent tanultam adamtől. Ès mostmár nem szégyenlek semmit fogadjanak el ahogy vagyok!
2012. október 03. 16:52 #31
Bianka13
Bianka13
új tag
 
StátuszGlambertek jelöljetek! :-)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.31.
Hozzászólás: 7
Csatolások: 0
Azonosító: 182076
Offline offline
Én még a nyáron találkoztam a sulink volt igazgatòjával és azt mondta hogy ha tényleg mindenki utál ès piszkál csak üljek le vhova ès olvassak. De én fogtam magam ésckkiálltam magamért megomtam nekik a magamét hogy ki vagyok mert csak külső alalapján elitéltek hiàba osztálytársaim szinte nem is ismernek! De aztán megtörtént a csoda igaz hogy csak egy ember de bevallotta hogy nem utált és tényleg csak előitéletek alapján elitélt
2012. október 03. 17:54 #32
Caroline W.Lightning
Caroline W.Lightning
NotBad™
 
Státusz"Te vagy a pengém, és egyben az artériám"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.15.
Hozzászólás: 1067
Csatolások: 22
Azonosító: 158384
Offline offline
Jó kis cikk lett, ez a lány tényleg igazi példakép lehet azoknak a lányoknak, akiket cikiznek a suliban, mert mások, és esetleg nincs pénzük arra, hogy sminkeljenek meg kozmetikázzanak.
Viszont az utolsó bekezdés egyik mondatával nagyon nem értek egyet. Idézem: "Csak azért mondják, mert tartanak tőled." Nos, akármennyire is szeretnénk, ez nem fog eljönni. Az emberek azért piszkálnak, mert unatkoznak, és úgy gondolják, minél esetlenebb az illető, annál jobb őt kiakasztani. Oké, az esetleg lehet, hogy irigyek - de nem tartanak a másiktól. Akik tartanak, azok a piszkálódásoktól szenvedők. Bocsánat, de én ezt így gondolom, saját tapasztalatra alapozva.
2012. október 03. 19:25 #33
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Idézet (bubblegum.. @ 2012.10.03. 16:25)
az utolsó dolog amit írtak, hogy azért utálnak valakit mert tartanak tőlük vagy valami, hát NEM IGAZ!! vannak ilyen esetek, de nem mindig van így, nálunk is van egy fogyi csaj hogy szép szavakkal éljek és mi nem bántjuk, csak nem tud beilleszkedni ez a nagy helyzet...


Azért arra kíváncsi vagyok, hogy mit írnál arról a lányról, ha nem "szép szavakkal élnél", ha már ez a hihetetlenül toleráns verzió is "fogyi". 110.gif
1 felhasználónak tetszik: Glamster
2012. október 03. 19:39 #34
McSzasza98
McSzasza98
 
StátuszLehetsz akár ki az életben,ha belülről csak egy senki vagy! ;)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.15.
Hozzászólás: 618
Csatolások: 34
Azonosító: 180390
Offline offline
Jó kis cikk!!biggrin.gif
2012. október 03. 19:39 #35
PinkPoison
PinkPoison
† hentai tensai shoujo †
 
StátuszNéha
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.26.
Hozzászólás: 2582
Csatolások: 19
Azonosító: 176526
Offline offline
Grat neki biggrin.gif Jó cikk
2012. október 03. 19:47 #36
bubblegum..
bubblegum..
hivatásos boszorkány
 
Státuszsometimes you have to fake it to make it
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.13.
Hozzászólás: 2173
Csatolások: 14
Azonosító: 175571
Offline offline
janet7 most nincs kedvem a fórumba keresgélni a hozzászólásodat úgyhogy ide írom, most nemfogom leírni neked ami a véleményem... lehet te nem ismersz "nem normális" embert, de én sajnos igen és szerintem neked se lenne jobb véleményed róla mint nekem... rohog.gif
2012. október 03. 20:09 #37
nora rose
nora rose
GŁΛMβΣЯƬ ❤ Echelon ·o.
 
StátuszNope.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.02.
Hozzászólás: 1576
Csatolások: 25
Azonosító: 137667
Offline offline
Nagyon elszomorító Whitney története, és főleg az, hogy ez nem egyedi eset. Igen, én is tapasztaltam(/talom) és mai napig nagyon nehezen barátkozom és nyílok meg mások előtt. Számtalanszor sírtam, gyűlöltem és energiát pazaroltam olyan emberekre akik meg sem érdemelték. Mindennap remegő testtel és hányingerrel mentem be az iskolába, mert féltem, hogy most mivel fognak előhuzakodni talán a magasságommal vagy a stílusommal, sőt még hibákat is kitaláltak, hogy tudjanak valamivel piszkálni - szépen fogalmazva. Bármit tettem mindig gúny tárgya volt. És azért beszélek múlt időben, mert már másik iskolába járok messze attól a várostól. Persze itt se rózsaszín vattacukor minden, de hol az? Itt lettek barátaim. És új lappal kezdtem, csak a saját egyéniségemet mutattam és elfogadtak, kivétel itt is van, de szintén: hol nincs? Tudom, hogy néhány retardált még mindig meg akad ott, hogy mi is az az egyéniség és a hátam mögött csúnyán, ki tudja milyen jelzőkkel illetnek meg, azért, mert nem vagyok "tucat", egyforma a többiekkel együtt, de ez sajnos nem hiszem, hogy fog változni, saját magadnak kell megtanulni, kizárni ezeket a fejedből... Büszkén hallgatom, viselem a saját stílusom és teszek mások negatív véleményére. És igen, ennek nagy részét én is Adam Lambertnek köszönhetem, ahogyan Glamster is írta, lehet, hogy furán hangzik, hogy egy olyan ember segített ilyeneken átmenni aki nincs melletted minden nap..stb. De ez így van bármilyen hihetetlen is egyeseknek. Becsülésre méltó Whitney tette és példamutató azoknak, akik ugyan ebben a cipőben járnak. És nem utolsónak a cikk is nagyon hasznos, hátha felnyitja egy pár ember szemét, akik épp a "másik csoportba" tartoznak. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Glamster
2012. október 03. 20:16 #38
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
Szerintem nem én leszek az első,aki kicsit magára ismer a cikkben vagy elszorul a szíve az olvasottak miatt.
Teljesen át tudom érezni a helyzetét,nekem 4 évig részem is volt ilyesmiben az általános iskolában.Nagyon mély nyomokat hagyott bennem a dolog,elég nehezen tudtam magam túltenni rajta.Én azért voltam "kakukktojás",mert soha nem majmoltam senkit,és mindig azt tettem vagy mondtam,amit én akartam.Amikor az egész piszkálódás elkezdődött,eleinte annyira hatott rám az,amit mondtak,h felvettem azt a bizonyos "maszkot",h olyan lehessek,mint ők.
De aztán később rájöttem,h ez miért is jó nekem?Semmiért...Az ilyen emberek mind felszínesek,és csak a külsőségekre adnak,önmagukon kívül más nem érdekli.Akkor meg miért akarnék rájuk hasonlítani,vagy jóban lenni velük?
Az ilyeneknek az általános iskola és a gimnázium a "birodalmuk",mert egyedül itt tudnak érvényesülni,máshol nem.Más kérdés persze,h utána mit kezdenek magukkal...
Miután kimaradtam az általánosból,igazi felüdülésként éltem meg az első gimis napokat,mert végre nem éreztem a folyamatos nyomást magamon,nem volt bennem a megfelelési kényszer.
Azóta rájöttem,h az ilyesmivel nem érdemes foglalkozni,és mondhatni kicsit különlegesebbnek is érzem magam,mert nem vagyok tömeggyártmány.Akármelyik velem egyidős lányra ránézek,vagy egy mobilt látok a kezében,amin 4 pasinak irogat egyszerre facebook-on vagy a bőröndnyi sminkkészletével rohan a mosdóba,h megigazítsa magán a 2 kilónyi vakolatát.Persze tisztelet a kivételnek,mert mindig van ilyen.Ez az,amit soha nem sikerült ésszel felfognom,h miért jó az,ha mindenki egyforma.Szerintem nem bűn,ha valaki más.
Ezekután sikerült eljutnom arra a szintre,h nem hatnak rám ezek a piszkálódások,és sikerült kibékülnöm magammal.Amit általánosban elképzelhetetlennek tartottam,márcsak a fenn említett dolgok miatt.Bár a hozzáállásomban annak is nagy szerepe van,h nem kapok minden nap gúnyolód megjegyzéseket az arcomba,szerencsére.
Már szeretek emberek közé menni,sok barátom van,akik szeretnék azért,amilyen vagyok.Önmagam vagyok,és nem érzem azt,h minden egyes embernek meg kellene felelnem.És szerintem ez a legfontosabb.
1 felhasználónak tetszik: Glamster
2012. október 03. 20:32 #39
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (nora rose @ 2012.10.03. 20:09)
Nagyon elszomorító Whitney története, és főleg az, hogy ez nem egyedi eset...

Szörnyű, hogy a gyerekek milyen kegyetlenek egymással, és te is írtad az adatlapodon, hogy még csak 13 éves vagy, tehát az iskolai gúnyolódások már 9-10 éves korban elkezdődtek nálad, amik sajnos ki tudnak hatni a gyermek mentális fejlődésére is. Mint ahogyan írtad, az ilyenek, és sajnos én is ilyen vagyok, de nehezen nyitnak új közösség felé. Miért? Mert félnek és rettegnek, hogy ilyeneket kell majd napról napra átélni újra és újra.

Elborzaszt az, hogy ilyen szinten bántják, gúnyolják és cikizik azokat az embereket, akik igen is mernek mások lenni, mint mások. És tudjátok mit? Igen is merjetek mások lenni, mert belül sokkal értékelhetőbbek vagytok, mint azok, akik minden hétvégén eljárnak diszkózni, pusztítják az agysejtjeiket az alkohollal, a droggal pedig a szervezetüket, valamint a lábaik egy csettintésre szétnyílnak. Komolyan - bánjátok, hogy nem ilyenek vagytok? Olyanok akartok lenni, akiket pár év múlva a kórházba fogják szállítani, mert túl lőtte magát valamelyik droggal?

Soha ne bánjátok azt, hogy nem vagytok futószalagra valóak! Emberek vagyunk, és mindenki különböző. Pontosan ettől olyan szép az evolúció, hogy mindig minden más és más. Nagy nehezen ugyan, a saját példámat felhozva, de túl tettem magamat rajta. Nem valami szép emlékek, de azt hiszem, ha az osztályom nem tette volna velem azt, amit, akkor én sem lehetnék ilyen ember, mint jelen pillanatban. Valószínűleg diszkóznék, a féjszbukk lenne az életem és naponta váltogatnám az ágyban a partnereimet. Az élet Isten egyik legszebb ajándéka, és hiszem azt, hogy minden okkal történik. A gyönyörűség belülről fakad, igaz, sablon egy duma, de ez így van. Ha belül szép vagy, akkor az meg fogja látni benned, aki méltó arra, hogy a bizalmasod legyen. Legyen ez barát vagy éppen a leendő párod. Igen is merjetek mások lenni, kiállni magadért és nem bebirkulni, mint ahogyan azt sokan teszik. Ez fog téged annyira értékessé és különlegessé avanzsálni az idő során. Higgyétek el, mert tényleg így van!
2 felhasználónak tetszik: An_d_a, Glamster
2012. október 03. 20:41 #40
- törölt felhasználó -    
A sírás határán állok sad.gif
Engem álltalánosban csufoltak kedvencem,Michael Jackson végett. Minden áldott nap kaptam a szemetet a képembe egy éven keresztul.Megváltás volt a kozépiskola!
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok