Starity

A Family Guy atyja lesz a 85. Oscar-gála házigazdája

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. október 05. 13:28 #41
pinkgirl
pinkgirl
◕◡◕
 
StátuszÁlmomban az enyém vagy. Életemben az álmom vagy. *-*♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.29.
Hozzászólás: 1865
Csatolások: 54
Azonosító: 154198
Offline offline
De jó ^^
biztos nagyon jó lesz biggrin.gif
2012. október 05. 18:43 #42
barbyyy
barbyyy
DV&LM♥VINAI♥
 
Státuszi hate you, but i love you.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.25.
Hozzászólás: 6158
Csatolások: 0
Azonosító: 165850
Offline offline
jó választás biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
2012. október 06. 17:18 #43
- törölt felhasználó -    
Mondhatnám azt, hogy érdekes választás, de amióta a politikailag inkorrekt poénjairól (is) híres Ricky Gervais lezavarta a Golden Globe-ot, várható volt, hogy az Oszin is egyszer megszakítják a konzervatív közvetítés hagyományát. MacFarlane számomra inkább közömbös figura, de ezért nem hurrogom le, hanem azt vallom, hogy „lássuk a medvét”. Adjunk esélyt neki, mutassa meg, mit tud kezdeni egy ilyen nagyszabású gálával, és utána mondjunk véleményt. Ki tudja, lehet, hogy pozitívan fogunk visszaemlékezni rá (vagy visszatapsoljuk, kinek hogy tetszik biggrin.gif). Sőt, én titkon reménykedem, hogy lesz egy-két „jó” szava ehhez a bagázshoz, mert amit az elmúlt évtizedekben művelnek, megérdemelnek néhány verbális pofont. Mindezt úgy mondom, hogy kedvelem Billyt, de hagyjuk már pihenni egy kicsit biggrin.gif
2012. november 30. 22:54 #44
Midnight79
Midnight79
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.13.
Hozzászólás: 32
Csatolások: 0
Azonosító: 122607
Offline offline
Running Fool konkrétan leírta amit gondolok, annyi különbséggel, hogy nekem Ricky a kedvenc.smileeee.gif
Grace Benning említette még a Ted filmet, kíváncsi lettem volna pontosan mire gondol, mert az nekem sem tetszett. Alig mosolyogtam itt-ott, nekem uncsi volt. A Family Guyban jobban ülnek a poénjai, szerintem nem kifejezetten házigazdának való, de most kiderült valóban mennyire humoros és mennyi a Family Guy humorjában más munkája. Bár az Oscar szöveget is készítettetheti csoporttal, szóval csak az derül ki mennyire jó előadó.smileeee.gif
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok