Kamui Kobayashi - Formula 1 - Japanese GP 2012
2012. október 04. 20:22
#1
|
|
ariellavettel |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.10.10. Hozzászólás: 866 Csatolások: 1917 Azonosító: 135935 offline
|
Képek a csütörtöki napról!
2012. október 06. 11:00
#2
|
|
Lilla2 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.11.26. Hozzászólás: 1334 Csatolások: 425 Azonosító: 139586 offline
|
Kamui mosolya nagyon édes, mint mindig.
Nagyon örülök neki, hogy az időmérőn megint sikerült elérnie egy fantasztikus helyezést és a 3. helyről indulhat. Remélem holnap összejön egy jó verseny és elérhet egy igazán jó eredményt, így a hazai közönsége előtt, nagyon megérdemelné már.
Kamui sok szerencsét, nagyon szurkolok!!
Nagyon örülök neki, hogy az időmérőn megint sikerült elérnie egy fantasztikus helyezést és a 3. helyről indulhat. Remélem holnap összejön egy jó verseny és elérhet egy igazán jó eredményt, így a hazai közönsége előtt, nagyon megérdemelné már.
Kamui sok szerencsét, nagyon szurkolok!!
1 felhasználónak tetszik:
ariellavettel
2012. október 07. 16:21
#3
|
|
ariellavettel |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.10.10. Hozzászólás: 866 Csatolások: 1917 Azonosító: 135935 offline
|
GRATULÁLOK KAMUI!
Szép volt!
Szép volt!
2012. október 07. 16:34
#4
|
|
Lilla2 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.11.26. Hozzászólás: 1334 Csatolások: 425 Azonosító: 139586 offline
|
Nagyon gratulálok Kamui!!
Ennyire örülni valaminek, nagyon édes, de megértem, végülis első dobogó pont Japánban. Végig nagyon jól versenyzett, de az utolsó pár körben azért nagyon izgultam érte.
Nagyon remélem, hogy még láthatom a dobogón, akár idén, akár jövőre.
Sok sikert továbbra is Kamui!!
Ennyire örülni valaminek, nagyon édes, de megértem, végülis első dobogó pont Japánban. Végig nagyon jól versenyzett, de az utolsó pár körben azért nagyon izgultam érte.
Nagyon remélem, hogy még láthatom a dobogón, akár idén, akár jövőre.
Sok sikert továbbra is Kamui!!
2012. október 08. 16:02
#5
|
|
Shawool LillaMrs.Shin Soohyun™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.12.22. Hozzászólás: 5613 Csatolások: 851 Azonosító: 165682 offline
|
Kamui<3
Ez akkora bravúr volt,Japánban
Amikor jött a dobogón sikongattam,és egész hétvégén Kobayashi lázban égtem
Megérdemli
Még a telefonomra is levideóztam
Love you
Ez akkora bravúr volt,Japánban
Amikor jött a dobogón sikongattam,és egész hétvégén Kobayashi lázban égtem
Még a telefonomra is levideóztam
Love you
1 felhasználónak tetszik:
Lilla2
2012. október 08. 16:05
#6
|
|
Shawool LillaMrs.Shin Soohyun™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.12.22. Hozzászólás: 5613 Csatolások: 851 Azonosító: 165682 offline
|
Meg amikor egész közönség Kamui nevét harsogta,az leírhatatlan volt
Én is bekapcsolódtam
Go Kamui Go!
Go Kamui Go!
1 felhasználónak tetszik:
Lilla2
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.

offline

