A kanadai rapper nemrég végre elvégezte a középiskolát és sikeresen letette az érettségit.
A teljes cikkhez kattints ide!
Leérettségizett Drake
2012. október 18. 20:44
#6
|
|
Misaodracarys™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.10.11. Hozzászólás: 2123 Csatolások: 689 Azonosító: 161943 offline
|
25 évesen az igen!
Nem sietett vele az biztos...Sok sztár kezdte korán a karrierjét mégis valamelyik ebben a korbán már diplomát is szerzett. Én nem tudok neki gratulálni...
2012. október 18. 20:47
#7
|
|
harry styles fan 13visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.06.28. Hozzászólás: 198 Csatolások: 0 Azonosító: 178859 offline
|
Drake gartula
2012. október 18. 20:56
#9
|
|
hellorlalksldjskd |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.06.21. Hozzászólás: 1576 Csatolások: 82 Azonosító: 129677 offline
|
Ahhoz kéne gratulálni, hogy megkésve is, de letette a vizsgát. Szerintem meg a sztárok 80%-a a karrier miatt be sem fejezi a sulit. Legalább volt annyira ambíciózus, hogy elvégezte a sulit. Nem az a lényeg, hogy hány évesen, hanem hogy sikerült neki. Ha egy ember tegyük fel 30 évesen szerez diplomát, az is elítélendő?!
Hajjaj...Sosem késő tanulni.
1 felhasználónak tetszik:
Törpemókus
2012. október 18. 20:57
#10
|
|
cintia0023everybody needs a little poison ivy |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.01.24. Hozzászólás: 6399 Csatolások: 1056 Azonosító: 85065 offline
|
Idejében...
2012. október 18. 21:05
#12
így közelebb a 30-hoz már ideje volt. Gratuláció? szégyelje magát.Az érettségi alap dolog.
2012. október 18. 21:06
#13
|
|
_ToTo_Cinikus kritikus |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 05.03.01. Hozzászólás: 12645 Csatolások: 11645 Azonosító: 4133 offline
|
Idézet (berninici @ 2012.10.18. 20:51)
Most ahhoz kéne gratulálnom, hogy egy 25 éves ember leérettségizett? Akkor grat. Habár ilyen korban már szerintem ez minimum.
26
1 felhasználónak tetszik:
Törpemókus
2012. október 18. 21:33
#16
Szánalmas amit csináltok, érettségi nélkül is keres elég pénzt ez a pali, és baromi jól csinálja amit csinál, de ő letette, ne ezt értékeljük, hanem szidjuk, hogy hány évesen, gratulálok...
2012. október 18. 22:41
#17
25 vagy 26, szerintem tök mindegy. A szándék megvolt benne, hogy leérettségizzen és elég jó eredménnyel végzett. Van, aki még erre sem veszi a fáradságot. Gratulálok neki! Remélem a diplomát is meg akarja majd szerezni. Ahhoz sincs késő.
2012. október 19. 06:26
#18
|
|
brigi92fcbvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.02.08. Hozzászólás: 468 Csatolások: 0 Azonosító: 119698 offline
|
Az érettségit minden hülye le tudja tenni... Főleg az amcsiknál xDDD
2012. október 19. 07:11
#19
És büszke rá, hogy csak most tette le? Nem gratulálok neki, mert ez alap követelmény. De legalább már elmondhatja magáról, hogy iskolázott.
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.

offline


