Starity

Dishonored

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. október 22. 18:47 #1
Empress
Empress
assassins™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.08.
Hozzászólás: 3521
Csatolások: 8561
Azonosító: 146868
Offline offline
Dishonored 2012

A játékban Corvo Attano bőrébe bújunk, aki foglalkozását tekintve Dunwall város uralkodójának, Jessamine császárnénak, valamint leányának, Emily hercegnőnek bizalmas testőre. Éppen egy fontos küldetésről tért vissza, melyben fontos információkat hozott a császárnőnek az egyre jobban terjedő pestissel és annak ellenszerével kapcsolatban. Nem sokkal azután, hogy kézbesítette a levelet, Jessamine császárnőt orgyilkosok megölik, Emily-t pedig magukkal hurcolják. Az odaérkező őrök már csak Corvo-t találják a helyszínen, és persze őt gyanúsítják uralkodójuk megölésével.A játék valódi cselekménye a börtönben kezdődik, amikor is a kivégzése előtti éjjelen Corvo látogatókat kap, akiktől megtudja az igazságot, vagyis hogy az uralkodó elleni merénylet szándékosan volt úgy megtervezve, hogy ő legyen a gyanúsított. Így most a valódi gyilkos nyugodt lehet, hiszen őt fogják felakasztani helyette. Azonban egy váratlan segítő kéznek köszönhetően Corvo kiszabadul cellájából, és innentől kezdve a volt testőr immár bérgyilkosként, arcát maszkkal takarva indul el bosszút állni az igazi bűnösökön.....
2 felhasználónak tetszik: NicoleKaestner, Darkness
2012. november 30. 10:23 #2
- törölt felhasználó -    
engem alapjában véve nem érdekelt ez a játék és de még is elkezdtem felpakolni aztán a a játék telepítése közben megszólalt ez az iszonyat jól sikerült feldolgozás és mondom azta jó k*rvaéletbe!! ohmy.gif w00t.gif hááá milyen játék hangulat lesz itt ha ilyen a zene? w00t.gif jó kis játék régi vágású de jó! smileeee.gif
2014. július 18. 19:16 #3
Darkness
Darkness
Misanthrope Vegan
 
StátuszHamarosan frissittem a sztáradatlapokat
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 8003
Csatolások: 8879
Azonosító: 175987
Offline offline
Egyik kedvenc, sokban hasonlít az Assassin's Creed-re.
1 felhasználónak tetszik: Justinma
2015. június 15. 18:25 #4
Empress
Empress
assassins™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.08.
Hozzászólás: 3521
Csatolások: 8561
Azonosító: 146868
Offline offline
Dishonored 2
A sztori 15 évvel az első rész után veszi fel a fonalat. Egy titokzatos erő miatt Emily Kaldwin elvesztette hatalmát aki (vagy Corvo) megpróbál Dunwall városából Karnacába eljutni, ahol választ kaphat az okokra...

Megjelenés: 2016 ősz

2021. május 20. 16:54 #5
pendrivedealer
pendrivedealer
új tag
 
StátuszHelló! Szia! Szevasz! Mikor lesz már újra tavasz?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.02.
Hozzászólás: 36
Csatolások: 0
Azonosító: 202987
Offline offline
A Dark Souls játékok mellett az egyik legjobban felépített világ a Dishonored-é. Élveztem még a könyvek gyüjtögetését is.
2023. június 16. 07:00 #6
seekattach
seekattach
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 22.12.07.
Hozzászólás: 5
Csatolások: 0
Azonosító: 350995
Offline offline
Idézet (pendrivedealer @ 2021.05.20. 16:54)
A Dark Souls játékok mellett az egyik legjobban felépített világ a free games Dishonored-é. Élveztem még a könyvek gyüjtögetését is.

Continue to watch yourself in the mirror as you practice the steps below.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!