A külföldi sajtó arról számolt be, hogy Jay-Z gyönyörű neje a rózsaszínimádó Minaj helyére lépett.
A teljes cikkhez kattints ide!
Beyoncé váltja Nicki Minajt
2012. október 25. 13:29
#1
|
|
Coco Selly |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 09.08.22. Hozzászólás: 5338 Csatolások: 158038 Azonosító: 105880 offline
|
2012. október 25. 13:40
#2
Azért az elég gáz , hogy a régi reklámjukban meg még Nicki van benne xD Ráadásul az is elég szégyen , hogy Nicki-re előbb gondoltak mint Beyoncéra xD
2012. október 25. 13:45
#3
Hát. Az ötlet már maga rossz, de Beyoncé-val még mindig jobban járnak. Nem értem, hogy miért kell ismert emberekkel reklámozni.
2012. október 25. 13:53
#7
|
|
Dzsenifer3 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.07.13. Hozzászólás: 7117 Csatolások: 481 Azonosító: 155330 offline
|
Azt én megmondom,hogy Beyoncé nem fogja kitúrni Nickit!!!
2012. október 25. 14:04
#8
|
|
Im a SlaveForBritneyʙʀɪɴᴛʏ ʙɪᴄʜ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.09.27. Hozzászólás: 4352 Csatolások: 409 Azonosító: 186761 offline
|
Nem vagyok valami nagy Pepsi rajongó, és még enyhén is fogalmaztam...De valamit tudnak, ha Amerikában már millió hírességet bekebeleztek. XD
2012. október 25. 14:09
#10
A Pepsi egy szar, de mindenképpen jó döntés volt, hogy mináj szűrét kitették. Egyáltalán minek szerződtették le?
1 felhasználónak tetszik:
Dj Medison14
2012. október 25. 14:16
#11
|
|
Cher SugarRihanna Navy |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.12.20. Hozzászólás: 1869 Csatolások: 0 Azonosító: 165595 offline
|
A Pepsi-t nem szeretem,inkább Coca...De hogy a cikkhez is hozzászóljak:Remek döntés volt,már nem egyszer dolgoztak együtt,tuti jó kis reklámot raknak össze..
2012. október 25. 14:43
#13
|
|
FantasticGirl.visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.08.12. Hozzászólás: 355 Csatolások: 0 Azonosító: 183249 offline
|
Beyoncé bármiben jobb mint Nicki.. csak azt nem értem, miért nem váltják le Nickit az Idolban is.. :S:S Borzalom az a nő, nézzétek már meg a képet... Mekkora különbség is van egy Sztár, meg egy Bohóc között???
1 felhasználónak tetszik:
Jolie_77
2012. október 25. 14:44
#14
Szerintem jó döntés volt hogy Beyoncé lép a helyére!
2012. október 25. 14:52
#17
|
|
FantasticGirl.visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.08.12. Hozzászólás: 355 Csatolások: 0 Azonosító: 183249 offline
|
kiruus. egyet értek.. ugyanis mégegy ilyen bohócot nem talál a Pepsi
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline



