Starity

Linuxos animációkészítés

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. november 01. 09:16 #1
SsciorLuv
SsciorLuv
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.17.
Hozzászólás: 1146
Csatolások: 585
Azonosító: 183769
Offline offline
Szerintem nagyon sokan küzdünk azzal,hogy nem ugyanolyan a gépünk típusa,ezért másképp működik.Én nekem az a problémám,hogy mivel Linuxos a gépem és ezért a Windows-os programok nem működnek rajta(photoscape,photoshop..stb).Egyedül az Avidemux-al voltam megelégedve,és abból ki is tudtam vágni a részt ami kell,de megromlott a minősége és olyan zene letöltőt használok ami mp4 formátumban tölti le.Már nagyon sok ideje kínlódok ezzel.Kérlek segítsen valaki! blink.gif wink.gif



2012. november 01. 09:36 #2
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Linux esetében, ha valaki olyan programot akar használni, ami jellemzően csak Windows-on érhető el, az előtte telepítse fel a Wine nevű programot. Ez egy olyan kompatibilitási program (compatibility layer) ami képessé teszi a Linux-ot, Windows alapú programok futtatására.

Wine

Ha ez meg van, akkor Linuxra is telepíthető többek között a PhotoScape, a Photoshop, illetve a Gimp is, bár utóbbi a Wine nélkül is támogatja a Linux rendszereket.

PhotoScape-hez egy kis segítség.

Segítség Photoshop-hoz.

Gimp. Csak rá kell kattintani a Show other downloads feliratra, és elérhető lesz a Linux-os verziók egész sora.
2012. november 01. 11:16 #3
SsciorLuv
SsciorLuv
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.17.
Hozzászólás: 1146
Csatolások: 585
Azonosító: 183769
Offline offline
Idézet (joe_r @ 2012.11.01. 09:36)
Linux esetében, ha valaki olyan programot akar használni, ami jellemzően csak Windows-on érhető el, az előtte telepítse fel a Wine nevű programot. Ez egy olyan kompatibilitási program (compatibility layer) ami képessé teszi a Linux-ot, Windows alapú programok futtatására.
Wine
Ha ez meg van, akkor Linuxra is telepíthető többek között a PhotoScape, a Photoshop, illetve a Gimp is, bár utóbbi a Wine nélkül is támogatja a Linux rendszereket.
PhotoScape-hez egy kis segítség.
Segítség Photoshop-hoz.
Gimp. Csak rá kell kattintani a Show other downloads feliratra, és elérhető lesz a Linux-os verziók egész sora.



w00t.gif w00t.gif Nagyon köszönöm meghajolo.gif good.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!