Igaz vannak benne mások is, de nekem Ryan a lényeg!
Lawson
2013. február 24. 11:13
#101
|
|
Tejcikevisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.08.12. Hozzászólás: 335 Csatolások: 128 Azonosító: 158106 offline
|
Helósztok hoztam 1-2 képet a kedvencemről, természetesen Ryan-ről!
Igaz vannak benne mások is, de nekem Ryan a lényeg!
Igaz vannak benne mások is, de nekem Ryan a lényeg!
1 felhasználónak tetszik:
Minimanó94
2013. február 24. 16:33
#102
|
|
Tejcikevisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.08.12. Hozzászólás: 335 Csatolások: 128 Azonosító: 158106 offline
|
Szerintem ezek a gif-ek is nagyon jók!
Én egyszerűen imádom Őket!!!
Én egyszerűen imádom Őket!!!
1 felhasználónak tetszik:
Minimanó94
2013. február 25. 15:17
#103
|
Beckie⋅ tattoos ⋅ wine ⋅ rock&roll ⋅ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.10.27. Hozzászólás: 2805 Csatolások: 343 Azonosító: 75146 offline
|
Idézet (Barbus87 @ 2013.02.24. 09:19)
Sziasztok! Rég jártam erre amiért elnézést kérek
Mindenki jól van?
Mindenki jól van?
Megvagyunk, köszi kérdésed. Csak csorgatjuk a nyálunkat, és közben arról ábrándozunk, hogy Lawson koncerten vagyunk.
1 felhasználónak tetszik:
Tejcike
2013. február 25. 17:22
#104
|
|
Minimanó94♥Mrs. Brown♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.02.17. Hozzászólás: 4150 Csatolások: 1061 Azonosító: 120485 offline
|
Idézet (Beckie @ 2013.02.23. 14:12)
Na ja. Bár nekem mostanában egy fillérem sincs, de még mindkettőnknek lesz addig ballagása, nem? 
Természetesen, meg addig még pont lesz egy Mikulás, Húsvét, Karácsony nekem meg még egy születésnap is... Hú, lesz itt mire pénzt kérni...
Idézet (Barbus87 @ 2013.02.24. 09:19)
Sziasztok! Rég jártam erre amiért elnézést kérek
Mindenki jól van?
Mindenki jól van?
Lehet rég jártál errefelé, de legalább most bekukkantottál! Thx.
Persze, megvagyunk! Remélem te is jól vagy.
Ráadás képek:
2013. február 25. 18:03
#105
|
Beckie⋅ tattoos ⋅ wine ⋅ rock&roll ⋅ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.10.27. Hozzászólás: 2805 Csatolások: 343 Azonosító: 75146 offline
|
Idézet (Minimanó94 @ 2013.02.25. 17:22)
Természetesen, meg addig még pont lesz egy Mikulás, Húsvét, Karácsony nekem meg még egy születésnap is... Hú, lesz itt mire pénzt kérni...
Azért egy szülinapot még én is betervezek egy év alatt, akárcsak mindenki más, nem gondolod?
1 felhasználónak tetszik:
Minimanó94
2013. február 26. 16:18
#106
|
|
Minimanó94♥Mrs. Brown♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.02.17. Hozzászólás: 4150 Csatolások: 1061 Azonosító: 120485 offline
|
Idézet (Beckie @ 2013.02.25. 18:03)
Azért egy szülinapot még én is betervezek egy év alatt, akárcsak mindenki más, nem gondolod?
Bár ki tudja, lehet el kell majd halasztani egy évvel. 
Hogy micsoda, halasztani? Miért?
1 felhasználónak tetszik:
Beckie
2013. február 26. 17:05
#107
|
|
Barbus87The Script addict™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.19. Hozzászólás: 2988 Csatolások: 468 Azonosító: 131550 offline
|
Én is jól vagyok, köszi
Megnézegettem a képeket amiket betettetek, nagyon jók! Én most teljesen rá vagyok kattanva a Learn to Love Again című számukra, az nagyon tetszik, de azért a When She Was Mine egy kicsit jobban
1 felhasználónak tetszik:
Minimanó94
2013. február 26. 18:55
#108
|
Beckie⋅ tattoos ⋅ wine ⋅ rock&roll ⋅ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.10.27. Hozzászólás: 2805 Csatolások: 343 Azonosító: 75146 offline
|
Idézet (Minimanó94 @ 2013.02.26. 16:18)
Hogy micsoda, halasztani? Miért? 
Hát nem tudom... Anyagi okok miatt?
Idézet (Barbus87 @ 2013.02.26. 17:05)
Én is jól vagyok, köszi
Megnézegettem a képeket amiket betettetek, nagyon jók! Én most teljesen rá vagyok kattanva a Learn to Love Again című számukra, az nagyon tetszik, de azért a When She Was Mine egy kicsit jobban 
Jaj, igen én most a Taking over me-re kattantam rá, de az abszolút kedvenc még mindig When She Was Mine és a The Girl I Knew, ja és a csengőhangom pedig a Make it Happen.
Képek:
2013. február 27. 18:49
#109
|
|
Minimanó94♥Mrs. Brown♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.02.17. Hozzászólás: 4150 Csatolások: 1061 Azonosító: 120485 offline
|
Idézet (Beckie @ 2013.02.26. 18:55)
Hát nem tudom... Anyagi okok miatt?
Jaj, igen én most a Taking over me-re kattantam rá, de az abszolút kedvenc még mindig When She Was Mine és a The Girl I Knew, ja és a csengőhangom pedig a Make it Happen.
Jaj, igen én most a Taking over me-re kattantam rá, de az abszolút kedvenc még mindig When She Was Mine és a The Girl I Knew, ja és a csengőhangom pedig a Make it Happen.
Válság van, igaz? Ne már és ez meggátol minket? Szerény véleményem szerint már most ott kellene feszítenünk a srácok mellett.
Idézet (Barbus87 @ 2013.02.26. 17:05)
Én is jól vagyok, köszi
Megnézegettem a képeket amiket betettetek, nagyon jók! Én most teljesen rá vagyok kattanva a Learn to Love Again című számukra, az nagyon tetszik, de azért a When She Was Mine egy kicsit jobban 
Hát a When she was mine verhetetlen, de én egyre többet hallgatom mostanság a Who you gonna callt illetve a Runs Aroundot.
2013. március 02. 10:22
#110
|
Beckie⋅ tattoos ⋅ wine ⋅ rock&roll ⋅ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.10.27. Hozzászólás: 2805 Csatolások: 343 Azonosító: 75146 offline
|
1 felhasználónak tetszik:
Minimanó94
2013. március 04. 18:03
#111
|
Beckie⋅ tattoos ⋅ wine ⋅ rock&roll ⋅ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.10.27. Hozzászólás: 2805 Csatolások: 343 Azonosító: 75146 offline
|
A srácok albuma ARANYLEMEZ lett!
Oh és nézzétek azt a régi (valószínűleg évkönyvfotót) Adamről. Hát azt hiszem valóra vált, amit szeretett volna...
2013. március 28. 17:57
#117
|
|
Minimanó94♥Mrs. Brown♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.02.17. Hozzászólás: 4150 Csatolások: 1061 Azonosító: 120485 offline
|
Szerintem Joelről sokkal jobb kép, amin épp fogat mos Ryannal.
2013. március 28. 18:42
#118
|
Beckie⋅ tattoos ⋅ wine ⋅ rock&roll ⋅ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.10.27. Hozzászólás: 2805 Csatolások: 343 Azonosító: 75146 offline
|
Idézet (Minimanó94 @ 2013.03.28. 17:57)
Szerintem Joelről sokkal jobb kép, amin épp fogat mos Ryannal. 
az se rossz...
1 felhasználónak tetszik:
Minimanó94
2013. március 28. 20:17
#119
|
|
Minimanó94♥Mrs. Brown♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.02.17. Hozzászólás: 4150 Csatolások: 1061 Azonosító: 120485 offline
|
Idézet (Beckie @ 2013.03.28. 18:42)
az se rossz... 
Na de azért a második képeden se sincs semmi feje...
1 felhasználónak tetszik:
Beckie
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.

offline





