Starity

Third Star / Utolsó utazás (2010)

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. november 03. 21:10 #1
Barbus87
Barbus87
The Script addict™
 
Státusz"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today." - James Dean
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 2988
Csatolások: 468
Azonosító: 131550
Offline offline
színes, angol filmdráma, 92 perc, 2010

rendező: Hattie Dalton
forgatókönyv: Vaughan Sivell
zene: Stephen Hilton
producer: Kelly Broad, Vaughan Sivell

szereplők:
Benedict Cumberbatch (James)
JJ Feild (Miles)
Tom Burke (Davy)
Adam Robertson (Bill)
Hugh Bonneville (Beachcomber)

A vállalkozó szellemű James meghívja három barátját, hogy menjenek vele egy nyugat-walesi kirándulásra. A meggondolatlan utazás olyan nehézségekkel, találkozásokkal és érzelmi megpróbáltatásokkal szembesíti őket, amely próbára teszi a fizikai és a lelki erejüket. Miles számára a kirándulás a lehangoló valósággal való küzdelmet jelenti. Davynek a közös erőfeszítést, az összefogást, míg Billnek menekülési lehetőséget kínál az elkövetett hibái elől, illetve a kényelmes csapdából, amelyet az élete jelent. Az utazás során a négy ifjú minden egyes lépéssel távolabb kerül a múlttól, és közelebb egy szép új világhoz, amely a barátságukon alapul.

1 felhasználónak tetszik: CumberAddicted
2012. november 03. 21:14 #2
Barbus87
Barbus87
The Script addict™
 
Státusz"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today." - James Dean
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 2988
Csatolások: 468
Azonosító: 131550
Offline offline
Szerintem érdemes megnézni, csodálatos film smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: CumberAddicted
2014. június 19. 14:53 #3
CumberAddicted
CumberAddicted
visszatérő vendég
 
StátuszI'm not a sociopath, I'm just an introvert person. Do your research!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.02.
Hozzászólás: 121
Csatolások: 0
Azonosító: 226953
Offline offline
Barbus, hálás köszönetem a témáért! smileeee.gif Szomorúan látom,hogy mennyre üres a topik... De sebaj, mi legalább tudjuk,hogy klassz ez a film. biggrin.gif Én most félre teszem az elfogultságomat, azért is,mert igaz hogy Ben miatt néztem meg,de nem kizárólag miatta lett a kedvencem. A film egész hangulata megfogott. Az hogy a szomorú történetet, ami nem is lesz happy end, egyszerre mégis humorossá, felemelõvé tették,és így nem csak a halálról, hanem a barátságról szól. Rengeteget lehet nevetni a négy fõszereplõ ökörködésén, de persze visszatér a komolyság és drámaiság is megmarad. A gyönyörû képek fokozzák a film szépségét és a színészek mindegyike remek választás volt. Az egyetlen film volt idáig amin elsírtam magam. smileeee.gif Ezért lett maradandó élmény és kedvenc. Barbus, neked van kedvenc jeleneted esetleg?
1 felhasználónak tetszik: Barbus87
2014. június 19. 16:10 #4
Tomforever
Tomforever
♥Sherlock♥
 
Státusz''Get lost in the best city in the world''
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.07.
Hozzászólás: 1938
Csatolások: 377
Azonosító: 36468
Offline offline
Idézet (CumberAddicted @ 2014.06.19. 14:53)
Barbus, hálás köszönetem a témáért! smileeee.gif Szomorúan látom,hogy mennyre üres a topik... De sebaj, mi legalább tudjuk,hogy klassz ez a film. biggrin.gif Én most félre teszem az elfogultságomat, azért is,mert igaz hogy Ben miatt néztem meg,de nem kizárólag miatta lett a kedvencem. A film egész hangulata megfogott. Az hogy a szomorú történetet, ami nem is lesz happy end, egyszerre mégis humorossá, felemelõvé tették,és így nem csak a halálról, hanem a barátságról szól. Rengeteget lehet nevetni a négy fõszereplõ ökörködésén, de persze visszatér a komolyság és drámaiság is megmarad. A gyönyörû képek fokozzák a film szépségét és a színészek mindegyike remek választás volt. Az egyetlen film volt idáig amin elsírtam magam. smileeee.gif Ezért lett maradandó élmény és kedvenc. Barbus, neked van kedvenc jeleneted esetleg?


De jó hogy megtaláltam ezt a topicot! Egyik kedvenc filmem, Ben filmjei közül pedig a legnagyobb kedvenc. wub.gif Teljesen egyetértek veled, ugyan ezekért fogott meg engem is. Szomorú nagyon, de igazán a 3 barát "bátorsága" miatt nőtt nagyon a szívemhez. Nem egyszerű véghezvinni amit ők megtettek!
2 felhasználónak tetszik: CumberAddicted, Barbus87
2014. június 21. 06:25 #5
Barbus87
Barbus87
The Script addict™
 
Státusz"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today." - James Dean
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 2988
Csatolások: 468
Azonosító: 131550
Offline offline
Idézet (CumberAddicted @ 2014.06.19. 14:53)
Barbus, hálás köszönetem a témáért! smileeee.gif Szomorúan látom,hogy mennyre üres a topik... De sebaj, mi legalább tudjuk,hogy klassz ez a film. biggrin.gif Én most félre teszem az elfogultságomat, azért is,mert igaz hogy Ben miatt néztem meg,de nem kizárólag miatta lett a kedvencem. A film egész hangulata megfogott. Az hogy a szomorú történetet, ami nem is lesz happy end, egyszerre mégis humorossá, felemelõvé tették,és így nem csak a halálról, hanem a barátságról szól. Rengeteget lehet nevetni a négy fõszereplõ ökörködésén, de persze visszatér a komolyság és drámaiság is megmarad. A gyönyörû képek fokozzák a film szépségét és a színészek mindegyike remek választás volt. Az egyetlen film volt idáig amin elsírtam magam. smileeee.gif Ezért lett maradandó élmény és kedvenc. Barbus, neked van kedvenc jeleneted esetleg?


Fura de én nem is Benedict miatt néztem meg ezt a filmet hanem J.J. miatt, azt hiszem itt ismerkedtem meg Benedict munkásságával és így "estem szerelembe" vele. Konkrétan nincs kedvenc jelenetem szerintem, talán az amikor Benedict és J.J. beszélgetnek, ahol kiderül, hogy a tesójával együtt van.
2 felhasználónak tetszik: Tomforever, CumberAddicted
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

JJ Feild JJ Feild 7220.