Starity

Little Mix: „Olyan sikeresek akarunk lenni, mint a One Direction”

10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. november 04. 16:09 #41
sophie_toth
sophie_toth
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.10.
Hozzászólás: 16
Csatolások: 0
Azonosító: 183102
Offline offline
Beyla: Végre valaki!
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2012. november 04. 16:10 #42
AlízGirl.
AlízGirl.
visszatérő vendég
 
StátuszAlízGirl 1 hétig nem lesz elérhető.De az üziket továbbra is fogadja ;D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.22.
Hozzászólás: 136
Csatolások: 4
Azonosító: 188108
Offline offline
Idézet (Pocok2001 @ 2012.11.04. 16:00)
Az 1D nagyon jó dry.gif

Én nem azt írtam,hogy az 1D nem jó,ha nem hogy a Little Mix sikeresebb..Értelmezd ezt az egy nyamvadt mondatot,mielőtt reagálsz rá..
2012. november 04. 16:13 #43
Wercsikee
Wercsikee
 
StátuszLife is about Passions Thank you for sharing mine... ♥ Schumi
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.10.
Hozzászólás: 768
Csatolások: 10
Azonosító: 138428
Offline offline
hajrá smileeee.gif en drukkolok nekik smileeee.gif
2012. november 04. 16:18 #44
Wiwii98
Wiwii98
 
StátuszMindenki : Jobb. Szebb. Vékonyabb. Viccesebb. NÁLAM... !
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.05.
Hozzászólás: 510
Csatolások: 0
Azonosító: 179534
Offline offline
ÁLMODJANAK. attol hogy Paci Zaynnel jár még nem lesznek sikeresebbek.wink.gif))
1 felhasználónak tetszik: BichGirl
2012. november 04. 16:18 #45
Cassie3
Cassie3
leebit♡
 
Státusz"life is too short to focus on things that you don't like" - pewdiepie
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.13.
Hozzászólás: 1867
Csatolások: 1452
Azonosító: 124987
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2012.11.04. 16:04)
Tetszik, ahogy dobálózunk ezekkel a banda nevekkel.XD A vándájreksön azért tart ott ahol tart, mert a rajongók többsége bebirkult tinip*csákból áll, akik azt hiszik, hogy a plátói szerelmük igaz szerelem. A litlömiksztől meg megint nem estem hasra, sőt csakhogy ne csak üres szavakkal dobálózzak a DNA-en kívül még három számukat meghallgattam, és őszintén? Egy kalap tré ez is. unsure.gif Nem lennék fent Starityn gyerekek azt sem tudnám, hogy mi az a vájdájreksön vagy litlömiksz. Számomra hihetetlen, hogy ezeket az igénytelen sz*rokat hallgatjátok, amiket a legjobb jóindulattal sem lehet zenének nevezni. Ez a lánybanda ugyanolyan tömegcucc. Nincsen egyediség a zenéjükben. Nekem inkább nem is a Spice Girls jutott az eszembe, hanem a The Sats lányok, akik azért tudtak is valamit, az egy dolog, hogy most már ők is tucattá váltak.
Nevetséges az, hogy egy teljesen nulla leánybanda kijelenti, hogy ők ugyanolyanok akarnak lenni, mint a vándájreksön. Miért? Mert a világ szeme láttára bekerültek egy tehetségkutató műsorba. Röhejes az egész, komolyan!XD Nem valami nagy életcél: olyannak lenni, mint a vándájreksön. Gratulálok nekik teljes szívemből, hogy csupán csak ezt a célt kívánják megugrani. Tucatot játszanak ezek is, esélytelen. Megmaradnak egynyári slágeres lánypopbandának és cső, el fognak tűnni a terítékről, amit őszintén szólva nem is bánok. Unom, hogy mindenhol szemétbe botlom, a minőségi zenék pedig sehol sincsenek. unsure.gif

Többnyire egyetértek veled, csak annyit fűznék hozzá, hogy az ilyenekre mindenki írja, hogy milyen tucat meg ilyenek, viszont amikor valaki egyedi, rögtön jön az, hogy "ha tehetséges, akkor azzal akarjon kitűnni" stbstb. Tehát nem az a lényeg, hogy valami tömegcucc-e vagy sem, hanem, hogy ki mennyire szimpatizál az adott hírességgel.
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2012. november 04. 16:20 #46
JuicyGirl02
JuicyGirl02
visszatérő vendég
 
Státuszkövess instagramon, visszakövetlek! :) --> noram04
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.16.
Hozzászólás: 135
Csatolások: 0
Azonosító: 177916
Offline offline
Beyla lehet hogy te nem szereted a Little Mix-et és a One Direction-t de tanuld már meg leírni a nevüket rendesen...ahhoz meg inkább nem fűznék hozzá semmit hogy 21 évesen még ott tartasz hogy Starity-n mocskolod a sztárokat..
2012. november 04. 16:20 #47
Zendayaa
Zendayaa
visszatérő vendég
 
Státusz:heart: http://www.youtube.com/watch?v=EPMIW8neXOA :heart:
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.05.13.
Hozzászólás: 218
Csatolások: 0
Azonosító: 175537
Offline offline
nem hiszem hogy utolérik az 1D-t. I LOVE 1D
2012. november 04. 16:22 #48
Mrs.Horan
Mrs.Horan
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.14.
Hozzászólás: 80
Csatolások: 0
Azonosító: 177836
Offline offline
egy kulák vagytok!! már bocs rajongók...de nem szeretem a little mixet és csak úgy mondom, hogy: SOHA NEM LESZTEK OLYAN SIKERESEK MINT A ONE DIRECTION!!!!!!!!!!! smileeee.gif üdv Dóri voltam;)♥
2012. november 04. 16:23 #49
zsurika9899
zsurika9899
 
StátuszKöszönöm..a képet krechlpanna2000-től Imádom..ŁŁŁ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.25.
Hozzászólás: 1066
Csatolások: 0
Azonosító: 149985
Offline offline
Jófelé halad a karrierjük,pont mint a 1D-jé is. Persze ők már 2 éve a szakmában vannak a Little Mix pedig csak 1 éve. Szerintem ők is hasonló sikereket fognak elérni mint a srácok..
2012. november 04. 16:24 #50
papptamii
papptamii
új tag
 
Státusz♥...Irresistible...♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.06.
Hozzászólás: 95
Csatolások: 0
Azonosító: 187222
Offline offline
Hát a 1D sokkal sikeresebb mint a LM.. De azt azért nem mondanám, hogy semmi hangjuk sincs, mert aki megnyert egy olyan műsort, mint az X-Factor (ráadásul Angliában) az azért tud valamit. Ebbe beleértem a One Directiont és a Little Mixt is...
2012. november 04. 16:24 #51
- törölt felhasználó -    
a kommenteket olvasva ennyi a hozzáfűznivalóm: ha nem szeretitek őket, minek nyitjátok meg és olvassátok a el a cikket? ekkora az unalom nálatok? ha ezt (a cikket) hülyeségnek tartjátok.. olvassatok könyvet. mellow.gif nem kell kritizálni semmit, és senkit. akik szeretik őket, ezek után sem felejtkeznek meg róluk és még jobban szeretni fogják őket. én sem utálkozom a Justin meg Nicki fanokkal.. mindenki azzal törődjön, akit szeret és kész. rolleyes.gif
(ez az én véleményem, nem kell letámadni se itt sem üzenetben..)
2012. november 04. 16:24 #52
Mrs.Malik700
Mrs.Malik700
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.27.
Hozzászólás: 153
Csatolások: 0
Azonosító: 181712
Offline offline
Sose lesznek olyan sikeresek mint a One direction ! bár mennyit dolgoznak akkor se. sleep.gif
2012. november 04. 16:27 #53
- törölt felhasználó -    
de viszont a többi directioner-nek mondanám, hogy ne dobálózzatok azzal, hogy "az 1D sokkal híresebb és jobb" mert ők is elindultak valahonnan.. egy éve ők is ugyanitt voltak mint a Littlemix. két dal > két klip. aztán három.. majd egy album.. stb. majd Littlemix is eljut idáig. egyszer..
2012. november 04. 16:27 #54
Im Directioner
Im Directioner
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.27.
Hozzászólás: 309
Csatolások: 0
Azonosító: 186702
Offline offline
So sikert Little mix és ők legalább tisztelik a 1D-t és ha már zayn szeret PERRIE éN IS smileeee.gif
2012. november 04. 16:35 #55
Ilovezayn4ever
Ilovezayn4ever
visszatérő vendég
 
StátuszKeep Calm And Do What You Want <3xoxo
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.16.
Hozzászólás: 251
Csatolások: 0
Azonosító: 186109
Offline offline
Hajrááá!smileeee.gif az király lenne:)
2012. november 04. 16:38 #56
- törölt felhasználó -    
Idézet (Beyla @ 2012.11.04. 16:04)
Tetszik, ahogy dobálózunk ezekkel a banda nevekkel.XD A vándájreksön azért tart ott ahol tart, mert a rajongók többsége bebirkult tinip*csákból áll, akik azt hiszik, hogy a plátói szerelmük igaz szerelem. A litlömiksztől meg megint nem estem hasra, sőt csakhogy ne csak üres szavakkal dobálózzak a DNA-en kívül még három számukat meghallgattam, és őszintén? Egy kalap tré ez is. unsure.gif Nem lennék fent Starityn gyerekek azt sem tudnám, hogy mi az a vájdájreksön vagy litlömiksz. Számomra hihetetlen, hogy ezeket az igénytelen sz*rokat hallgatjátok, amiket a legjobb jóindulattal sem lehet zenének nevezni. Ez a lánybanda ugyanolyan tömegcucc. Nincsen egyediség a zenéjükben. Nekem inkább nem is a Spice Girls jutott az eszembe, hanem a The Sats lányok, akik azért tudtak is valamit, az egy dolog, hogy most már ők is tucattá váltak.
Nevetséges az, hogy egy teljesen nulla leánybanda kijelenti, hogy ők ugyanolyanok akarnak lenni, mint a vándájreksön. Miért? Mert a világ szeme láttára bekerültek egy tehetségkutató műsorba. Röhejes az egész, komolyan!XD Nem valami nagy életcél: olyannak lenni, mint a vándájreksön. Gratulálok nekik teljes szívemből, hogy csupán csak ezt a célt kívánják megugrani. Tucatot játszanak ezek is, esélytelen. Megmaradnak egynyári slágeres lánypopbandának és cső, el fognak tűnni a terítékről, amit őszintén szólva nem is bánok. Unom, hogy mindenhol szemétbe botlom, a minőségi zenék pedig sehol sincsenek. unsure.gif


Ééés már megint egyetértek thumbsup.gif Nincs is több hozzáfűznivalóm.
2 felhasználónak tetszik: Beyla, Siistra
2012. november 04. 16:41 #57
mrs.styles93
mrs.styles93
visszatérő vendég
 
StátuszLive while we're young ;))
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.28.
Hozzászólás: 351
Csatolások: 0
Azonosító: 184849
Offline offline
Én Directioner vagyok, de mixer is szóval csak szurkolni tudok nekik! smileeee.gif hajrá csajok ♥

eleinte nagyon nem bírtam őket, aztán egyre jobban kezdtem megszeretni ezt a bandát. smileeee.gif tele vannak energiával, mellesleg mindenféle zene aláfestés nélkül is képesek színvonalas produkciót hozni. : )) így tovább! <3
2012. november 04. 16:42 #58
prézli
prézli
Pókasszony
 
StátuszI could do anything to show how much you mean, but I won't.
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 09.09.12.
Hozzászólás: 8040
Csatolások: 25801
Azonosító: 107627
Offline offline
Édes drága egyetlen kis virágszálaim. A Little Mix megnyerte az X Factort, a One Direction hányadik is lett? Ööö... csak nem harmadik? Ezek után nincs miről beszélni.
1 felhasználónak tetszik: Lucky5
2012. november 04. 16:43 #59
hana001
hana001
звезда ♥
 
Státusz- Family don’t end with blood -
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.13.
Hozzászólás: 1716
Csatolások: 1266
Azonosító: 98592
Offline offline
Idézet (JuicyGirl02 @ 2012.11.04. 16:20)
Beyla lehet hogy te nem szereted a Little Mix-et és a One Direction-t de tanuld már meg leírni a nevüket rendesen...ahhoz meg inkább nem fűznék hozzá semmit hogy 21 évesen még ott tartasz hogy Starity-n mocskolod a sztárokat..

Szerintem inkább neked kellene egy kicsit visszahúznod magad és megadni a tiszteletet egy nálad jóval idősebb tagnak. Tudod épp ez a probléma ezekkel a bandákkal, hogy nagy rajongásotok közepette szép lassan minden emberi értéketek eltűnik és az életetek csakis a rajongásotok tárgya körül forog. Nem tudjátok mi az a tisztelet vagy a tolerancia. (Tisztelet a kivételeknek meghajolo.gif ) Beyla a 21 évével sokkal tapasztaltabb mint te, amit írt az csupán a színtiszta valóság. Pár évvel ezelőtt a hasonló bandák még minőségi zenét játszottak, most azonban már minden a pénz és a marketing körül forog.
6 felhasználónak tetszik: MadHatter, Black Hearth2, Beyla, Cassie3, AlízGirl., Siistra
2012. november 04. 16:48 #60
idiots_girl
idiots_girl
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.14.
Hozzászólás: 36
Csatolások: 0
Azonosító: 187705
Offline offline
szerintem lesznek olyan sikeresek, mint a 1D smileeee.gif igaz nekik nehezebb, mert a fiúk körül ott vannak a sikítozó lányok, akik a helyességük miatt is támogatják őket, míg a Little Mix-nek meg kell győzni a lányokat és a fiúkat is, mert azzal hogy jól néznek ki és dögösek, nem tudnak annyira sikeresek lenni, mint a One Direction;)
10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok