Starity

Little Mix: „Olyan sikeresek akarunk lenni, mint a One Direction”

10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. november 04. 16:52 #61
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Cassie3 @ 2012.11.04. 16:18)
Többnyire egyetértek veled, csak annyit fűznék hozzá, hogy az ilyenekre mindenki írja, hogy milyen tucat meg ilyenek, viszont amikor valaki egyedi, rögtön jön az, hogy "ha tehetséges, akkor azzal akarjon kitűnni" stbstb. Tehát nem az a lényeg, hogy valami tömegcucc-e vagy sem, hanem, hogy ki mennyire szimpatizál az adott hírességgel.

Ha tucat a zene, amit játszanak, akkor az ember mit írjon? Ez a lánybanda valóban a tömeggyártású sz*rt játssza. Amikor először hallottam a DNA-t tőlük, akkor nehezen tudtam eldönteni, hogy jók vagy nem jók. Végül az utóbbira esett a választásom, mert a zene, amit játszanak ugyanaz a sz*r, amit naphosszat nyomnak a rádiókban és a zene csatornákon a tévében. Nekem ez a pár csaj szimpatikus, de amit művelnek a zeneiparban, az számomra nulla. Gagyik a szövegeik, tré a zenéjük és miből akarnak ők is megélni? A mainstreamből. Ha jók, akkor így is úgy is befutnak. De így? Ugyanolyan összetákolt kreálmány ez a banda is, mint a vándájreksön. Hózsákom ki van azzal, hogy ezek a tinisz*rok ömlenek a pofámba mindenhol. Hol az a nyálas fiúbanda, hol pedig ezek, akikben újabban nem szorult semmi vagányság vagy egyediség. A DNA klipje után bennem nem éppen úgy maradtak meg, hát nem akarok rájuk csúnyát írni, de eléggé érdekesen néznek ki a klipben. Nekem nem jött át sem a zenéjük, sem a stílusuk. Egyediség hiányában pedig fele akkora sikerük sem lesz, mint a vándájreksönnek. Engem személy szerint zavar, hogy mindenhol ezekbe botlom, és kérem szépen az igazi zene az, amikor rockzenészek énekelnek szívszaggatóan a fájdalomról. Ilyen pl. a Metallica - Nothing else matters vagy éppen a Guns'n'Roses - November rain. Jelen pillanatban ezek jutottak az eszembe. Amikor a zenének van eszmei értéke, jelentése és üzennivalója a hallgató felé, igen, az zene. Nekem speciel lehet valaki kegyetlen unszimpatikus, ha a zenéje megérinti a szívemet. Manapság meg már a zenét is a szexualitással próbálják eladni. Minek is tépem magamat akkor azon, hogy akkor jó egy zene, ha megérinti a szívedet? unsure.gif Sokan nem tudják, hogy ez milyen érzés.

Idézet (JuicyGirl02 @ 2012.11.04. 16:20)
Beyla lehet hogy te nem szereted a Little Mix-et és a One Direction-t de tanuld már meg leírni a nevüket rendesen...ahhoz meg inkább nem fűznék hozzá semmit hogy 21 évesen még ott tartasz hogy Starity-n mocskolod a sztárokat..

Tudtam, hogy valamelyik dájreksöner meg fog találni, a nyakamat mertem volna rá tenni. Véleményt írtam le bizonyos keretek között, ami megfelelt a fórum felhasználási feltételeinek. Innentől kezdve, ha nem tetszik, akkor egyéni szociális probléma. Kímélj meg minket a vándájreksön hisztidtől, ha már a "tisztelet" szó definíciójával köszönő viszonyban sem vagy. Gracias! 110.gif
5 felhasználónak tetszik: hana001, MadHatter, Black Hearth2, AlízGirl., Siistra
2012. november 04. 16:53 #62
Directioner Stefi
Directioner Stefi
új tag
 
StátuszNiall Horan Fan :)♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.04.
Hozzászólás: 91
Csatolások: 0
Azonosító: 189072
Offline offline
Hát szerintem nem olyanok mint a One Direction mivel ők egy más egyéniséguek !!! De visszont nagyon szeretem őket főleg a Wings dallukat smileeee.gif
2012. november 04. 16:55 #63
Bella99
Bella99
Fjarna
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.05.
Hozzászólás: 4376
Csatolások: 58
Azonosító: 130573
Offline offline
Idézet (Kikiih @ 2012.11.04. 15:56)
Bella99 a siker nem attól függ, hogy TE szereted-e őket. ;dd

Tudod, én azt nem nevezném igazi sikernek, amikor lassan a fiúknak több utálójuk lesz, mintsem bálványozójuk. Semmiféle sikert nem értek ők el, csak azt, hogy ország-világ előtt lejáratják magukat, és én itt lezártnak szeretném tekinteni a dolgot.
2 felhasználónak tetszik: MadHatter, AlízGirl.
2012. november 04. 17:03 #64
Im a SlaveForBritney
Im a SlaveForBritney
ʙʀɪɴᴛʏ ʙɪᴄʜ
 
Státusznyugállományba vonult
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.27.
Hozzászólás: 4352
Csatolások: 409
Azonosító: 186761
Offline offline
EMBEREK!!!
Nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele, de szerintem a Starity egyik legfontosabb "szabálya", hogy a bizonyos cikkhez szólunk hozzá, nem pedig más véleményéhez. huh.gif Csak ennyit akartam... closedeyes.gif
1 felhasználónak tetszik: AlízGirl.
2012. november 04. 17:04 #65
Lora-girl
Lora-girl
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.02.
Hozzászólás: 102
Csatolások: 0
Azonosító: 166423
Offline offline
Igazán befejezhetnétek a vitát arról, ki milyen zenét, milyen stílust szeret. Ízlések és pofonok. Állandóan szidjátok a One Directiont és valamiért nagyon fáj sokaknak, hogy milliók rajonganak értük. Ez van. Mi, Directionerek sem fikázzuk azokat az előadókat, akiket mások szeretnek, ti szerettek és azt hiszem, joggal várhatjuk el, hogy ti se tegyétek ezt. Továbbá nagyon örülnék, ha nem általánostgatnátok: nem minden rajongó elvetemült. Természetesen akadnak olyanok is, de nem kell mindannyiunkat felcímkézni néhány kislány hülyesége miatt. AZ IGAZSÁG AZ, HOGY HARRY, LIAM, LOUIS, ZAYN ÉS NIALL 5 ELKÉPESZTŐEN SZEXI, TEHETSÉGES, JÓLELKŰ ÉS HITELES SRÁC, AKIK PÉLDÁVAL JÁRNAK SOKUNK ELŐTT ÉS TAGADHATATLAN, HOGY VILÁGSZERTE ISMERTEK ÉS SIKERESEK! INKÁBB AZT AJÁNLOM, BARÁTKOZZATOK MEG EZEKKEL TÉNYEKKEL ÉS FOGJÁTOK BE! KÖSZI:)
2012. november 04. 17:04 #66
evaa99
evaa99
 
StátuszThere's a whisper in the dark, as a new life comes to be...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.14.
Hozzászólás: 512
Csatolások: 40
Azonosító: 171196
Offline offline
Ők 1 év után már magasabban voltak, de hát nincs mit tenni, a hírnévhez nyilván az is hozzátartozik, hogy a lányok általánosságban fanatikusabbak, mint a fiú rajongók... illetve nem is ez a helyes megközelítés. Egy fiúbandának gyakrabban van több, fanatikus lányrajongója, mint egy lánybandának fordítva, vagy akár szintén lányrajongók, akik a One Directionbe szerelmesek, a Little Mix-et meg egyszerűen szeretik. És ezt nem bántásból, hanem tapasztalatból mondom. wink.gif
2012. november 04. 17:07 #67
BGreta16
BGreta16
 
Státusz★★★
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.01.
Hozzászólás: 503
Csatolások: 1
Azonosító: 126140
Offline offline
prézli ~ és ennyi.
Meg talán annyit hozzátennék, hogy a lányok zenéje az ér is valamit...
2012. november 04. 17:09 #68
Cassie3
Cassie3
leebit♡
 
Státusz"life is too short to focus on things that you don't like" - pewdiepie
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.13.
Hozzászólás: 1867
Csatolások: 1452
Azonosító: 124987
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2012.11.04. 16:52)
Ha tucat a zene, amit játszanak, akkor az ember mit írjon? Ez a lánybanda valóban a tömeggyártású sz*rt játssza. Amikor először hallottam a DNA-t tőlük, akkor nehezen tudtam eldönteni, hogy jók vagy nem jók. Végül az utóbbira esett a választásom, mert a zene, amit játszanak ugyanaz a sz*r, amit naphosszat nyomnak a rádiókban és a zene csatornákon a tévében. Nekem ez a pár csaj szimpatikus, de amit művelnek a zeneiparban, az számomra nulla. Gagyik a szövegeik, tré a zenéjük és miből akarnak ők is megélni? A mainstreamből. Ha jók, akkor így is úgy is befutnak. De így? Ugyanolyan összetákolt kreálmány ez a banda is, mint a vándájreksön. Hózsákom ki van azzal, hogy ezek a tinisz*rok ömlenek a pofámba mindenhol. Hol az a nyálas fiúbanda, hol pedig ezek, akikben újabban nem szorult semmi vagányság vagy egyediség. A DNA klipje után bennem nem éppen úgy maradtak meg, hát nem akarok rájuk csúnyát írni, de eléggé érdekesen néznek ki a klipben. Nekem nem jött át sem a zenéjük, sem a stílusuk. Egyediség hiányában pedig fele akkora sikerük sem lesz, mint a vándájreksönnek. Engem személy szerint zavar, hogy mindenhol ezekbe botlom, és kérem szépen az igazi zene az, amikor rockzenészek énekelnek szívszaggatóan a fájdalomról. Ilyen pl. a Metallica - Nothing else matters vagy éppen a Guns'n'Roses - November rain. Jelen pillanatban ezek jutottak az eszembe. Amikor a zenének van eszmei értéke, jelentése és üzennivalója a hallgató felé, igen, az zene. Nekem speciel lehet valaki kegyetlen unszimpatikus, ha a zenéje megérinti a szívemet. Manapság meg már a zenét is a szexualitással próbálják eladni. Minek is tépem magamat akkor azon, hogy akkor jó egy zene, ha megérinti a szívedet? unsure.gif Sokan nem tudják, hogy ez milyen érzés.

Igen, értelek, de szerintem mindenkinek az a zene, amit ő szeret, amit ő annak tart. Valakinek a klasszikus, a pop, a metál. Nem lehet így eldönteni, hogy mi a zene. Neked ez a fogalmad a zenére, de azt mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy neki mit jelent a zene. Én egyedül ezt nem szeretem, amikor valaki csapból folyik már. Amikor úgymond "rád erőltetik", hogy mit hallgass. Ezért nem hallgatok már rádiót sem. Egyébként én megértem, hogy milyen az, ha megérinti a szívedet. Sokan nem szeretik őt sem, de én Mileyt leginkább azért szeretem ennyire, mert szinte minden dala megérint. Például az 'I Miss You'-t még a papájának írta, aki elhunyt és én ugyanabban a helyzetben voltam. Amikor meghallom azt a dalt, mindig sírásban török ki, vagy a 'The Climb', amiben arról énekel, hogy küzdj a célodért, mert ha eléred, minden megérte. Na mindegy, elkalandoztam kicsit. A lényeg, hogy a zene mindenkinek mást jelent. Lehet, hogy valakinek az "ordibálás", valakinek a One Direction, valakinek a tuctuc, ezek közül mindegyik zene lesz, ameddig van egy valaki is, aki annak tartja.
2012. november 04. 17:10 #69
BGreta16
BGreta16
 
Státusz★★★
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.01.
Hozzászólás: 503
Csatolások: 1
Azonosító: 126140
Offline offline
Lora-girl ~ tudtommal ez az oldal azért van, hogy leírhassuk a véleményünket...
2012. november 04. 17:12 #70
- törölt felhasználó -    
soha nem lesztek olyan sikeresek mind az 1D
2012. november 04. 17:12 #71
CrazyHeartx3
CrazyHeartx3
 
Státuszविकास के लिए सबसे अच्छा मार्ग आज़ादी का मार्ग है.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.20.
Hozzászólás: 1852
Csatolások: 43
Azonosító: 176171
Offline offline
idiots_girl a számból vetted ki a szót:D
2012. november 04. 17:13 #72
Borcyh
Borcyh
új tag
 
StátuszMaybe you love yourself like i love you~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.15.
Hozzászólás: 65
Csatolások: 0
Azonosító: 171302
Offline offline
álmodj királylány...
2012. november 04. 17:15 #73
SzanduSs98
SzanduSs98
 
StátuszHa egy nap a sebesség öl meg engem, ne sírjatok, mert én mosolygok.-Paul Walker
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.06.
Hozzászólás: 4224
Csatolások: 184
Azonosító: 166705
Offline offline
Nekem aztán nagyon mindegy,hogy melyik banda a sikeresebb.Nálam az a lényeg,hogy mindkettő bandát nagyon szeretem.!
2012. november 04. 17:18 #74
- törölt felhasználó -    
Egyik együttest se kedvelem túlságosan,de a sok 1D rajongó miatt nehéz lesz nekik olyan sikeresnek lenni..
2012. november 04. 17:19 #75
Cassie3
Cassie3
leebit♡
 
Státusz"life is too short to focus on things that you don't like" - pewdiepie
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.13.
Hozzászólás: 1867
Csatolások: 1452
Azonosító: 124987
Offline offline
Ja és még valamit hozzáfűznék. Most is Jesy tök normálisan elmondta a véleményét, ráadásul nem is szidta a 1D-t. Éppen ellenkezőleg, azt mondta, hogy sikeresek és szeretik őket. Nem értem megint miért kell ellenségesnek lenni vele, amikor még csak nem is szólta le őket. Olyan nehéz lenne kedvesnek lenni és normálisan viselkedni, drága Directionerek? wink.gif (akinek nem inge...)
2012. november 04. 17:21 #76
Mirectioner
Mirectioner
új tag
 
StátuszMierctioner=Maya+Directioner
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.04.
Hozzászólás: 4
Csatolások: 0
Azonosító: 189101
Offline offline
A Little Mixet egyenesen utálom. Egyetértek Beylaval abban hogy egy hülye lánybanda. -.-
2012. november 04. 17:24 #77
JARREKA
JARREKA
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.22.
Hozzászólás: 277
Csatolások: 0
Azonosító: 174000
Offline offline
Hát.....én csípem a Little Mixet , de ehet h ezt nem kellett vvolna Jesynek mondania mert ez most nekem nagyon furcsán jött le..:/
2012. november 04. 17:30 #78
- törölt felhasználó -    
Na ahhoz nektek hamarabb kell felkelni.
2012. november 04. 17:38 #79
- törölt felhasználó -    
Ki szemében mi a siker, mert az én szememben az 1D nem sikeres, csak felkapott, és szerintem ők is csak azok lesznek... talán. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: MadHatter, Siistra
2012. november 04. 17:42 #80
cicusmicus8
cicusmicus8
b!tch
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.27.
Hozzászólás: 1004
Csatolások: 31
Azonosító: 184793
Offline offline
szerintem már olyan sikeresek int az 1D ( pont olyan sz*r mint az 1D ) nevet2.gif
10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok