Hogy néz ki a desktop-od?
2005. január 21. 21:46
#2
|
|
White BullBull Skywalker |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 04.10.07. Hozzászólás: 15531 Csatolások: 153208 Azonosító: 10 offline
|
Nekem ez van!!
2005. január 21. 22:38
#6
|
|
KáZéHDTV Specialist |
Csoport: Tag Csatlakozott: 04.10.25. Hozzászólás: 1753 Csatolások: 674 Azonosító: 635 offline
|
Idézet(X-Pect @ 2005, January 21. - 22:34)
ismerem ezt a "témát", nekem is sokáig ilyen volt 
[right][/right]
[right][/right]
Énmeg már kezdem unni
2005. január 21. 22:41
#7
|
|
PHILIP |
Csoport: Kitiltott Csatlakozott: 04.10.06. Hozzászólás: 1089 Csatolások: 193 Azonosító: 3 offline
|
Idézet(KáZé @ 2005, January 21. - 22:38)
Énmeg már kezdem unni
Lekéne cserélnem, csak nem találok egy normálisat.... 
[right][/right]
[right][/right]
Nézz itt körül: http://www.themexp.org
2005. január 21. 23:49
#13
|
|
PHILIP |
Csoport: Kitiltott Csatlakozott: 04.10.06. Hozzászólás: 1089 Csatolások: 193 Azonosító: 3 offline
|
Idézet(frenetiq @ 2005, January 21. - 23:39)
Philip most nézem, hogy te is ObjectDock-ot használsz
Egyébként Kate gyönyörű mint mindig
[right][/right]
Egyébként Kate gyönyörű mint mindig
[right][/right]
Igen és is azt használok
Kate meg
2005. január 23. 15:04
#16
|
|
tironmanHQParadise. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 04.10.06. Hozzászólás: 1908 Csatolások: 774 Azonosító: 5 offline
|
az enyém......
26 felhasználónak tetszik:
niiikiii,
Angel,
ciccmicc44,
chrisBrown14,
XUtauxNiichanX,
anna21,
Jenny Lawliet,
itsmestella,
Éberli Tamara,
Adri98,
CandUs,
Corby,
Kyra99,
niki62,
Minimanó94,
Hannahmile,
Rossio,
ItsLénaa,
MadHatter,
Récy98,
dijansalihu,
TheDanush,
Vandi,
Szandi0820,
Szandiiii,
szilasiszandra
2005. január 23. 15:06
#17
Idézet(tironman @ 2005, January 23. - 15:04)
az enyém...... 
[right][/right]
[right][/right]
Na ez nem gyenge ... LOL
2005. január 23. 16:24
#20
|
|
KáZéHDTV Specialist |
Csoport: Tag Csatlakozott: 04.10.25. Hozzászólás: 1753 Csatolások: 674 Azonosító: 635 offline
|
Idézet(arnold @ 2005, January 23. - 15:53)
Jól néznek ki ezek a desktop-ok! Mit használtok? StyleXP-t? WindowsBlinds-t? Esetleg mást?
[right][/right]
[right][/right]
Én személy szerint StyleXP.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline
