Starity

Christina Aguilera újjászületése Lotus formájában

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. november 15. 09:53 #1
katara
katara
visszatérő vendég
 
StátuszIsmerd meg a világot, h tudd mit miért szeretsz, h felismerd az értéket.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.09.13.
Hozzászólás: 311
Csatolások: 1825
Azonosító: 71496
Offline offline
Egy album meghallgatása, míg az előadó tőled alig pár méterre van, meglehet egyszerre válhat izgalmas és kényelmetlen szituációvá. Vajon ujjongva tapsolnál minden egyes dal végén? Egy szám lejátszása alatt ki mernél-e menni a mosdóba, ha úgy hozza természet? Mi számít őszinte elismerésnek, és mi árulkodik elvakultságról?
A teljes cikkhez kattints ide!
10 felhasználónak tetszik: rolllllleee, Pöttömke, Im a SlaveForBritney, Black Hearth2, MadHatter, Meoww, nicol bellox, Mia, Beyla, Glamster
2012. november 15. 10:15 #2
rolllllleee
rolllllleee
♣Patience
 
StátuszR.I.P. (Acoustic Version) RITA ORA
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.24.
Hozzászólás: 2169
Csatolások: 638
Azonosító: 131859
Offline offline
ezt a cikket is érdemes elolvasni, én hallottam az új albumot, nem azt mondom, hogy nem jó de nem is azt, hogy rossz. van egy két száma ami nem tetszik, de a lényeg az, hogy Christina most tényleg újjászületett.
katara a cikked eszméletlen jó lett ismét hatalmas gratulációt kapsz thumbsup.gif
ahogy várta az embereket abban a helyiségben nagyon tettszett a megoldás, hogy pont az egyszerűség ami jellemezte az egészet.
a lényeg a lényeg szerintem most Christina megcsinálta.
akinek meg nem tetszik(mert ilyen is van) azzal nem kell foglalkozni.
na végezetül tényleg köszi ezt a tartalmas és hasznos cikket számomra.
2 felhasználónak tetszik: Im a SlaveForBritney, katara
2012. november 15. 10:17 #3
- törölt felhasználó -    
Katara ismét alkotott. clapping.gif Öröm olvasni a cikkeit, ahogy ezt is. Chris új albuma első hallgatásra nekem egy kicsit összevisszaságnak tűnik, akárcsak a Bionic volt. Viszont idővel biztos, hogy meg fogom tudni szeretni. Persze Christina azok közé tartozik, akik semmit nem bíznak a véletlenre. Az eddigi stúdióalbumai mind, más és más stílust képviselt, más mondanivalókkal, más hangzásvilággal. A Lotusnál ezt az újítást nem igazán éreztem. Ezt sokkal inkább a Bionic folytatásának érzem. Talán már nem hozza Chris sem azt a szintet, ami tőle a legtöbben elvárnak, hiszen feléje mindig is nagyonk voltak az elvárások, de ő még mindig a könnyűzene krémei közé tartozik. A hangja olyan, hogy ha 10 felé osztaná azt a hangot, ami neki van, akkor sem panaszkodhatna, aki pedig kapna a hangjából, jól járna. A Make the World Move már most kedvencem.
6 felhasználónak tetszik: Pöttömke, Im a SlaveForBritney, katara, Black Hearth2, MadHatter, Mia
2012. november 15. 11:39 #4
- törölt felhasználó -    
Egyetértek az előttem szólókkal, minden elismerésem a cikkíróé! Mind terjedelemben, mind minőségben az egyik legigényesebb darab az oldalon, igazi gyöngyszem a sok tartalmatlan, 4-5 mondatos "ciki cikkek" után. Olykor-olykor már felmerül bennem a kérdés hogy egyes felhasználók csak a "szerzett műveik" számát kívánják növelni. Visszatérve a témához - bár nem vagyok egy nagy Christina fan, elismerem a tehetségét, s e virtuális lemezbemutató után kedvem is támadt egy-két számba belehallgatni.
2 felhasználónak tetszik: Im a SlaveForBritney, katara
2012. november 15. 13:25 #5
Dzsenifer3
Dzsenifer3
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.13.
Hozzászólás: 7118
Csatolások: 481
Azonosító: 155330
Offline offline
Jó cikk lett,de egy kicsit hosszú... :/
2012. november 15. 13:48 #6
leyla113
leyla113
SummerKid
 
Státuszit's Glambert time! ^^
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.13.
Hozzászólás: 1096
Csatolások: 3
Azonosító: 180259
Offline offline
nagyon jó cikk, és szerintem nem baj, hogy hosszú... inkább, mint a kétsoros justinbieberselenagomez-cikkek.
3 felhasználónak tetszik: Im a SlaveForBritney, katara, Mia
2012. november 15. 13:56 #7
Im a SlaveForBritney
Im a SlaveForBritney
ʙʀɪɴᴛʏ ʙɪᴄʜ
 
Státusznyugállományba vonult
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.27.
Hozzászólás: 4352
Csatolások: 409
Azonosító: 186761
Offline offline
Ohh nagyon jó cikk lett. meghajolo.gif
Szerintem nagyon jól komponált a lemez, csak egy picit Bionic-os...De a lényeg, hogy ami Xtina munkája az csak jó lehet. wink.gif Kíváncsi várom, hogy hogyan teljesít az album az Egyesült Államokban. biggrin.gif smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: katara
2012. november 15. 14:12 #8
justthetruth
justthetruth
visszatérő vendég
 
StátuszThe One and Only Miss Britney Spears
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.03.
Hozzászólás: 319
Csatolások: 0
Azonosító: 185410
Offline offline
Én nem ilyen lemezre számítottam tőle... inkább valami back to basic-osra, ha már újjászületésről van szó. Nekem a Bionic lemeze jobban tetszett. De még többször meghallgatom, hátha a fülembe mászik! smileeee.gif
2012. november 15. 15:14 #9
CrazyHeartx3
CrazyHeartx3
 
Státuszविकास के लिए सबसे अच्छा मार्ग आज़ादी का मार्ग है.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.20.
Hozzászólás: 1852
Csatolások: 43
Azonosító: 176171
Offline offline
OceanSoul egyetértek!
2012. november 15. 15:21 #10
prézli
prézli
Pókasszony
 
StátuszI could do anything to show how much you mean, but I won't.
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 09.09.12.
Hozzászólás: 8040
Csatolások: 25801
Azonosító: 107627
Offline offline
Floptina rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Yaroslava, justthetruth
2012. november 15. 15:29 #11
- törölt felhasználó -    
egyet értek veletek,öröm ilyen cikket olvasni,gratulálok hozzá! christinával kapcsolatban egyett értettem mindennel,nekem a lotus is nagyon tetszik,egészen egyedi,egy "reform" album smileeee.gif imádom a balladákat,a szövegeket és hát christinát! egy igazi valóságos példakép!
2 felhasználónak tetszik: katara, Im a SlaveForBritney
2012. november 15. 15:39 #12
katara
katara
visszatérő vendég
 
StátuszIsmerd meg a világot, h tudd mit miért szeretsz, h felismerd az értéket.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.09.13.
Hozzászólás: 311
Csatolások: 1825
Azonosító: 71496
Offline offline
(prézli dear! kár a gőzért, lebuktál. korábban volt, h te is küldtél be chrises dolgokat, és mellettük ott voltak a mosolygó szmájlik, v néminemű jóindulat. game over. tnx a részvételt.)
3 felhasználónak tetszik: Mia, Black Hearth2, Glamster
2012. november 15. 15:40 #13
DoooDuu
DoooDuu
Doreen Tomlinson ^^
 
StátuszNever give up, the beginning is always the hardest!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.14.
Hozzászólás: 3227
Csatolások: 547
Azonosító: 171198
Offline offline
Nagyon jó cikk lett! Tartalmas és minőségileg is egyaránt jó! Christina heart.gif
2 felhasználónak tetszik: katara, Im a SlaveForBritney
2012. november 15. 15:45 #14
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3280
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Nagyon vártam az albumot, de vegyes érzelmeim vannak. Úgy gondolom, hogy ez az egész "nem fogsz megtörni engem", "felemelkedek" és "harcolok ellened" dolog egy idő után unalmas. A Bionicnál még érthető volt, hiszen akkortájt vált el a férjétől, azonban a Lotusnál - a borító alapján is - egy letisztult, harmonikus anyagot vártam volna, ami azt hirdeti, hogy ez a nő tudja kicsoda, lélekben megbékélt és készen áll az újra. A Lotus Intrója félelmetesen jó, és azt hirdeti, amit vártam. Az Army Of Me-nél már gyanakodni kezdtem, hiszen egy gyenge Fighter 2.0. Az album végére pedig az is megfogalmazódott bennem, hogy Christina nem tudja használni a hangját, néha értelmetlenül üvöltözik, vagy éppen csak suttog. Nem egy képzett énekesnő, abban viszont egyetért a rajongóival, hogy ő a generációnk hangja. Ezen a tényen viszont túl kéne lépni, hiszen olyan énekesnők vesznek körbe minket, mint Adele (akit egyébként nem szeretek), Beyoncé és Lana Del Rey. Nem lehet végig A hangra támaszkodni, ideje lenne, ha tudná használni. Továbbá a lemez hirdeti, hogy egy egyébként egoista nőnek megsértették az önérzetét a Bionic bukásával: az pedig rossz párosítás. A Just The Fool-ban alig hagyja szerencsétlen Blake-t érvényesülni, a másik duett pedig szóra sem érdemes, CeeLo karakteres hangja teljesen elveszik és az egész felér a zaj fogalmával. A Sing For Me tökéletesen leadja, amit mondtam: Xtina beint ISMÉT, erőszakosan ránk tukmálja az egóját, de az egész még is mesterkélt.
A Lotus ennek ellenére nem rossz album, a Bionicnál viszont sokkal gyengébb. A Bionicban volt valami új, valami olyan, amit eddig még nem hallhattunk, és pont az volt, amiért Xtinát imádom: mert újítani, valami teljesen mást kipróbálni. A lotus viszont "csak" egy közepes pop album.
A Red Hot Kinda Love nagyon buja és szerethető, a Circle pedig igazi Xtina: ribancos, beszólogatós és nagy szájú. Cease Fire, Best Of Me, Empty Words felérnek egy mesterművel (annak ellenére is, hogy az utolsó kettőnek megszólalásig hasonlít a szövege). A Blank Page remélem kislemez lesz, hiszen a balladák jól állnak Chrisnek és a dal is gyönyörű. A Shut Up... nos, nekem tetszik, mivel egy hisztis tinédzser vagyok smileeee.gif Ő viszont már egy érett nő, így érthető, hogy ez a szám (is) lehúzást kapott.
A másik nagy problémám, hogy amilyen nagy volt a beharangozása Xtina visszatérésének, most annyira nincs semmi. Manchesterben lakom, és a HMV-ben a megjelenés előtti nap azt sem tudták, hogy mikor érkezik a Lotus CD. A Sony szépen kinyírja az érát, hiszen a rajongókon kívül szinte senkihez nem jutott el, hogy kijött az új lemez.
Összefoglalva: nekem tetszik a lemez, egyedül az nem tetszik, hogy Christina, mint művész, semmit nem fejlődött és egyáltalán nem azt kapjuk, amit a borító sugall. Kicsit elfelejtett szöveget írni, kicsit elfelejtett művész lenne és kicsit elfelejtett énekelni is...
3 felhasználónak tetszik: justthetruth, katara, janet7
2012. november 15. 15:55 #15
- törölt felhasználó -    
Nagyon jó cikk lett! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: katara
2012. november 15. 16:10 #16
Ayame.01
Ayame.01
typical teen, sorry
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.25.
Hozzászólás: 5540
Csatolások: 32
Azonosító: 159255
Offline offline
Nagyon jó cikk lett. Imádom. heart.gif
1 felhasználónak tetszik: katara
2012. november 15. 16:42 #17
justthetruth
justthetruth
visszatérő vendég
 
StátuszThe One and Only Miss Britney Spears
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.03.
Hozzászólás: 319
Csatolások: 0
Azonosító: 185410
Offline offline
Az albumhoz visszatérve, nekem még az nem tetszik hogy Christina azt mondta, hogy nem szereti a pop műfajot, mert nélkülőzi a mélységet. Erre meg kijön 1 pop albummal, ami az állítólagos újjászületésről szól??? kicsit ellentétes ez így! Glamster nagyon jól megfogalmaztad a véleményed!!! Egyetértek veled smileeee.gif
2012. november 15. 16:59 #18
- törölt felhasználó -    
hmm...másra számítottam, de ettől függetlenül tetszik. azt monták, olyan lesz mint a stipped. hát szerintem egyáltalán nem olyan. de mint írtam, ettől függetlenül tetszik.
nagyon szépek a lassú számok, azokból mindet imádom. viszont a pörgősebbekből, van egy-kettő ami kevésbé nyerte el a tetszésemet.
pl. a red hot kinda love, és a circles. a let there be love még elmegy, viszont egyáltalán nem illik hozzá. szerintem. szokásos tucat szám. tény, hogy a többi albumánál jobban kihasználta a hangi adottságait, de végülis a kevesebb néha több.
szóval, jó kis album lett, bár nem értem miért nem promozzák sehol, és akkor csodálkoznak a következményeken....
2012. november 15. 17:02 #19
Évike12
Évike12
Ŧยckiภgρєяƒєct*♛
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.21.
Hozzászólás: 6857
Csatolások: 4984
Azonosító: 131678
Offline offline
Nem rossz, van pár ami tetszik. smileeee.gif
2012. november 15. 17:16 #20
- törölt felhasználó -    
http://25.media.tumblr.com/tumblr_maafu57oe31r4h6eno9_250.gif

Jóó zene
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok