Starity

Életrajzi film készül a One Directionről

13 oldal 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. november 21. 21:20 #121
Daily
Daily
visszatérő vendég
 
StátuszHa az élet 100 okot ad arra,hogy sírj,te adj 101 okot arra,hogy nevess!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.04.
Hozzászólás: 285
Csatolások: 0
Azonosító: 168547
Offline offline
Nem értem ezt a sok embit akik állandóan jönnek a Beatles-szel meg egyebekkel! Mert oké tényleg nagyon sikeresek voltak elismerem őket és tényleg húúúúú! De most itt van a jelen is ne csak mindig a múltat hánytorgassuk már, ha a jelenben is lehet történelmet írni! És khm... közlöm ők megtették!
2012. november 21. 21:23 #122
stylezone99
stylezone99
visszatérő vendég
 
StátuszNo, I'm not okay...But I'll get better.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.29.
Hozzászólás: 437
Csatolások: 68
Azonosító: 184963
Offline offline
De most komolyan, mondja meg nekem valaki, hogy "ezeknek" minek egy ilyen dokumentumfilm? Mit tettek le az asztalra? Mert tudomásom szerint semmit.wink.gif A sok idióta tini rajongónak aki erre a szánalmas pocsék filmre is fizet, annak csak gratulálni tudok! smileeee.gif
2012. november 21. 21:23 #123
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Beckie @ 2012.11.21. 21:03)
Visszatérve a One Direction-re, mert mégis csak róluk szól ez a topic. Szeretem őket, vagyis a zenéjüket, bár fogalmam sincsen miért, mert rühellem ezt a stílust. Van egy komoly félelmem is amiatt, hogy egy napon gyanútlanul kinyitom a csapot és szó szerint ez fog folyni onnan. Szóval, azért a 1D se kellett vért izzadjon ahhoz, hogy ide eljusson. Dolgoztak, annyira nem is keveset, és akárcsak bíbör valamennyire énekelni is tudnak (nekem a 1D ebből a szempontból Justinnál sokkal jobb), de annyira nem kiemelkedően tehetségesek, hogy a világháló és annak ezer csodája nélkül ennyire népszerűek legyenek. Mert bár szeretem amit csinálnak, de ennek ellenére sem vagyok hülye, annyira nem jók, hogy ilyen hiszti meg médiafigyelem vegye őket körbe, akárhányszor kitetszik a lábuk az utcára. Sajnálom de ez az igazság. Jók, és szórakoztató, meg élvezhető amit csinálnak, és szerethető az, amilyenek, de ennek ellenére sem értem miért van körülöttük ekkora tömeghiszti. Hiszen csak öt, éppen hogy már nem gyereknek nem nevezhető kissrác, akik hihetetlenül szerencsések voltak, és felkapták őket, mert jó időben voltak a jó helyen. Ennyi.

Fején találtad a szöget a témával kapcsolatban. Hasonlóan érzek, csupán annyi különbséggel, hogy nekem annyira átlagos a zenéjük, hogy egyáltalán nem fogott meg. Nem reménytelenek, mert olyan szintet hoznak, mint a mai tinisztárok, de ez a tömeghisztéria egyszerűen érthetetlen számomra is, mert annyira azért nem jók. Valóban jókor voltak jó helyen, és előbb vagy utóbb, de le fog pangani ez a lázongás értük, legalábbis merem remélni. Megfogalmaztad azokat az érzéseket, amiket én nem tudtam leírni, pedig ez nagyon ritkán szokott velem előfordulni. Így kéne gondolkodnia mindenkinek, hiszen laikus szemmel nézed, mégis reális képet adtál arról, hogy ez az öt fiú mit csinál a zeneiparban. Csak sajnos nem csak az elvetemült rajongókból van sok, de sokak oly annyira kislányok, oly annyira gyermetegek, hogy nem tudnak különbséget tenni a mese és a valóság között. Ez egy korrekt vélemény volt egy rajongótól. Minden tisztelem a tiéd!
2 felhasználónak tetszik: Beckie, Im a SlaveForBritney
2012. november 21. 21:27 #124
DoDo97
DoDo97
 
StátuszWelcome to the new age!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.25.
Hozzászólás: 607
Csatolások: 35
Azonosító: 171992
Offline offline
Szerintem ennek a filmnek nagyon sikere lenne, én is megnézném, pedig még sosem akartam megnézni egy ilyen dokumentum filmet smileeee.gif De nagyon szeretem a fiúkat (bár az a nemátalakítás kicsit durva), szóval rám számíthatnak wink.gif
2012. november 21. 21:33 #125
mrs.styles93
mrs.styles93
visszatérő vendég
 
StátuszLive while we're young ;))
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.28.
Hozzászólás: 351
Csatolások: 0
Azonosító: 184849
Offline offline
" A sok idióta tini rajongónak aki erre a szánalmas pocsék filmre is fizet, annak csak gratulálni tudok! "

Hét én is gratulálok neked. smileeee.gif

Én szeretem a One Direction-t, és azon kevesek közé tartozom, akik tényleg elsősorban a zenéjükért rajong. Nem azt mondom, hogy a külsőt nem néztem az 1d-nél, de a zene a fontos. Imádom a pörgős, laza dalaikat, illetve a lassúk számaikat is (lassabb), itt kiemelkedik a Little Things.
Sokszor hallgatom őket, és mivel angolt tanulok, ezért a szöveget is értem, még jobb az egész. smileeee.gif Tehát szurkolok nekik, remélem hogy még több sikerük lesz. smileeee.gif A filmet pedig nagyon várom már, biztos hogy megnézem. biggrin.gif
2012. november 21. 21:36 #126
esszti
esszti
persona non grata
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.15.
Hozzászólás: 1350
Csatolások: 0
Azonosító: 177910
Offline offline
mrs.styles93 egyetértek, és én is kiváncsian várom a filmet.biggrin.gif
2012. november 21. 21:38 #127
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (mrs.styles93 @ 2012.11.21. 21:33)
" A sok idióta tini rajongónak aki erre a szánalmas pocsék filmre is fizet, annak csak gratulálni tudok! "

Hét én is gratulálok neked. smileeee.gif 

Én szeretem a One Direction-t, és azon kevesek közé tartozom, akik tényleg elsősorban a zenéjükért rajong. Nem  azt mondom, hogy a külsőt nem néztem az 1d-nél, de a zene a fontos. Imádom a pörgős, laza dalaikat, illetve a lassúk számaikat is (lassabb), itt kiemelkedik a Little Things.
Sokszor hallgatom őket, és mivel angolt tanulok, ezért a szöveget is értem, még jobb az egész. smileeee.gif Tehát szurkolok nekik, remélem hogy még több sikerük lesz. smileeee.gif A filmet pedig nagyon várom már, biztos hogy megnézem. biggrin.gif

Erre a pillanatra vártam, hogy végre találjak egy olyan rajongót, aki a zenéjükért szereti. Komolyan: mi az, amit ők tudnak, és mások nem tudtak sosem? Elolvastam a dalszövegeiket és a többségük a béka horizontján van. Mi olyan extra van az egy kaptafára ráhúzott dalaiban? Üzennek neked valamit? Érzéseket fejeznek ki vele?

Mert lehet, hogy én vagyok degenerált, de nekem nem jött át az üzenetük és szerintem érzéseket sem akarnak közvetíteni a hallgatók felé. Csupán azért játsszák ezt, mert Simon és az őket menedzselő tím ezt akarja, mondván, hogy ez a siker kulcsa.
3 felhasználónak tetszik: Im a SlaveForBritney, Pöttömke, Black Hearth2
2012. november 21. 22:33 #128
- törölt felhasználó -    
Én őszintén nem gondolom hogy a Never Say Never-nél sikeresebb lesz, de reménykedem smileeee.gif Mindenképpen meg fogom nézni és őszintén erre a bejelentésre már majdnem 1 éve várok biggrin.gif Biztos jó lesz smileeee.gif
2012. november 22. 00:01 #129
Kelsey
Kelsey
 
Státuszoffline.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.28.
Hozzászólás: 2806
Csatolások: 4078
Azonosító: 130190
Offline offline
Arról a két egész hónapról amióta ezek együtt vannak? nea.gif Váó. Hány percesre tervezik, 15?
2012. november 22. 00:16 #130
- törölt felhasználó -    
Még nem jott el az o idejuk..még nem! Majd megakarok venni egy olyan albumot amin csak és kizárolag ok dolgoztak. Sokat kell fejlodniuk még,és igen,Directioner vagyok. Nem a "jaj o az én férjem hozzá ne érj"fajtából. wink.gif
2012. november 22. 01:02 #131
doresz99
doresz99
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.10.
Hozzászólás: 12
Csatolások: 0
Azonosító: 173139
Offline offline
Kelsey ehmm az a két hónap,az már két év,tudod 2010 óta vannak együtt,egy tehetségkutatónak hála.Én sem az "jaj,ő ez az én férjem,és nem lehet senkié" én sem vagyok ilyen.Nem tudom,hogy egyesek miért nevezik őket buzinak,vagy tehetségtelennek.Nekem elsőnek a hangjuk tetszett,és nem pedig az,hogy melyik,hogyan néz ki.Én is tanulok angolt,és megértem miről énekelnek.És igen is,nekem átjött az üzenet,amit közvetíteni akarnak felénk.Az már a sajátos probléma ha nem jött át,lehet,hogy még se érted...Ha megnézed sok,olyan sztár van,akik nem tudták magukat ilyen gyorsan feltornászni ranglétrára.És ez egyáltalán nem Simon Cowell miatt van,ha nem tetszene senkinek a 1D akkor sehol se lennének.DE mivel tehetségesek,sok mindenki példaképként tekint rájuk.És most hordjatok le nyugottan,hogy :óóó ugyan te még kis pisis vagy...nem érdekel ki mit gondol rólam.megértem,hogy vannak olyanok akik nem kedvelik a 1D,de ha nem kedveled őket,akkor könyörgöm ne rontsd itt a levegőt,akik kedvelik őket,tudod mennyire szarul esik,hogy miket mondtok róluk? de most úgy komolyan... ennyit erről-.-"
2012. november 22. 06:29 #132
Selena Gomez 199
Selena Gomez 199
ari
 
Státusznot your bae
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.05.
Hozzászólás: 2003
Csatolások: 9
Azonosító: 168601
Offline offline
úristeen,ez most komoly?
2012. november 22. 06:30 #133
Selena Gomez 199
Selena Gomez 199
ari
 
Státusznot your bae
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.05.
Hozzászólás: 2003
Csatolások: 9
Azonosító: 168601
Offline offline
Porcicca egyetértek smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Porcicca
2012. november 22. 07:24 #134
Melissza7
Melissza7
visszatérő vendég
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.26.
Hozzászólás: 490
Csatolások: 4
Azonosító: 151770
Offline offline
jaaaaaaj *-* ..
asszem minden szabad idômet a moziba fogom tölteni :$$♥
2012. november 22. 07:37 #135
loveliz
loveliz
arnyvadasz
 
Státuszorokke, es tovabb...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.02.
Hozzászólás: 2145
Csatolások: 2
Azonosító: 157207
Offline offline
én örülők neki*-*
2012. november 22. 08:23 #136
leyla113
leyla113
SummerKid
 
Státuszit's Glambert time! ^^
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.13.
Hozzászólás: 1096
Csatolások: 3
Azonosító: 180259
Offline offline
na, én most a két véglet közé szorultam, mert nem utálom a 1D-t, és nem is rajongok értük.
ha nekik feltétlenül kell egy életrajzi film, hát csináljanak.még az is lehet, hogy jó lesz.
2012. november 22. 10:36 #137
evaa99
evaa99
 
StátuszThere's a whisper in the dark, as a new life comes to be...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.14.
Hozzászólás: 512
Csatolások: 40
Azonosító: 171196
Offline offline
Kíváncsian várom. smileeee.gif
2012. november 22. 11:23 #138
Lora-girl
Lora-girl
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.02.
Hozzászólás: 102
Csatolások: 0
Azonosító: 166423
Offline offline
Annyiraaaaaaaaaaaaaaaaaaa vároooooooooooooooom máááááááááááááááááááár!!! Imádlak titeket, fiúk! <3 <3 <3
2012. november 22. 12:22 #139
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (doresz99 @ 2012.11.22. 01:02)
Kelsey ehmm az a két hónap,az már két év,tudod 2010 óta vannak együtt,egy tehetségkutatónak hála.Én sem az "jaj,ő ez az én férjem,és nem lehet senkié" én sem vagyok ilyen.Nem tudom,hogy egyesek miért nevezik őket bu.zinak,vagy tehetségtelennek.Nekem elsőnek a hangjuk tetszett,és nem pedig az,hogy melyik,hogyan néz ki.Én is tanulok angolt,és megértem miről énekelnek.És igen is,nekem átjött az üzenet,amit közvetíteni akarnak felénk.Az már a sajátos probléma ha nem jött át,lehet,hogy még se érted...Ha megnézed sok,olyan sztár van,akik nem tudták magukat ilyen gyorsan feltornászni ranglétrára.És ez egyáltalán nem Simon Cowell miatt van,ha nem tetszene senkinek a 1D akkor sehol se lennének.DE mivel tehetségesek,sok mindenki példaképként tekint rájuk.És most hordjatok le nyugottan,hogy :óóó ugyan te még kis pisis vagy...nem érdekel ki mit gondol rólam.megértem,hogy vannak olyanok akik nem kedvelik a 1D,de ha nem kedveled őket,akkor könyörgöm ne rontsd itt a levegőt,akik kedvelik őket,tudod mennyire szarul esik,hogy miket mondtok róluk? de most úgy komolyan... ennyit erről-.-"

Akkor újabban felteszem a kérdést nektek dájreksönereknek: Mit akarnak üzenni és kifejezni a zenéjükkel?

Ugyanis erre választ még mindig nem kaptam. Elolvastam a szövegeiket és szerintem mindegyik egyenlő a nullával. unsure.gif Egyébként meg tudod, hogy van a mondás: ami könnyen jön, az könnyen is megy el. Ha Simon nem futtatta volna őket ennyire erőlködve akkor ez az öt fiúcska sehol sem lenne, csak úgy gondoltam szólok. Ez az egész ván déjreksön is azért tart ott ahol tart, mert olyan menedzsment tím áll a hátuk mögött, hogy mindenki torkán lenyomják még akkor is, ha azt visszaöklendezi... újra... újra és újra... unsure.gif Megdöbbent a naivságotok és az, hogy minden ostoba dolgot képesek vagytok elhinni... blink.gif Amúgy meg ez egy fórum, és tudtommal szabad országban élünk. Mindenki kifejezheti a véleményét, még, ha ez nem is pozitív, hanem negatív jellegű. Vicces, hogy ti, dájreksünerek akarjátok megszabni azt a többi tagnak, hogy hova írhatnak. Ó irgalom atyja ne hagyj el! blink.gif
2012. november 22. 13:27 #140
DoooDuu
DoooDuu
Doreen Tomlinson ^^
 
StátuszNever give up, the beginning is always the hardest!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.14.
Hozzászólás: 3227
Csatolások: 547
Azonosító: 171198
Offline offline
Már nagyon váárom! hullam.gif
13 oldal 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok