Starity

Taylor Swift imádja a rosszfiúkat

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. november 22. 22:25 #41
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (Siistra @ 2012.11.22. 22:00)
Ez jó. Most adtál pontos személyleírást az öcsémről.  biggrin.gif


Szőke, kék szemű jófiú fehér lovon vagy barna hajú és szemű badboy Imprezával? tongue.gif A másik gyengém a vörösök rohog.gif Vörös bátyád nincs véletlenül? lolhit.gif
2012. november 22. 22:28 #42
- törölt felhasználó -    
Idézet (ophely88 @ 2012.11.22. 22:25)
Szőke, kék szemű jófiú fehér lovon vagy barna hajú és szemű badboy Imprezával?  tongue.gif A másik gyengém a vörösök  rohog.gif Vörös bátyád nincs véletlenül?  lolhit.gif

Utóbbi. biggrin.gif Vörös bátyám sajnos nincs, de volt évfolyamtársam van. Rupert Grint 190 centis kiadásban. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2012. november 22. 22:30 #43
Lady Suzy
Lady Suzy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.11.
Hozzászólás: 8513
Csatolások: 350243
Azonosító: 98426
Offline offline
Idézet (Candy_attack @ 2012.11.22. 20:23)
"...nagyon könnyen, gondolkodás nélkül szerelembe esik..."

Hát igen, erről a sztárvilág fele mesélhetne... Már szinte mindenki volt Swift lábai között. XD

Mellesleg undorítónak találom, ahogy magára erőlteti ezt a szűzies jókislány imidzst, közben nagyobb r***nc, mint azok a sztárok, akik legalább felvállalják (pl. Rihanna).


A különbség Rihanna és Taylor között, hogy amíg Rihanna csak a rosszat tudja mutatni a rajongóinak, addig Taylor olyan, akire fel lehet nézni és pont azért, mert nem viselkedik úgy, mint egy r.banc. Lehet csak megjátssza magát. Na és? Most tőletek, akik itt szép sorjában leszóltátok, megkérdezném: belegondoltok abba, hogy esetleg a rajongói miatt nem keresi a botrányt? Ugyanis vannak, akik példaképnek tekintik őt, akik próbálnak olyanok lenni, mint ő. Míg Rihannától a rajongói eltanulják, hogy csak meztelenkedéssel tudod magad eladni, addig Taylor az egyszerű, mégis sokatmondó dalszövegeivel az életre tanít, illetve arra, hogy magamutogatás nélkül is lehet sikeres az ember. Lehet felőlem bármekkora r.banc valójában, gondolkodás módra 100x érettebb, mint a mai hírességek túlnyomó része.
3 felhasználónak tetszik: ophely88, Misao, An_d_a
2012. november 23. 01:16 #44
Hailie95
Hailie95
Ani_1D
 
StátuszSome people are blessings in your life, some are lessons.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.21.
Hozzászólás: 7221
Csatolások: 0
Azonosító: 158900
Offline offline
az olyan gaz mikor hamar szerelembe esel :\ sokszor nem jo. am igen.. sok lany erre vagyik.
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2012. november 23. 06:45 #45
- törölt felhasználó -    
Egy kissé sűrűn válogatja az "ágyasait", de ha megteheti, lelke rajta.
2012. november 23. 09:08 #46
- törölt felhasználó -    
Szóval azért szeret beléjük mert "rosszfiúk", de neki mégse a rosszfiúk kellenek hanem akik már jó útra tértek ill. térnek a kedvéért? Nem igazán vágom a logikáját. Akkor most az ún. rosszfiúkat szereti vagy azokat akiket meg tud változtatni, kénye,kedve szerint formálni? Mert az utóbbiak a papucsok. ohmy.gif
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2012. november 23. 10:28 #47
birdie19
birdie19
új tag
 
StátuszÜdv mindenkinek!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.31.
Hozzászólás: 32
Csatolások: 0
Azonosító: 185167
Offline offline
hát..nem értek egyet vele, ki nem állhatom a rosszfiúkat! Kicsit furcsállik nekem a véleménye.
2012. november 23. 10:31 #48
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (OceanSoul @ 2012.11.23. 09:08)
Szóval azért szeret beléjük mert "rosszfiúk", de neki mégse a rosszfiúk kellenek hanem akik már jó útra tértek ill. térnek a kedvéért? Nem igazán vágom a logikáját. Akkor most az ún. rosszfiúkat szereti vagy azokat akiket meg tud változtatni, kénye,kedve szerint formálni? Mert az utóbbiak a papucsok. ohmy.gif


Én azt nem merném kijelenteni hogy azok a férfiak, akiket a nők kénye kedve szerint 'formálnak', azok papucsok. Szerintem az inkább a 'sajnos nem létezik' vagy 'nincs minden bokorban' kategória biggrin.gif . Ha egy pasi papucs, az az én szótáramban azt jelenti hogy irányítja a nő és teljesen kihasználja, játszik az érzéseivel. Az, hogy egy pasit lehet 'formálni' az nem baj, sőt rohog.gif , de szerintem az még nem a papucs kategória. unknw.gif
1 felhasználónak tetszik: Misao
2012. november 23. 10:37 #49
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Én nagyon szeretem Taylor zenéjét, szinte mindegyik volt már vagy esetleg fent van a lejátszómon. Viszont a kapcsolataiban egyszerűen nem tudom megérteni őt blush.gif
Ha bármikor a volt kapcsolatairól kérdezik olyan érdekesen válaszol. Mintha egyáltalán nem lenne hibás abban, hogy mindig szakítással végződnek a kapcsolatai. Ez igen is mindig két emberen múlik, és szerintem Taylor ezt nem látja át blush.gif Mellesleg van abban valami, hogy nem a rosszfiúkat szereti hanem azokat akiket lehet formálni, és azért a kettő nem teljesen ugyanaz wink.gif
2012. november 23. 11:08 #50
- törölt felhasználó -    
Idézet (ophely88 @ 2012.11.23. 10:31)
Én azt nem merném kijelenteni hogy azok a férfiak, akiket a nők kénye kedve szerint 'formálnak', azok papucsok. Szerintem az inkább a 'sajnos nem létezik' vagy 'nincs minden bokorban' kategória biggrin.gif . Ha egy pasi papucs, az az én szótáramban azt jelenti hogy irányítja a nő és teljesen kihasználja, játszik az érzéseivel. Az, hogy egy pasit lehet 'formálni' az nem baj, sőt  rohog.gif , de szerintem az még nem a papucs kategória.  unknw.gif


Ezen nem fogunk összeveszni, mindenesetre akit át lehet formálni azt már irányítani is lehet, legalábbis az átformálás részben erről (is) szól?
2012. november 23. 11:28 #51
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (OceanSoul @ 2012.11.23. 11:08)
Ezen nem fogunk összeveszni, 


Persze hogy nem. Ez csak egy chit-chat. biggrin.gif

Idézet (OceanSoul @ 2012.11.23. 11:08)

mindenesetre akit át lehet formálni azt már irányítani is lehet, legalábbis az átformálás részben erről (is) szól?


Ez relatív, elméletileg igen de szerintem gyakorlatban ez nem így működik. rohog.gif Valakit átformálsz, olyan lesz amilyennek te szeretnéd és kész vége, stop. Ha ennél tovább megy a folyamat és kihasználod szegényt, játszol az érzéseivel, bolondot csinálsz belőle, na valaki onnantól kezdve papucs az én szótáramban. Ízlések és pofonok. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Misao
2012. november 23. 11:41 #52
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
A rosszfiúk mindig is vonzották az erre fogékony nőket. Főleg mert kihívást látnak bennük. "Értem majd megjavul, velem majd más lesz." Nem azon van a hangsúly, hogy meg akarják változtatni őket, hanem azon, hogy ők jobbak, mint a többi nő, mert ők képesek pórázra tenni azt, akit másnak addig sosem sikerült. Ezzel csak egy bibi van. Kutyából nem lesz szalonna. pardon.gif Nagyon kevésszer esett meg a történelem során olyan, hogy egy "rosszfiú" valóban örökre jó útra tért egy nő kedvéért. Ahhoz nagyon okosan kell játszani egy nőnek, és sajnos a legtöbb nő erre képtelen, mert a szerelem elveszi az eszüket és a józan ítélőképességüket. Amint beadják a derekukat egy rosszfiúnak, máris vesztettek, csak ők még nem tudják.
4 felhasználónak tetszik: ophely88, Siistra, Johinna, Misao
2012. november 23. 11:44 #53
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (Grace Benning @ 2012.11.23. 11:41)
A rosszfiúk mindig is vonzották az erre fogékony nőket. Főleg mert kihívást látnak bennük. "Értem majd megjavul, velem majd más lesz." Nem azon van a hangsúly, hogy meg akarják változtatni őket, hanem azon, hogy ők jobbak, mint a többi nő, mert ők képesek pórázra tenni azt, akit másnak addig sosem sikerült. Ezzel csak egy bibi van. Kutyából nem lesz szalonna. pardon.gif Nagyon kevésszer esett meg a történelem során olyan, hogy egy "rosszfiú" valóban örökre jó útra tért egy nő kedvéért. Ahhoz nagyon okosan kell játszani egy nőnek, és sajnos a legtöbb nő erre képtelen, mert a szerelem elveszi az eszüket és a józan ítélőképességüket. Amint beadják a derekukat egy rosszfiúnak, máris vesztettek, csak ők még nem tudják.


Ezért nem érdemes rosszfiúkkal kezdeni, még akkor sem, ha azok jönnek be. rohog.gif
2012. november 23. 11:48 #54
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (ophely88 @ 2012.11.23. 11:44)
Ezért nem érdemes rosszfiúkkal kezdeni, még akkor sem, ha azok jönnek be.  rohog.gif


Ha csak nem vagy elég számító és hidegfejű az ilyen játékhoz. biggrin.gif Amint szerelmes leszel belé, vége. Az ilyenek a kihívást szeretik, ha letojod őket és csak néha adsz egy picit, de amúgy azt mutatod, hogy téged igazából nem érdekel, akkor jönnek, mint a kiskutya. De amint megadod magad, vége. Jó játék, de többre én nem számolnék egy ilyen pasival sem. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: ophely88, Misao
2012. november 23. 12:03 #55
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (Grace Benning @ 2012.11.23. 11:48)
Ha csak nem vagy elég számító és hidegfejű az ilyen játékhoz.  biggrin.gif Amint szerelmes leszel belé, vége. Az ilyenek a kihívást szeretik, ha letojod őket és csak néha adsz egy picit, de amúgy azt mutatod, hogy téged igazából nem érdekel, akkor jönnek, mint a kiskutya. De amint megadod magad, vége. Jó játék, de többre én nem számolnék egy ilyen pasival sem.  biggrin.gif


Jól mondod, nem lehet és nem is érdemes többre számítani egy ilyen pasival, fellángolásnak jó de hosszú távra tervezni gáz ..
1 felhasználónak tetszik: Misao
2012. november 23. 12:43 #56
Anesz
Anesz
új tag
 
Státusz♥♥I am a Whovian♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.03.
Hozzászólás: 43
Csatolások: 0
Azonosító: 179303
Offline offline
Szerintem ő egyből mindenki jó útra tud téríteni hiszen alapból egy talpraesett és ügyes nő. smileeee.gif
2012. november 23. 13:09 #57
angel000girl
angel000girl
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.07.
Hozzászólás: 814
Csatolások: 36
Azonosító: 189277
Offline offline
ezzel nincs egyedül XD
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2012. november 23. 13:11 #58
Gordon
Gordon
visszatérő vendég
 
StátuszPihengetés van..izgalom mentesen :-)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.21.
Hozzászólás: 200
Csatolások: 11
Azonosító: 485
Offline offline
Pesze jó útra tud smileeee.gif Ezért van egyedül,és senki nem marad meg mellette. Főleg az úgynevezett rosszfiúk. Kutyából nem lesz szalonna! Hiába a lányok őket keresik,de miért is? Mert nekik nincsenek tabuk,semmi nem szent,és általában a rosszfiúk anyagilag is jobban állnak. Mivel megtehetik amit akarnak,de ezt a párkapcsolatában is megteszik,ha van olyan nekik. A jó fiúk próbálják betartani a társadalmi tényezőket,együttélni a környezetükkel,megbecsülni az emberi értékeket. És igazán szeretnének ha lenne kit,de alányok rossz fiúkkal mennek el. Persze aztán sírnak mert..de ez másik történet! biggrin.gif
2012. november 23. 13:44 #59
Elody
Elody
Einzelgänger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.08.
Hozzászólás: 9491
Csatolások: 674
Azonosító: 154912
Offline offline
én is bírom őket, de tényleg csak egy bizonyos szintig, ne legyen totálisan balhés, rühellem, ha minden második szava egy embernek káromkodás meg hasonlók..én inkább normálfiú párti vagyok:D
2012. november 23. 14:42 #60
Dzsenifer3
Dzsenifer3
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.13.
Hozzászólás: 7118
Csatolások: 481
Azonosító: 155330
Offline offline
Jújj ha mik ki nem derülnek....,de ha már itt tartunk akkor úgy mond egy rossz fiúval sem járt...!
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok