Starity

Madonna kiverte a biztosítékot Miamiban

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. november 23. 15:30 #61
- törölt felhasználó -    
na hát jófej, mondhatom-.- örüljön h vannak rajongói. legalább bocsánatot kért volna, vagy valami
2012. november 23. 15:36 #62
ercsi2000
ercsi2000
|Undead Army|
 
Státusz"Rain rain won't go away. Cloud on my head every single day"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.29.
Hozzászólás: 1741
Csatolások: 50
Azonosító: 135409
Offline offline
min. egy 'bocsánat' kellett volna..
2012. november 23. 15:54 #63
- törölt felhasználó -    
Azért egy 'Bocs hogy késtem'-et elejthetett volna.!!!!
2012. november 23. 15:58 #64
CrazyHeartx3
CrazyHeartx3
 
Státuszविकास के लिए सबसे अच्छा मार्ग आज़ादी का मार्ग है.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.20.
Hozzászólás: 1852
Csatolások: 43
Azonosító: 176171
Offline offline
kedves o.o" csak ne csodálkozzon h még több rajongót veszít..
2012. november 23. 15:58 #65
Mirjána
Mirjána
fantaszta
 
StátuszBarátgyűjtők és szavazgatók kíméljenek!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.07.29.
Hozzászólás: 1045
Csatolások: 4303
Azonosító: 35778
Offline offline
Kicsit tévedésben van Madonna, ő van a rajongókért, nem fordítva. Ha így viselkedik, jócskán megcsappanhat a rajongói száma.
2012. november 23. 16:13 #66
- törölt felhasználó -    
Nem ez az első alkalom hogy Madonna késik a koncertjéről, jó most még rádobott vagy más fél óra hosszát, de van ilyen. Egy koncerten számolni kell ezzel, főleg meg egy világsztár koncertjén. Egy igazi rajongó és aki megvette a jegyet, azért hogy részt vehessen a koncertjén, szerintem kibírta volna azt a pár óra hosszát, ahelyett hogy haza ment.
Mikor elmentem a Budapesti Beyoncé koncertre, Beyoncé is késett kb vagy 2 óra hosszát mégsem mentem haza, megvártam, mert érdemes volt. Ha már fizetek a jegyért az a minimum hogy végig ott vagyok.
Ja és nem is értem a rajongóit, miért is kellett a késés miatt felhozni Gagát, Madonnát összehasonlítani Gagával ég és a föld. Egy pár éve befutott előadó ne hogy már több tiszteletet érdemeljen mint Madonna, aki már akkor színpadon állt mikor még Gaga kis pisis volt.
3 felhasználónak tetszik: Glamster, Im a SlaveForBritney, MadHatter
2012. november 23. 16:23 #67
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3280
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Idézet (sewenteen @ 2012.11.23. 15:11)
Glamster 
Elöszőr is én nem tartom magam little monsternek
az oké, hogy szeretem a zenéjét, az egész popp iparban őt tarmom valamire, de úgyan úgy róla is írtam már negatívabb hozzá szólást! Szóval megint csak nevetségessé tetted magad az alaptalan vádaskodással! 
Lehet, hogy nem mondtál rosszat azokról az énekesekről, mert szeretted őket, nyílván nem szólod le őket, de pl Gagát amióta nem bírod, azóta csak folyamatosan lehordod!
Utálkozás? (te mit is csinálsz minden Gaga cikk alatt? miről is beszélsz tulajdonképpen?) olvasd már vissza a kommentjeimet és nézd meg, hogy mikor szóltam én be bárkinek is gaga miatt..hát lehet meglepődsz, hogy milyen rég is volt az! 
Ellenben te aki beszólsz mindenkinek (még itt is a cikk íróját lehordod) beszélsz arról, hogy milyen csúnya dolog másokat a kedvenceik miatt bántani? 
Nem szeretem Madonnát, de több hozzászólásomban is elismertem, sőt ikonnak neveztem! Tehát ez sem jött be! Tőlem aztán addig zenél Madonna amíg akar, engem az sem zavar, hogy röhejessé teszi magát bizonyos (csöcs villantás az ő korában stb) viselkedéseivel! 
Ha Gaga késett volna órákat akkor nála is ez lett volna a véleményem, és le is írtam volna! (bár ha ő villant csöcsöt vagy akármit, azt nála még sem látom gusztustalannak, mert az ő korában, még is csak más)
elenben veled nem vagyok fanatikus rajongója senkinek, senkiről nem gondolom, hogy "ő szarta a spanyol viaszt" és nem magasztalok senkit Isteni pozicióba, hogy már nem is embernek titulálom azzal, hogy "ő a legédesebb, legkedvesebb, legközvetlenebb LÉNY a földön" (kinek is kéne észhez térnie?smileeee.gif )
A Littlemonsterek többsége tényleg gusztustalan, meggondolatlan stílusban vélekedik (lehet, hogy a kezdetekben én is írtam olyan kommentet vele kapcsolatban, elismerem, az is én voltam, de az már hol van?, de nem sok választ el téged sem tőlük! meggondolatlan vagy, alaptalan, utálkozó!

Mindig rosszat írok Gagáról? Ez nem igaz. A múltkori cikkemben is azt írtam, hogy kíváncsian várom, mit hoz az új éra. Én adok neki esélyt. És drágaságom, neked fogalmazási zavarod van? Hol írtam én mostanában rosszat Gagáról? SEHOL. A rajongói teljesen más tészta. A rajongókat sem hoztam volna fel, ha a kis szörnyecske nem lett volna MEGINT rosszindulatú és nem ír egy ekkora alaptalan és béna cikket +-ba nem szövi bele még a királynőjét is... smileeee.gif Te is gondolkodhatnál, mert most nem értem mi bajod van wink.gif Ha nem vagy "little monster", miért is vetted magadra a hozzászólásomat...? Ameddig én észérvekkel jövök, addig te vagdalózol, szóval elgondolkodhatnál, ki itt a szánalmas. Az pedig, hogy mit írok Adamről, aki MEGÉRDEMLI, teljes más kérdés pardon.gif Majd ha gagus fele annyira lesz önzetlen, közvetlen és nem eladott poptermék, mint Ő, akkor tárgyalunk róla. A legalja, hogy ezt most ide felhoztad, mert Adam a légynek sem árt és egyáltalán nem kapcsolódik a témához wink.gif "Te-nem-little-monster". Év vicce. Még le is tagadod _nevet.gif Ezek után, hogy fel sem vállalod, igazán megtehetnéd, hogy békén hagysz, mert kicsit sem vagyok kíváncsi a gyökér, elfogult, áskálódó véleményedre wink.gif

++
tényleg nem írsz SENKIRŐL rosszat, aki Gagának konkurencia, és tipikus lil.monster "ellenség" rolleyes.gif
http://starity.hu/profil/129210-sewenteen/uzenetek/
Kihirdették az American Music Awards nyerteseit Sosem értettem, hogy mit takar a "pop-rock" zenei irányzat!
De szerintem szégyen, hogy egy Justin bieber és Katy Perry zenei munkássága a maivilágban már a Rock jelzőt is megkapta!

Forrás: http://starity.hu/profil/129210-sewenteen/uzenetek/#ixzz2D3qPlTtG


Madonnát ha nem rakják össze és ne mdolgoznak vele órákat, akkor szerinted úgy nézne ki ahogy te a posztereken látod?

hát mitne mondjak, tényleg picsa szép!
Egy ilyen nő miatt aki tényleg nem, hogy nem szép, de csúnya, ne szólj be egy olyan kislánynak akivel semmi probléma nincsen (és kétlem, hogy ő órákat photoshoppolta volna a képét)!
Madonna már mindent letett az asztalra amit csak letudott, adott ki világslágereket, provokálta a népet, mesztelenkedett, de ez egy bizonyos kor felet már nevetséges! Szóval mit is akar még?

Forrás: http://starity.hu/profil/129210-sewenteen/uzenetek/#ixzz2D3qfde3w


Nicki Minaj és Cassie a fiúkról énekel Hogy kezdődik ez a zene? Hirtelen azt hittem befagyott a net

Forrás: http://starity.hu/profil/129210-sewenteen/uzenetek/oldal/2/#ixzz2D3qqy52x


És amiről beszéltem:
A változás jó? — I. rész Azon teljesen meglepődtem, h milyen pozitívan írsz Gagáról, mert hát ugye az utóbbi időkben már nem nagyon favorizáltad, de itt meglepően kedvesen nyilatkoztál róla! Mondjuk én a többit nem olvastam el, csak Adamat, h legyen összehasonlítási alapom, mert tudom, h ha valkivel elfogult vagy akkor az ő, de abszolút nem! Szóval én benned csallódtam most a legkellemesebbet
Mondjuk már őszintén nem érdekelne az se ha rosszat írsz, mert nem állnék le leírogatni a véleményem, most is csak kifejezetten neked akmartam megírni, h nagyon pozitív benyomást tettél rám újra, Glamster

Forrás: http://starity.hu/profil/129210-sewenteen/uzenetek/oldal/2/#ixzz2D3qxKkFp


Olvasd el megint a hozzászólásaimat. Hol írtam én itt is negatívat Gagáról? smileeee.gif Tanulj meg értelmezni és ne beszélj a levegőbe.

Idézet (beyaaldama @ 2012.11.23. 16:13)
Nem ez az első alkalom hogy Madonna késik a koncertjéről, jó most még rádobott vagy más fél óra hosszát, de van ilyen. Egy koncerten számolni kell ezzel, főleg meg egy világsztár koncertjén. Egy igazi rajongó és aki megvette a jegyet, azért hogy részt vehessen a koncertjén, szerintem kibírta volna azt a pár óra hosszát, ahelyett hogy haza ment.
Mikor elmentem a Budapesti Beyoncé koncertre, Beyoncé is késett kb vagy 2 óra hosszát mégsem mentem haza, megvártam, mert érdemes volt. Ha már fizetek a jegyért az a minimum hogy végig ott vagyok.
Ja és nem is értem a rajongóit, miért is kellett a késés miatt felhozni Gagát, Madonnát összehasonlítani Gagával ég és a föld. Egy pár éve befutott előadó ne hogy már több tiszteletet érdemeljen mint Madonna, aki már akkor színpadon állt mikor még Gaga kis pisis volt.

meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif
3 felhasználónak tetszik: ophely88, Pöttömke, Im a SlaveForBritney
2012. november 23. 16:45 #68
BellaLove
BellaLove
♥Young, Wilde and Free♥
 
Státusz~ One ℬig ℛoom ℱull a ℬad ℬitches~ *w*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.11.
Hozzászólás: 1037
Csatolások: 0
Azonosító: 180095
Offline offline
ő mikor nem veri ki?
2012. november 23. 17:02 #69
SzanduSs98
SzanduSs98
 
StátuszHa egy nap a sebesség öl meg engem, ne sírjatok, mert én mosolygok.-Paul Walker
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.06.
Hozzászólás: 4224
Csatolások: 184
Azonosító: 166705
Offline offline
Szánalmas.Legalább bocsánatot kérhetett volna.Hát, gratulálok. taps.gif
1 felhasználónak tetszik: Vampirel
2012. november 23. 17:11 #70
sewenteen
sewenteen
Kapitány Úr
 
Státuszvakarom a végbelem nánánáná
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.14.
Hozzászólás: 1138
Csatolások: 632
Azonosító: 129210
Offline offline
Glamster
Nem tudom, hogy milyen szita agyad van. Lehet, hogy pont ITT nem írtál rosszat, de had ne kelljen nekem is bemásolgatnom. Emlékezzünk csak arra, hogy "Lady Gaga sellőként szexel"! Még a cikket is te írtad (szóval ne csak a jót mutogasd magadból, írtál te más hangvételben is cikket róla, amibe nem csak meg említed) Sokszor jelentetted ki, hogy ocsmány az egész viselkedése, (villantások, ilyen olyan ruhák stb) és Innentől fogva, hogy te nagybetükkel kijelented, hogy SEHOL nem szólsz be neki, pedig írásos emlékek vannak róla, nekem te ne szólj be, hogy én bármit is letagadok!
A hozzászólásodad meg azért vettem magamra, mert kifejezetten oda írtad, hogy az én, és a hozzám hasonlók! Magamat védtem és nem gagát (most is azt teszem, de hát ez most pont vele függ össze), illetve helyre raktam a fejedben a kis képzelgéseidet!
LM az aki annak mondja magát! Ha jól tudom volt idő amikor te is annak mondtad magad glamSTER smileeee.gif
Felvállalnám, ha az lennék, mert nem szégyelném, felvállalom, hogy valaha annyira szerettem, hogy koncertjén is voltam (és még most is szeretem ,de már közel sem annyira), de sosem léptem át a fanatizmus határát, ellenben veled! Még itt is reklámozod, hogy mekkora isten Adam, mikor nem is kérdeztem, csak tettemn egy megjegyzést, hogy az ésszerütlenség és az elvakultság a te asztalod (és vele prezentáltam) smileeee.gif Amit ezzel a hozzászólásoddal is csak biszonyítasz!
Azért mert leírom, hogy szarul kezdődik egy szám amit Nicki írt, azzal már little monster vagyok? Ezt remélem te is belátod, hogy nagyon gyenge érv (nézd, meg, hogy milyen véleményt írtam Nickiről! nekem vele nincs bajom, ha egy zenéje nem tetszik akkor az már ellenségeskedés?)
Madonnás hozzászólásomnál egy elvakult madonna rajongótól védtem meg egy kislányt! Mi köze Gagához? Madonnát beismerten sosem szerettem, sem régen, sem most (és kiba. csúnya smink nélkül, ezt tartom most is)
Értetlenül állok azelőt, hogy a mai világ szerint ROCK besorolásba illik JB és Katy.
Tudod, hogy rajtam kívűl hányan nevetnének még ezen? Akkor azok is mind "ellenséges" LM-ek?
Vagy pl ha valakinek nem tetszik egy Nicki szám, akkor az szintén? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Ezeket szánod bizonyítéknak, de ezek csak erősen belemagyarázott agyad szüleményei!
2 felhasználónak tetszik: Yaroslava, Vampirel
2012. november 23. 17:26 #71
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3280
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Idézet (sewenteen @ 2012.11.23. 17:11)
Glamster 
Nem tudom, hogy milyen szita agyad van. Lehet, hogy pont ITT nem írtál rosszat, de had ne kelljen nekem is bemásolgatnom. Emlékezzünk csak arra, hogy "Lady Gaga sellőként szexel"! Még a cikket is te írtad (szóval ne csak a jót mutogasd magadból, írtál te más hangvételben is cikket róla, amibe nem csak meg említed) Sokszor jelentetted ki, hogy ocsmány az egész viselkedése, (villantások, ilyen olyan ruhák stb) és  Innentől fogva, hogy te nagybetükkel kijelented, hogy SEHOL nem szólsz be neki, pedig írásos emlékek vannak róla, nekem te ne szólj be, hogy én bármit is letagadok! 

1) Azt a címet nem én adtam neki, hanem a szerkesztőség. Ha rámész a fórum részre, akkor látod az eredeti címét, ami az volt, hogy megjelent Gaga legújabb kisfilmje, a Yoü and I
2) Értelmezés ismét lvl 2: Azt írtam, hogy amióta lezárni készül a BTW érát, nem írtam róla semmi rosszat. IGEN, volt egy olyan időszak, amikor nem preferáltam a viselkedését, és be is szólogattam cikkek alatt. De most már nem is megyek rá, nem is olvasom el és nem is provokálok semmilyen vitát. Ezt írtam az előbb is, csak rövidebben, mert azt hittem felfogod.
3) Igen, azért STER a nevem vége, mert két éve nagyon szerettem Gagát. Igen, annyira, hogy mindhárom nagylemeze megvan, és még eladni sem akarom, mert jó emlékeim vannak vele. A fentiekben említettem, hogy az olyan viselkedés, mint a tiéd, mart el teljesen tőle, illetve a BTW klipje nekem hatalmas csalódás volt, pedig annyira vártam, hogy órákig ültem a gép előtt, hogy mikor fog megjelenni. Leírom még egyszer. Úgy látom most már, hogy Gaga kiégett, és igyekszik meglovagolni a hírnév utolsó maradványait, ami közönségessé teszi őt. Egyre unalmasabb, nem tud újat mutatni és egyre nyilvánvalóbban lejön, hogy honnan merít "ihletet". Ennek ellenére nagyon tehetséges hangi adottságokkal rendelkezik, és remélem, az ArtPop jobban fog sikerülni és elfelejti ezt az elektro sz.rt.
4) Sewenteen nem áll jól az álszenteskedés. Legalább vállalnád a véleményedet smileeee.gif
Egyéb kérdés?
2012. november 23. 17:33 #72
sewenteen
sewenteen
Kapitány Úr
 
Státuszvakarom a végbelem nánánáná
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.14.
Hozzászólás: 1138
Csatolások: 632
Azonosító: 129210
Offline offline
Idézet (Glamster @ 2012.11.23. 17:26)
1) Azt a címet nem én adtam neki, hanem a szerkesztőség. Ha rámész a fórum részre, akkor látod az eredeti címét, ami az volt, hogy megjelent Gaga legújabb kisfilmje, a Yoü and I
2) Értelmezés ismét lvl 2: Azt írtam, hogy amióta lezárni készül a BTW érát, nem írtam róla semmi rosszat. IGEN, volt egy olyan időszak, amikor nem preferáltam a viselkedését, és be is szólogattam cikkek alatt. De most már nem is megyek rá, nem is olvasom el és nem is provokálok semmilyen vitát. Ezt írtam az előbb is, csak rövidebben, mert azt hittem felfogod.
3) Igen, azért STER a nevem vége, mert két éve nagyon szerettem Gagát. Igen, annyira, hogy mindhárom nagylemeze megvan, és még eladni sem akarom, mert jó emlékeim vannak vele. A fentiekben említettem, hogy az olyan viselkedés, mint a tiéd, mart el teljesen tőle, illetve a BTW klipje nekem hatalmas csalódás volt, pedig annyira vártam, hogy órákig ültem a gép előtt, hogy mikor fog megjelenni. Leírom még egyszer. Úgy látom most már, hogy Gaga kiégett, és igyekszik meglovagolni a hírnév utolsó maradványait, ami közönségessé teszi őt. Egyre unalmasabb, nem tud újat mutatni és egyre nyilvánvalóbban lejön, hogy honnan merít "ihletet". Ennek ellenére nagyon tehetséges hangi adottságokkal rendelkezik, és remélem, az ArtPop jobban fog sikerülni és elfelejti ezt az elektro sz.rt.
Egyéb kérdés?


Csak annyit, hogy nem hiszem, hogy baj lenne a viselkedésemmel! Nem voltam Vulgáris, nem voltam sértő, és szerintem primitív sem! Most sem az volt a célom, hogy generáljam a feszültséget kettőnk közt, csak tisztázni a félre értéseket és a dolgokat, amik számomra furcsák!
2 felhasználónak tetszik: Yaroslava, Vampirel
2012. november 23. 17:35 #73
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3280
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Idézet (sewenteen @ 2012.11.23. 17:33)
Csak annyit, hogy nem hiszem, hogy baj lenne a viselkedésemmel! Nem voltam Vulgáris, nem voltam sértő, és szerintem primitív sem! Most sem az volt a célom, hogy generáljam a feszültséget kettőnk közt, csak tisztázni a félre értéseket és a dolgokat, amik számomra furcsák!

Akkor remélem tisztáztuk és remélem felfogtad, hogy igaz, annó eléggé rá voltam szállva gagára, de most már N E M É R D E K E L - egészen addig a pontig, ameddig pl egy Madonna vagy akármilyen cikkben nem jelenik fel feleslegesen a neve.
Szép napot beer.gif
2012. november 23. 17:38 #74
meyah_
meyah_
• bite for fun •
 
StátuszHa bejelölsz, üzenetben indokold meg miért! Ha nem teszed, felkérésed törlöm!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.14.
Hozzászólás: 5305
Csatolások: 2
Azonosító: 131197
Offline offline
Nem tudom néha hol áll a feje...
2012. november 23. 17:53 #75
Remika
Remika
 
Státuszgumibaba-hárem xd
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.25.
Hozzászólás: 944
Csatolások: 0
Azonosító: 172008
Offline offline
én a helyében kihasználnám h még vannak hűséges rajongói ahelyett h tovább rontsam a népszerűségemet
2012. november 23. 18:04 #76
- törölt felhasználó -    
Idézet (Remika @ 2012.11.23. 17:53)
én a helyében kihasználnám h még vannak hűséges rajongói ahelyett h tovább rontsam a népszerűségemet



C'mon & get a bran! Elárulom neked, hogy Madonna nem népszerű, hanem híres. A 2 fogalom között hatalmas a különbség. Ő már jó ideje, nem népszerű, de még mindig híres. Míg a korábban népszerű tinicsodák a süllyesztőben végezték, vagyis pontosan ott kötöttek ki, ahová valók voltak, addig az ő neve még mindig fogalom és mérce a popzenében. Azt hiszem ez valószínűleg továbbra sem fog változni.
7 felhasználónak tetszik: Im a SlaveForBritney, Glamster, ophely88, Pöttömke, Siistra, Black Hearth2, MadHatter
2012. november 23. 18:19 #77
boigirl
boigirl
visszatérő vendég
 
StátuszNem kell nekem szőke herceg fehér lovon, csak a One Direction piros buszon!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.26.
Hozzászólás: 144
Csatolások: 0
Azonosító: 159362
Offline offline
Szánalmas.Legalább bocsánatot kérhetett volna.Hát, gratulálok. taps.gif
1 felhasználónak tetszik: Vampirel
2012. november 23. 19:40 #78
- törölt felhasználó -    
Szerintem nem is baj ha 'megszabadul' azoktól a rajongóitól, akik inkább Gagát választják helyette biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Siistra
2012. november 23. 19:49 #79
Ayame.01
Ayame.01
typical teen, sorry
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.25.
Hozzászólás: 5540
Csatolások: 32
Azonosító: 159255
Offline offline
Hát.. figyelhetne jobban is...
2012. november 23. 20:28 #80
Samirah15
Samirah15
visszatérő vendég
 
StátuszSzép volt Fernando!!! Jövőre újra megpróbáljuk :)
  Csoport: Megerősítés alatt
Csatlakozott: 11.11.20.
Hozzászólás: 146
Csatolások: 0
Azonosító: 164141
Offline offline
Eddig se birtam ezt a nőt de most még lejjebb süllyedt a szememben...
1 felhasználónak tetszik: Vampirel
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Madonna Madonna 192.