Starity

Madonna kiverte a biztosítékot Miamiban

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. november 23. 21:22 #81
olívia005
olívia005
 
StátuszStay TRUE! Stay YOU! ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.13.
Hozzászólás: 1390
Csatolások: 215
Azonosító: 155353
Offline offline
ömmm... figyelmesebb is lehetne a rajongóval szemben....
2012. november 23. 22:08 #82
v000kr1
v000kr1
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.14.
Hozzászólás: 182
Csatolások: 0
Azonosító: 183515
Offline offline
Hát én is szeretem Madonnát, de ezt azért nem viseltem el volna tőle. Az ember becsülje már meg a rajongóit, hiszen azokból él nem?
2012. november 23. 22:21 #83
DoooDuu
DoooDuu
Doreen Tomlinson ^^
 
StátuszNever give up, the beginning is always the hardest!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.14.
Hozzászólás: 3227
Csatolások: 547
Azonosító: 171198
Offline offline
Idézet (olívia005 @ 2012.11.23. 21:22)
ömmm... figyelmesebb is lehetne a rajongóval szemben..

hát ja, nem ártana..
2012. november 24. 06:40 #84
animegirl14
animegirl14
visszatérő vendég
 
StátuszNormal People Scare Me!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.20.
Hozzászólás: 108
Csatolások: 0
Azonosító: 151402
Offline offline
én mostanság nem igazán bírom drágalátos Madonnát, de ez tényleg nagyon gáz
késik és még nem is akart bocsánatot kérni, szerintem ez szánalmas
nem fikázni akarom vagy ilyenek, de azért tényleg megbecsülhetné a rajongóit
2012. november 24. 10:28 #85
- törölt felhasználó -    
na ne. azért, mert anno ő volt a Pop királynője (WTF, nem tudom miért na mindegy), még mindent megengedhet magának?! ugyanmár.. jobban tenné, ha bocsánatot kért volna, még ha nem is indokolja meg, h miért késett. túlságosan el van szállva magától, jobban tenné ha észheztérne, és nem azzal foglalkozna, h mikor tudja mutogatni azt a fonnyadt testét -.- ami szintén szánalmas dolog, mert már nem 30 éves.
2 felhasználónak tetszik: Yaroslava, Vampirel
2012. november 24. 10:31 #86
- törölt felhasználó -    
ja, és én, ha popsztár lennék (soha nem leszek az xD) azt tartanám a minimumnak, hogy plusz dalokat elődok, vagy ilyenek.
2012. november 24. 10:49 #87
Olcsi
Olcsi
 
StátuszFejlődésben lévő otaku :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.16.
Hozzászólás: 897
Csatolások: 0
Azonosító: 160661
Offline offline
Teljesen igazuk van! Ez egyszerűen bunkóság volt!
2012. november 24. 12:59 #88
Dóri0422
Dóri0422
visszatérő vendég
 
Státusz:DD
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.19.
Hozzászólás: 419
Csatolások: 2
Azonosító: 171585
Offline offline
egyetértek veletek !!
2012. november 24. 13:05 #89
miley900
miley900
Cyrus Girl
 
StátuszBecause of you I'm ashamed of my life because it's empty
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.19.
Hozzászólás: 1363
Csatolások: 82
Azonosító: 164097
Offline offline
de bunkóóóság volt -.-
2012. november 24. 13:41 #90
- törölt felhasználó -    
Azért ez már az önteltség legteteje. dry.gif
2012. november 24. 14:36 #91
- törölt felhasználó -    
Nála ez már természetesnek hat. Az más kérdés, hogy szégyentelen.
1 felhasználónak tetszik: Vampirel
2012. november 24. 14:45 #92
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Adrienn21 @ 2012.11.24. 10:28)
na ne. azért, mert anno ő volt a Pop királynője  (WTF, nem tudom miért na mindegy), még mindent megengedhet magának?! ugyanmár.. jobban tenné, ha bocsánatot kért volna, még ha nem is indokolja meg, h miért késett. túlságosan el van szállva magától, jobban tenné ha észheztérne, és nem azzal foglalkozna, h mikor tudja mutogatni azt a fonnyadt testét -.- ami szintén szánalmas dolog, mert már nem 30 éves.

Még a mai napig is Madonna a Pop Királynője, csak gondoltam szólok, mielőtt hatalmas tévedésben fogod leélni életed hátralévő évtizedeit. rolleyes.gif Madonna a saját műfajában, ami jelenleg az elektro, trance és a pop műfajai között van, még mindig első helyen lavírozik. Több mint harminc éve van a zenei pályán, rengeteg stúdió albummal és megannyi listavezető slágerrel a háta mögött. Annyira szeretem, mikor a kis pisisek (hány éves is vagy kedves, ne haragudj? 16-17?), még a szüleid sem ismerték egymást, amikor Madonna már a zeneipar csúcsán volt! Mert aztán a te kedvenceid, pölö gyagya és szájrúzs, aztán oly annyira tehetségesek és sikeresek. Az egyik elmebeteg, a másikat meg többen használták már, mint a guglit. Szerintem nincs miről beszélni, addig is kéretik befogni az a pinduri szácskádat.smileeee.gif

Szerk.: Még annyit fűznék hozzá, hogy Madonna megteheti. Mikor Shakira volt extra tirpák Budapesten, az gondolom senkinek sem volt probléma. Nem csak, hogy késett, de extra p*raszt módon viselkedett a magyar rajongókkal. Gondolom, az senkinél sem verte ki a biztosítékot... unsure.gif
3 felhasználónak tetszik: Black Hearth2, MadHatter, Glamster
2012. november 24. 15:01 #93
- törölt felhasználó -    
Idézet (Beyla @ 2012.11.24. 14:45)
Mikor Shakira volt extra tirpák Budapesten, az gondolom senkinek sem volt probléma. Nem csak, hogy késett, de extra p*raszt módon viselkedett a magyar rajongókkal. Gondolom, az senkinél sem verte ki a biztosítékot... unsure.gif


beer.gif Ott a pont. Kb. 2 órát késett és még volt képe végigpléjbekelni' azt a 1,5 órás koncertet. Akkor nagyot csalódtam benne, bár különösebben soha nem rajongtam érte.
2012. november 24. 15:10 #94
- törölt felhasználó -    
Ez a "Ki a popkirálynő?!" kérdés már annyira unalmas. Aki az orránál továbblát és a könnyűzenei ismerete nem merül ki a mai divatelőadókban, divatzenékben és bátorkodik régebbi idők zenéit is meghallgatni, akkor annak nyílvánvaló, hogy még mindig Madonna a pop királynője. Madonna 30 éves pályafutása során zenei stílusok igazodtak hozzá és nem pedig ő a zenei stílusokhoz. Aki nem IQ 100-as, az talán tudja is értelmezni ezt a mondatot.
2 felhasználónak tetszik: ophely88, Glamster
2012. november 24. 15:47 #95
ziii
ziii
új tag
 
Státuszcsokimániaaa *-*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.04.
Hozzászólás: 94
Csatolások: 0
Azonosító: 189085
Offline offline
Nem értem, hogy most minek kell ennyit késni...Jó, egy óra késés még okés lenne, de ez már baromi sok és ő is tudhatná, hogy végülis csak azért él ilyen jól, mert csomóan imádják őt...
2012. november 24. 16:38 #96
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (Norah @ 2012.11.24. 15:10)
Ez a "Ki a popkirálynő?!" kérdés már annyira unalmas. Aki az orránál továbblát és a könnyűzenei ismerete nem merül ki a mai divatelőadókban, divatzenékben és bátorkodik régebbi idők zenéit is meghallgatni, akkor annak nyílvánvaló, hogy még mindig Madonna a pop királynője. Madonna 30 éves pályafutása során zenei stílusok igazodtak hozzá és nem pedig ő a zenei stílusokhoz. Aki nem IQ 100-as, az talán tudja is értelmezni ezt a mondatot.


EZ igazából alap matek. Aki pl 20 éve van a bizniszben és azóta is sikeres, az a popkirálynő, nem az aki 7 éve került elő a semmiből. Nem csak hogy nem tudják eldönteni melyik a nagyobb intervallum (léteznek még egyáltalán matek órán a 'kacsacsőrös' feladatok?) de realitás érzékük is nulla, tisztelet, respect nincs. Ez a nő már 30 éve van az iparban, 'vén boszornya', a másik 6 éve 'popkirálynő'. omg.gif És itt jön be Einstein egy mondata, ami ma már szállóigévé vált.

“The difference between genius and stupidity is; genius has its limits.”

A hülyeségnek és idiotizmusnak nincs határa. Ennyi. pardon.gif
1 felhasználónak tetszik: Glamster
2012. november 24. 17:16 #97
Candy_attack
Candy_attack
Monster
 
StátuszYou know, some people want me to die. But I'm not going anywhere... - Lady Gaga
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.04.
Hozzászólás: 1580
Csatolások: 0
Azonosító: 130532
Offline offline
Miért kell minden, az öreglánnyal kapcsolatos cikkhez odakeverni szerencsétlen Gagát? -.-"
2 felhasználónak tetszik: ophely88, Vampirel
2012. november 24. 17:28 #98
- törölt felhasználó -    
Idézet (ophely88 @ 2012.11.24. 16:38)
EZ igazából alap matek. Aki pl 20 éve van a bizniszben és azóta is sikeres, az a popkirálynő, nem az aki 7 éve került elő a semmiből. Nem csak hogy nem tudják eldönteni melyik a nagyobb intervallum (léteznek még egyáltalán matek órán a 'kacsacsőrös' feladatok?) de realitás érzékük is nulla, tisztelet, respect nincs. Ez a nő már 30 éve van az iparban, 'vén boszornya', a másik 6 éve 'popkirálynő'. omg.gif És itt jön be Einstein egy mondata, ami ma már szállóigévé vált.
“The difference between genius and stupidity is; genius has its limits.” 
A hülyeségnek és idiotizmusnak nincs határa. Ennyi. pardon.gif




Persze vannak még olyan feladatok a matematikában, hogy műveletek relációkkal (kisebb, nagyobb, ugyanannnyi, nagyobb, mint..., kisebb, mint...) relációs (műveleti) jeleket kell használniuk a gyerekeknek. Einsteinnek igaza volt. Ez a szállóigéje minden korban meg fogja állni a helyét. Gaga még csak 4 éve hallat magáról, de szerintem már sokaknak elegük lett belőle és az elvetemült és szánalmas fanatikusaikból, akiknek naponta dől össze a lelkiviláguk, amikor bárki is meg meri kérdőjelezni őshemale "művészi munkáját". Ami megint mekkora húzás a kreatív teamjétől: vegyük az eddigi bizarr előadókat és gyúrjuk össze őket egybe!!
Ők szoktak leginkább elkeseredettségükben fröcsögni. pardon.gif
2 felhasználónak tetszik: ophely88, Glamster
2012. november 24. 17:43 #99
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (Norah @ 2012.11.24. 17:28)
őshemale


nevet2.gif rofl.gif lol2.gif

Idézet (Norah @ 2012.11.24. 17:28)
Gaga még csak 4 éve hallat magáról, de szerintem már sokaknak elegük lett belőle és az elvetemült és szánalmas fanatikusaikból, akiknek naponta dől össze a lelkiviláguk, amikor bárki is meg meri kérdőjelezni őshemale "művészi munkáját". Ami megint mekkora húzás a kreatív teamjétől: vegyük az eddigi bizarr előadókat és gyúrjuk össze őket egybe!! 
Ők szoktak leginkább elkeseredettségükben fröcsögni. pardon.gif


És az a legfájdalmasabb az egészben, hogy az emberi hülyeség 'eteti' a teamet ötletekkel is. Szánalmas de így van, csak úgy képes megmaradni a médiában, ha a gyengékre alapoznak, akik az orruknál tovább sem látnak. Ilyenkor mindig elgondolkodom azon hogy egyeseknek milyen szomorú vagy unalmas élete lehet. Egymást sértegetni csúnya szavakkal és nem látni tisztán .. Fura belelátni hogy például Glamster 'áttért' és még mindig mennyi fanja van, akik nem látják, amit Glamster már igen. Az elszánt fanok tartják Gagát a médiában, a háta mögött húzódó kreatív team nem érne semmit ha nem lenne ilyen sok elvetemült fanja. Ez a megsértődés amúgy is gázos dolog de igen csak elkeserítőbbnek találom hogy Madonna és Gaga fanjai közt ekkora a harc a nagy semmiért, ha úgy vesszük. Madonna Popkirálynő címét senki nem tudja elvenni tőle, az, hogy a Gaga fanok ráragasztják a kedvencükre, csak egy dolog. Megkérdőjelezni más asztalra letett munkáját a maguk és kedvencük lelkiüdvéért a szánalom felsőfoka. Ez mondjuk alapból nem csak a Madonna és Gaga fanokra vonatkozik, de náluk igen erősen kiütközik a 'különbség'.
1 felhasználónak tetszik: Glamster
2012. november 24. 18:08 #100
Süty
Süty
ღMaybe,Onceღ™
 
Státusz"No Hay Nada Más De Lo Previsto"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.14.
Hozzászólás: 3297
Csatolások: 579
Azonosító: 133242
Offline offline
ehhez nem sokat tudok hozzászólni..szerintem már rég lejárt Madonna,annak ellenére hogy azt hiszi hogy még mindig 30 éves.. rohog.gif blink.gif
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Madonna Madonna 192.