Starity

Madonna kiverte a biztosítékot Miamiban

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. november 24. 19:53 #101
vamphanna
vamphanna
vámpircsaj ;)
 
StátuszMinden,ami vámpir es misztikum.:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.09.
Hozzászólás: 2341
Csatolások: 1
Azonosító: 165036
Offline offline
Süty egyet ertek smileeee.gif
2012. november 24. 20:30 #102
maite1990
maite1990
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.25.
Hozzászólás: 148
Csatolások: 1
Azonosító: 144059
Offline offline
Én sose szerettem Madonnát szerintem nem annyira nagy szám!
2012. november 24. 21:54 #103
Candy_attack
Candy_attack
Monster
 
StátuszYou know, some people want me to die. But I'm not going anywhere... - Lady Gaga
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.04.
Hozzászólás: 1580
Csatolások: 0
Azonosító: 130532
Offline offline
ophely88:
Nem tudom, én biztos egy "elvetemült" rajongó vagyok, de még mindig ugyanúgy szeretem Gagát, mint, ahogy 2008-2009-ben megszerettem. És én első sorban a zenéje miatt. Szerintem minden, amit csinált, tökéletesen csinálta, semmin nem változtatnék (se zenében, se stílusban, semmiben).

Biztos "elvakult" vagyok, de mégsem annyira, mint akik Madonnát istenítik...
Nem azért, de Madonna nem lenne sehol, ha nem lett volna extrém és botrányos, mert zeneileg annyira nem kell tőle összeesni. Való igaz, hogy van egy-két epikus száma még a 80-as évekből, és stílusteremtő is volt, de ez is a menedzsmentje érdeme...
Viszont most már csak és kizárólag a nevéből él, mert az utolsó valamit érő száma a Music volt 2000-ben (ha jól emlékszem), azóta semmitmondó számai és lemezei vannak, mint pl ez az MDNA is, ezt ő maga is tudja, ezért szólogat be a népszerű előadóknak, hogy legyen egy kis reklámja.

Tehát Madonna sem Isten, nem kell tőle hasra esni. Ez lassan már olyan lesz, mint egy személyi kultusz, mindenki azt tudja, hogy Madonnát szeretni kell, csak igazából a mai munkája alapján senki nem érti, miért.

Szóval felőlem bárki mondhatja, hogy a Gaga rajongól elvakultak, csak a Madonna rajongók ne, mert náluk nagyobb agymosottak nem nagyon vannak...
2 felhasználónak tetszik: Yaroslava, Vampirel
2012. november 25. 01:24 #104
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Candy_attack @ 2012.11.24. 21:54)
ophely88:
Nem tudom, én biztos egy "elvetemült" rajongó vagyok, de még mindig ugyanúgy szeretem Gagát, mint, ahogy 2008-2009-ben megszerettem. És én első sorban a zenéje miatt. Szerintem minden, amit csinált, tökéletesen csinálta, semmin nem változtatnék (se zenében, se stílusban, semmiben).

Biztos "elvakult" vagyok, de mégsem annyira, mint akik Madonnát istenítik...
Nem azért, de Madonna nem lenne sehol, ha nem lett volna extrém és botrányos, mert zeneileg annyira nem kell tőle összeesni. Való igaz, hogy van egy-két epikus száma még a 80-as évekből, és stílusteremtő is volt, de ez is a menedzsmentje érdeme...
Viszont most már csak és kizárólag a nevéből él, mert az utolsó valamit érő száma a Music volt 2000-ben (ha jól emlékszem), azóta semmitmondó számai és lemezei vannak, mint pl ez az MDNA is, ezt ő maga is tudja, ezért szólogat be a népszerű előadóknak, hogy legyen egy kis reklámja.

Tehát Madonna sem Isten, nem kell tőle hasra esni. Ez lassan már olyan lesz, mint egy személyi kultusz, mindenki azt tudja, hogy Madonnát szeretni kell, csak igazából a mai munkája alapján senki nem érti, miért.

Szóval felőlem bárki mondhatja, hogy a Gaga rajongól elvakultak, csak a Madonna rajongók ne, mert náluk nagyobb agymosottak nem nagyon vannak...

Ómájgád! Mi és te egy bolygón élünk egyáltalán? Mert a mondataidból kivéve, hogy Norah szavaival éljek, fröcsögsz, de totál feleslegesen. Gaga 2008 környékén k*rva jó zenét csinált, akkoriban ronggyá hallgattam a The Fame albumát, sőt akkoriban azt tudtam mondani erre a nőre, hogy stílusa is volt. Nem úgy, mint most, aki egy komplett műholdastányért is képes a fejére venni, mert olyan szinten viszket a s*gge. unsure.gif

Meg ne felejtsd már el plíz, hogy gagusodnak az ösvényt Madonna taposta ki anno Jacksonnal együtt, csakhogy ezt mindenki képes brutálisan elfelejteni. unsure.gif Ha Madonna nem teremtette volna meg azt, amit most esetleg - nagyon esetleg - gyagyuska képvisel, akkor a kedvenc énekesnőd valószínűleg gyereket szült volna, férjhez ment volna és napi nyolc órát melózna, hogy a gyermekeinek legyen vacsora az asztalon. Madonna pedig k*rvára nem a nevéből él, mert, ha abból élne, akkor nem zenélne még most sem. De kérlek, mielőtt neki állsz osztani az észt, legalább nézz utána. Hány és hány listavezető slágere volt Madonnának a Music óta? ohmy.gif American pie, Die another day, American Life, Hollywood, Hung up, Sorry - bazze, soroljam még? Tényleg nem csinált semmi érdemlegeset és tényleg a nevéből él? A semmitmondóságon pedig megint csak vitatkoznék, mert Gagának olyan értelmes számai vannak. Mother f*cker! 110.gif 110.gif 110.gif Mert aztán a Poker Face, a Bad romance vagy a Judas olyan hatalmas üzenettel és jelentőséggel bír, hogy emiatt le kéne vetnem magamat a Golden Gate hídról! Ilyenkor szokták azt mondani, hogy bölcsebb maradtál volna kislányom, ha csöndben maradsz. Ömlik ki a szádból a megannyi marhaság, amiről te sziklaszilárdan meg is vagy győződve. Mielőtt nekiállsz megint fröcsögni egy sort, olvasd el Madonna életrajzát és böngészd át az albumlistáját is, plíííííííííííííz! 110.gif

Majd akkor elismerem gyagyát, ha harminc éven keresztül folyamatosan tudja magát újítani, valamint harminc éven keresztül töretlen zenei karriert tud felmutatni. Mijez a pár év? Ha nem mutogatná a tőgyeit, és nem csinálna valami olyat, ami polgárpukkasztó, akkor a drágalátos kedvenced már rég a süllyesztőben végezte volna. Madonna még így 50 évesen is különb zenét csinál egyébként. Érdekes módon amihez ő nyúl, abból rossz nem sülhet ki, míg gaguska pár éve a stúdió albumát egy dollárért adta, annyira nem ment neki a biznisz.

Tudom, nehéz elfogadni, de Madonna még ötven évesen is többet tud, mint a mai sztárocskák, köztük lédi gágá is. Személyi kultusz (nézz utána ennek a töris fogalomnak, mert szerinten fingod sincs a jelentéséről) inkább gaguska körül alakult ki, hisz ott vannak a litlömonszterek, akiktől személy szerint agyérgörcsöt kapok. blink.gif Na, amit azok művelnek, az a személyi kultusz, mi csak megvédtünk egy olyan énekesnőt, aki manapság a legtöbbet ér a zeneiparban. De a kedvenceidet elnézvén felesleges is tépnem a számat, mert lövésed sincs a minőségi zenéről, miközben az ingerküszöböd ott elakad, hogy rihánát, niki minázst meg kesát hallgatsz gyagya mellett. Majd akkor szólj, ha zenét hallgatsz és nem szemetet. Utána prédikálj arról, hogy kinek mennyit érő és mit üzenő zenéje van... blink.gif Az elvakultságról meg annyit, hogy igen, elvakult és elfogult rajongó vagy, és te sem, mint a több rajongó - nem tudod megkülönböztetni a szezont a fazontól.
1 felhasználónak tetszik: Glamster
2012. november 25. 10:59 #105
Candy_attack
Candy_attack
Monster
 
StátuszYou know, some people want me to die. But I'm not going anywhere... - Lady Gaga
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.04.
Hozzászólás: 1580
Csatolások: 0
Azonosító: 130532
Offline offline
Beyla:
"De a kedvenceidet elnézvén felesleges is tépnem a számat, mert lövésed sincs a minőségi zenéről, miközben az ingerküszöböd ott elakad, hogy rihánát, niki minázst meg kesát hallgatsz gyagya mellett. Majd akkor szólj, ha zenét hallgatsz és nem szemetet."

Nem azért, de hogy jössz ahhoz, hogy más zenei ízlését így ledegradáld? Mellesleg, az, hogy ott vannak a kedvenceim között, nem jelenti azt, hogy rajongójuk vagyok, sőt elmondom neked, hogy azok közül, akik a kedvenceim között vannak egyedül talán Gagát tartom művésznek, a többit csak szeretem, attól függetlenül, hogy tucatzenét csinálnak. (Mellesleg pl a Give Me All Your Luvin', vagy a Jump miért is olyan művészi? Ugyanolyan tucat, amúgy Madonna dolgozott Nicki-vel vagy az LMFAO-val, meg ugrabugrált PSY-jal...)

Arról meg, hogy Madonna meg Jackson taposta ki az ösvényt, így van, de ezt írtam is, hogy anno egyedi és stílusteremtő volt, de ez most már messze nincs így.

Mellesleg Gagának pont a The Fame albuma volt a művészileg "legbutább", ügyesen fel is hoztad a Pokerface-t, de BTW albumon igenis sokatmondó dalok vannak, pl a Judas (ha már felhoztad, hogy milyen semmitmondó) az egész szám egy metafora köré épül és szépen fel van építve. De - visszatérve a "kedvenceimre" - ugyanez elmondható Rihanna Russian Roulette-jéről is.

Szóval ha nekem most utána kell néznem Madonnának, akkor te is kicsit jobban körül nézhetnél, mielőtt "leszemetezed" a mai zenét, mert pl Nicki Minaj-tól sem csak a Stupid Hoe létezik, amivel mindenki szeret példálozni, hanem van neki pl a Marilyn Monroe. Lehet, hogy ezek nem veszik fel a versenyt Madonna régi klasszikusaival (amiket én is elismerek, sosem mondtam, hogy nem), de simán érnek annyit, mint az ő 21. századi zenéje...
1 felhasználónak tetszik: Vampirel
2012. november 25. 15:54 #106
joly87
joly87
Shadowhunters
 
StátuszMindenkinek szép napot!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.25.
Hozzászólás: 1560
Csatolások: 361
Azonosító: 146147
Offline offline
Sosem szerettem nálam is kiverte volna biztosítékot. Azt hiszi ő mindent megtehet..
Amugy én Lady Gagát sokkal jobban szeretem
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Madonna Madonna 192.