Starity

Radics Gigi: „Szűzen megyek férjhez!”

8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. november 28. 20:32 #41
meyah_
meyah_
• bite for fun •
 
StátuszHa bejelölsz, üzenetben indokold meg miért! Ha nem teszed, felkérésed törlöm!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.14.
Hozzászólás: 5305
Csatolások: 2
Azonosító: 131197
Offline offline
Jajj hagyjuk már az ilyen kamu dumákat.
2012. november 28. 20:38 #42
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
Szíve joga,h hogyan dönt ebben a kérdésben.Ha nem az amerikai tinisztárok nagy "divatját" utánozza a tisztasággyűrűvel kapcsolatban és komolyan így gondolja,akkor nekem nincs különösebb problémám a dologgal.Viszont nem hiszem,h ez a nagyvilágra tartozik,legközelebb nem feltétlenül kell az ilyesmit nyilvánosan kitárgyalni.
2012. november 28. 20:38 #43
- törölt felhasználó -    
Szerintem már nem szuz, ám de legyen engem aztán nem érdekel.
2012. november 28. 20:43 #44
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Jolie_77 @ 2012.11.28. 18:26)
Vagy nem. Ismerek egy lányt, akinek márciusban jön a gyerek, de esküvőről szó sincs.

Kivétel erősíti a szabályt. rolleyes.gif
Egyébként egyet kell értenem azzal, hogy az ő kultúrájukban nagyon fiatalon, mondhatni gyerekként kötnek házasságot a lányok. Itt is akadnak kivételek, de ez a jellemző. Legalábbis azoknál a családoknál, akik hagyományok szerint élnek.
2012. november 28. 20:58 #45
Ritácska
Ritácska
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.27.
Hozzászólás: 9
Csatolások: 0
Azonosító: 176596
Offline offline
Ez nagy kijelentés.
2012. november 28. 21:02 #46
LadyAly
LadyAly
Mama Roach
 
Státusz♥★Love★♥ Viva La Cucaracha
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.02.25.
Hozzászólás: 3202
Csatolások: 7322
Azonosító: 88389
Offline offline
1. Nem hiszem el, hogy még szűz. 2. Szerintem nem akkora tragédia, ha valaki már fiatalon kész a nagy lépésre a szerelmével. 3. Ki vesz meg úgy egy cipőt, hogy előtte nem próbálja fel, már bocsi.
1 felhasználónak tetszik: Hustler
2012. november 28. 21:21 #47
Gordon
Gordon
visszatérő vendég
 
StátuszPihengetés van..izgalom mentesen :-)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.21.
Hozzászólás: 200
Csatolások: 11
Azonosító: 485
Offline offline
De kérdem én,ki vesz zsákbamacskát? Puding próbája az evés. A szex hozzátartozik amindennapokhoz,persze megfelelő korban. És ha nem jó vele? Mert hiába szeretsz te valakit,ha valami nem stimmel az ágyban,akkor már megette a fene. De ha ő így gondolja csinálja,aztán majd rájön. Nem lett volna egyszerűbb azt mondania,hogy majd ha úgy fogja érezni akkor megtörténik,azzal akivel igazán összhang van.
2012. november 28. 21:47 #48
Almáspite
Almáspite
visszatérő vendég
 
StátuszHarry Potter <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.21.
Hozzászólás: 226
Csatolások: 0
Azonosító: 141311
Offline offline
Igaza van ebben a mai világban már mindenki mindenkivel tök undorító ..látom a kommenteket h "ki tudja h milyen lesz meg h így meg úgy" Gigi csinos lány khmm megjegyezném..nem nagy kedvencem de most az egyszer igaza van..
2012. november 28. 21:49 #49
- törölt felhasználó -    
Nekem 8 rolleyes.gif
2012. november 28. 21:54 #50
Dzsenifer3
Dzsenifer3
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.13.
Hozzászólás: 7118
Csatolások: 481
Azonosító: 155330
Offline offline
Ezt senki sem tudhatja biztosan,hogy szűz e vagy nem csak a Gigi tudja...! ő meg bármit mondhat...!
2012. november 28. 22:17 #51
- törölt felhasználó -    
Szerintem nem sok értelme van az önmegtartóztatásnak, hiszen 1x élünk viszont bizonyos "szabályokat" le kell fektetnie mindenkinek magában. Nyilván nem szabad olyan emberrel lefeküdni, aki nem szeret viszont, nem érdemli meg. Ám ennek ellenére sok tininek és ezzel célzok a saját korosztályomra is oda az önbecsülése. Csak egy kis semmiség az,ha minden 2.héten szeretkezik egy fiúval akit tegyük fel ismer egy hónapja, és akkor még lehet sokat mondtam. smileeee.gif
Szóval, szerintem az önmegtartóztatás szép dolog, de ugyanakkor semmi értéke nincs a mai világban. Ahogy a cikkben is olvashattuk, több sztár is szüzességi fogadalmat tett és közben megszegte és a média is mindenhol a szexualitást hangsúlyozza. Hatást gyakorolnak a mai 12-15 éves korosztályra akiknek még nem alakult ki az értékrendjük, és a fejükbe verik, hogy minél előbb annál jobb, és hogy neked ezen túl kell esned, különben egy kis senki vagy..
És, hogy a cikk valódi témájához is hozzászóljak, Giginek nem kellet volna mindent elmondania, mert ez senkit sem érdekel úgy konkrétan. Rendben, rá kattint valaki a neten a cikkre, és ennyi. Túl nagy szélvihart nem vált ki az,hogy ő vajon szűz lesz-e X évesen vagy sem.
2012. november 28. 22:39 #52
symor
symor
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.23.
Hozzászólás: 665
Csatolások: 3571
Azonosító: 61644
Offline offline
Jó is az, úgy értem ki ne szeretné a szűz lányokat, manapság két-három tevét is megadnak értük egyes helyeken.

A házasságot megelőző szexuális tapasztalat úgyis elég csúf dolog. El tudjátok képzeli két nem szűz ember házasságát, maga az erkölcsi fertő, amiben mindketten bűnös életük tapasztalatait felhasználva igyekeznek kielégíteni a másik alantas vágyait. Ki szeretné ezt így, most őszintén?

Az a jó ha minden első meglepetésként szolgál, mint egy édes kirakó ezt ide, azt oda, mert az olyan aranyos.

Sohasem értettem azokat a dogmákat, legyenek bár vallásiak, vagy társadalmiak, amelyek olyan világképet tükröznek, mely mindent megtilt, ami érdekelhetné a fiatalokat. Rosszallását pedig kiterjeszti az élet minden területére, ahelyett, hogy biztonságos útmutatást nyújtana mindenre tilalomfákat aggat és ezzel elbutítja a saját tanait követő közösségét.

Azoknál a romáknál, akik a lányaikat tiniként megházasítják úgymond a szűzházasság biztosításának kedvéért nem az úgynevezett hagyományos értékeket kell észrevenni, hanem azt, hogy ezáltal tárgyiasítják a saját közösségük nőtagjait (értéküket szűzhártyájukra redukálva, grat!).

Ennek ellenére persze nem gáz szüzen házasodni, de szerintem, ha megteheted, szeretettel teszed és vágysz az élmény után, tedd biztonságosan, tedd kielégítően és tedd minden erkölcsi ítélet ellenére kedved szerint!
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2012. november 28. 23:05 #53
Kelsey
Kelsey
 
Státuszoffline.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.28.
Hozzászólás: 2806
Csatolások: 4078
Azonosító: 130190
Offline offline
Aki olyanokat ír, hogy nem hiszi el, hogy Gigi még szűz, meg, hogy kamuzik... az inkább meg se szólalt volna!... (Érdekes megfigyelni, hogy minden kommentező magából indul ki, a hozzászólások nagy része nem is Gigiről szól, hanem hogy ki milyen, sokat elárul rólatok, és arra gondolva mennyi itt az átlag életkor... Jáj) Aki nincs tisztában a roma szokásokkal és az életformájukkal, az ne okoskodjon. De persze ma már minden lazul, még válásról is hallottam itt a közelemben romáknál, meg is lepődtem ohmy.gif De egy biztos: jelenleg így gondolja, szóval nem kell itt... na mindegy, hagyjuk.
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2012. november 29. 00:10 #54
Janie
Janie
dreamer ^^
 
StátuszHírszerző - sárga csillag! Yepp, már 60 cikket írtam! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.02.
Hozzászólás: 6051
Csatolások: 43
Azonosító: 142376
Offline offline
Az ő dolga. Sokkal jobb, mintha már 14 évesen összefeküdt volna a fél várossal...
2012. november 29. 01:05 #55
heyitsamyMT
heyitsamyMT
▪chatnoir
 
Státuszviva la vie boheme
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.15.
Hozzászólás: 2032
Csatolások: 34
Azonosító: 143368
Offline offline
Hajrá,hajrá, aztán meg majd a nász után derüljön ki, hogy nem passzolnak az ágyban, és menjen rá a kapcsolat is, így-így! Persze a másik végletet sem érdemes követni, hogy fűvel-fával hemperegjen, de meg lehet, s meg is kéne találni az arany középutat azért - szerintem.
1 felhasználónak tetszik: Hustler
2012. november 29. 06:29 #56
- törölt felhasználó -    
Most úgy őszintén. Ez normális? Mindenki egyéni szoc problémája, ha még szűz, de mégsem adja ország világ tudtára. Megütközik az értelem. sleep.gif
2012. november 29. 06:50 #57
ducsaianna
ducsaianna
sztármániás
 
Státusz♥♥Ha nem harcolsz azért amit akarsz,ne sírj ha el fogod veszíteni!!♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.13.
Hozzászólás: 2140
Csatolások: 5
Azonosító: 162041
Offline offline
Egészségére!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. november 29. 07:51 #58
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Tash20 @ 2012.11.28. 21:02)
1. Nem hiszem el, hogy még szűz. 2. Szerintem nem akkora tragédia, ha valaki már fiatalon kész a nagy lépésre a szerelmével. 3. Ki vesz meg úgy egy cipőt, hogy előtte nem próbálja fel, már bocsi.

1. Miért nem? Hidd el, vannak, akik ezt tényleg komolyan gondolják. Mondani persze mindent lehet, de tény, hogy vannak, akiknek ez bizony fontos dolog.
2. Szerintem meg nem jó dolog. Lehet, hogy testileg érett, de szellemileg/lelkileg marhára nem. Mini felnőttek, 0 aggyal, tisztelet a kivételnek.
3. Sokan ezzel jönnek, de ez badarság. Ha tényleg szeretsz valakit, akkor az egész embert szereted és nem pattintod le csak a szex miatt. Vannak annál sokkal fontosabb dolgok is. Arról nem is beszélve, hogyha két fél szereti egymást, akkor arra is hajlandó, hogy megtanulja, mi és hogyan jó a másiknak. Ha meg nem, akkor az nem szerelem és felesleges időpazarlás is mindkét fél részéről.

Idézet (Gordon @ 2012.11.28. 21:21)
De kérdem én,ki vesz zsákbamacskát? Puding próbája az evés. A szex hozzátartozik amindennapokhoz,persze megfelelő korban. És ha nem jó vele? Mert hiába szeretsz te valakit,ha valami nem stimmel az ágyban,akkor már megette a fene. De ha ő így gondolja csinálja,aztán majd rájön. Nem lett volna egyszerűbb azt mondania,hogy majd ha úgy fogja érezni akkor megtörténik,azzal akivel igazán összhang van.

Neked is ugyanazt mondanám, mint az előzőnek. Ha nem tökéletes a szex, akkor MEG KELL BESZÉLNI. Tenni kell a kapcsolatért, ha az mindkét félnek fontos. (márpedig ha szeretik egymást, akkor annak kellene lennie) Az a baj, hogy ma már könnyebb mindent lecserélni, mint hogy megmozdítsuk a kisujjunkat azért, hogy jobb legyen. Nem jött be? Á, nem baj, van ezer másik, akkor gyorsan lecserélem, nem vacakolok vele... Na, hát ez az a mentalitás, ami nagyon nem jó!!!

Idézet (pseudovirus @ 2012.11.28. 22:17)
Szóval, szerintem az önmegtartóztatás szép dolog, de ugyanakkor semmi értéke nincs a mai világban. Ahogy a cikkben is olvashattuk, több sztár is szüzességi fogadalmat tett és közben megszegte és a média is mindenhol a szexualitást hangsúlyozza. Hatást gyakorolnak a mai 12-15 éves korosztályra akiknek még nem alakult ki az értékrendjük, és a fejükbe verik, hogy minél előbb annál jobb, és hogy neked ezen túl kell esned, különben egy kis senki vagy..

Szerintem meg van. Nem azt mondom, hogy házasságig no szex (bár szerintem ha olyan valakit sodort volna utamba az élet, akinek ez tényleg fontos, nem ütköztem volna meg rajta, hiszen szeretem), de szerintem is érdemes inkább 100x meggondolni, mielőtt valaki ebbe belevág. Én 21 voltam, 1,5 évet vártunk rá a párommal (akivel már több, mint 5 éve(!) együtt vagyok) és nem bántam meg egy pillanatig sem. Nem kéne szinte rögtön senki ágyába bebújni, hanem tényleg jól megismerni előtte a másikat.
A média hatásával egyetértek. Sajnos sokat nyom a latban. Viszont ilyenkor hol a szülő, akivel le lehet ülni és meg lehet beszélni a fontos kérdéseket? Sok esetben sajnos sehol... Pedig akinek nincs ideje a gyerekére, az ne is vállaljon!
3 felhasználónak tetszik: Pöttömke, Kelsey, Beyla
2012. november 29. 09:36 #59
PinkBarbie
PinkBarbie
Little Butterfly
 
StátuszXiumin-ka tánca ♥ https://www.youtube.com/watch?v=mTFJlkDw6yk
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.13.
Hozzászólás: 1975
Csatolások: 0
Azonosító: 177766
Offline offline
Hmmm....micsoda tapasztalt emberek vannak itt a válaszolók között. Csak irigyek vagytok Gigire mert ő még szűz, ti pedig 13 éves korotokban már több "olyat" fogtatok mint kilincset.
2012. november 29. 10:50 #60
Jenny Lawliet
Jenny Lawliet
Shadowhunter
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.30.
Hozzászólás: 3502
Csatolások: 87
Azonosító: 130326
Offline offline
Na ja persze, hagyjuk már.
Amúgy meg pont a roma lányok olyanok akik 12-13 éves korukban már elvesztik a szüzességüket, 14 évesen meg már 2 gyerekük van.
8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok