Starity

Megjelent Will.I.Am és Britney közös klipje

11 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. november 30. 20:41 #141
Mia
Mia
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 06.04.23.
Hozzászólás: 2575
Csatolások: 2322
Azonosító: 15188
Offline offline
Idézet (Im a SlaveForBritney @ 2012.11.30. 20:40)
De legalább oldanák meg az ilyen személyessé fajuló dolgokat privátba... rohog.gif


Akkor lemaradnánk a mókáról, ugyan már! laugh.gif
4 felhasználónak tetszik: Im a SlaveForBritney, justthetruth, Luckie, MadHatter
2012. november 30. 20:47 #142
Im a SlaveForBritney
Im a SlaveForBritney
ʙʀɪɴᴛʏ ʙɪᴄʜ
 
Státusznyugállományba vonult
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.27.
Hozzászólás: 4352
Csatolások: 409
Azonosító: 186761
Offline offline
Idézet (Mia @ 2012.11.30. 20:41)
Akkor lemaradnánk a mókáról, ugyan már! laugh.gif

Hát van benne igazság... biggrin.gif Én várom a folytatást. tv.gif clapping.gif
3 felhasználónak tetszik: justthetruth, Luckie, MadHatter
2012. november 30. 20:52 #143
PinkPoison
PinkPoison
† hentai tensai shoujo †
 
StátuszNéha
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.26.
Hozzászólás: 2582
Csatolások: 19
Azonosító: 176526
Offline offline
Nekem nem tetszik blink.gif
2012. november 30. 21:37 #144
Cukormókus99
Cukormókus99
visszatérő vendég
 
StátuszSzia csak azt szeretném mondani hogy egy új oldalam lesz a nevem Doddy White
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.11.
Hozzászólás: 141
Csatolások: 0
Azonosító: 177617
Offline offline
nekem nem jön be
2012. november 30. 21:43 #145
Keira_Ss
Keira_Ss
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.30.
Hozzászólás: 191
Csatolások: 0
Azonosító: 181959
Offline offline
hát ez elég selejt lett biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Lady Suzy
2012. november 30. 22:16 #146
peabody
peabody
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.12.
Hozzászólás: 76
Csatolások: 0
Azonosító: 155166
Offline offline
Idézet (wiky96 @ 2012.11.30. 12:52)
jaj, de szegények vagyunk...hát igen, nekünk marad az igényes zene, amiben tudnak énekelni, van értelme és nem olyan a "zenéje" mint a különböző háztartási eszközöké (mosogép, porszívó, mosogató, centrifuga, stb...) 
de szánalomra méltóak vagyunk..

Ízlések és pofonok... wink.gif úgy látom én vagyok az ízlés és te egy hatalmas büdös nagy pofon biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: justthetruth
2012. december 01. 08:50 #147
- törölt felhasználó -    
Idézet (peabody @ 2012.11.30. 22:16)
Ízlések és pofonok... wink.gif úgy látom én vagyok az ízlés és te egy hatalmas büdös nagy pofon biggrin.gif

fuu, de kemény valaki.. rohog.gif rohog.gif
2012. december 01. 11:04 #148
- törölt felhasználó -    
Az olyanoknak akik csak fikázni tudják a dalt, a klipet vagy Britney-t én ezt a listát ajánlom figyelmükbe.
#1 USA
#1 Canada
#1 Denmark
#1 Mexico
#1 Brazil
#1 Dominican Republic
#1 El Salvador
#1 Guatemala
#1 Honduras
#1 Panama
#1 Vietnam
#1 Venezuela
#1 Argentina
#1 Nicaragua
#1 Costa Rica
#1 Chile
#1 Slovakia
#1 Ecuador
#1 Macau
#1 Lithuania
Wiky96!
A te X-tinád volt ennyi országban első.
Nem hinném....!!!!!
1 felhasználónak tetszik: justthetruth
2012. december 01. 11:09 #149
- törölt felhasználó -    
Idézet (beyaaldama @ 2012.12.01. 11:04)
Az olyanoknak akik csak fikázni tudják a dalt, a klipet vagy Britney-t én ezt a listát ajánlom figyelmükbe.
#1 USA
#1 Canada
#1 Denmark
#1 Mexico
#1 Brazil
#1 Dominican Republic
#1 El Salvador
#1 Guatemala
#1 Honduras
#1 Panama
#1 Vietnam
#1 Venezuela
#1 Argentina
#1 Nicaragua
#1 Costa Rica
#1 Chile
#1 Slovakia
#1 Ecuador
#1 Macau
#1 Lithuania
Wiky96!
A te X-tinád  volt ennyi országban első. 
Nem hinném..!!

hmm...ez csak azt mutatja, hogy milyen alacsony a színvonal ma. az értelmetlen tuc-tuc "zenéketre" vevők az emberek, nem pedig az igényes Zenére. én erre nem lennék büszke..dehát, ti tudjátok..
2012. december 01. 11:18 #150
- törölt felhasználó -    
wiky96!
A Your Body milyen igényes zene...semmilyen, semmi értelme, csak neked az a "hűű de jó"
És mint látod a Britney most is első, és ez a lényeg.
1 felhasználónak tetszik: justthetruth
2012. december 01. 11:28 #151
- törölt felhasználó -    
Idézet (beyaaldama @ 2012.12.01. 11:18)
wiky96!
A Your Body milyen igényes zene...semmilyen, semmi értelme, csak neked az a "hűű de jó"
És mint látod a Britney most is első, és ez a lényeg.

hát csak gratulálni tudok az értelmi szintedhez. szóval neked csak az számít h valaki első legyen. a többi le van szarva. vajon ha britney a listákon hátul lenne, akkor is ő lenne a kedvenced??
inkább legyen egy sztár önmaga, és tehetséges, mintgogy folyton eljátsza azt a szerepet amit épp kitaláltak neki, tehetséges véletlenül se legyen, a számai többsége ne szóljon semmiről. hát igazad van, végülis ez a fontos..csak sajnálni tudom, hogy beálltál azok közé akiknek ez jelenti a zenét...szánalmas vagy, vedd már észre magad.
2012. december 01. 11:29 #152
- törölt felhasználó -    
hát,nem ezt vártam Britneytől.ő ennél sokkal jobb zenéket csinál,..ez a szám nagyon gagyi:/bocs..
2012. december 01. 11:35 #153
peabody
peabody
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.12.
Hozzászólás: 76
Csatolások: 0
Azonosító: 155166
Offline offline
wiky96: nem igaz hogy minden Briney-s cikk alatt mocskolódnod kell... nem bírod ki hogy ne köss bele valamibe?smileeee.gif inkább menj az Xtinás cikkekhez és ott oszd az észt wink.gif
1 felhasználónak tetszik: justthetruth
2012. december 01. 11:40 #154
- törölt felhasználó -    
Idézet (peabody @ 2012.12.01. 11:35)
wiky96: nem igaz hogy minden Briney-s cikk alatt mocskolódnod kell... nem bírod ki hogy ne köss bele valamibe?smileeee.gif inkább menj az Xtinás cikkekhez és ott oszd az észt wink.gif

de valószínüleg kibirnám, bár még nem próbáltam spiteful.gif rofl.gif crazy.gif
2012. december 01. 11:53 #155
- törölt felhasználó -    
wiky96!
Az értelmi szinted 0, most kitaláltál valamit hogy nekem Brit csak azért kedvencem mert no1. Gratulálok! Britney nem olyan énekesnő mit a többi, mint például X-tina-aki még nem rég Gagát majmolta,, jajj azzal mennyire önmaga volt, de gondolom te azt sem vetted észre.
Egy énekesnőnél igenis számít hogy hányszor tud No1 lenne, de ugyebár a te esetedben más, mert a te kedvenced erre nem képes. Aki igazi zenész annak tudnia kell elsőnek lenni, mert ez azt is jelenti hogy ő érte még képesek fizetni az emberek, egy olyan világban ahol mindent ingyen letöltenek. Csak lásd Michael Jackson-t, ha nem ismered bemutatom neked, ő a Pop királya, aki minden albumával és a legtöbb dalával első volt, jajj gondolom az ő esetében sem számít az első hely.
1 felhasználónak tetszik: justthetruth
2012. december 01. 11:59 #156
- törölt felhasználó -    
Idézet (beyaaldama @ 2012.12.01. 11:53)
wiky96!
Az értelmi szinted 0, most kitaláltál valamit hogy nekem Brit csak azért kedvencem mert no1. Gratulálok! Britney nem olyan énekesnő mit a többi, mint például X-tina-aki még nem rég Gagát majmolta,, jajj azzal mennyire önmaga volt, de gondolom te azt sem vetted észre. 
Egy énekesnőnél igenis számít hogy hányszor tud No1 lenne, de ugyebár a te esetedben más, mert a te kedvenced erre nem képes. Aki igazi zenész annak tudnia kell elsőnek lenni, mert ez azt is jelenti hogy ő érte még képesek fizetni az emberek, egy olyan világban ahol mindent ingyen letöltenek. Csak lásd Michael Jackson-t, ha nem ismered bemutatom neked, ő a Pop királya, aki  minden albumával és a legtöbb dalával első volt, jajj gondolom az ő esetében sem számít az első hely.

jaj, ne keverd ide Michael Jacksont. De ha már így fölhoztad, Mechael Jacksonnak a kisujja is többet ér mint a te drága britneykédnek.
Ha az elvakultságtól egy kicsit is látnál, észrevennéd h britney a karrierje 80%-át majmolással töltötte. Kicsit keresgélj. Meg ez a mostani száma, olyan eredeti h mindjárt ide sz*rok.
2012. december 01. 12:10 #157
- törölt felhasználó -    
wiky96!
Britney-t ne kevert össze X-tinával-aki Gaga hátsójából bújt ki, és akinek az új albumával még ti rajongók sem vagytok elégedettek én a helyedben csendben maradnék, mert ha te nő létedre képes lennél magad alá csinálni és ezt egy ilyen fórumra kiírni, nem lennék büszke magamra.
Annyira érdekelnek Britney dolgai hogy még képes voltál végig hallgatni a dalt és a klipet is végig nézni, én a Your Body-nál erre nem voltam képes, nem méltattam rá hogy végig nézzem, de azért kösz hogy növeled a klip nézettségét. Gratula neked te X-tina fan!
1 felhasználónak tetszik: justthetruth
2012. december 01. 12:25 #158
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Csak számomra undorító az, ahogyan tépitek egymást? blink.gif Komolyan, hogyha veszekedni óhajtotok azt tegyétek privátba és ne szemeteljétek tele a fórumot a marhaságaitokkal! Én is elfogult vagyok Britneyvel kapcsolatban, mert az életem egyik meghatározó személyisége volt, a dalait hallgatom egészen kilenc éves korom óta, de azt el kell ismerni, hogy Christina Aguilera nagyobb tehetség, mint ő. Habár én sem igazán értem, hogy hogy a f*szba jön ide X-tina, de felesleges sz*rral dobálózni, mert Britney (SAJNOS) divatsz*rt játszik, X-tina pedig a saját stílusához illő albumokat ad ki. Egyszerűen felesleges összehasonlítani a kettőt, de az biztos, hogy élő fellépések alkalmával, ha esetleg ez a két nő egy színpadra kerülne, biztos, hogy Christina leénekelné Britneyt, mivel sokkal erőteljesebb és erősebb hangja van. Egyébként annyira szeretem, mikor egyesek osztják az észt. dry.gif X-tina mikor másolta le Lady Gaga stílusát? Megjegyzem soha nem tett ilyet. Amikor gagácska elkezdett befutni, akkor kísértetiesen majmolta Christina stílusát és utána még őt gyanúsították meg azzal, hogy lopja gagácska stílusát. Chrisnek már akkor megvolt ez a fajta stílusirányzata, amikor gaga még köszönőviszonyban sem volt a "hírnév" fogalmával. blink.gif

Azzal meg személy szerint nagyon nem értek egyet (valamelyikőtök írta), hogy Britney a karrierje során mindig majmolt. WTF? B*szod, ez nekem is új! ohmy.gif Tény, Britney nem egy patyolattiszta híresség, mert volt nem egy kiakasztó botránya, sőt Kevin után csúszott lefelé a lejtőn. De a zenéjében soha sem majmolt másokat, legalábbis az In the zone albumáig bezárólag egyedi popzenét játszott.

Komolyan, mindketten fogjátok meg a Barbies taksitokat és kapcsoljátok be a Minimaxot, mert ömlik ki a szátokon keresztül a megannyi hülyeség mindenféle háttérinformáció birtoka nélkül. blink.gif Ha meg a továbbiakban Kedveseim veszekedni óhajtotok, azt tegyétek privátban, mert senki sem kíváncsi az ócsárló, gusztustalan, egymás kedvenceit támadó veszekedésetekre! unsure.gif Ide már komolyan egy üveg kóla és egy óriás popcorn kell...
7 felhasználónak tetszik: MadHatter, Im a SlaveForBritney, Pöttömke, Lady Suzy, Bella99, Luckie, An_d_a
2012. december 01. 12:29 #159
- törölt felhasználó -    
a privátról jut eszembe: beyaaldama, amitaz elöbb csináltál egy gyáva és egyben (bocsánat h így fogalmazok) bunkó húzás volt. én vállaltam volna a következményeket, remélem érted mire célzok....
2012. december 01. 12:32 #160
Im a SlaveForBritney
Im a SlaveForBritney
ʙʀɪɴᴛʏ ʙɪᴄʜ
 
Státusznyugállományba vonult
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.27.
Hozzászólás: 4352
Csatolások: 409
Azonosító: 186761
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2012.12.01. 12:25)
Ide már komolyan egy üveg kóla és egy óriás popcorn kell...

De nincs itthon popcorn. cry.gif
5 felhasználónak tetszik: MadHatter, Pöttömke, Luckie, Beyla, An_d_a
11 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok