Starity

Megjelent Will.I.Am és Britney közös klipje

11 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. december 01. 12:33 #161
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7352
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Idézet (Im a SlaveForBritney @ 2012.12.01. 12:32)
De nincs itthon popcorn. cry.gif

Adok én, nálunk van wink.gif
3 felhasználónak tetszik: Im a SlaveForBritney, Luckie, Beyla
2012. december 01. 12:35 #162
Im a SlaveForBritney
Im a SlaveForBritney
ʙʀɪɴᴛʏ ʙɪᴄʜ
 
Státusznyugállományba vonult
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.27.
Hozzászólás: 4352
Csatolások: 409
Azonosító: 186761
Offline offline
Idézet (MadHatter @ 2012.12.01. 12:33)
Adok én, nálunk van  wink.gif

rolleyes.gif Akkor küldj postán vagy valahogyan kérlek. yes.gif beer.gif
3 felhasználónak tetszik: MadHatter, Luckie, Beyla
2012. december 01. 12:54 #163
justthetruth
justthetruth
visszatérő vendég
 
StátuszThe One and Only Miss Britney Spears
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.03.
Hozzászólás: 319
Csatolások: 0
Azonosító: 185410
Offline offline
Nem értek azzal egyet, hogy Britney "tucatsz*rt" játszik, mivel ő már 13 éve- kisebb-nagyobb kihagyásokkal- van a pályán. smileeee.gif Nyilván azzal sokan egyetértetek, hogy Madonnától ered a pop műfaj, és Britney képviselte ezt rajta kívül még!
Nemrég Xtina nyilatkozta azt amúgy, hogy Ő, Justin és Britney domináltak a pop műfajban!!! Sok előadó Britneyből is inspirációt nyert!!!
A veszekedésről meg annyit, hogy azért álltam le vitatkozni, mert egyszerűen utálom, ha valakit, és tényleg valakit a külseje alapján leszólnak!!! Ha nem lenne szép Britney, akkor is szeretném a zenéjét, mert van benne valami ami megfogja az embereket.
És azért is szeretem, mert önmagában is abszolút képes sikerre vinni számokat, nem az éppen majmolt előadókkal áll össze a siker érdekében. smileeee.gif És nagyon büszke vagyok rá, mert azzal sem próbál érvényesülni, hogy folyton sajnáltatná magát!!! Csak egyszerűen dolgozik, csinálja amihez ért és mellette neveli két gyermekét!!! smileeee.gif
2012. december 01. 12:59 #164
- törölt felhasználó -    
Gusztustalan, ahogy tépitek egymást! Miért nem fogadjátok el a másik véleményét? :S Most komolyan... Britney és X-tina rajongóit egymás ellen a MÉDIA kezdte el uszítani, lehetne annyi eszetek, hogy nem rájuk, hanem a fületekre, és a szívetekre hallgattok!

Ezzel a mondatoddal egyetértek. Adelet tudnám példaként felhozni, aki nem egy Sába királynője, mégis napjaink talán egyik legtehetségesebb előadóművésze, aki megérdemli a sikert, amit nem magamutogatással, hanem a hangjával harcolt ki magának.
Idézet (justthetruth @ 2012.12.01. 12:54)
Ha nem lenne szép Britney, akkor is szeretném a zenéjét, mert van benne valami ami megfogja az embereket.
1 felhasználónak tetszik: justthetruth
2012. december 01. 13:10 #165
Jessica77
Jessica77
♥Peace♥™
 
Státusz♥ Harry Styles ♥ LA ♥ BTR ♥ summer ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.25.
Hozzászólás: 2633
Csatolások: 0
Azonosító: 131949
Offline offline
Olyan...szokásos egy kaptafára menő zene biggrin.gif
2012. december 01. 13:23 #166
betti96
betti96
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.23.
Hozzászólás: 328
Csatolások: 0
Azonosító: 153647
Offline offline
Hát a klipje egy elég sablonos és rossz, ezt nagyon elszúrták, semmi lényege nincs..Viszont a szám maga nem is olyan rossz, elsőre nem igazán tetszett, de aztán minél többször hallgattam megszerettem smileeee.gif
2012. december 01. 13:27 #167
- törölt felhasználó -    
Ez valami borzalom. -.-"
De nem vagyok meglepve, Will.I.Am csak rossz zenét tud csinálni pardon.gif
2012. december 01. 13:32 #168
- törölt felhasználó -    
Vétek volt azt hinnem, hogy legfeljebb alszotok erre a netes civakodásra egyet. Tulajdonképpen ízlésen vitatkoztok. Felesleges, hiszen, úgysem fogtok dűlőre jutni! Régen imádtam Britney (egészen az ITZ korszakáig, bár a Blackout korszaka klassz volt, de abból a Britneyből már kiábrándultam). Christinát pedig mindig is szerettem és már egészen 11 éves koromban is különbséget tudtam tenni a kettő között, mégis tudtam őket szeretni és csak értetlenül álltam az állandó konkurencia előtt, amit leginkább a rajongók reagáltak túl.
Gaga pedig hogy a ofuk'ba jön ide? (A legnagyobb Copycatzer!) Christina már 2007-ben, amikor lement a B2B Tour, elárulta, hogy következő albuma electropop hangzású lesz. Gaga akkor pedig még valóságshow műsorokban és olcsó csehókban próbálkozott egyéniség lenni és ott károgott a varjú hangjával. Egy évre rá, hogy a menedzserek, stílistok, háttéremberkék fogták magukat és a legextrémebb előadók, zenei ikonok stílusát összekutyulták és Gagára ráöntötték. Ennyi. Christina, pedig állta a szavát. 2010-ben előállt a beígért electro-, glampop hangzású albumával; a Bionic-kal.
4 felhasználónak tetszik: Im a SlaveForBritney, Beyla, MadHatter, Black Hearth2
2012. december 01. 13:49 #169
- törölt felhasználó -    
Lezárásképpen:
beyaaldama!!
hát én szívesen megbeszéltem (pontosabban kiosztottalak) volna privátba. De hát aki gyáva így járt. vagy esetleg feltünési viszketegséged van? hát, mindegy, tesség most az egész starity láthatja:
Ez a beyaaldama, azt hitte a naiv fejével, hogy nekem esetleg megfordult a fejemben, hogy béküljek vele. rohog.gif rohog.gif _nevet.gif _nevet.gif szerintem ez már bele is élte magát, hogy mi barátnők legyünk..
Ahhoz van mersze, hogy nekem küljön üzenetet, de nem meri vállalni a következményeit. _nevet.gif írtó gáz vagy, kisanyám... rohog.gif britneyel eggyüt... rohog.gif
2012. december 01. 14:09 #170
Im a SlaveForBritney
Im a SlaveForBritney
ʙʀɪɴᴛʏ ʙɪᴄʜ
 
Státusznyugállományba vonult
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.27.
Hozzászólás: 4352
Csatolások: 409
Azonosító: 186761
Offline offline
Erre aztán mindenki kíváncsi volt. omg.gif
2 felhasználónak tetszik: Beyla, MadHatter
2012. december 01. 14:14 #171
- törölt felhasználó -    
wiky96!
Te el vagy tévedve és most már hazug is vagy mert egyáltalán nem állt szándékomban békülni veled és ezt le is írtam neked, csak a te agyi felfogásod ehhez kevés.Most tuti azt hiszed hogy leégettél, de nem, nem szégyen az ha valaki megírja a másiknak privátba, hogy miért vitatkozik minden Britney-cikknél. Gondolom én voltam az első aki levelet írt neked, megörültél hogy végre valaki írt neked, csak éppen nem azért amit te kitaláltál, de tudod mit nem érdekel hogy mit ítál ide mert én tudom hogy mit írtam neked. Szánalmas vagy ahogy próbálsz a többieknek nyalizni, azzal hogy engem próbálsz égetni, ez nem volt jó húzás mert nem foglalkoztat. Arról én nem tehetek hogy vagy annyira bunkó hogy nem tudsz megérteni semmit. És hogy azt hittem hogy barátnők leszünk ezen nevetnem kell, veled soha, még ha egyetlen ember lennél a Földön akkor sem. Ja és inkább foglalkozz a kedvenceddel Shit-X-tinával...mert mást nem nagyon tudsz.
1 felhasználónak tetszik: justthetruth
2012. december 01. 14:15 #172
- törölt felhasználó -    
Ezzel csak magadat égetted le nem engem...Bocsika...
1 felhasználónak tetszik: justthetruth
2012. december 01. 14:18 #173
- törölt felhasználó -    
Istenem, miért nem tesznek valamit veletek a moderátorok, mert már nagyon unalmas a gyerekes hisztitek, civakodásotok! dry.gif
2 felhasználónak tetszik: Beyla, Im a SlaveForBritney
2012. december 01. 14:19 #174
SsciorLuv
SsciorLuv
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.17.
Hozzászólás: 1146
Csatolások: 585
Azonosító: 183769
Offline offline
Egyetértek,nagyon rossz lett ez a szám,de Stephie nem értek egyet ezzel "Stephie
Ez valami borzalom. -.-"
De nem vagyok meglepve, Will.I.Am csak rossz zenét tud csinálni pardon.gif "
Igazad van,hogy nem lett jó,de kérlek halgasd meg a Hall of Fame c. számát.Szerintem az az egyetlen kivétel;)
2012. december 01. 14:21 #175
- törölt felhasználó -    
Idézet (beyaaldama @ 2012.12.01. 14:14)
wiky96!
Te el vagy tévedve és most már hazug is vagy mert egyáltalán nem állt szándékomban békülni veled és ezt le is írtam neked, csak a te agyi felfogásod ehhez kevés.Most tuti azt hiszed hogy leégettél, de nem, nem szégyen az ha valaki megírja a másiknak privátba, hogy miért vitatkozik minden Britney-cikknél. Gondolom én voltam az első aki levelet írt neked, megörültél hogy végre valaki írt neked, csak éppen nem azért amit te kitaláltál, de tudod mit nem érdekel hogy mit ítál ide mert én tudom hogy mit írtam neked. Szánalmas vagy ahogy próbálsz a többieknek nyalizni, azzal hogy engem próbálsz égetni, ez nem volt jó húzás mert nem foglalkoztat. Arról én nem tehetek hogy vagy annyira bunkó hogy nem tudsz megérteni semmit. És hogy azt hittem hogy barátnők leszünk ezen nevetnem kell, veled soha, még ha egyetlen ember lennél a Földön akkor sem. Ja és inkább foglalkozz a kedvenceddel Shit-X-tinával...mert mást nem nagyon tudsz.

ne mentegetsd magad, most te vagy hazug. egyébként meg nem állt szándékomba leégetni, nem tehetek róla ha te így vetted. egyszerüen csak valahol kellet válaszolnom neked.
2012. december 01. 14:25 #176
SsciorLuv
SsciorLuv
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.17.
Hozzászólás: 1146
Csatolások: 585
Azonosító: 183769
Offline offline
Légyszives hagyjátok abba ezt a gyerekes vitatkozást,beszéljétek megprivátban mert nem hiszem hogy sok ember van aki ezt látni szeretné..wink.gif
2012. december 01. 14:26 #177
- törölt felhasználó -    
wiky96!
Szerintem te mentegeted magad nem én..és a hazug hát azt tudjuk hogy te vagy.
De részemről ennyi..unalmas már hogy mindent kitalálsz és hazudozol.
1 felhasználónak tetszik: justthetruth
2012. december 01. 14:30 #178
peabody
peabody
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.12.
Hozzászólás: 76
Csatolások: 0
Azonosító: 155166
Offline offline
wiky96: basszus hallod kár hogy ilyenkor nincs óvoda... tiszta gyerekesen viselkedsz és azt hiszed hogy hú most hogy beoltasz mindenkit, de kurvára nem wink.gif
1 felhasználónak tetszik: justthetruth
2012. december 01. 14:34 #179
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Ez... ez... szavakat nem találok, komolyan.XD Nem csak az egyik fél, hanem mindkettő gyerekes, hogy ilyen miatt képesek nem csak leállni vitatkozni, de most már ócsárolni is a másikat. Komolyan, nincs valami tanulnivalótok? Jövő héten nem lesznek dolgozatok és felelések? Jobban járnátok, ha arra pazarolnátok a drága időtöket, bár felőlem aztán lemehettek gyökér szintbe, de, ha engem kérdeztek már a fél fórum így is rajtatok röhög. Tényleg kell ez ide? Privát üzenetet tessék írni, ha a végtelenségig akarjátok ócsárolni és fikázni a másikat, ami abszurd. Még mindig nem kíváncsi senki az ostoba, szánalmas viselkedésetekre. Egyik kutya, másik eb. Egyikőtök sem jobb a másiktól. Magatokról állítjátok ki ezzel a szegénységi bizonyítványt. unsure.gif
3 felhasználónak tetszik: Im a SlaveForBritney, MadHatter, Black Hearth2
2012. december 01. 14:36 #180
- törölt felhasználó -    
Idézet (Beyla @ 2012.12.01. 14:34)
Ez... ez... szavakat nem találok, komolyan.XD Nem csak az egyik fél, hanem mindkettő gyerekes, hogy ilyen miatt képesek nem csak leállni vitatkozni, de most már ócsárolni is a másikat. Komolyan, nincs valami tanulnivalótok? Jövő héten nem lesznek dolgozatok és felelések? Jobban járnátok, ha arra pazarolnátok a drága időtöket, bár felőlem aztán lemehettek gyökér szintbe, de, ha engem kérdeztek már a fél fórum így is rajtatok röhög. Tényleg kell ez ide? Privát üzenetet tessék írni, ha a végtelenségig akarjátok ócsárolni és fikázni a másikat, ami abszurd. Még mindig nem kíváncsi senki az ostoba, szánalmas viselkedésetekre. Egyik kutya, másik eb. Egyikőtök sem jobb a másiktól. Magatokról állítjátok ki ezzel a szegénységi bizonyítványt. unsure.gif

jaj, köszi h eszembe jutattad, töriből írunk hétfőn.. thumbsup.gif thumbsup.gif
11 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok