Starity

Tragédiával búcsúzik a téli szünetre a Vámpírnaplók

10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. december 09. 00:20 #101
Kyra99
Kyra99
 
StátuszJó ideje inaktív; csak szemlélődő tag vagyok.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.03.
Hozzászólás: 3653
Csatolások: 603
Azonosító: 150526
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2012.12.08. 16:37)
Hihetetlenül gagyi és igénytelen egy sorozat egyébként. Ugyanazt a sztorit dugdossák le az első évad óta a torkotokon, és nem unjátok még? Ja, hát ott van Somerhalder, nektek csakaz a fontos (legalábbis a többségnek), hogy tudja kire csorgatni a nyálát hetente egyszer egy 45 perces epizód keretében. Felfoghatatlan, hogy hogyan élhetett meg ennyit eddig egy ilyen kretén sorozat, míg emiatt a sz*r miatt nem egy sorozatot kaszáltak el. Somerhalderen kívül van benne valami jó, vagy csak azért nézitek? blink.gif 
Én is annyira reménykedem benne, hogy a három főszereplőt nyírják ki, mert ez a hisztéria már nagyon unalmas. Még, ha legalább jó lenne, de sajnos még az sem. Unalmas, gagyi, vontatott, nem kicsit kiszámítható és a színészi játék köbö a béka valaga alatt van. unsure.gif Ráadásul mindig úgy próbálják izgalmassá  tenni (immáron négy éve), hogy valakit/valakiket kinyírnak és új szereplőket vezetnek be, hogy a későbbiekben azokat is kinyírják. Komolyan, ez olyan, de olyan kreatív! w00t.gif Lassan már Barátok Közt 2.0 lesz, mert ott csinálnak ilyeneket.

Tudom, hogy az én véleményemre nem adsz, ugyanis már tapasztaltam, de azért leírom..:
Nézem a Barátok Köztöt és a Vámpírnaplókat is. Ég és Föld a kettő.
Ha nem nézed az elejétől kezdve, tényleg értelmetlen, és baromság tud lenni. Anélkül, hogy ténylegesen megnéznéd, nem tudsz normális véleményt alkotni. A színészek játékával pedig szerintem semmi baj nincs, egyedül Nina keveri néha a Katherine/régiElena/újElena szerepeit. Ezt mondjuk valahol megértem, mert nem lehet könnyű három hasonló, ám mégis más szereplőt eljátszani ugyanabban a sorozatban.
Igen, természetesen hetente végignézek egy 45 perces (ahogyan te fogalmaztál) unalmas, gagyi, vontatott, nem kicsit kiszámítható epizódot, csak azért, hogy láthassam Iant amíg szerepel minden részben 5 percig... Ian nélkül is ugyanúgy nézném és szeretném a sorozatot, valamint a TVD könyvekben nincsenek helyes, szép szemű csávók akikre csoroghatna a nyálam, mégis azokat is imádom.
2 felhasználónak tetszik: TVD12, rencsi95
2012. december 09. 01:52 #102
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (LoveNessa @ 2012.12.08. 19:09)
már nem azért, de ha ez a véleményed a sorozatról és a színészekről, akkor mit keres Paul Wesley, Candice Accola és Matt Davis a kedvenceid között? főbb szereplői(Matt sajnos csak volt) a sorozatnak és te mégis a béka segge alá minősítetted őket is a többiekkel együtt...
amúgy meg majd akkor minősítsd le a tehetségüket, ha te értesz hozzá valamit és elértél annyit, mint ők... :*

Pault a Fallenből ismerem, Davist a Doktor Szösziből, (direkt kiemelve, mint a tankönyvekben!!!) és Candice volt az egyetlen egy tűrhető karakter a sorozatban, őt kedveltem egyedül, de sajnos elená és démön folyamatos nyáladzása elnyomta a karakterét, de annyira, hogy nem voltam képes tovább nézni ezt a kakit 03x15-dik rész után. blink.gif Folyamatosan adtam a sorozatnak az újabb esélyt és rá kellett döbbennem arra, hogy az a nyomoronc elená egy Mary Sue. Ő a legszebb, a legokosabb, a legjobb és mindenki őt akarja megölni, de azért szinte mindenki ő belé szerelmes. Most komolyan, nem unjátok ezt a sz*rt negyedszerre? unsure.gif Okkal minősítettem, mert a sorozat közel sem akkora durranás, hogy miatta az én kedvenc (valamire való) sorozataimat kaszálják. Ha sz*r akkor sz*r. Most mihez kezdjek vele? Nekem nem lehet véleményem, de nektek lehet? unsure.gif Ne csináljatok úgy plíz, mert tudtommal itt mindenki laikus, úgyhogy pofa súlyba.

Persze nem fogok leállni veletek vitatkozni, mert abszolút totál felesleges. Gyermekápolónak készülök, és Isten ments, hogy valaha is, de a sztár világ bugyraiba kerüljek, de úgy gondolom, hogy a véleményemet kinyilváníthatom, nem? Nem vagyunk egyformák, hiszen ettől vagyunk emberek. De azon egy kicsit kiakadtam, hogy kérdőre vontál: mond, arról ne számoljak be, hogy mikor voltam budin utoljára? Komolyan... 110.gif

Egyezzünk ki annyiban, hogy nekem is más tetszik és neked is más. Nekem nem tetszik, neked igen. Én elfogadom a véleményedet, te is fogadd el cserébe az enyémet. Az én ingerküszöböm nem ragadt meg ezen a szinten, de a tied igen. Innentől kezdve, így ezt az egészet átgondolva, nem igazán van miről beszélünk. Szeresd a sorozatot, én pedig áldásomat adom rá!

Idézet (Kyra99 @ 2012.12.09. 00:20)
Tudom, hogy az én véleményemre nem adsz, ugyanis már tapasztaltam, de azért leírom..:
Nézem a Barátok Köztöt és a Vámpírnaplókat is. Ég és Föld a kettő. 
Ha nem nézed az elejétől kezdve, tényleg értelmetlen, és baromság tud lenni. Anélkül, hogy ténylegesen megnéznéd, nem tudsz normális véleményt alkotni. A színészek játékával pedig szerintem semmi baj nincs, egyedül Nina keveri néha a Katherine/régiElena/újElena szerepeit. Ezt mondjuk valahol megértem, mert nem lehet könnyű három hasonló, ám mégis más szereplőt eljátszani ugyanabban a sorozatban. 
Igen, természetesen hetente végignézek egy 45 perces (ahogyan te fogalmaztál) unalmas, gagyi, vontatott, nem kicsit kiszámítható epizódot, csak azért, hogy láthassam Iant amíg szerepel minden részben 5 percig... Ian nélkül is ugyanúgy nézném és szeretném a sorozatot, valamint a TVD könyvekben nincsenek helyes, szép szemű csávók akikre csoroghatna a nyálam, mégis azokat is imádom.

Tudod, ez olyan akinek nem inge hozzászólása volt. Direktbe oda is írtam, hogy "legalábbis a többségnek". Nem megbántani akarlak, de, ha te nem vagy benne az általánosításba, akkor miért írtál? blink.gif Kivételek mindig is vannak, mindig is lesznek, de sajnos itt a legtöbb jányka bugyija rögtön nedves lesz, amint meglátja Somerhaldert. Tény, helyes és kellemes küllemű a csávó, de szerintem vannak nála helyesebb pasik is a sztár világban. A Barátok Köztöt meg csak azért hoztam fel, mert ott van az, hogy behoznak több milliárd szereplőt, majd kiírnak. Ebben a sorozatban ugyanez megy: annyi szereplő jött és ment a harmadik évad feléig, hogy már megszámolni sem tudom. blink.gif A poén az, hogy én néztem az elejétől, az első évad nagyon tetszett, a másodiknál már ez a kláuszos marhaság kezdett nem kicsit erőltetett lenni, most meg ahogy olvasom elenánk vámpír lett, úgyhogy übervontatott az egész - én az első évad nézése alatt megmondtam, hogy vámpír lesz belőle. Ennyit a kiszámíthatóságról. Úgyhogy azt hiszem úgy alkottam véleményt, hogy láttam ebből az übergagyiságból olyan 40-50 epizódot. Honnan veszitek azt, hogy én nem néztem??? 110.gif Általában olyat nem fikázok, amiről nem tudom, hogy milyen. És igen, nem kicsit fájt, hogy a Ringert kaszálták ehhez a lókakihoz meg még spin-offot is terveznek. blink.gif

Nagy sorozat rajongó vagyok, az életem során nagyon sokhoz volt már szerencsém, olyanokhoz, amiket ti nagy valószínűséggel nem is ismertek. Tudom, hogy mi a különbség jó minőségű alkotás és divatsz*r között. Megérteném, ha lenne sztorija, de ennek már aligha van. Ki lett zsigerelve ez az egész immáron az első évad után, és az pedig kegyetlen unalmas, hogy mindig egy szereplő távoztával sokkolnak. Véleményekre pedig általában úgy adok, ha az illetővel egyetértek. Hogy őszinte legyek, nem igazán emlékszem rád, tehát nem írtál valami olyat, ami megmaradt volna bennem. Ha esetleg olyan véleményt írsz, ami az enyémmel klappol, akkor arra hidd el, hogy adni fogok. Általában nagyon sok emberrel eltérő véleményem van, úgyhogy ne aggódj - nem csak a te hozzászólásaiddal nem szoktam egyetérteni, hanem sok más tagéval sem.
2012. december 09. 09:07 #103
VampireGirl
VampireGirl
 
Státusz"Beauty is not defined by the size of your jeans." - Jack Barakat
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.14.
Hozzászólás: 889
Csatolások: 0
Azonosító: 175684
Offline offline
Szerintem Matt esélyes hogy meghaljon a sorozatban,bár én Bonnie-nak örülnék a legjobban.Remélem a kedvenceim maradnak,de semmi sem biztos.A főszereplőket nem hiszem hogy kiírják.
2012. december 09. 09:53 #104
boigirl
boigirl
visszatérő vendég
 
StátuszNem kell nekem szőke herceg fehér lovon, csak a One Direction piros buszon!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.26.
Hozzászólás: 144
Csatolások: 0
Azonosító: 159362
Offline offline
Szerintem Tyler fog meghalni...
2012. december 09. 10:20 #105
LoveNessa
LoveNessa
 
StátuszHelló, Nyugat.hu! ;)
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 11.06.17.
Hozzászólás: 1483
Csatolások: 10859
Azonosító: 153158
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2012.12.09. 01:52)
Pault a Fallenből ismerem, Davist a Doktor Szösziből, (direkt kiemelve, mint a tankönyvekben!!!) és Candice volt az egyetlen egy tűrhető karakter a sorozatban, őt kedveltem egyedül, de sajnos elená és démön folyamatos nyáladzása elnyomta a karakterét, de annyira, hogy nem voltam képes tovább nézni ezt a kakit 03x15-dik rész után. blink.gif Folyamatosan adtam a sorozatnak az újabb esélyt és rá kellett döbbennem arra, hogy az a nyomoronc elená egy Mary Sue. Ő a legszebb, a legokosabb, a legjobb és mindenki őt akarja megölni, de azért szinte mindenki ő belé szerelmes. Most komolyan, nem unjátok ezt a sz*rt negyedszerre? unsure.gif Okkal minősítettem, mert a sorozat közel sem akkora durranás, hogy miatta az én kedvenc (valamire való) sorozataimat kaszálják. Ha sz*r akkor sz*r. Most mihez kezdjek vele? Nekem nem lehet véleményem, de nektek lehet? unsure.gif Ne csináljatok úgy plíz, mert tudtommal itt mindenki laikus, úgyhogy pofa súlyba.
Persze nem fogok leállni veletek vitatkozni, mert abszolút totál felesleges. Gyermekápolónak készülök, és Isten ments, hogy valaha is, de a sztár világ bugyraiba kerüljek, de úgy gondolom, hogy a véleményemet kinyilváníthatom, nem? Nem vagyunk egyformák, hiszen ettől vagyunk emberek. De azon egy kicsit kiakadtam, hogy kérdőre vontál: mond, arról ne számoljak be, hogy mikor voltam budin utoljára? Komolyan... 110.gif
Egyezzünk ki annyiban, hogy nekem is más tetszik és neked is más. Nekem nem tetszik, neked igen. Én elfogadom a véleményedet, te is fogadd el cserébe az enyémet. Az én ingerküszöböm nem ragadt meg ezen a szinten, de a tied igen. Innentől kezdve, így ezt az egészet átgondolva, nem igazán van miről beszélünk. Szeresd a sorozatot, én pedig áldásomat adom rá! 
Tudod, ez olyan akinek nem inge hozzászólása volt. Direktbe oda is írtam, hogy "legalábbis a többségnek". Nem megbántani akarlak, de, ha te nem vagy benne az általánosításba, akkor miért írtál? blink.gif Kivételek mindig is vannak, mindig is lesznek, de sajnos itt a legtöbb jányka bugyija rögtön nedves lesz, amint meglátja Somerhaldert. Tény, helyes és kellemes küllemű a csávó, de szerintem vannak nála helyesebb pasik is a sztár világban. A Barátok Köztöt meg csak azért hoztam fel, mert ott van az, hogy behoznak több milliárd szereplőt, majd kiírnak. Ebben a sorozatban ugyanez megy: annyi szereplő jött és ment a harmadik évad feléig, hogy már megszámolni sem tudom. blink.gif A poén az, hogy én néztem az elejétől, az első évad nagyon tetszett, a másodiknál már ez a kláuszos marhaság kezdett nem kicsit erőltetett lenni, most meg ahogy olvasom elenánk vámpír lett, úgyhogy übervontatott az egész - én az első évad nézése alatt megmondtam, hogy vámpír lesz belőle. Ennyit a kiszámíthatóságról. Úgyhogy azt hiszem úgy alkottam véleményt, hogy láttam ebből az übergagyiságból olyan 40-50 epizódot. Honnan veszitek azt, hogy én nem néztem??? 110.gif Általában olyat nem fikázok, amiről nem tudom, hogy milyen. És igen, nem kicsit fájt, hogy a Ringert kaszálták ehhez a lókakihoz meg még spin-offot is terveznek. blink.gif 
Nagy sorozat rajongó vagyok, az életem során nagyon sokhoz volt már szerencsém, olyanokhoz, amiket ti nagy valószínűséggel nem is ismertek. Tudom, hogy mi a különbség jó minőségű alkotás és divatsz*r között. Megérteném, ha lenne sztorija, de ennek már aligha van. Ki lett zsigerelve ez az egész immáron az első évad után, és az pedig kegyetlen unalmas, hogy mindig egy szereplő távoztával sokkolnak. Véleményekre pedig általában úgy adok, ha az illetővel egyetértek. Hogy őszinte legyek, nem igazán emlékszem rád, tehát nem írtál valami olyat, ami megmaradt volna bennem. Ha esetleg olyan véleményt írsz, ami az enyémmel klappol, akkor arra hidd el, hogy adni fogok. Általában nagyon sok emberrel eltérő véleményem van, úgyhogy ne aggódj - nem csak a te hozzászólásaiddal nem szoktam egyetérteni, hanem sok más tagéval sem.


amiatt vontalak kérdőre, hogy mért fikázod az EGÉSZ stábot, ha közben páran ott virítanak a kedvenceid között... rohadtul nem érdekelnek a magánügyeid, főleg nem az, hogy mikor végzed el a kis vagy nagy dolgaidat...
a kérdésemre a választ megkaptam és nem óhajtok vitatkozni...
1 felhasználónak tetszik: TVD12
2012. december 09. 11:22 #106
Kyra99
Kyra99
 
StátuszJó ideje inaktív; csak szemlélődő tag vagyok.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.03.
Hozzászólás: 3653
Csatolások: 603
Azonosító: 150526
Offline offline
Idézet (Beyla)

Tudod, ez olyan akinek nem inge hozzászólása volt. Direktbe oda is írtam, hogy "legalábbis a többségnek". Nem megbántani akarlak, de, ha te nem vagy benne az általánosításba, akkor miért írtál? blink.gif Kivételek mindig is vannak, mindig is lesznek, de sajnos itt a legtöbb jányka bugyija rögtön nedves lesz, amint meglátja Somerhaldert. Tény, helyes és kellemes küllemű a csávó, de szerintem vannak nála helyesebb pasik is a sztár világban. A Barátok Köztöt meg csak azért hoztam fel, mert ott van az, hogy behoznak több milliárd szereplőt, majd kiírnak. Ebben a sorozatban ugyanez megy: annyi szereplő jött és ment a harmadik évad feléig, hogy már megszámolni sem tudom. blink.gif A poén az, hogy én néztem az elejétől, az első évad nagyon tetszett, a másodiknál már ez a kláuszos marhaság kezdett nem kicsit erőltetett lenni, most meg ahogy olvasom elenánk vámpír lett, úgyhogy übervontatott az egész - én az első évad nézése alatt megmondtam, hogy vámpír lesz belőle. Ennyit a kiszámíthatóságról. Úgyhogy azt hiszem úgy alkottam véleményt, hogy láttam ebből az übergagyiságból olyan 40-50 epizódot. Honnan veszitek azt, hogy én nem néztem??? 110.gif Általában olyat nem fikázok, amiről nem tudom, hogy milyen. És igen, nem kicsit fájt, hogy a Ringert kaszálták ehhez a lókakihoz meg még spin-offot is terveznek. blink.gif

Én egyáltalán nem vitatkozni szerettem volna, mert tőlem is nagyon távol áll az interneten keresztüli egymásnak pofázás.
Persze, hogy valószínű volt, hogy vámpír lesz, mivel a sorozat a könyvek alapján készül, melyeknek az egyik legfontosabb része az, amikor Elena is vámpír. Sőt, ha továbbra is a könyvek főtörténései után haladnak, Elenából lesz még ember, beszédképtelen szellemlány, alvilági szolga, stb.
Abban igazat adok, hogy vannak, akik divatból nézik a sorozatot, értelmezni sem próbálják, csak annyit tudnak, hogy szurkolni "kell" a Delena vagy Stelena párosnak a sorozat legvégéig, aztán a suliban elmesélni a barátnőknek, hogy Ian (vagy Paul, Joseph, Matt, nemtudomki) milyen ultracuki, de az ilyen személyek nem is nevezhetők ténylegesen a sorozat nézőinek.
Egyébként, ha valamilyen szinten érdekel a dolog, nem csak téged, hanem bárkit, akkor véleményem szerint a könyvek jobbak. Mesésebbek és misztikusabbak az eseményei, de nekem jobban tetszett, mint a sorozat, hiába szeretem azt is nagyon.
Akkor pedig elnézést kérek, ha nem általánosítani akartál, de nekem nagyon úgy jött le, hogy minden nézőre értetted amit leírtál.
1 felhasználónak tetszik: TVD12
2012. december 09. 11:29 #107
SelenaGfan
SelenaGfan
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.13.
Hozzászólás: 396
Csatolások: 0
Azonosító: 183370
Offline offline
már várom :)imádom a vámpírnaplókat *.*
2012. december 09. 11:29 #108
SelenaGfan
SelenaGfan
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.13.
Hozzászólás: 396
Csatolások: 0
Azonosító: 183370
Offline offline
THE VAMPIRE DIARIES ♥
2012. december 09. 12:17 #109
Dodóóó
Dodóóó
Hunter
 
StátuszEveryone with a friendly face seems to hide some secrets inside
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.19.
Hozzászólás: 7748
Csatolások: 0
Azonosító: 151350
Offline offline
sad.gif már megint szünet♥♥
kár hogy távozik egy szereplő sad.gif♥♥
2012. december 09. 14:13 #110
- törölt felhasználó -    
úristen nagyon kíváncsi vagyok kitől búcsúzunk majd! #TVD♥
2012. december 09. 14:15 #111
- törölt felhasználó -    
Tyler vagy Bonnie mehet, a többieket szeretem,illetve még Stefan is mehetne, de hát ő az egyik főszereplő, ő úgysem fog menni smileeee.gif
2012. december 09. 14:17 #112
Esztycica
Esztycica
 
Státusz"Valami irtó menő és pont ide /nem/ passzoló idézet"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.30.
Hozzászólás: 939
Csatolások: 0
Azonosító: 181973
Offline offline
jajj ne dobjanak má ki senkiitt! jo ez igy :S
alig váárom :S biggrin.gif
2012. december 09. 16:02 #113
- törölt felhasználó -    
jó cikk lett smileeee.gif
2012. december 09. 17:36 #114
er.á04
er.á04
új tag
 
StátuszA lustaság nem más, mint a pihenés művészete... ;D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.01.
Hozzászólás: 27
Csatolások: 0
Azonosító: 185274
Offline offline
Kíváncsi vagyok, h ki fog meghalni!? Remélem, nem Katherine lesz az... Már alig várom! ;D
2012. december 09. 19:31 #115
dorii_TVD
dorii_TVD
Downer™
 
StátuszIs it too late to change the name?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.28.
Hozzászólás: 1755
Csatolások: 1686
Azonosító: 184868
Offline offline
Remélem Matt, vagy valamelyik kevésbé kedvelt karakter.
1 felhasználónak tetszik: Vampire Lady
2012. december 09. 19:36 #116
Bius99
Bius99
visszatérő vendég
 
StátuszGrowl~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.25.
Hozzászólás: 415
Csatolások: 1
Azonosító: 174219
Offline offline
Nagyon várom már.Remélem senki fontos nem fog meghalni:(
2012. december 09. 19:48 #117
vica226
vica226
visszatérő vendég
 
StátuszDays,Days....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.13.
Hozzászólás: 220
Csatolások: 0
Azonosító: 145387
Offline offline
Csak ne Damon! :/ Rajta kívül még Klausért aggódnék , de hála égnek őt ki lehet zárni!
2012. december 09. 20:04 #118
Betike96
Betike96
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.05.
Hozzászólás: 25
Csatolások: 0
Azonosító: 163372
Offline offline
Szerintem Tyler fog bucsuzni a sorozattol, dde ha Damon lesz akkor tobbet nem is nezem a sorozatot!
2012. december 09. 20:24 #119
joly87
joly87
Shadowhunters
 
StátuszMindenkinek szép napot!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.25.
Hozzászólás: 1560
Csatolások: 361
Azonosító: 146147
Offline offline
biztos hogy az távozik akire nem is számítunk
2012. december 09. 20:25 #120
inczebibi
inczebibi
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.29.
Hozzászólás: 11
Csatolások: 0
Azonosító: 139800
Offline offline
Remélem nem Caroline vagy Tyler legyen Matt az ő karakterét amúgy sem bírom
10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!