Starity

Miley Cyrust közönségesnek és ízléstelennek tartják

13 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. december 11. 16:36 #61
chelseagirl18
chelseagirl18
White Wave™
 
StátuszThe man on the bridge... I knew him.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.21.
Hozzászólás: 3016
Csatolások: 311
Azonosító: 123303
Offline offline
Nem értem mire jó ha úgy viselkedik, meg úgy néz ki mint egy k.rv@. Az a felső undorító, és izléstelen. És ahhoz képest hogy Miley nem duci lány ebben a szerelésben olyan volt mint egy kötözött sonka. Gratulálok, remek irányba halad.
2012. december 11. 16:40 #62
hanna1998
hanna1998
visszatérő vendég
 
Státusz<3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.19.
Hozzászólás: 235
Csatolások: 0
Azonosító: 178151
Offline offline
Egyet értek: chelseagirl18
2012. december 11. 16:41 #63
E12szti17
E12szti17
 
StátuszFogad el a hibáimat és ne akarj megváltoztatni!!!
  Csoport: Megerősítés alatt
Csatlakozott: 10.10.09.
Hozzászólás: 802
Csatolások: 87
Azonosító: 135828
Offline offline
Azért megy rossz irányba mert sokann azt hiszik hogy ilyan mint hannah montana és ugy emlegetik, és már elég sokszor elmondta hogy utálja és jobb ötlete nincs ezért csinálja ezt ( egyrészt )
2012. december 11. 16:44 #64
Rajongó lány
Rajongó lány
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.08.
Hozzászólás: 46
Csatolások: 0
Azonosító: 191179
Offline offline
nagyon szerettem Mileyt,és hosszú hajjal szebb is volt meg szimpatikus is volt meg nem szerettem az ilyeneket.A tesómnak még teccet is ,de most úgy viselkedik mint egy kurva idióta a haja is olyan retenetes lett amikor meg láttam el sem hittem hogy ő az nagyot csodálkoztam rajta
2012. december 11. 16:50 #65
NanaChan
NanaChan
visszatérő vendég
 
Státuszhttp://www.youtube.com/watch?v=OcDl9VWozeU
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.18.
Hozzászólás: 105
Csatolások: 1
Azonosító: 180691
Offline offline
Nekem hiányzik a régi Miley :/
2012. december 11. 16:52 #66
sewenteen
sewenteen
Kapitány Úr
 
Státuszvakarom a végbelem nánánáná
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.14.
Hozzászólás: 1138
Csatolások: 632
Azonosító: 129210
Offline offline
Ezzel a leszbikus fejjel nagyon elrontotta magát, Hosszúhajjal aranyos feje volt! Az öltözködésével nekem nincs bajom, mert abszolút izléses és ez egy előadónál manapság nem számít durvának!
2012. december 11. 16:57 #67
Betty953
Betty953
visszatérő vendég
 
Státusz"Néha, inkább futni kell, minthogy kockáztassuk az életünket..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.14.
Hozzászólás: 381
Csatolások: 31
Azonosító: 152953
Offline offline
A régi Miley sokkal jobban tetszett és nem csak neke, hanem több embernek is. Állíthatom. És őszintén szólva akkor régebben még komolyabban és érettebben is viselkedett. A rajongók nem csoda, hogy már nem néznek fel rá és nem szeretik annyian, mint régen őt és Hannah Montana alakját. Miley én számomra már nem jelent senkit, mert nagyon elrontotta saját magát.
2012. december 11. 16:57 #68
FruFruChan
FruFruChan
All My Life/By My Life™
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 11.09.05.
Hozzászólás: 1653
Csatolások: 4550
Azonosító: 160107
Offline offline
Igazából tényleg borzasztó rosszul néz ki mostanság.
2012. december 11. 17:00 #69
PinkPoison
PinkPoison
† hentai tensai shoujo †
 
StátuszNéha
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.26.
Hozzászólás: 2582
Csatolások: 19
Azonosító: 176526
Offline offline
Nekem aztán mindegy h mit csinál ő is csak ember de most komolyan ilyen ruhát a hétköznapi emberek is hordanak őket bezzeg nem ítélik el dry.gif De azért a haját igazán visszanöveszthetné mert Pinknek jóláll de neki nem xd
2012. december 11. 17:05 #70
Marley Rose
Marley Rose
új tag
 
StátuszI like that boulder. That's a nice boulder.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.05.
Hozzászólás: 26
Csatolások: 0
Azonosító: 191004
Offline offline
Szerintem is szörnyen ízléstelen az egész megjelenése. Az a benyomásom, hogy annyira ki akar bújni a tündibündi Hanna Montana szerepéből, hogy azzal már magának árt. Ebben a Miley-ban már semmi nőiesség és kifinomultság nincs, egyszerűen közönséges és szánalmas. Arról meg nem is beszélve, hogy a rövid haj eleve csak nagyon szép arcú nőknek áll jól (pl. Emma Watson, Natalie Portman), Miley pedig nagyon messze áll ettől a kategóriától. Ez nem sértegetés, ez az igazság. Nagyon kevés lányon mutat jól.
2012. december 11. 17:14 #71
- törölt felhasználó -    
Nevetséges ez az egész. Halljátok ti magatokat? Elítélitek csak mert lemerte vágatni a haját olyanra ami neki tetszik másoknak meg nem jön be? Még is mi ez már? a Bnőtök levágatja a haját közlitek vele h majd ha megnőtt újra szóba állok veled v mi? Nem lett más ember, eddig sem az a kis aranyos szende lány volt, és csak sajnálni tudom azokat a fanoknak kikiáltott embereket akik a hajvágás után jöttek erre rá.
Miley nem változott és fogalmatok sincs róla de még annyira nekem sem h milyen ő valójában, csak egyszerűbb elhinni amit a média lehoz róla. És megsúgom azoknak a fanoknak akik elpártoltak tőle mert nem egyenlő Selena tökéletességével akihez szokása mindenkinek hasonlítani, h Miley-nak nincs is szüksége rátok
az öltözködésében se nagyon változott, és nézzetek már körül magatok körül: én nem egy nem kettő ember ismerek aki így kiöltözik buliba, de közben nem egy k*rva mint amihez már lassan hasonlítják
ezt a fogalmat meg már jó lenne ha az emberek megtanulnák pontosan, mert minden második emberre rámondják, pedig a szó jelentése azért kicsit összetettebb, nem egyenlő azzal aki kicsit merészebben öltözködik
aki nem inge nem veszi magára...
2012. december 11. 17:21 #72
NinaScene
NinaScene
Bitch please, I'm Boss!
 
StátuszOhh, hogy hagynál már békén végre, Imádom, hogy süket vagy és nem lépsz még le..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.08.
Hozzászólás: 1187
Csatolások: 0
Azonosító: 172971
Offline offline
Igaz tényleg megváltozott.És lehet h nem is mutat jó példát a rajongóinak de akik szeretik azok így is elfogják fogadni.wink.gif
2012. december 11. 17:28 #73
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2012.12.11. 17:14)
Nevetséges ez az egész. Halljátok ti magatokat? Elítélitek csak mert lemerte vágatni a haját olyanra ami neki tetszik másoknak meg nem jön be? Még is mi ez már? a Bnőtök levágatja a haját közlitek vele h majd ha megnőtt újra szóba állok veled v mi? Nem lett más ember, eddig sem az a kis aranyos szende lány volt, és csak sajnálni tudom azokat a fanoknak kikiáltott embereket akik a hajvágás után jöttek erre rá. 
Miley nem változott és fogalmatok sincs róla de még annyira nekem sem h milyen ő valójában, csak egyszerűbb elhinni amit a média lehoz róla. És megsúgom azoknak a fanoknak akik elpártoltak tőle mert nem egyenlő Selena tökéletességével akihez szokása mindenkinek hasonlítani, h Miley-nak nincs is szüksége rátok
az öltözködésében se nagyon változott, és nézzetek már körül magatok körül: én nem egy nem kettő ember ismerek aki így kiöltözik buliba, de közben nem egy k*rva mint amihez már lassan hasonlítják
ezt a fogalmat meg már jó lenne ha az emberek megtanulnák pontosan, mert minden második emberre rámondják, pedig a szó jelentése azért kicsit összetettebb, nem egyenlő azzal aki kicsit merészebben öltözködik
aki nem inge nem veszi magára...

Annyira szánalmas egyébként, hogy ledegradálsz kollektívan mindenkit, közben meg megjegyzem neked kéne megtanulni olvasni. rolleyes.gif Ki mondta, hogy májlika k*rva? Nem emlékszem ilyen kommentre. Azt mondták, hogy k*rvás. Hazudtak? Marhára nem. Ebben a szerelésben úgy néz ki, mint aki túl van legalább öt numerán. Ettől a felfogástól meg leszakad a pofám, komolyan. blink.gif Már elmúltunk húsz évesek ezért legyünk a világ legnagyobb r*ngyói? Nem csodálkozom, hogy ma már mindenki d*g orrba-szájba. Az a kedves ismerősöd, aki így öltözik fel buliba, megjegyzem az előszeretettel teszi szét a lábát egy este alkalmával legalább öt pasinak, és még egy ötöt orálisan kielégít desszertképpen. Én nem voltam buliba, de a párom igen. A különféle bedrogozásoktól kezdve, át azig, hogy a legtöbb szórakozóhelyen mindenki beszívva, vagy berúgva kefél mindenkivel. Aki így öltözködik, az valószínűleg az is.

Májlika meg csak egy összetákolt sztár, akinek valóban megmondták, hogy ezt kell felvennie és ezt kell csinálnia fellépés közben. Egy önálló gondolata, illetve megmozdulása nincsen. Viszont, ha erre nem mondod azt, hogy k*rvás, akkor mégis milyen szóval fejeznéd ki? A tőgyeit kirakta, és ahogyan látom, lassan a színpadon Rihanna képére maszturbációs műsort fog adni. unsure.gif

Megdöbbentő az, hogy hol áll az erkölcsi mércétek. Persze, öltözz minél k*rvásabban és fogjál minél több péniszt, hisz az a menő! Más húsz éves sztár is van (nem ezekre a diznis libákra gondolok), mégis tudnak normálisan, nőhöz méltóan viselkedni. Májlika egy görbe tükör a mai nőnemű társadalomnak: a legtöbb nő így viselkedik. Ilyen állatok és primitívek vagyunk. A hozzászólásokat elnézve pedig több milliószor meg fogom gondolni, hogy szüljek-e gyereket. Isten őrizz, hogy ilyen degenerált szülők kölkei között legyen az én gyermekem. blink.gif
4 felhasználónak tetszik: chelseagirl18, Harmony Clara, Black Hearth2, Jolie_77
2012. december 11. 17:29 #74
hugica1997
hugica1997
új tag
 
Státusz'A remény olyan, mint a vér: Amíg áramlik az ereidben, addig élsz.'[:
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.10.
Hozzászólás: 84
Csatolások: 0
Azonosító: 175256
Offline offline
miley nagyon ronda let igy levágodt hajalés a viselkedése se valmi példás remélem j útra tér smileeee.gif
2012. december 11. 17:38 #75
barbyjudo
barbyjudo
új tag
 
StátuszHárom dolog van, amit nem lehet sokáig rejtegetni: a nap, a hold és az igazság!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.03.
Hozzászólás: 96
Csatolások: 0
Azonosító: 161570
Offline offline
Miley régen nagyon szép volt, most meg úgy néz ki, mint egy út széli krva, meg ezzel a "kopasz" hajjal. Hát mit ne mondjak! :/ Remélem egyszer rátér a helyes útra! wink.gif
2012. december 11. 17:42 #76
- törölt felhasználó -    
Elég érdekes.Azon a képen olyan, mintha műmelle lenne.De nem ez a lényeg.Egy emberre azért néznek fel mert van tehetsége,pédamutató stb...De ezzel a viselkedéssel.. blink.gif
2012. december 11. 17:43 #77
Tamyna
Tamyna
visszatérő vendég
 
StátuszNem barátkozásra használom a profilom, bocsi:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.13.
Hozzászólás: 325
Csatolások: 0
Azonosító: 163822
Offline offline
szegénykém agyon nem találta el ezt a hajat:|
2012. december 11. 17:46 #78
Life.and.Happy
Life.and.Happy
●winter
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.02.
Hozzászólás: 1265
Csatolások: 5
Azonosító: 182238
Offline offline
Tamyna hát ja biggrin.gif
2012. december 11. 17:46 #79
LadyAly
LadyAly
Mama Roach
 
Státusz♥★Love★♥ Viva La Cucaracha
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.02.25.
Hozzászólás: 3202
Csatolások: 7322
Azonosító: 88389
Offline offline
Én nagyon szerettem Mileyt, de tényleg egyre borzalmasabb dolgokat produkál, kb, mint Rihanna. Mindkettejüket szeret(t)em, mert jó a hangjuk, és jó dalokat hoznak össze. Ha nem látom őket, akkor ez így rendben is van, de sajnos, napról napra jelennek meg az iylen cikkek, és az ember nem tud elmenni mellette csukott szemmel.
2012. december 11. 17:47 #80
sofie_par_amore
sofie_par_amore
visszatérő vendég
 
Státusztöröm a fejem és linkin parkot hallgatok
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.08.
Hozzászólás: 278
Csatolások: 0
Azonosító: 128961
Offline offline
Szerintem ez csak átmeneti állapot nála. 18-19 éves koráig be volt zárva a cuki Hannah Montana skatulyába, és bizonyára beleunt. Mikor lázadjon ha nem húszévesen? Kicsit kitombolja magát, megnyugszik, hogy mostmár a világ is tudja, hogy nem random tinisztár és le fog nyugodni
13 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok