Mi a kedvenc ruhadarabod?
2012. december 12. 16:28
#1
|
|
WhiteRoseeZzz. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.08.24. Hozzászólás: 1349 Csatolások: 2329 Azonosító: 159173 offline
|
Nem találkoztam még ilyen kérdéssel, de lehet csak én voltam figyelmetlen
A kérdés pedig egyértelmű. Nekem a lila kötött felsőm. Nektek?
2012. december 12. 21:26
#3
A kivágott csőnadrágom, és a bajuszos toppom.
1 felhasználónak tetszik:
WhiteRosee
2012. december 13. 16:01
#4
A virágos nadrágom és a virágos ingem.
1 felhasználónak tetszik:
WhiteRosee
2012. december 13. 16:09
#5
ha a bakancs is ruhadarabnak számit, akkor az
2012. december 15. 10:20
#7
sok kedvencem van, de a new yorkos pólómat nagyon szeretem pl^^
1 felhasználónak tetszik:
WhiteRosee
2012. december 17. 15:25
#10
|
|
vikike0614 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.11.11. Hozzászólás: 950 Csatolások: 88 Azonosító: 138487 offline
|
nekem a három swag és flegmah.* felíratű deszkás pulcsim..
1 felhasználónak tetszik:
WhiteRosee
2012. december 23. 16:21
#11
Több van..
Szeretem az új puha sálamat, és a horgolt sálamat a sapval
1 felhasználónak tetszik:
WhiteRosee
2012. december 26. 17:24
#12
|
|
starity girl2000chill |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.09.07. Hozzászólás: 5150 Csatolások: 172 Azonosító: 185641 offline
|
a farmerom, meg a 2 rövidnacám( budmilos és a sima)
1 felhasználónak tetszik:
WhiteRosee
2012. december 27. 18:54
#13
|
|
MilesssMiley Ray ♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.28. Hozzászólás: 4881 Csatolások: 384 Azonosító: 132143 offline
|
A 2 pingvines pólóm és a rózsaszín csőgatyám.
1 felhasználónak tetszik:
WhiteRosee
2012. december 27. 19:47
#14
|
kinxvisszatérő vendég |
Csoport: Kitiltott Csatlakozott: 12.08.14. Hozzászólás: 481 Csatolások: 11 Azonosító: 183483 offline
|
a fekete csőgatyám meg a hello kittis hosszitott felsóm nike ciővel
1 felhasználónak tetszik:
WhiteRosee
2012. december 27. 19:47
#15
|
|
Bonbon007új tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.12.26. Hozzászólás: 62 Csatolások: 0 Azonosító: 192324 offline
|
Egy rózsaszín denevérujjúm a fehér csőgatyámmal.
1 felhasználónak tetszik:
WhiteRosee
2013. január 07. 18:54
#17
nekem a csuromfehér polóm amin egy óriási angol zászló van
1 felhasználónak tetszik:
WhiteRosee
2013. március 24. 10:14
#18
|
|
Katherinesexypiercevisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.03.22. Hozzászólás: 235 Csatolások: 17 Azonosító: 198388 offline
|
minden rövid cucc jöhet
1 felhasználónak tetszik:
sárancs
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.

offline


