Lola - TH Backstage Photoshoot
2007. április 12. 13:32
#4
|
Csajszee666HQPrincesse™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.02.08. Hozzászólás: 1722 Csatolások: 5400 Azonosító: 24298 offline
|
2007. április 12. 22:17
#9
|
|
Enchanted Huntercomfortably numb |
Csoport: Tag Csatlakozott: 04.10.12. Hozzászólás: 1348 Csatolások: 1245 Azonosító: 221 offline
|
Idézet(Freeze @ 2007. April 12. - 12:28)
Micsoda punk csajt csináltak belõle...
Nem haladsz a korral, Fõnök...
Nem punk, bár tényleg hasonló, ez az emo stílus...
Képekért köszi (fõleg a TH-ért
2007. április 12. 22:57
#11
|
|
Freeze********** |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 04.10.06. Hozzászólás: 6473 Csatolások: 2512 Azonosító: 1 offline
|
Idézet(Enchanted Hunter @ 2007. April 12. - 22:17)
Nem haladsz a korral, Fõnök...
Nem punk, bár tényleg hasonló, ez az emo stílus...
Képekért köszi (fõleg a TH-ért
)
Nem punk, bár tényleg hasonló, ez az emo stílus...
Képekért köszi (fõleg a TH-ért
Szerintem ezt már senki nem bogozza ki, legalábbis a Lolás hírlevél tini punk sztárnak tünteti fel már alapból...
Mindenesetre szerintem nem kéne magából bohócot csinálnia Lolának. Ráerõltetik ezt az imázst csak azét mert most ez a divat...
2007. április 13. 16:52
#12
|
|
Enchanted Huntercomfortably numb |
Csoport: Tag Csatlakozott: 04.10.12. Hozzászólás: 1348 Csatolások: 1245 Azonosító: 221 offline
|
Lola "tini punk sztár"? Tényleg, mennyire hasonlít a zenéje a Sex Pistols-éhoz...
2007. augusztus 10. 16:22
#13
Lola full pop zene, az Élj a mának albumban van egy pici rockos/discos beütés, mint kb. Rihanna új albumán, de szerintem ez a 21. századi pozene, hogy már minden van benne, mégis pop 
Lásd Xtinát, senki nem mondja rá hogy jazz/blues énekesnõ, pedig belevitte a zenéjébe.
Visszatérve Lolához, nekem nagyon bejön az új album.
Lásd Xtinát, senki nem mondja rá hogy jazz/blues énekesnõ, pedig belevitte a zenéjébe.
Visszatérve Lolához, nekem nagyon bejön az új album.
2007. augusztus 10. 21:45
#15
|
|
Dinahúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.07.04. Hozzászólás: 4 Csatolások: 0 Azonosító: 33765 offline
|
A TH monnyon le! Nekem nem jön be a haja...Szívrohamot kapok az emotól, pedig 15 sem vagyok
..Szerencsétlen, ez az erõltetett baromság.
Hijjá, de Lolát bírom, csak mellõzze a társaságot...
Kapcsolódó sztárok
Millie Bobby Brown férje alig segít a színésznőnek a gyermeknevelésben?
Millie Bobby Brown férje alig segít a színésznőnek a gyermeknevelésben?
Lesifotókon háborodtak fel az emberek.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Már forgatják az Off Campus második évadát - lesifotók érkeztek
Már forgatják az Off Campus második évadát - lesifotók érkeztek
Készült néhány lesifotó a dolgozó színészekről.
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.

offline
0 felhasználónak tetszik:



