Tegnap hozta nyilvánosságra a The Pretty Reckless a legújabb számukat, ami a Kill Me címet kapta.
A teljes cikkhez kattints ide!
Dalpremier: The Pretty Reckless — Kill Me
2012. december 14. 15:51
#1
|
|
nothingcanstopmeExtinct ♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.13. Hozzászólás: 2350 Csatolások: 97 Azonosító: 133163 offline
|
1 felhasználónak tetszik:
CrazyHeartx3
2012. december 14. 16:00
#3
Imádom minden számukat, ezzel sincsen másként. R.hadt jó. *-*
2012. december 14. 16:14
#5
|
|
lolitaszofiúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.10.18. Hozzászólás: 21 Csatolások: 0 Azonosító: 187895 offline
|
az új kedvenceeem*----*<33
2012. december 14. 16:48
#10
Sohasem tudok csalódni a TPR-ben, úgy ahogy Taylor-ban sem. IMÁDOM!
2012. december 14. 16:58
#11
|
|
LexiCobainDrama Queen® |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 12.08.01. Hozzászólás: 2758 Csatolások: 689 Azonosító: 182219 offline
|
hmm nagyon klassz kis szám lett
Tay megint nagyon odatette magát
és különben meg aki azt hiszi,hogy a hangját feljavították,az nagyon téved...Taylornak nincs erre szüksége,ezt mindenki tudja,aki valaha hallotta élőben vagy él műsorban énekelni...de ha valami/valaki jó,azt könnyebb szidni,mint elismerni
2012. december 14. 17:10
#14
Idézet (ercsi2000 @ 2012.12.14. 17:09)
Kill me? hmm... ez ilyeneket sosem szerettem 
Miért a dal címéből ítélsz és miért nem hallgatod meg inkább?!
2012. december 14. 17:14
#15
|
|
MadHatterfunkycrime |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.02.26. Hozzászólás: 7352 Csatolások: 404 Azonosító: 170079 offline
|
Végülis nem rossz, de lehetne jobb is.
1 felhasználónak tetszik:
Törpemókus
2012. december 14. 17:57
#17
|
|
hellorlalksldjskd |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.06.21. Hozzászólás: 1576 Csatolások: 82 Azonosító: 129677 offline
|
Ezt a csapatot bármikor tudom hallgatni, annak ellenére, hogy nem igazán a stílusom.
Természetesen nem csalódtam bennük, rohadt jó lett a dal, tetszik
Jöjjön már az az album.
Természetesen nem csalódtam bennük, rohadt jó lett a dal, tetszik
1 felhasználónak tetszik:
Törpemókus
2012. december 14. 18:00
#19
|
|
TörpemókusTʜᴇ Bᴀʟᴛɪᴄᴘᴜғғ Bᴏʏs |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.07.04. Hozzászólás: 3396 Csatolások: 158 Azonosító: 179420 offline
|
Rohadt jó. Taylornak fantasztikus a hangja. Sh*t the f*ck up!
1 felhasználónak tetszik:
MadHatter
2012. december 14. 18:17
#20
Nekem nagyon tetszik, szerintem hozták a szokásos színvonalat.
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline


