Starity

Britney Spears-X-Factor Season Finale Press Conference 2012

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. december 18. 14:48 #1
- törölt felhasználó -    
Britney Spears-X-Factor Season Finale Press Conference 2012 beer.gif beer.gif
Beautiful Britney.... wub.gif blush.gif beer.gif
14 felhasználónak tetszik: ItsLénaa, Kiyla, MegaLadyGaga, Queen666, pink_bunny, iannina, Coco Selly, BunnyGirl, yvke95, Lolla, SmileyZ, Luckie, rolllllleee, Seherezade1050
2012. december 18. 19:10 #2
iannina
iannina
focus on the good
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.06.
Hozzászólás: 5249
Csatolások: 34903
Azonosító: 138106
Offline offline
11 felhasználónak tetszik: MegaLadyGaga, Queen666, pink_bunny, Coco Selly, BunnyGirl, yvke95, Lolla, SmileyZ, Kiyla, ItsLénaa, Seherezade1050
2012. december 18. 21:53 #3
pink_bunny
pink_bunny
never be good enough
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.01.
Hozzászólás: 4332
Csatolások: 11814
Azonosító: 142298
Offline offline
12 felhasználónak tetszik: iannina, Coco Selly, BunnyGirl, yvke95, MegaLadyGaga, Lolla, SmileyZ, Queen666, Kiyla, ItsLénaa, Luckie, Seherezade1050
2012. december 19. 16:57 #4
Mia
Mia
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 06.04.23.
Hozzászólás: 2575
Csatolások: 2322
Azonosító: 15188
Offline offline
Én nem akarom bántani, de ránézek a fejére és elmegy az életkedvem. Ezek az erőltetett mosolyok, meg az állandó vigyázzállás... szegényen látszik, hogy a háta közepére kívánja kb. az egészet. Szomorú azért...
10 felhasználónak tetszik: Lady Suzy, olsenfan.., LaTasha, Adrianna, pink_bunny, mikeyla, Black Hearth2, Sugarbabes, Blaze, Misao
2012. december 19. 18:32 #5
LaTasha
LaTasha
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.12.14.
Hozzászólás: 17816
Csatolások: 223650
Azonosító: 46320
Offline offline
Nem tetszik sem a haj,sem a smink. A ruha jól néz ki... Valamit kezdeni kéne Britney-vel,ez a sötét smink valami borzalom neki...A 2008-as VMA-n még teljesen máshogy nézett ki..
2 felhasználónak tetszik: Adrianna, pink_bunny
2012. december 22. 15:57 #6
- törölt felhasználó -    
Idézet (Mia @ 2012.12.19. 16:57)
Én nem akarom bántani, de ránézek a fejére és elmegy az életkedvem. Ezek az erőltetett mosolyok, meg az állandó vigyázzállás... szegényen látszik, hogy a háta közepére kívánja kb. az egészet. Szomorú azért...


Idézet (LaTasha @ 2012.12.19. 18:32)
Nem tetszik sem a haj,sem a smink. A ruha jól néz ki... Valamit kezdeni kéne Britney-vel,ez a sötét smink valami borzalom neki...A 2008-as VMA-n még teljesen máshogy nézett ki..


Hogy emlékeztesselek rá benneteket nem 20 éves már, hiába is várjátok el tőle ( smink, köröm, haj, mosolygás terén ) , hogy úgy öltözzön és nézzen ki, ahogy régen. Britney így jó ahogy van. angel.gif heart.gif
2012. december 24. 00:02 #7
Mia
Mia
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 06.04.23.
Hozzászólás: 2575
Csatolások: 2322
Azonosító: 15188
Offline offline
Idézet (Kiyla @ 2012.12.22. 15:57)
Hogy emlékeztesselek rá benneteket nem 20 éves már, hiába is várjátok el tőle ( smink, köröm, haj, mosolygás terén ) , hogy úgy öltözzön és nézzen ki, ahogy régen. Britney így jó ahogy van.  angel.gif  heart.gif


Hogy emlékeztesselek, szerintem nem is írtam olyat, hogy "de kár, hogy már nem olyan, mint 10 évvel ezelőtt".
Mindössze arról van szó, hogy látszik az életmód, és a megkeseredettség az arcán. Nincs ezen mit szépíteni. Btw, 31 évesen, ennél jóval különbül is nézhetne ki éppenséggel, szóval az életkor csak egy dolog, és az őszinte mosoly sem csak a 20 évesekre jellemző.
8 felhasználónak tetszik: Lady Suzy, mikeyla, Adrianna, Black Hearth2, Sugarbabes, Blaze, Misao, LaTasha
2012. december 24. 17:13 #8
- törölt felhasználó -    
Idézet (Mia @ 2012.12.24. 00:02)
Hogy emlékeztesselek, szerintem nem is írtam olyat, hogy "de kár, hogy már nem olyan, mint 10 évvel ezelőtt". 
Mindössze arról van szó, hogy látszik az életmód, és a megkeseredettség az arcán. Nincs ezen mit szépíteni. Btw, 31 évesen, ennél jóval különbül is nézhetne ki éppenséggel, szóval az életkor csak egy dolog, és az őszinte mosoly sem csak a 20 évesekre jellemző.


Tudod az a baj, hogy nem látjátok azt ami a szemetek előtt van. Ha írtál, ha nem valamilyen formában megjelenik a véleményedben. Nem hiszem, hogy ha különbül nézne ki ennyien szeretnék. Őszintén már csak az tud mosolyogni akinek semmi gondja nincs, de ezt pont neked magyarázzam ? A 20 éveseké a világ tetszik/nem tetszik. Igen irigylésre méltó azonban, hogy mekkora hírneve van és még mindig tud mosolyogni. Lehet, hogy vannak gondjai, de nincs annál az embernél bátrabb aki belül összetört, még is mosolyog...
2012. december 24. 20:34 #9
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Kiyla @ 2012.12.24. 17:13)
Tudod az a baj, hogy nem látjátok azt ami a szemetek előtt van. Ha írtál, ha nem valamilyen formában megjelenik a véleményedben. Nem hiszem, hogy ha különbül nézne ki ennyien szeretnék. Őszintén már csak az tud mosolyogni akinek semmi gondja nincs, de ezt pont neked magyarázzam ? A 20 éveseké a világ tetszik/nem tetszik. Igen irigylésre méltó azonban, hogy mekkora hírneve van és még mindig tud mosolyogni. Lehet, hogy vannak gondjai, de nincs annál az embernél bátrabb aki belül összetört, még is mosolyog...

Szerintem a többiek nem a hajára, ruhájára, kiegészítőjére és a sminkre gondoltak, hanem a kisugárzására. Az, hogy látszik az arcán, a mimikáján és a testbeszédén az, hogy baromira nincs kedve hozzá, és csak azért csinálja, mert muszáj. Tény, nem húsz éves, de úgy gondolom, hogy nem is öreg. Britney egy gyönyörű középkorú nő, akinek a stylistek nem találták el a megfelelő küllemet. Ettől függetlenül, ha valaki boldog és örömmel van valahol, akkor még a sz*r kinézet ellenére is, de a kisugárzásán látszik az, hogy boldog. Briten viszont látszik az, hogy az egész erőltetett. Ez már így megy lassan egy éve, azt hiszem tavaly is láttam róla ilyen képeket. Sajnálom, hogy hova jutott.
6 felhasználónak tetszik: Sugarbabes, Blaze, Black Hearth2, Misao, LaTasha, Mia
2012. december 25. 22:37 #10
Mia
Mia
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 06.04.23.
Hozzászólás: 2575
Csatolások: 2322
Azonosító: 15188
Offline offline
Idézet (Kiyla @ 2012.12.24. 17:13)
Tudod az a baj, hogy nem látjátok azt ami a szemetek előtt van. Ha írtál, ha nem valamilyen formában megjelenik a véleményedben. Nem hiszem, hogy ha különbül nézne ki ennyien szeretnék. Őszintén már csak az tud mosolyogni akinek semmi gondja nincs, de ezt pont neked magyarázzam ? A 20 éveseké a világ tetszik/nem tetszik. Igen irigylésre méltó azonban, hogy mekkora hírneve van és még mindig tud mosolyogni. Lehet, hogy vannak gondjai, de nincs annál az embernél bátrabb aki belül összetört, még is mosolyog...


Én úgy gondolom, hogy inkább te vagy az, aki a rajongás miatt talán nem lát tisztán. Ezt nem sértésnek szánom, csak így veszem észre a kommentárjaidból. Tudod, én nagyon sok olyan emberrel találkoztam/vagyok barátságban, akikkel elbánt az élet, és mégis tudnak őszintén, vidáman nevetni. Olyan ember pedig nem létezik, akinek nincsenek problémái. Biztos vagyok abban, hogy Britney is tud őszintén mosolyogni - otthon a négy fal között. Én arra próbáltam csak utalni, hogy ha ennyire nem szereti ezt az egész felhajtást, ami körülveszi, amennyire látszik az arcán minden egyes nyilvános megjelenésén, akkor talán abba kéne hagynia. Nyilvánvaló, hogy nem fogja, hiszen ebből él, és semmi máshoz nem ért, de ez a szintű kényszer, ami kiül az arcára állandó jelleggel, már nagyon lehangoló.
Sajnálom őt, mert a showbiznisz tette tönkre, és éppen ezért nem értem miért ragaszkodik ehhez még mindig ennyire.
Elhiszem, hogy muszáj, és hajtja a csapat, akik mögötte állnak, de ideje lenne a sarkára állnia, és megmondani, ha valami nem tetszik.
Az utolsó mondatoddal viszont teljes mértékben egyetértek.
6 felhasználónak tetszik: Adrianna, Black Hearth2, Misao, Beyla, Lady Suzy, SmileyZ
2012. december 27. 10:43 #11
Cinzina
Cinzina
*Crystal Light*
 
Státusz"What the hell is the matter with you?!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.15.
Hozzászólás: 1441
Csatolások: 4663
Azonosító: 37030
Offline offline
Mindkettőtöknek igaza van, a képeket elnézve pont az jött le nekem is, hogy Britney teljesen átvedlett, "felnőtt", és anyukaként néz ki. A legtöbb nő szülés után képtelen egyszerre működtetni a nő és az anyamintát, vagy az egyik megy, vagy a másik. A társadalmi elvárások miatt van ez így, holott simán működik bennünk az összes minőség egyszerre, ha hagyjuk. Britney is ennek esett áldozatul, ha lehet ezt így mondani. Szerintem nincs ezzel semmi baj, ha nem hagyjuk, hogy az ő sorsa iránti érzéseink miatt megfeledkezzünk a saját sorsunkról. wink.gif
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2012. december 28. 20:25 #12
- törölt felhasználó -    
Idézet (Mia @ 2012.12.25. 22:37)
Én úgy gondolom, hogy inkább te vagy az, aki a rajongás miatt talán nem lát tisztán. Ezt nem sértésnek szánom, csak így veszem észre a kommentárjaidból. Tudod, én nagyon sok olyan emberrel találkoztam/vagyok barátságban, akikkel elbánt az élet, és mégis tudnak őszintén, vidáman nevetni. Olyan ember pedig nem létezik, akinek nincsenek problémái. Biztos vagyok abban, hogy Britney is tud őszintén mosolyogni - otthon a négy fal között. Én arra próbáltam csak utalni, hogy ha ennyire nem szereti ezt az egész felhajtást, ami körülveszi, amennyire látszik az arcán minden egyes nyilvános megjelenésén, akkor talán abba kéne hagynia. Nyilvánvaló, hogy nem fogja, hiszen ebből él, és semmi máshoz nem ért, de ez a szintű kényszer, ami kiül az arcára állandó jelleggel, már nagyon lehangoló. 
Sajnálom őt, mert a showbiznisz tette tönkre, és éppen ezért nem értem miért ragaszkodik ehhez még mindig ennyire. 
Elhiszem, hogy muszáj, és hajtja a csapat, akik mögötte állnak, de ideje lenne a sarkára állnia, és megmondani, ha valami nem tetszik. 
Az utolsó mondatoddal viszont teljes mértékben egyetértek.

2X is elmondtam a véleményemet harmadjára már nem fogom. closedeyes.gif

Idézet (Cinzina @ 2012.12.27. 10:43)
Mindkettőtöknek igaza van, a képeket elnézve pont az jött le nekem is, hogy Britney teljesen átvedlett, "felnőtt", és anyukaként néz ki. A legtöbb nő szülés után képtelen egyszerre működtetni a nő és az anyamintát, vagy az egyik megy, vagy a másik. A társadalmi elvárások miatt van ez így, holott simán működik bennünk az összes minőség egyszerre, ha hagyjuk. Britney is ennek esett áldozatul, ha lehet ezt így mondani. Szerintem nincs ezzel semmi baj, ha nem hagyjuk, hogy az ő sorsa iránti érzéseink miatt megfeledkezzünk a saját sorsunkról.  wink.gif

Tökéletes megfogalmazás.. wink.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok