Starity

Lady Gagát támadja a PETA

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. december 19. 23:13 #61
mse90
mse90
@bnormal cortexikid
 
Státuszaz emberiségért zokog
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.18.
Hozzászólás: 1878
Csatolások: 1438
Azonosító: 178057
Offline offline
A PETÁt egyszerűen nem tudom komolyan venni. smileeee.gif Messze a legradikálisabb és legzűrösebb állatvédő szervezet, és olykor nem csak a módszereiket, de a céljaikat is erősen megkérdőjelezem. Honnan veszik egyáltalán a támogatóikat?

Gagán meg a szőrmekabáton meg nem tudok mit kommentálni. pardon.gif De egyáltalán honnan tudja a PETA, hogy nem műszőrme az a bunda? Pszichotikus egy banda az a szervezet.
1 felhasználónak tetszik: num1Kolosszus
2012. december 19. 23:42 #62
Florahh
Florahh
~ρяเи¢εss*~
 
StátuszMindent akarok én...♥♪
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.11.
Hozzászólás: 4621
Csatolások: 71
Azonosító: 129076
Offline offline
azért tényleg visszavehetne a szőrmés ruhákból!
2012. december 19. 23:59 #63
- törölt felhasználó -    
Azon a szőrmén látszik hogy valaha más hordta, és nem valami mű vacak.Kedves Lizania. Az hogy nem veszel bőr cuccokat kissé túlzás...amiket a hétköznapokban hordunk bőr...azok disznó illetve marha bőr cuccokEzeket pedig mint a pipihusit ha nem vagy vega megeszük.Ezek haszon állatok.Ezek azok az állatok amiket az ember azért tenyészti hogy életben maradjon, és minden mást ami fogyaszthatatlan másra használja fel.Nyugodtan vehetsz fel bőrt. Arról nem is beszélve hogy a mű bőr pedig egészségtelen mert neme szellőzik úgy mint az igazi bőr, és jöhetnek az ezzel kapcsolatos betegségek...kiütések, gombák...stb. Szóval összegezzük.Én útálom a vadászatot mert sportból ölni ugyan csak gyilkosság.Az hogy néha ki kell lőni egy egy állatot mert mondjuk a területhez képes nagyobb lett a szaporulat és az egészségtelen az rendben van.De sportból gyilkolni,felháborító. Akkor valakit csak azért tartani nevelni hogy aztán elvenen megnyúzzák....vagy agyon verni a bébi fókákat a jégen lapáttal a bundájukért....hát ugyan azt csinálnám velük amit ők az állatokkal, elevenen megnyúznám őket.Ez ellen vagyok, és ezt gyűlölöm és útálom.Továbbá minden hobbiból és sportból való állat állomány gyilkolást.Nekem is van bőr kabátom,sertésbőr. Derékszíjjaim,marhabőr. egyetlen egy Tevebőr cipőm van eredeti Camel. Amit ha hihetünk a gyártónak akkor a már elhullott állatok bőréből készítettek.Ez nagyon régi cipő...több mint 20 éves.És még mindig kiváló állapotban van.Nem is hordom minden nap.Dea lényeg hogy nem ölték meg a tevét azért hogy nekem legyen cipőm. De semmilyen szörmét nem tűrök meg magam körül.A peta pedig azért ennyire radikális mert máshogy nem figyelnének oda rájuk.És alapítványok pénzelik a PETÁT.
2 felhasználónak tetszik: Jolie_77, leyla113
2012. december 20. 04:19 #64
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sherpa @ 2012.12.19. 23:59)
Kedves Lizania. Az hogy nem veszel bőr cuccokat kissé túlzás...amiket a hétköznapokban hordunk bőr...azok disznó illetve marha bőr cuccok...

Ezzel azért vitatkoznék. Szerinted az oly népszerű, New Yorkerben található, 4-5000 Ft-ért kapható dzsekik valódi bőrből készülnek? Dehogy! Az én régi otthonomhoz közel volt egy viszonylag olcsó használtruha bolt, és még ott is 10ezer volt egy marhabőrből készült nadrág. Azt pedig végképp nem értem, miért háborogsz itt állatkínzás miatt mikor saját bevallásod szerint több állatokból készült cuccod van. Kérem szépen ezt úgy hívják hogy álszenteskedés. rolleyes.gif
2012. december 20. 05:51 #65
- törölt felhasználó -    
Ez rossz húzás volt...
2012. december 20. 06:26 #66
marvellany
marvellany
time-traveller
 
StátuszLet the sky fall when it crumbles we will stand tall face it all together...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.28.
Hozzászólás: 1426
Csatolások: 133
Azonosító: 172167
Offline offline
Hogy ezen miért nem lepődök meg...?
2012. december 20. 07:59 #67
leyla113
leyla113
SummerKid
 
Státuszit's Glambert time! ^^
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.13.
Hozzászólás: 1096
Csatolások: 3
Azonosító: 180259
Offline offline
Idézet (Sherpa @ 2012.12.19. 23:59)
Azon a szőrmén látszik hogy valaha más hordta, és nem valami mű vacak.Kedves Lizania. Az hogy nem veszel bőr cuccokat kissé túlzás...amiket a hétköznapokban hordunk bőr...azok disznó illetve marha bőr cuccokEzeket pedig mint a pipihusit ha nem vagy vega megeszük.Ezek haszon állatok.Ezek azok az állatok amiket az ember azért tenyészti hogy életben maradjon, és minden mást ami fogyaszthatatlan másra használja fel.Nyugodtan vehetsz fel bőrt. Arról nem is beszélve hogy a mű bőr pedig egészségtelen mert neme szellőzik úgy mint az igazi bőr, és jöhetnek az ezzel kapcsolatos betegségek...kiütések, gombák...stb. Szóval összegezzük.Én útálom a vadászatot mert sportból ölni ugyan csak gyilkosság.Az hogy néha ki kell lőni egy egy állatot mert mondjuk a területhez képes nagyobb lett a szaporulat és az egészségtelen az rendben van.De sportból gyilkolni,felháborító. Akkor valakit csak azért tartani nevelni hogy aztán elvenen megnyúzzák..vagy agyon verni a bébi fókákat a jégen lapáttal a bundájukért..hát ugyan azt csinálnám velük amit ők az állatokkal, elevenen megnyúznám őket.Ez ellen vagyok, és ezt gyűlölöm és útálom.Továbbá minden hobbiból és sportból való állat állomány gyilkolást.Nekem is van bőr kabátom,sertésbőr. Derékszíjjaim,marhabőr. egyetlen egy Tevebőr cipőm van eredeti Camel. Amit ha hihetünk a gyártónak akkor a már elhullott állatok bőréből készítettek.Ez nagyon régi cipő...több mint 20 éves.És még mindig kiváló állapotban van.Nem is hordom minden nap.Dea lényeg hogy nem ölték meg a tevét azért hogy nekem legyen cipőm. De semmilyen szörmét nem tűrök meg magam körül.A peta pedig azért ennyire radikális mert máshogy nem figyelnének oda rájuk.És alapítványok pénzelik a PETÁT.



örülök, hogy vannak még normális emberek ebben az országban, akikkel egyetérthetek. meghajolo.gif
2012. december 20. 08:19 #68
klauszysza
klauszysza
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.18.
Hozzászólás: 14
Csatolások: 0
Azonosító: 191813
Offline offline
vele mindig csak a baj van biggrin.gif xxd
2012. december 20. 09:12 #69
BlazeB
BlazeB
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.14.
Hozzászólás: 83
Csatolások: 0
Azonosító: 177789
Offline offline
Azt nem értem, hogy miért mindig GaGára kell rászállniuk a PETÁnak. Holott ő csak alig visel szőrmét.
2012. december 20. 09:57 #70
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9303
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
BlazeB, nem csak Gagára szállnak rá, de csak a Gagás rászállásokat olvashatod itt.
2012. december 20. 10:50 #71
Feilla
Feilla
KoЯniac.
 
Státusz'The places i have ran to all my life have disappeared and i owe this to you.'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.27.
Hozzászólás: 1942
Csatolások: 0
Azonosító: 176625
Offline offline
Ennél még az óvszer ruhája is jobb volt. omg.gif
2012. december 20. 12:16 #72
- törölt felhasználó -    
Kedves 16 éves igen bölcs, és sokat tapasztalt és át élt num1Kolosszus! Nem vagyok álszent.Leírtam, hogy mit gondolok arról ahogy a szörméket leszedik az állatokról arról, hogy értelmetlenűl gyilkolják az állatvilágot sportból,és anyagi vagyonszerzés miatt.De azt is leírtam hogy az ember ha fent akar maradni muszáj húst ennie hisz minden ember fogazata úgy alakúlt ki, hogy a mindenevők csoportjába tartozik.(Biológia óra! Bár lehet akkor te éppen valamelyik kirakatot lested valamelyik nagy bevásárló centrumban)Vagyis az ember tartja tenyészti a saját fennmaradásához szükséges élelmet.Farmokon,telephelyeken,keltetőkben,ólakban,nevezzük bárhogy.De nem megyek ki minden nap, vagy héten vaddisznót,szarvaszt,őzet,vagy nyulat lőni az erdőbe.Tudni kéne a sorok között olvasni kiscsillag, és szöveg értelmezést tanultál mát?Ha igen olvasd át még egyszer amit írtam aztán vádolj meg egy olyan embert álszenteskedéssel aki az apád lehetne! Tanulhatnál némi tiszteletet is! Az hogy van disznó és marha bőr ruha darabom az egy dolog.Nem fogok szalmából öltözködni.Mert az lenne az álszentség...Azt is írtam, hogy a műbőr dolgok egészségtelenek. És soha nem hordanék New Yorker cuccokat mert nem szeretem ezeket a havonta változó divat hullámokat.Te még túl fiatal vagy, hogy megértsd ezt.Majd ha neked is kialakúl a személyiséged,és nem a másikat majmolod, meg a kedvenc sztárjaid mintájára választassz ruhát,és elég érett leszel, akkor majd vissza térhetünk erre a beszélgetésre.Egy biztos.Soha nem bántottam egy macskát (pedig útálom szegényeket),kutyát és semmilyen állatot. Soha nem volt prém kabátom.NEm hordtam szarvas bőr vagy vaddisznóbőr kabátot, nadrágot és egyéb divat holmit.Nem is fogok.Az én értékítéletembe pedig a sertés bőr és a marhabőr pedig belefér.Én nyugodtan alszom tiszta lelki ismerettel,mert a kezemhez nem tapad vér.Ha képes vagy ezt felfogni örülök ha nem akkor pár év mulva ha majd a szürke állomáényod beérett,találkozunk és megbeszélhetjük ezt a témát.Addig jó tanulást az iskolában...és az életben!
1 felhasználónak tetszik: Jolie_77
2012. december 20. 12:21 #73
anzi7
anzi7
Mrs. Tomlinson
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.15.
Hozzászólás: 4240
Csatolások: 9
Azonosító: 191626
Offline offline
ez hülyeség! Nincs jobb téma!
2012. december 20. 12:24 #74
- törölt felhasználó -    
Az, hogy ezezn vitáznak az valóban hülyeség.Jobb téma? de van...mondj egyet! Bieber kinyomott egy pattanást a múltkor az arcán.Tessék ...lehet erről is beszélgetni! :-D ;-)
2012. december 20. 12:25 #75
Timii.15.
Timii.15.
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.01.
Hozzászólás: 10
Csatolások: 0
Azonosító: 185273
Offline offline
ha már nincs jobb téma.. legyen az hogy ki hogyan öltözködik. -.-
2012. december 20. 12:27 #76
- törölt felhasználó -    
Hát jobb téma az biztos! Végre egy értelmes tini Timi! :-D ;-)
2012. december 20. 14:49 #77
- törölt felhasználó -    
"Egy nemzet nagysága és erkölcsi fejlettsége híven tükröződik abban, ahogyan az állatokkal bánik."

Kíváncsi vagyok hány okos tojás tudja kitől ered az idézet!
2012. december 20. 17:02 #78
foolishdoll
foolishdoll
 
StátuszCelebvadászat,ready to go!! :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.30.
Hozzászólás: 694
Csatolások: 0
Azonosító: 128436
Offline offline
Tényleg rossz húzás volt tőle! Ne csodálkozzon ha rászállnak...ha eddig a másik oldalon állt most nem tudom minek vesz fel szőrmét! Meggágyúlt már megint..ha azért vette fel,hogy mindenki róla beszéljen akkor hajrá...de ha nem érdeklik az állatok már akkor k*pja be!!!
2012. december 20. 17:03 #79
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9303
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Az idézet Gandhitól van smileeee.gif
2012. december 20. 18:13 #80
Zsófi1123
Zsófi1123
 
StátuszLife is infinit in possibilities!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.11.
Hozzászólás: 932
Csatolások: 0
Azonosító: 189530
Offline offline
nem lényeg hogy milyen hideg van Moszkvában vannak nagyon meleg rendes kabátok amik NEM állatokból vannak!!
1 felhasználónak tetszik: Jolie_77
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok