Starity

Egyre népszerűbb életformák: Geek

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. december 26. 13:55 #1
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
A The Big Bang Theory hozta megint divatba a stréber viselkedést, a Gyűrűk Ura, Hobbit, Doctor Who, Star Trek és Sherlock Holmes a geekek kedvence.
A teljes cikkhez kattints ide!
4 felhasználónak tetszik: Siistra, Im a SlaveForBritney, NiceandCute, Vampiregirl1
2012. december 26. 14:02 #2
- törölt felhasználó -    
Szerintem egyáltalán nem baj, hogy nyitnak az emberek e felé. A Big Bang Theory szerencsére azon sorozatok közé tartozik, amelyek sugároznak is egy kis értelmet. Évekkel ezelőtt kezdtem el nézni, és annyira rákattantam, hogyha nem értettem valamit, azonnal ráwikipédiáztam. Persze, nem fogok EKKORA könyvekkel mászkálni az utcán, és a szubatomi részecskékről tanulni, de hihetetlen, hogy a média valami jót is csikart ki belőlem, pl. a sorozatnak hála nem buktam meg anno fizikából, mert önszorgalomból érdeklődni kezdtem iránta, és ez a jelenség baromi ritka. Szóval szívesen beöltöznék Doppler-jelenségnek Farsangon, meg Schrödinger zombimacskájának is, de nem rajongás miatt, hanem mert így tisztelegnék a sorozatnak, amiért vert belém egy kis értelmet és kíváncsiságot.
Szerencsére nem rajongok a Star Trekért, Gyűrűk uráért vagy a képregényekért, csak megszállott grammar nazi vagyok, de ez még nem gyíkság. biggrin.gif Röviden: szerintem az efféle sorozatok, műsorok igenis hasznosak.
8 felhasználónak tetszik: Im a SlaveForBritney, Vampiregirl1, ophely88, num1Kolosszus, Black Hearth2, NiceandCute, joe_r, bibicsibi
2012. december 26. 14:04 #3
yeeeyha
yeeeyha
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.23.
Hozzászólás: 4
Csatolások: 0
Azonosító: 181195
Offline offline
Áááá, én mindig is geek voltam biggrin.gif
2012. december 26. 14:16 #4
- törölt felhasználó -    
Szeretem a Big Bang Theoryt biggrin.gif és Sheldon ezerszer vonzóbb számomra,mint az a Pattison figura :$
1 felhasználónak tetszik: Im a SlaveForBritney
2012. december 26. 14:20 #5
- törölt felhasználó -    
Idézet (MJudó @ 2012.12.26. 14:16)
Szeretem a Big Bang Theoryt biggrin.gif és Sheldon ezerszer vonzóbb számomra,mint az a Pattison figura :$

Ennyire elfogult azért nem vagyok, de tény, hogy az intelligenciának vonzóbbnak kellene lennie, mint a sármnak. Én legalábbis inkább járnék intellektuális személlyel, mint egy fafejű szépfiúval. 110.gif
6 felhasználónak tetszik: Im a SlaveForBritney, ophely88, Törpemókus, Beyla, Black Hearth2, Sally Sparrow
2012. december 26. 14:31 #6
- törölt felhasználó -    
Hát ehhez nagyon nem tudok hozzá szólni, de még véleményem sincs,mert egyszerűen erre nem tudok vélemyént írni! biggrin.gif
2012. december 26. 14:35 #7
Laalaa
Laalaa
új tag
 
StátuszI'm not a psychopath, I'm a highly functioning sociopath <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 80
Csatolások: 0
Azonosító: 170073
Offline offline
MJudó egyetértek smileeee.gif
2012. december 26. 14:36 #8
- törölt felhasználó -    
Utálom, ha bármilyen életstílus divatba jön, mert tömegével generálja a pózereket, akik nem a lényeget ragadják meg, hanem a külsőségeket majmolják. A tizedik Doki amúgy nekem is nagyon bejövős. rohog.gif
6 felhasználónak tetszik: Im a SlaveForBritney, Christo, ophely88, Bogi13, janet7, Sally Sparrow
2012. december 26. 14:49 #9
Selena111
Selena111
look at the flowers™
 
Státusznine lives, remember?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.21.
Hozzászólás: 5421
Csatolások: 1635
Azonosító: 131691
Offline offline
Hogy őszinte legyek ezek közül egy sorozat van amit imádok: a Doctor Who, a többi engem egyáltalán nem fogott meg. Én személy szerint nagyon szeretem a DW-t sőt, minden spin-offját is (SJA heart.gif ), sőt talán azokat még jobban is mint a DW-t. Mondjuk a Torchwoodról annyira nem tudok nyilatkozni mert idáig 2 részt láttam de az se rossz. Viszont a Sarah Jane Adventurest már régóta ismerem és azóta is a kedvenc sorozatom.
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2012. december 26. 15:02 #10
boglarkabogi
boglarkabogi
*Borsószem*
 
StátuszThe best way to pay for a lovely moment is to enjoy it.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.08.
Hozzászólás: 4183
Csatolások: 784
Azonosító: 160245
Offline offline
Én bevallom őszintén én geek vagyok,és ezt nem tagadom...
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2012. december 26. 15:02 #11
- törölt felhasználó -    
Big Bang Theory a legjobb és kész.biggrin.gif
2012. december 26. 15:08 #12
Bérces Dániel
Bérces Dániel
Seth Rollins
 
StátuszLegjobban...örökké
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.12.
Hozzászólás: 3239
Csatolások: 120
Azonosító: 180109
Offline offline
Jó cikk!!!!!!!!!!!!!!!!!
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2012. december 26. 15:09 #13
Vampiregirl1
Vampiregirl1
Angel.
 
Státusz"Girls don’t like boys, girls like fanfiction, food and middle aged celebrities"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.30.
Hozzászólás: 2453
Csatolások: 352
Azonosító: 166234
Offline offline
Én nem vagyok geek,de amúgy kedvelem ezt az "életformát" laugh.gif Én egyedül a The Big Bang Theory-t nézem,mert nagyokat tudok rajta röhögni,meg legalább egy incurkát még tanulok is vele,mondjuk Schrödinger macskájáról sem tudtam az égvilágon semmit előtte,meg a Sherlock-ot,ami úgyszint érdekes,bár nem ennek hatására olvastam el 1-2 sherlock könyvet,hanem a Jeremy Brettes verzió miatt,de ez nem lényeg rolleyes.gif És elnézést,hogy ez mondom,de én tényleg "vonzóbbnak" találom Sheldont vagy Sherlockot,mint Robert Pattinsont mellow.gif Amúgy igaz rám annyi,hogy a laptopom elől szinte ki sem mozdulok,meg egyes sorozataimat már megszállottan imádom rohog.gif És gondoltam rá,hogy elkezdem a Doctor Who-t,de eddig még nem szántam rá magam rolleyes.gif
2012. december 26. 15:26 #14
TheDanush
TheDanush
ღ ℓοωе ღ
 
Státuszdid you feel us? where are you now?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 7418
Csatolások: 5288
Azonosító: 175833
Offline offline
Vampiregirl1 én is így vagyok vele!wink.gif
2012. december 26. 15:37 #15
gayformisha
gayformisha
visszatérő vendég
 
StátuszIf you're going through hell, keep going.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.14.
Hozzászólás: 372
Csatolások: 0
Azonosító: 191557
Offline offline
Nem mondanám magamat Geeknek, de ha valami tetszik akkor a legfrappánsabb kritikus sem tud lebeszélni róla . biggrin.gif Fent említet sorozatok közül csak a "Sherlock"-ot nézzem és valóban én is elszeretném olvasni az eredeti könyveket (csak sajnos Magyarországon még nem találtam cray.gif (legalábbis Miskolcon)

Szerintem nem baj ha valaki vonzóbbnak találja Sherlock Holmest mint Robert Pattinsont. Én soha sem tudnék beleszeretni egy "szépfiúba" aki azon kívül hogy "jól nézz ki" nem tud mást nyújtani. Sherlock meg úgyis sexy az ő maga módján biggrin.gif.
2 felhasználónak tetszik: ophely88, Im a SlaveForBritney
2012. december 26. 15:50 #16
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
http://www.kephost.com/images4/2012/12/26/a1_2012_12_26_nbgqusop5m.gif

Én mindig is geek voltam, kaptam érte hideget-meleget, de főként hideget. Szerintem elég szomorú, hogy az ilyen fiatalok ki vannak közösítve, mert nem diszkóbajáró divatmajmok, hanem bírnak akkora intelligenciával, hogy ne álljanak be az ilyenek soraiba. Én sosem szégyelltem ezt, és nagy ívben tettem azokra, akik csesztettek emiatt. Annak viszont nem örülök, hogy már erre is divatként tekintenek. A francba az ilyen idióta pózergeekekkel... dry.gif
10 felhasználónak tetszik: ophely88, Im a SlaveForBritney, gayformisha, Siistra, janet7, Black Hearth2, Beyla, rencsi95, Sally Sparrow, Snowkiss
2012. december 26. 15:57 #17
drfan
drfan
President Laura Roslin
 
StátuszI wish you all a merry and a happy!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.19.
Hozzászólás: 1283
Csatolások: 0
Azonosító: 164095
Offline offline
Én tech geek vagyok. A sulinkban asszem 300-350 emberből 3 igazi geek van. Mindenki ennek tetteti magát, aztán kiderül, hogy azt se tudja, hogy kell letölteni egy alkalmazást marketről. Vagy play áruházról. Szóval szeretek új os-eket megismerni, mint a linux, iOs, android, windows, teljes mértékben. Benne vagyok a témában, és nem is divatból. Mielőtt kijött a TBBT, azelőtt én néztem mindenfajta star treket, meg asszem nerd is vagyok, mert könyvmoly is vagyok, volt h egy nap alatt elolvastam egy majd' 250 oldalas könyvet, szóval... Nem pláza-geek vagyok, mint általában. Erről ennyit
5 felhasználónak tetszik: ophely88, Christo, Im a SlaveForBritney, Siistra, Sally Sparrow
2012. december 26. 16:18 #18
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (Christo @ 2012.12.26. 15:50)

Én mindig is geek voltam, kaptam érte hideget-meleget, de főként hideget. Szerintem elég szomorú, hogy az ilyen fiatalok ki vannak közösítve, mert nem diszkóbajáró divatmajmok, hanem bírnak akkora intelligenciával, hogy ne álljanak be az ilyenek soraiba. Én sosem szégyelltem ezt, és nagy ívben tettem azokra, akik csesztettek emiatt. Annak viszont nem örülök, hogy már erre is divatként tekintenek. A francba az ilyen idióta pózergeekekkel... dry.gif


És milyen érdekes hogy a társadalomban gyerekek közt de felnőttek között is elfogadott ha valaki lófrál a városban tanulás helyett, lóg az iskolából, mert az cool. Leápolják egymást a WC-ben, királyos, terhes vagy 16 évesen, még coolabb, több emberrel csinálod, Istennő vagy, visszafeleselsz a tanárnak, vicces vagy, bolondot csinálsz magadból mert te vagy a rivalda középpontja, thumbs up de ha azt mondja a tanár hogy ki akarja felolvasni az irodalomházit, jelentkezel hogy neked kész, papírgalacsinokkal dobálnak vagy kibeszélnek a hátad mögött, hátha még azt is meghallják hogy neked sikerült a másfél oldalas dolgozat helyett két oldalasat írni vagy megdícsér a tanár, hétvégén nem hívnak el szórakozni de az biztos hogy összekenik a táskádat kakaós csigával. Én ilyen sztorikat hallottam. Érdekes, valaki Batmannek öltözve megy be iskolába vagy Barbie-vá műtteti magát, az okés és királyos de ha geek vagy nerd vagy, ferde szemmel néznek rád ... dry.gif

Idézet (Courtneyy @ 2012.12.26. 14:02)
Szerintem egyáltalán nem baj, hogy nyitnak az emberek e felé.



Ez egy új 'fajta' rajongás, ami persze nem baj, jó hogy vannak emberek, akik valóban érdekeltek az 'új' irányában de ha engem kérdezel, aki divatból csinálja, az jobban jár. Ha valaki divatból pózol nyakkendővel és Yodának beöltözve, háta mögött kibeszélik, röhögnek rajta meg ő is önmagán de ha rád ragasztják a geek kifejezést és olyan közösségben vagy, az szívás lehet. Ez a viselkedés felnőttként is előfordul ám, nem csak iskolában. omg.gif
8 felhasználónak tetszik: Im a SlaveForBritney, Christo, Siistra, Beyla, Black Hearth2, Vampiregirl1, Sally Sparrow, Snowkiss
2012. december 26. 16:24 #19
PinkBarbie
PinkBarbie
Little Butterfly
 
StátuszXiumin-ka tánca ♥ https://www.youtube.com/watch?v=mTFJlkDw6yk
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.13.
Hozzászólás: 1975
Csatolások: 0
Azonosító: 177766
Offline offline
Jesszum pepi...mennyit tudnak itt egyesek ugatni a semmiről ohmy.gif gáz....
2012. december 26. 16:31 #20
Törpemókus
Törpemókus
Tʜᴇ Bᴀʟᴛɪᴄᴘᴜғғ Bᴏʏs
 
Státusz"Strong people don't put others down - they lift them up."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.04.
Hozzászólás: 3398
Csatolások: 158
Azonosító: 179420
Offline offline
Szerintem aranyos kis életforma, csak kár, hogy sokan ebből is divatot csinálnak. A "divatstréberség" pedig szörnyű. A vérbeli stréberek az igaziak. biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: ophely88, Im a SlaveForBritney, Sally Sparrow
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!