Starity

Britney Spearst is lecserélik az X Factorban?

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. december 27. 20:14 #41
Lucky5
Lucky5
state of grace
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 1086
Csatolások: 1
Azonosító: 133629
Offline offline
Britney nem való oda, és ezt most már nyilván Simon is látja. Remélem kiteszik, mert borzalmas mentor, bár szerény véleményem szerint Demi is az.
1 felhasználónak tetszik: Porcicca
2012. december 27. 20:27 #42
- törölt felhasználó -    
Szerintem Demi az egyetlen hármuk közül (Demi, LA, Britney)aki igazi, kerek véleményt tud mondani... nem akarok szemét lenni, de Britney szinte csak annyit mond, hogy "adorable, cute, hot... etc." szerintem az nem vélemény...
2012. december 27. 20:35 #43
justthetruth
justthetruth
visszatérő vendég
 
StátuszThe One and Only Miss Britney Spears
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.03.
Hozzászólás: 319
Csatolások: 0
Azonosító: 185410
Offline offline
Nincs értelme a "tehetségkutató" műsoroknak, a Disney csatorna több "sztárt" termel ki (sajnos), és amúgyis ezeknek a műsoroknak (sem) a lényege, hogy tehetségeket "adjanak" a világnak hanem ez is csak üzlet. Ha sztár akarsz lenni a mai világban, akkor elég ha cuki/jóképű vagy nameg fiatal és persze a bugyuta 1 sláger is kijár- amit az év legjobb dalaként emlegetnek majd 1 évig... régen még jelentett valamit, ha kaptál Grammyt, de ma már ezt is két kézzel osztogatják..
Na mindegy, sokat akart Simon de túl nagy mellénye volt. És ha sikeres show-t akar, akkor go back Anglia, és akkor már saját magát is váltsa le mert egy beképzelt majom!!! Nem csak Demi és Brit nem voltak jók! Simont is tessék szidni!!! biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Im a SlaveForBritney, Beyla
2012. december 27. 21:01 #44
Candy_attack
Candy_attack
Monster
 
StátuszYou know, some people want me to die. But I'm not going anywhere... - Lady Gaga
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.04.
Hozzászólás: 1580
Csatolások: 0
Azonosító: 130532
Offline offline
I'm a SlaveForBritney:
Nem akarok veszekedni, de te is tájékozódhatnál... Gaga nem a sztárság miatt kezdett drogozni, sőt pont azóta tiszta.
18-20 éves kora környékén kezdett komolyabban drogozni, miután otthagyta a főiskolát, hogy zenész legyen. Abban az időben, mikor kis bárokban és kocsmákban lépegetett fel. Pontosabban kokainozott, amiről saját magától szokott le, miután rájött, hogy tönkreteszi vele a kapcsolatait és az életét. Azóta max füvezik...

Arról meg, hogy elment-e az esze.. Szerintem pont ellenkezőleg, nagyon okosan építette fel az imidzsét és lett egyre extrémebb. Lehet ezt hívni feltűnési viszketegségnek, lehet érte utálni, de tény, hogy nagyon sikeres taktikának bizonyult.

Britney-t én szeretem nagyon, kisiskolás korom kedvence és nagyra értékelem a show-it, nagyon jó előadó, ikonikus, ezért tart ott, ahol (mert hangilag korántsem olyan erős, mint sok pályatársa), őt is az imidzse és a szinte himnusszá vált slágerei húzták fel a csúcsra. Viszont be kell látni, hogy mentornak elég gyenge volt, nem csak azért, mert "unalmas" volt, de szerintem rossz döntéseket is hozott. És nem azt mondom, hogy Gaga jobb mentor lenne, ezt nem tudhatom, ilyen téren még nem bizonyított. De nem is akarom, hogy mentor legyen egyáltalán az amerikai X Factor-ban, ami egy elég gyenge tehetségkutató...
2012. december 27. 21:21 #45
SHSophie2000
SHSophie2000
hi.
 
Státusz*nem vagyok aktív, csak olvasni járok már*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.15.
Hozzászólás: 1798
Csatolások: 48
Azonosító: 186050
Offline offline
Én inkàbb azt sajnàlom,hogy L.A. elmegy szrrintem õ volt a legjobb mentor,ds mondjuk én Simont is szeretem. Demi viszon néha tényleg bunkò volt
2012. december 27. 21:24 #46
lA-dONNA
lA-dONNA
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.05.
Hozzászólás: 2940
Csatolások: 110
Azonosító: 144776
Offline offline
Britney-t nem bánnám ha tényleg menne, mert nagyon rossz mentornak, tényleg jóformán nem csinált semmit, ugyanaz mondogatta mindig és szerintem irritáló is rolleyes.gif
2012. december 27. 21:37 #47
Pengee
Pengee
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.26.
Hozzászólás: 55
Csatolások: 0
Azonosító: 181563
Offline offline
"HATÁROZOTTAN NEM" Ezt a műsor során vagy 40× elmondta, búgó csiga legyek..
2012. december 27. 21:37 #48
Pengee
Pengee
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.26.
Hozzászólás: 55
Csatolások: 0
Azonosító: 181563
Offline offline
*HATÁROZOTTAN IGEN
2012. december 27. 21:46 #49
- törölt felhasználó -    
pff így sem szeretem britney-t ezután sem fogom... biggrin.gif
2012. december 27. 21:48 #50
kenusmajom
kenusmajom
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.11.
Hozzászólás: 84
Csatolások: 0
Azonosító: 191379
Offline offline
Demi maradhatna mert szerintem az szorakoztatja az embereket amit csinal ha egy kicsit visszavesz akkor tok ok Britney nem tom szerintem tul sokat vartak tole meg ois baromi sokat kert szoval ha valakinek kifizetsz kb. 100 milliot akkor nyilvan sokat akarsz es Britney probalkozott de sok volt neki szerintem meg egy evet (kevesebb gazsival) megprobalhatnak mert akkor nem lesz olyan nagy elvaras peesze ezt en nem tom csak igy gondolom...
2012. december 27. 21:54 #51
Dzsenifer3
Dzsenifer3
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.13.
Hozzászólás: 7119
Csatolások: 481
Azonosító: 155330
Offline offline
Remélem,hogy nem cserélik le!!!!
2012. december 27. 22:23 #52
DreamGirl11
DreamGirl11
visszatérő vendég
 
StátuszSzeretek esőben sétálni, mert akkor senki sem látja, hogy sírok.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.25.
Hozzászólás: 392
Csatolások: 0
Azonosító: 192276
Offline offline
Szeretem Britneyt de nem volt jó mentor. Nem is emlékszem olyan részre ahol értelmes véleményt mondott volna. Amúgy meg nem értem hogy került a képbe Gaga?? Meg sem említi a cikk mégis arról alakult ki vita hogy drogozott-e. Porcicca teljesen igazad van. Élőben Britney tényleg nem egy nagy valami. Mégis neki is az egyénisége az ami híressé tette. Na meg a nagyon jó számai. Demi szerintem nem volt olyan rossz. Sőt a beszólásai pont hogy több embert vonzanak szerintem. Simontól meg már a hideg is kiráz. Nagyon elszaladt vele a ló..
2012. december 27. 22:46 #53
- törölt felhasználó -    
Britney-től többet vártam én is.. unsure.gif
2012. december 27. 22:59 #54
- törölt felhasználó -    
Azért, függetlenül a témától, meg kell jegyeznem, hogy Britney-n nagyon fog az idő! Ezen a fotón még kevésbé látható, mert az ügyes sminkesek eltüntették a ráncai nagy részét, de ha egy átlag napon készült lesi fotót megnézek, elborzadok! Veszélyes! o.O
2012. december 27. 23:57 #55
ciel
ciel
Carat
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.02.
Hozzászólás: 2897
Csatolások: 0
Azonosító: 163123
Offline offline
Ahogy néztem az adásokat, komolyan, még a magyar X Faktorban is értelmesebb hozzászólások voltak, mint ebben. Jó kritika nem is hangzott el Britney részéről, Demi meg egyszerűen idegesítő volt. Nem valók ők ehhez.
2012. december 27. 23:59 #56
Remika
Remika
 
Státuszgumibaba-hárem xd
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.25.
Hozzászólás: 944
Csatolások: 0
Azonosító: 172008
Offline offline
Ez a fél gőzzel tapsilolós,csodás rész tényleg igaz,de hát most mit vártak,mit csinál,vetkőzik??
2012. december 28. 01:31 #57
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Im a SlaveForBritney @ 2012.12.27. 19:46)
Helyesbíteném magam. Britneyt nem a siker kergette a drogokba és az őrületbe, hanem egy bizonyos Kevin Federline nevű alattomos, ingyenélő pasi, aki kihasználta, és szépen otthagyta Britneyt  akkor, amikor a legnagyobb szüksége lett volna rá. Szóval előbb tájékozódj, mielőtt összehordasz mindenféle zagyvaságot. 110.gif

Nagyon nagy igazság van abban, amit leírtál. Valahogy 14 éves lehettem, amikor Britney szóba mert állni azzal a Kevin nevezetű képződménnyel. A két szememmel néztem én is végig azt, ahogyan az általam legbálványozottabb énekesnő egyre jobban csúszik lefelé a lejtőn. Kevin belevitte nem csak a drogba, de az alkoholba is. Számtalan paparazzi fotó készült arról, hogy Brit hogyan vedeli mini üvegekből a rövid erős alkoholokat. Bár az is igaz, hogy Britneynek túl korán jött a siker, és nem igazán tudta ő sem feldolgozni a sztárságot szerintem. Régen nagyon felelőtlen volt - pl. egyszer úgy vezetett, hogy a gyerek az ölében volt, de akkor a rendőrség szépen meg is b*szta emiatt. 2013-at írunk lassan, van két gyönyörű gyermeke, akiket visszakapott, leszokott a hedonista szerekről, dolgozik és úgy viselkedik, mint egy anyuka. Igaz, nekem az én anyukám a legkedvesebb a világon, de, ha esetleg árva lennék, akkor nagyon szívesen elfogadnám Britneyt mostoha anyukámnak, annyira, de annyira mindene most már az a két gyermek.

Egyébként nekem is f*szom ki van, ezzel a sok sztárkeresős retekkel, akár hángérien verzsön, akár júeszéjes. Britney tény, nem volt jó mentor, de ő tudtommal énekesnő, és nem az a szakmája, hogy másokból gyártson tucatsztárt, mert valljuk be, Simon sztárkeresős f*szságának az a lényege, hogy minél több eladható divatsztárt kerítsenek - pölö a vándí bojzok. Brit sem akarta túlzottan ezt az egészet, most sem akarja, és ez meglátszik mindegyik hivatalos X-factoros megjelenésén, csak muszájból csinálja. Bár, ha jól emlékszem, anno Britney nem a mentor tehetsége miatt került be Demi Lovatóval együtt, hanem a húzónév miatt. Nagyon örülnék annak, ha Britney kiszállna ebből a tehetségkutatós baromságból, és visszamenne a lemezstúdióba dolgozni. A legutóbbi albuma szerintem ritka sz*r lett, és akarok egy igazi Britney korongot, amin az ő stílusú számait hallgathatjuk meg.

Gaga meg nonszensz.XD Nem tudom, hogy ki hozta fel itt, de muszáj mindig mindenhova benyomni azt a narkós bigét? blink.gif
2012. december 28. 07:15 #58
PinkBarbie
PinkBarbie
Little Butterfly
 
StátuszXiumin-ka tánca ♥ https://www.youtube.com/watch?v=mTFJlkDw6yk
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.13.
Hozzászólás: 1975
Csatolások: 0
Azonosító: 177766
Offline offline
Mi lenne, ha Simon-t tennék ki az utcára, mint macskát *****? Nekem nagyon elegem van ebből a csávóból...Irritáló.
2012. december 28. 08:51 #59
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
sajnálom,hogy így állnak hozzá ezek az amerikai mentorok...mondjuk hazai viszonylatban is egy vicc a Faktor,de hogy kint is...
2012. december 28. 09:07 #60
anci2001
anci2001
 
StátuszNe bízz senkeben, csakis magadban...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.27.
Hozzászólás: 1648
Csatolások: 0
Azonosító: 164487
Offline offline
Szerintem nem Britney-t kellene kirakni az amerikai x-faktorból! Nekem egyépként az amerikai x-faktorból Demi a kedvencem, mert ez a műsor nagyon megváltoztatta.
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

L.A. Reid L.A. Reid 11242.