Starity

Zayn Malik teljesen odavan Perrie-ért

14 oldal 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. január 02. 11:13 #201
beckie14
beckie14
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.27.
Hozzászólás: 14
Csatolások: 0
Azonosító: 184736
Offline offline
igen ők tökre cukik együtt
2013. január 02. 11:24 #202
- törölt felhasználó -    
Nevetségesnek tartom, hogy a Directionerek fele még mindig azon van fennakadva, hogy Zayn és Perrie járnak. Hónapok óta ez megy, kezd szánalmassá válni. Oké, tudom, nehéz az ilyet elfogadni, de nem gondoltok bele, hogy okkal vannak együtt. Különben is, miért rib@ncoztok le olyat, akit nem is ismertek? Tisztában vagytok vele, mi az a rib@nc? Láttátok már Perrie-t több fiúval nyilvánosan enyelegni? Nem? Én sem! Kizárt dolog, hogy Perrie rib@nc legyen, pláne azért, mert Zaynnel jár. Látom, ilyenkor nem szégyellitek magatokat. Az pedig, hogy kinek mi a szép, emberfüggő. Lehet, hogy Zayn gyönyörűnek tartja Perrie-t – személy szerint én is -, lehet, hogy ti nem. Azt hiszitek, attól még, hogy utálkoztok, Zayn kidobja Őt és hirtelen becsönget hozzátok? Ideje lenne felébredni a sok tizenhárom évesnek..
Az meg már más, hogy Directionerek utálkoznak. Édeseim, ti aztán mindennek mondhatók vagytok, csak true Directionernek nem. mellow.gif
2 felhasználónak tetszik: Blaze, Lucky5
2013. január 02. 11:58 #203
Thekid
Thekid
visszatérő vendég
 
Státuszpika, pika...pika- Pikachu
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.30.
Hozzászólás: 158
Csatolások: 0
Azonosító: 192751
Offline offline
itsmedemz, igazad van. Szánalmas ahogy a One Direction kapcsolatain, és a fiúk barátnőin utálkoztok! De nem csak velük a de Justin Bieberrel i ez volt, egyszer Selenát felpofozták, mert kettesben volt Justinnal, és egy , szarkasztikus idézőjel rajongó, ezt így reagálta le. Hova akartok még süllyedni?
És ezek után jönnek a valótlan huk-muk állítások, pl.: hogy Zayn húga rákos...stb.
Ez szánalmas, felesleges figyelem felkeltés, és még buta és gyerekes is!
2013. január 02. 12:01 #204
swagmaster.
swagmaster.
új tag
 
StátuszNincs olyan, hogy rossz ötlet, csak rosszul megvalósított jó ötlet! - Damon.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.28.
Hozzászólás: 30
Csatolások: 0
Azonosító: 192523
Offline offline
itsmedemz teljesen egyetértek. Directioner vagyok és egyáltalán nem utálom Perriet. Sem Eleanort, sem Daniellt, még Taylort sem. Inkább tényleg örülni kéne, hogy a fiúk boldogak ilyen nagyszerű lányok mellett és nem utálkozni össze vissza. Szeritnem nagyon aranyosak együtt és igazán összeillenek. Zerrie, Payzer és Elounor örökre<3
2013. január 02. 13:03 #205
sTaY sTrOnG
sTaY sTrOnG
új tag
 
StátuszPlease, love me! ♥ (:
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.05.
Hozzászólás: 80
Csatolások: 0
Azonosító: 170649
Offline offline
Aranyosak együtt! smileeee.gif
2013. január 02. 14:27 #206
Remika
Remika
 
Státuszgumibaba-hárem xd
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.25.
Hozzászólás: 944
Csatolások: 0
Azonosító: 172008
Offline offline
Azért a házaság komoly dolog.. Cukik,meg minden,de kétlem h összeházasodnak a közeljövőben.
2013. január 02. 14:39 #207
- törölt felhasználó -    
Aranyos pár, meg minden, de azért házasság...
2013. január 02. 15:05 #208
Leah097
Leah097
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.19.
Hozzászólás: 512
Csatolások: 0
Azonosító: 176042
Offline offline
http://images5.fanpop.com/image/photos/30400000/Perrie-3-perrie-edwards-30438929-687-770.jpg (a "mosolya" valami félelmetes...most komolyan,nem úgy néz ki mint egy gonosz boszorkány???)
http://1.bp.blogspot.com/-YjdGeqzyEUY/UDecnX7UkAI/AAAAAAAAAjg/JslhPb5p04E/s1600/Perrie+Edwards+Wallpap...allpapers+2.jpg
http://images.icnetwork.co.uk/upl/nechronical/apr2012/0/2/perrie-edwards-491319385.jpg

szóval,ti őt tartjátok gyönyörűnek...hát,ízlések és pofonok. szerintem egyáltalán nem szép. Tény,hogy nem szeretem Perrie-t,de soha életemben nem r*bancoztam le,mert Zaynnel jár. Mégis miért lenne ribanc? Azért,mert nem bírom? Azok r*bancozzák le őt,akik nincsenek tisztában ezzel a fogalommal.
Nem,nem szeretem Perrie-t,de ilyet sose mondanék rá.
Gondolom,azért nem szeretem Perrie-t,mert féltékeny vagyok rá. Lehetséges,bár Eleanorral, Daniellel,és Taylorral sincs semmi bajom,szerint mindhárom páros összeillik. Szimplán csak nem szimpatikus Perrie,és nem gondolom,hogy őszintén szeretné Zaynt. Inkább szeretne felkapaszkodni,mert a bandája nem elég sikeres,és Zaynnel való kapcsolatával próbál hírnevet szerezni. Zayn elező barátnőjével nem volt semmi bajom,örültem,hogy együtt voltak,aranyosnak bizonyultak együtt,de ha Perrie-re ránézek,kiráz a hideg. Nyilván nem gondolom,hogy attól,hogy utálom őt,szakítani fognak,bár jobban örülnék,ha vége lenne a kapcsolatuknak. Nem várom azt,hogy Zayn becsengessen hozzám(bár tény,én lennék a világ egyik legboldogabb embere),de olyan ember vagyok,aki próbál a realitás talaján maradni,és tudom,erre kb. semmi esély nincs. Én csak azt szeretném,ha mással lenne együtt. Bárkivel,csak ne ezzel a boszorkánnyal...
úgy gondolom,magunkon kívül senki sem döntheti el,hogy igazi directionerek vagyunk-e. Ilyen alapon kb. alig lenne pár ezer lány,hiszen a nagy Harry-fanok mind kicsinálnák Styles barátnőit. Én viszont nem akarok semmi rosszat Perrie-nek,leszámítva,hogy szakítsanak Zaynnel(bár nem biztos,hogy ez fájna neki...). De nem akarom a lányt megölni,nem fogom gyűlölködő üzenetekkel elárasztani őt. Azt hiszem,jogom van ahhoz,hogy ne szeressek valakit. Nem szeretem Perrie-t. És a véleményem nem fog megváltozni róla,akár együtt van Zaynnel,akár nem.
2013. január 02. 15:37 #209
Meisan
Meisan
∆ spica ∆
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.22.
Hozzászólás: 2261
Csatolások: 88
Azonosító: 156156
Offline offline
Hm, azért szerintem ezt egy kicsit elsietik.
2013. január 02. 15:51 #210
- törölt felhasználó -    
Mondjon bárki bármit, szerintem nem vmi szép Perrie lolhit.gif
2013. január 02. 17:47 #211
- törölt felhasználó -    
Idézet (Leah097 @ 2013.01.02. 15:05)


Nem akarok veszekedni, de úgy érzem, erre válaszolnom kell. Ahogy már írtam, az emberfüggő, kinek mi a szép, nehogy ezért szóljunk már le valakit. Perrie szerintem szép, szerinted nem, ennyi.
Nem konkrétan rád értettem, hogy lerib@ncozod Perrie-t, de ha felmész akár egy One Direction fórumra, akár Twitterre, mindenhol azt olvasod, Perrie mekkora egy k*rva, amiért Zaynnel van. Lehet, hogy te nem tartozol ezek közé az emberek közé, de hidd el, sokan vannak, és a legtöbbjük alaptalanul ítélkezik.
És teljesen igazad van, azért utálják szegény lányt, mert féltékenyen rá. Ezzel a pár sorral leírtál mindent, amit akartam.
Viszont, az, hogy a bandáját akarja híressé tenni, bocsánat, de nevetséges. 110.gif A Little Mix okkal nyerte meg a 2011-es X-Faktort, okkal lettek az első lánybanda, ami megnyert egy ilyen versenyt, és okkal nevezték őket a következő nagy lánybandának. Nézz meg akár egy interjút, akár egy videót a lányokról, hallgass megy egy dalt tőlük, és talán - minimális eséllyel - rájössz, híresek maguktól is tudnak lenni, hisz nagyszerűek. Az lenne az utolsó gondolatom a lányokról, hogy emiatt esetleg Perrie-t rátuszkolták Zaynre. És nem hiszem, hogy Zayn egy ilyenbe belemenne.
Ennyi lenne, többet én ez ügyben nem írok, de úgy éreztem, jogosan álltam ki azok mellett, akik szeretik Perrie-t és a LM-et.
3 felhasználónak tetszik: Beyla, Blaze, Lucky5
2013. január 02. 19:02 #212
Laura_hehe_1D
Laura_hehe_1D
visszatérő vendég
 
StátuszNéha a sebhelyek tesznek minket azzá, akik vagyunk.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.30.
Hozzászólás: 185
Csatolások: 0
Azonosító: 186940
Offline offline
Olyan husik *.*
2013. január 02. 19:04 #213
IamPrincess
IamPrincess
Beautiful rose in the dark.
 
Státusz夢 ☂
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.26.
Hozzászólás: 1917
Csatolások: 0
Azonosító: 176523
Offline offline
Örülnék neki, ha összeházasodnának, nagyon összeillenek, mindegyiket szeretem! smileeee.gif heart.gif
2013. január 02. 20:20 #214
Dorcsi10
Dorcsi10
 
StátuszThe rain can sound so beautiful♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.18.
Hozzászólás: 533
Csatolások: 2
Azonosító: 151298
Offline offline
Illenek egymáshoz!! Jó lenne, ha komolyabb lenne a kapcsolatuk. smileeee.gif
2013. január 02. 20:38 #215
ellastyles
ellastyles
új tag
 
Státuszi love 1D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.29.
Hozzászólás: 12
Csatolások: 0
Azonosító: 192676
Offline offline
Olyan aranyosak!!!!Alig várom hogy hozzá menjen a perrie a zayn-hez!!!
smileeee.gif
2013. január 02. 21:23 #216
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (itsmedemz @ 2013.01.02. 17:47)
Idézet (Leah097 @ 2013.01.02. 15:05)


Nem akarok veszekedni, de úgy érzem, erre válaszolnom kell. Ahogy már írtam, az emberfüggő, kinek mi a szép, nehogy ezért szóljunk már le valakit. Perrie szerintem szép, szerinted nem, ennyi.
Nem konkrétan rád értettem, hogy lerib@ncozod Perrie-t, de ha felmész akár egy One Direction fórumra, akár Twitterre, mindenhol azt olvasod, Perrie mekkora egy k*rva, amiért Zaynnel van. Lehet, hogy te nem tartozol ezek közé az emberek közé, de hidd el, sokan vannak, és a legtöbbjük alaptalanul ítélkezik.
És teljesen igazad van, azért utálják szegény lányt, mert féltékenyen rá. Ezzel a pár sorral leírtál mindent, amit akartam.
Viszont, az, hogy a bandáját akarja híressé tenni, bocsánat, de nevetséges. 110.gif A Little Mix okkal nyerte meg a 2011-es X-Faktort, okkal lettek az első lánybanda, ami megnyert egy ilyen versenyt, és okkal nevezték őket a következő nagy lánybandának. Nézz meg akár egy interjút, akár egy videót a lányokról, hallgass megy egy dalt tőlük, és talán - minimális eséllyel - rájössz, híresek maguktól is tudnak lenni, hisz nagyszerűek. Az lenne az utolsó gondolatom a lányokról, hogy emiatt esetleg Perrie-t rátuszkolták Zaynre. És nem hiszem, hogy Zayn egy ilyenbe belemenne.
Ennyi lenne, többet én ez ügyben nem írok, de úgy éreztem, jogosan álltam ki azok mellett, akik szeretik Perrie-t és a LM-et.

Ezzel a hozzászólásod egy részével egyetértek. Azt leszámítva, hogy szerintem sem nekik, sem a fiúknak nincs keresnivalójuk a zeneiparban, a szépség egy nagyon tág fogalom, mondhatni relatív, vagyis változó. A csajnak karakteres erőteljes arca van, de én sem találom csúnyának, maximum kicsit agresszívnek. Egyébiránt, ha engem kérdeztek, a smink miatt néz ki, vagy alapjáraton is pluszban ennyire kiélt feje van. Valljuk be, eléggé fiatalocska szegényke, és már egy jó harmincasnak kinéz szinte mindegyik képén, és itt most nem a "boszorkány fészről" beszélek.

A hozzászólásod többi részével nem igazán tudok egyetérteni. Persze, attól nem lesz valaki k*rva és r*banc, hogy egy másik hírességgel jár. Aki emiatt ilyen obszcén, durva jelzőkkel illeti, az elsüllyedhet, mert akkor a kultúra fogalmával köszönőviszonyban sincs. Viszont meghallgattam a dalaikat, élő fellépéseket is néztem a lánybandától és ne haragudjatok, de egyáltalán nem estem hasra tőlük. Olyan wanna be az egész, és egyből a Spice Girls jutott róluk az eszembe. Kövezzetek meg, de egyáltalán nem nagy durranás az, amit mívelnek a zeneiparban. Az igaz, hogy überelik a szelína, májli féle nyikhajokat, de ők sem tudnak annyit, hogy rögtön a padlót nyalogassam tőlük vagy istenítsem őket. Popcsapat, akik nem tudnak többet, mint egy PCD vagy éppen az imént említett Spice Girls.

Nektek tetszik a zenéjük, valakinek meg - mint pl. nekem is - a hátán feláll a szőr tőlük. Amíg nem kezdett el azzal a vándájreksönös gyerekkel járni, azt sem tudtam, hogy ők világon vannak. Jogos az a feltételezés, hogy azzal a fiúcskával a hírnév miatt van együtt, s így próbálnak meg még sikeresebbek lenni a showbizniszben. Ez az egész, megint csak, mint általában mindig, üzletpolitika. Aztán ki tudja? Lehet, hogy Zayn Malik és Perrie Edwards nevére egy x éves szerződés van, hogy a kapcsolatukkal egymás karrierjét fellendítik, úgy, mint bíbőr és szelína esetében. Gyerekek, ez nem egy mexikói szappanopera, hanem a való élet. Kicsit gondolkozzatok reálisabban!
2013. január 03. 09:25 #217
pinkgirl
pinkgirl
◕◡◕
 
StátuszÁlmomban az enyém vagy. Életemben az álmom vagy. *-*♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.29.
Hozzászólás: 1865
Csatolások: 54
Azonosító: 154198
Offline offline
Decukik *-*
legyenek boldogok :3
2013. január 03. 10:33 #218
andicska98
andicska98
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.22.
Hozzászólás: 421
Csatolások: 3
Azonosító: 153596
Offline offline
Zerrie *-* <3 xX
2013. január 03. 11:25 #219
nobuko
nobuko
új tag
 
StátuszI'm in love
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.30.
Hozzászólás: 24
Csatolások: 0
Azonosító: 190668
Offline offline
ohh fáj a szivem!!!!!!! pedig olyan jól nézel ki Zayn kár hogy meg házasoc
2013. január 03. 12:59 #220
WattaCc
WattaCc
új tag
 
StátuszAz élet szép, csak élvezd és sokkal szebb lesz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.30.
Hozzászólás: 8
Csatolások: 0
Azonosító: 192780
Offline offline
De aranyosak*o* Sok boldogságot nekiik..biggrin.gif
14 oldal 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok