Starity

Pankráció III.

1050 oldal 1040 1041 1042 1043 1044 1045 1046 1047 1048 1049 1050
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2014. február 09. 17:19 #20981
- törölt felhasználó -    
Idézet (Nessa123 @ 2014.02.09. 17:09)
Nyáron lesz,hogy 2 éve vagyok a topik tagja és mégis úgy viselkedek?

Én már erre semmit sem tudok mit írni,mert nagyon el vannak szállva maguktól..Mit kéne írjak még,hogy megértsék?
2014. február 09. 17:43 #20982
- törölt felhasználó -    
Idézet (A.J.2013 @ 2014.02.09. 17:19)
Én már erre semmit sem tudok mit írni,mert nagyon el vannak szállva maguktól..Mit kéne írjak még,hogy megértsék?

hát igen... dry.gif
egyébként hétvégén ha van lehetőségünk annyira jó lenne ilyen sokan lenni. sad.gif
http://stream1.gifsoup.com/webroot/animatedgifs/301409_s.gif
2014. február 09. 17:55 #20983
- törölt felhasználó -    
Most sírnom kéne?
Jelmezeket varrtam ne idegesítsetek már... á tudjátok mit nem is érdekel semmi kedvem ahhoz ami itt megy... ami itt megy az nem az én legnagyobb gondom, van magánéletem is de ez titeket nem érdekel. Ne várjatok, ha úgy van priviben maradok.
3 felhasználónak tetszik: MrVelvetSky, GoldSpirit, Stratusfaction
2014. február 09. 18:16 #20984
- törölt felhasználó -    
Idézet (Mini AJ @ 2014.02.09. 17:55)
Most sírnom kéne?
Jelmezeket varrtam ne idegesítsetek már... á tudjátok mit nem is érdekel semmi kedvem ahhoz ami itt megy... ami itt megy az nem az én legnagyobb gondom, van magánéletem is de ez titeket nem érdekel. Ne várjatok, ha úgy van priviben maradok.

Hát ez az!Ott a pont!Téged egyáltalán nem érdekel amit írtam,mert te csak átnézel ezen az egészen!Tudod mit;pont ez és ez miatt nem írtam a topikba,és te is csak akkor írtál mikor ezt hangoztatták..Látszik,hogy nem számítok már barátnak..
2014. február 09. 19:26 #20985
- törölt felhasználó -    
Idézet (A.J.2013 @ 2014.02.09. 18:16)
Hát ez az!Ott a pont!Téged egyáltalán nem érdekel amit írtam,mert te csak átnézel ezen az egészen!Tudod mit;pont ez és ez miatt nem írtam a topikba,és te is csak akkor írtál mikor ezt hangoztatták..Látszik,hogy nem számítok már barátnak..



Hello!
Elmondanád,hogy mi a bajod velem?Mert őszintén szólva nem tudom.Nem ismersz,meg semmi,akkor minek kötekedsz?Vagy netán úgy ismersz ahogy Karol engem leírt?Hát büszkék lehetettek magatokra.

Ennyire bolondnak már ne nézz minket főként engem ne. Tudtam hogy velem és Haticevel van a gondod szóval nehogy azt hidd hogy le vagyunk maradva hello hello. De hogy mi? Féltékeny vagy ebből nem tudok többet leszűrni.

Egyébként már bocs ha nagy a szám de miattam, Hatice és MiniAJ miatt lett ez a szánalmas balhé _nevet.gif
2 felhasználónak tetszik: GoldSpirit, Stratusfaction
2014. február 09. 20:01 #20986
- törölt felhasználó -    
Idézet (DarkestStar @ 2014.02.09. 19:26)

Hello!
Elmondanád,hogy mi a bajod velem?Mert őszintén szólva nem tudom.Nem ismersz,meg semmi,akkor minek kötekedsz?Vagy netán úgy ismersz ahogy Karol engem leírt?Hát büszkék lehetettek magatokra.

Ennyire bolondnak már ne nézz minket főként engem ne. Tudtam hogy velem és Haticevel van a gondod szóval nehogy azt hidd hogy le vagyunk maradva hello hello. De hogy mi? Féltékeny vagy ebből nem tudok többet leszűrni.
Egyébként már bocs ha nagy a szám de miattam, Hatice és MiniAJ miatt lett ez a szánalmas balhé _nevet.gif

te meg annyira hülye vagy _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif
2014. február 09. 20:02 #20987
- törölt felhasználó -    
Idézet (Nessa123 @ 2014.02.09. 15:34)
Bocsi,hogy írok,de ki az a Lina?Aki Lina attól bocsánatot kérek,mert nem tudok annyi nevet megjegyezni  unsure.gif 
Látom,hogy kihalófélbe van a topik,és?Senki sem lehet éjjel-nappal fent.Én csak hétvégén tudok,mert hétköznap későn érek haza.
Ha Lina úgy dönt,hogy töröltetni fogja magát innen akkor te is azt teszed?Ha neki az a döntése,hogy itt hagyja akkor itt hagyja  rolleyes.gif

Egyébként Lina ő mert úgy hívják. wink.gif
2014. február 09. 20:19 #20988
- törölt felhasználó -    
Idézet (beutygirl @ 2014.02.09. 20:02)
Egyébként Lina ő mert úgy hívják.  wink.gif

?? blink.gif Ki?
2014. február 09. 21:24 #20989
- törölt felhasználó -    
Ha vissza olvasom, hogy mik folynak itt a sírógörcs kap el... mielőtt elsírnám magam... tudjátok mit el is sírom magam mert ez már nem állapot halál komolyan mondom. xdd
Én ezeket a fejleményeket nem tudom hova elrakni, mivel ez tényleg szánalmas... ez a sok egoista, önvédelmező, önsajnáltató szöveg amit ma hallottam (nem csak itt, máshol is) az már... az már valami nevetséges... rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: GoldSpirit, Stratusfaction
2014. február 09. 21:33 #20990
- törölt felhasználó -    
Ja és 'Barbika' (mivel én meg a Linácska vagyok...) biggrin.gif
Nagyon örülök, hogy ilyen-olyan módon próbálod megszabni, hogy kivel barátkozzak és kivel nem...

Chh... az egyik "barátnőmnek" megtiltotta az anyja, hogy velem és az Adrival barátkozzon a kislánya... rolleyes.gif (aztán nem mi bandázunk és nem is mi füvezünk-pasizunk-iszunk 13 évesen hanem az a szentlélek lánya amit bezzeg elnéz, de én és az Adri nagyon agresszívak és nagyon nagy szánk van nem...) Erről nem szeretnék többet mondani.

Tehát ennyit szerettem volna, hivatalosan is lépek végre valahára amit már oly rég vártatok egy páran... Ti örülhettek, de én még jobban. És felőlem elmondhattok bárminek, annál tovább fogok élni. (ahogy mondja egy idézet) rohog.gif
Ne hogy azt higgyétek, hogy most mindenféle kapcsolatot megszakítok olyanokkal akik '2 párton állnak'. rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: Stratusfaction
2014. február 09. 21:36 #20991
- törölt felhasználó -    
Idézet (Mini AJ @ 2014.02.09. 21:33)
Ja és 'Barbika' (mivel te Linácskának neveztél...) biggrin.gif 
Nagyon örülök, hogy ilyen-olyan módon próbálod megszabni, hogy kivel barátkozzak és kivel nem...
Chh... az egyik "barátnőmnek" megtiltotta az anyja, hogy velem és az Adrival barátkozzon a kislánya... rolleyes.gif (aztán nem mi bandázunk és nem is mi füvezünk hanem az a szentlélek lánya amit bezzeg elnéz, de én és az Adri nagyon agresszívak és nagyon nagy szánk van nem...) Erről nem szeretnék többet mondani.
Na ennyit szerettem volna, hivatalosan is lépek tehát végre valahára amit már oly rég vártatok egy páran... Ti örülhettek, de én még jobban örülök. rohog.gif

A nagy fiú verő meghajolo.gif holnap gyere ki a plázába az alap időpontban beer.gif
2014. február 09. 22:47 #20992
- törölt felhasználó -    
Idézet (DarkestStar @ 2014.02.09. 19:26)

Hello!
Elmondanád,hogy mi a bajod velem?Mert őszintén szólva nem tudom.Nem ismersz,meg semmi,akkor minek kötekedsz?Vagy netán úgy ismersz ahogy Karol engem leírt?Hát büszkék lehetettek magatokra.

Ennyire bolondnak már ne nézz minket főként engem ne. Tudtam hogy velem és Haticevel van a gondod szóval nehogy azt hidd hogy le vagyunk maradva hello hello. De hogy mi? Féltékeny vagy ebből nem tudok többet leszűrni.
Egyébként már bocs ha nagy a szám de miattam, Hatice és MiniAJ miatt lett ez a szánalmas balhé _nevet.gif

Nekem mi a bajom?Te minek kötöttél belém?De senkivel nem fogok veszekedni,mert ez rám és "Linára" tartozik..
2014. február 09. 22:50 #20993
- törölt felhasználó -    
Idézet (Mini AJ @ 2014.02.09. 21:33)
Ja és 'Barbika' (mivel én meg a Linácska vagyok...) biggrin.gif 
Nagyon örülök, hogy ilyen-olyan módon próbálod megszabni, hogy kivel barátkozzak és kivel nem...
Chh... az egyik "barátnőmnek" megtiltotta az anyja, hogy velem és az Adrival barátkozzon a kislánya... rolleyes.gif (aztán nem mi bandázunk és nem is mi füvezünk-pasizunk-iszunk 13 évesen hanem az a szentlélek lánya amit bezzeg elnéz, de én és az Adri nagyon agresszívak és nagyon nagy szánk van nem...) Erről nem szeretnék többet mondani.
Tehát ennyit szerettem volna, hivatalosan is lépek végre valahára amit már oly rég vártatok egy páran... Ti örülhettek, de én még jobban. És felőlem elmondhattok bárminek, annál tovább fogok élni. (ahogy mondja egy idézet) rohog.gif
Ne hogy azt higgyétek, hogy most mindenféle kapcsolatot megszakítok olyanokkal akik '2 párton állnak'. rolleyes.gif

Tévedés,nem megszabom,nem értem miért így fejezed ki magadat.Csak tudod,fáj,hogy engem meg eldobsz és mással meg kibeszélsz engem.Észrevettem a dolgot,hogy ne vagyok igaz,barátod..s nem tudom hányszor írjam még le,de TE NEM ISMERSZ ENGEM!Mert olyannak képzelsz ami pont nem vagyok,és nem tudom megint miért veszekedünk..Én azt a "Karolt" vagy azt a "Linát" akarom vissza kapni barátomnak akit megismertem,mert nem így ismertelek meg.
2014. február 10. 15:04 #20994
- törölt felhasználó -    
Idézet (Nessa123 @ 2014.02.09. 20:19)
??  blink.gif Ki?

KaroLina
1050 oldal 1040 1041 1042 1043 1044 1045 1046 1047 1048 1049 1050
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

A.J. Lee A.J. Lee 1160.