Starity

Sokkoló filmek

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. január 06. 18:55 #41
- törölt felhasználó -    
Idézet (Kazuo @ 2013.01.06. 13:18)
Első felére vagy a második felére gondolsz? wink.gif Mert, ha úgy nézzük a film önmagában két részre tagolódik.

szerintem az első fele sokkal sokkolóbb, mint a második. a második kicsit olyan legyünk ultragusztustalanok, mégha a minőség romlására megy is.
1 felhasználónak tetszik: Kazuo
2013. január 07. 01:25 #42
csicsi20
csicsi20
♥ AckleHolic ♥
 
Státusz... dreams come slow and they go so fast
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.06.
Hozzászólás: 1664
Csatolások: 109
Azonosító: 119601
Offline offline
Nálam a Grotesque film a nyerő (eddig) ebben a kategóriában. Néhány jelenetet láttam és hát nem bírtam sokáig, pedig a Szerb filmet szemrebbenés nélkül végignéztem.
Nekem tervben vannak ilyen típusú filmek: A Mártírokat és a Cannibal Holocaustot is készülök megnézni a közeljövőben smileeee.gif
A Taxidermia is idetartozik? (még nem láttam)
2 felhasználónak tetszik: Kazuo, Fanni00
2013. január 07. 07:36 #43
Kazuo
Kazuo
Mrs. Howell
 
Státusz#LoveWins ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.16.
Hozzászólás: 7085
Csatolások: 5676
Azonosító: 165377
Offline offline
Idézet (csicsi20 @ 2013.01.07. 01:25)
Nálam a Grotesque film a nyerő (eddig) ebben a kategóriában. Néhány jelenetet láttam és hát nem bírtam sokáig, pedig a Szerb filmet szemrebbenés nélkül végignéztem. 
Nekem tervben vannak ilyen típusú filmek: A Mártírokat és a Cannibal Holocaustot is készülök megnézni a közeljövőben smileeee.gif
A Taxidermia is idetartozik? (még nem láttam)


A magyar darab, a Taxidermia se kutya film, de persze az eddig felsorolt filmek közül egyértelműen a Grotesque visz mindent. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: csicsi20
2013. január 07. 07:39 #44
Kazuo
Kazuo
Mrs. Howell
 
Státusz#LoveWins ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.16.
Hozzászólás: 7085
Csatolások: 5676
Azonosító: 165377
Offline offline
Idézet (B.Sziszkó @ 2013.01.06. 18:55)
szerintem az első fele sokkal sokkolóbb, mint a második. a második kicsit olyan legyünk ultragusztustalanok, mégha a minőség romlására megy is.

Az első fele egy kicsikét elnyújtott. Én személy szerint egy bizonyos pillanatban abban reménykedtem, hogy "Na, végre vége van." erre csak folytatták tovább...
2013. január 07. 10:29 #45
- törölt felhasználó -    
Engem nem az olyan filmek sokkolnak, amelyek tele vannak erőszakkal, trancsírral, darabolással, perverz-beteg agyszüleményekkel, hanem sokkal inkább azok, amelyek után napokig agyalok és valószínűleg mély nyomot hagynak bennem. Azért a francia horrorfilmek eléggé sokkolóak. (Magasfeszültség, Mártírok, Ott bent).
Érdekes, hogy senki nem írta még a Mechanikus narancsot, hiszen aligha van ettől a filmtől sokkolóbb. Amerikai História X, Passió (soha többé meg nem tudnám nézni), Apocalypto, Hetedik, David Gale élete, Quills,(pedig egyáltalán nem vagyok prűd), Harcosok klubja, a Fűrész első része, Salo, avagy Sodoma, A nagy zabálás, Száll a kakukk fészkére, Elcserélt életek, A gépész, Az út, Eli könyve. Hirtelen ennyi ugrik be. Ezeken vagy megbotránkoztattak, vagy ledöbbentettek, de napokig agyaltam rajtuk.
4 felhasználónak tetszik: csicsi20, Kazuo, fender, Christo
2013. január 07. 19:57 #46
- törölt felhasználó -    
köszi, hogy megemlítetted a David Gale életét!!! ezen töprengek egy ideje. nem ugrott be a címe meghajolo.gif meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Kazuo
2013. január 07. 19:58 #47
- törölt felhasználó -    
Idézet (Kazuo @ 2013.01.07. 07:39)
Az első fele egy kicsikét elnyújtott. Én személy szerint egy bizonyos pillanatban abban reménykedtem, hogy "Na, végre vége van." erre csak folytatták tovább...

ebből kifolyólag a vége meg kicsit összecsapott, mintha nem lenne rendesen kidolgozva.
1 felhasználónak tetszik: Kazuo
2013. január 07. 20:00 #48
Évike12
Évike12
Ŧยckiภgρєяƒєct*♛
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.21.
Hozzászólás: 6857
Csatolások: 4984
Azonosító: 131678
Offline offline
Tegnap így gondolkodtam rajta, és eszembe jutott az a film, ami nem túl ijesztő, de engem a világból is kilehet vele kergetni, ez pedig a fehér pokol. Ez ilyen farkasos sz.rság, de engem akkor is a rémálom keringet ettől a filmtől.. unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: Kazuo
2013. január 07. 20:16 #49
Fanni00
Fanni00
 
Státusz"So fuck you,you can go cry me an ocean and leave me be...."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.03.
Hozzászólás: 4117
Csatolások: 1483
Azonosító: 126355
Offline offline
Idézet (Norah @ 2013.01.07. 10:29)
Engem nem az olyan filmek sokkolnak, amelyek tele vannak erőszakkal, trancsírral, darabolással, perverz-beteg agyszüleményekkel, hanem sokkal inkább azok, amelyek után napokig agyalok és valószínűleg mély nyomot hagynak bennem. Azért a francia horrorfilmek eléggé sokkolóak. (Magasfeszültség, Mártírok, Ott bent).
Érdekes, hogy senki nem írta még a Mechanikus narancsot, hiszen aligha van ettől a filmtől sokkolóbb. Amerikai História X, Passió (soha többé meg nem tudnám nézni), Apocalypto, Hetedik, David Gale élete, Quills,(pedig egyáltalán nem vagyok prűd), Harcosok klubja, a Fűrész első része, Salo, avagy Sodoma, A nagy zabálás, Száll a kakukk fészkére, Elcserélt életek, A gépész, Az út, Eli könyve. Hirtelen ennyi ugrik be. Ezeken vagy megbotránkoztattak, vagy ledöbbentettek, de napokig agyaltam rajtuk.


Ezek a filmek közül én is ismerek néhányat,igaz nem sokat,viszont mindre rákerestem itt a fentiekből,s némelyik igazán felkeltette az érdeklődésemet. Főképp a Quills és a David Gale élete c. filmek,de még ennél is jobban a Mechanikus narancs. Még nagyon régen én hallottam erről a filmről,de aztán feledésbe merült,de most,hogy írtad,nagyon kiváncsivá tettél. Aligha van annál sokkolóbb? Valóban? Olyan durva lenne? Mert a leírása alapján nem tűnik annak.



Idézet (Évike12 @ 2013.01.07. 20:00)
Tegnap így gondolkodtam rajta, és eszembe jutott az a film, ami nem túl ijesztő, de engem a világból is kilehet vele kergetni, ez pedig a fehér pokol. Ez ilyen farkasos sz.rság, de engem akkor is a rémálom keringet ettől a filmtől..  unsure.gif


Ezt a filmet már régtől tervezem,hogy megnézem! Hogy érted,hogy kilehet vele kergetni? Mindegy,majd meggyőződök róla saját szememmel,mert most látom,még youtubeon is fenn van mihamarabb megnézem pompom.gif
1 felhasználónak tetszik: Kazuo
2013. január 07. 22:42 #50
- törölt felhasználó -    
Idézet (Évike12 @ 2013.01.07. 20:00)
Tegnap így gondolkodtam rajta, és eszembe jutott az a film, ami nem túl ijesztő, de engem a világból is kilehet vele kergetni, ez pedig a fehér pokol. Ez ilyen farkasos sz.rság, de engem akkor is a rémálom keringet ettől a filmtől..  unsure.gif

a Fehér pokol szerintem annyira nem sokkoló, de mindenképp a tavalyi év legjobb filmje smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: Kazuo, Mia
2013. január 08. 22:05 #51
Évike12
Évike12
Ŧยckiภgρєяƒєct*♛
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.21.
Hozzászólás: 6857
Csatolások: 4984
Azonosító: 131678
Offline offline
Idézet (Fanni00 @ 2013.01.07. 20:16)
Ezt a filmet már régtől tervezem,hogy megnézem! Hogy érted,hogy kilehet vele kergetni? Mindegy,majd meggyőződök róla saját szememmel,mert most látom,még youtubeon is fenn van mihamarabb megnézem pompom.gif

Nekem elég durva volt, bár remek film. Meg van benne végig az a félelem és szenvedés, ami kell bele. Kikergetni csak azért lehet vele mert nagy a fantáziám eléggé, szerintem részleteznem nem kell.. Szóval, megéri egyszer legalább megnézni. wink.gif
Idézet (B.Sziszkó @ 2013.01.07. 22:42)
a Fehér pokol szerintem annyira nem sokkoló, de mindenképp a tavalyi év legjobb filmje smileeee.gif
az tény hogy sokkolónak nem mondható, de számomra rohadt félelmetes volt. Ahogy az elöbb írtam, a film nagyon pöpecül megvan csinálva, és ez ad egy olyan varázst a filmnek, hogy csak utána jösz rá hogy 'héé ez ijesztő volt'. Liam remek benne, lehet hogy a karaktere nélkül nem lenne ilyen jó smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Kazuo
2013. január 09. 01:31 #52
- törölt felhasználó -    
Idézet (Évike12 @ 2013.01.08. 22:05)
Nekem elég durva volt, bár remek film. Meg van benne végig az a félelem és szenvedés, ami kell bele. Kikergetni csak azért lehet vele mert nagy a fantáziám eléggé, szerintem részleteznem nem kell.. Szóval, megéri egyszer legalább megnézni. wink.gif  az tény hogy sokkolónak nem mondható, de számomra rohadt félelmetes volt. Ahogy az elöbb írtam, a film nagyon pöpecül megvan csinálva, és ez ad egy olyan varázst a filmnek, hogy csak utána jösz rá hogy 'héé ez ijesztő volt'. Liam remek benne, lehet hogy a karaktere nélkül nem lenne ilyen jó smileeee.gif

mondjuk tény, hogy Liam mindenben rohadtul jó biggrin.gif thumbsup.gif

eléggé sokkoló film még a Tetovált lány eredeti, svéd verziója. nagyon nyers.
1 felhasználónak tetszik: Kazuo
2013. január 11. 18:42 #53
Kazuo
Kazuo
Mrs. Howell
 
Státusz#LoveWins ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.16.
Hozzászólás: 7085
Csatolások: 5676
Azonosító: 165377
Offline offline
Idézet (Évike12 @ 2013.01.07. 20:00)
Tegnap így gondolkodtam rajta, és eszembe jutott az a film, ami nem túl ijesztő, de engem a világból is kilehet vele kergetni, ez pedig a fehér pokol. Ez ilyen farkasos sz.rság, de engem akkor is a rémálom keringet ettől a filmtől..  unsure.gif

Még sosem hallottam róla, majd utánanézek. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Fanni00
2013. január 24. 15:57 #54
- törölt felhasználó -    
Engem eddig még csak egy film sokkolt. mellow.gif
A nővérem húga a címe.
Teljesen lesokkolt viszont nagyon jó film. Nagyon szépen meg van csinálva.smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: Fanni00, Kazuo
2013. január 24. 18:41 #55
Fanni00
Fanni00
 
Státusz"So fuck you,you can go cry me an ocean and leave me be...."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.03.
Hozzászólás: 4117
Csatolások: 1483
Azonosító: 126355
Offline offline
Idézet (fanicsa @ 2013.01.24. 15:57)
Engem eddig még csak egy film sokkolt. mellow.gif 
A nővérem húga a címe. 
Teljesen lesokkolt viszont nagyon jó film. Nagyon szépen meg van csinálva.smileeee.gif


Valóban,ezt a filmet senki sem írta,s én is megfeledkeztem róla. Sokkoló,de egyébként nagyon jó film,drámák között az egyik legjobb. Köszönöm, is,hogy megemlítetted,nem volt eszembe de újra megnézem majd! laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: Kazuo
2013. július 06. 16:08 #56
arizona
arizona
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.21.
Hozzászólás: 193
Csatolások: 1
Azonosító: 186354
Offline offline
Most, hogy így belegondolok engem a The Life of David Gale is eléggé pofán csapott. ohmy.gif
Sorozatokba pedig a Homeland viszi a pálmát, de azért a GoT 3x9. része is erőssen lesokkolt.
1 felhasználónak tetszik: Kazuo
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!