Starity

Klippremier: One Direction — Kiss You

18 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. január 08. 14:52 #81
manócska98
manócska98
 
Státusz"If life gives you lemons, make lemonade! :D"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.15.
Hozzászólás: 629
Csatolások: 48
Azonosító: 143398
Offline offline
Szerintem aszám és a klipp is baromi jó!!!
2013. január 08. 14:53 #82
Fbella
Fbella
visszatérő vendég
 
StátuszGondold végig Neked hány hiányzik, és Te hánynak
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.08.
Hozzászólás: 203
Csatolások: 0
Azonosító: 150747
Offline offline
OMG a sok utálkozó..biggrin.gif Régebben jó magam is utáltam őket, viszont valami még is van bennük, amiért lehet őket szeretni..na persze a cuki pofin kívül biggrin.gif KB. minden pop előadóra ugyanazzal a véleménnyel vannak, mint amellyel rájuk.. De ők szerintem tényleg tehetségesek, ezt bizonyítja, hogy az X-factorban tűntek fel, ahol nincs playback..Nem vagyok az a nyálas fajta, nem igazán hallgatok popot, de őket mégis, nem szálltak el, mint sok más pop banda..És mi az, ha nem újítanak akkor a feledésbe kerülnek? ez hülyeség, már-már 3.éve vannak a pályán, és mindenért megdolgoztak, amijük van, akkor dumáljanak a rossz akarok, ha nekik is sikerül olyanokat elérni, mint amit nekik.
A kliphez visszatérve meg szerintem k*rva jó lett biggrin.gif még több ilyet! biggrin.gif
2013. január 08. 14:56 #83
eszti136
eszti136
ʙᴀᴅ ᴀᴘᴘʟᴇ
 
Státuszthe future is bright, because we are in it.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.13.
Hozzászólás: 3306
Csatolások: 1063
Azonosító: 155335
Offline offline
Én nem szeretem Liamat, Zayn-t, Harry-t Niallt és Louist de a zenéjüket igen! smileeee.gif
2013. január 08. 15:03 #84
- törölt felhasználó -    
Kicsit csalódtam most a fiúkban, félreértés ne essék továbbra is szeretem őket, de egyszer a toppon vannak, máskor meg a koppintás megy. Elismerem voltak részek, amikor én is megmosolyogtam a látottakat, de összeségében semmilyen nem volt, tucat, amit már többször láthattunk. A dalt szeretem, de klip nagyon gagyira sikerült.
2013. január 08. 15:04 #85
- törölt felhasználó -    
Huh...elfáradtam mire végig néztem. biggrin.gif Nagyon...hogy is mondjam.VICCES!
És jó is. biggrin.gif
Harry rohog.gif
2013. január 08. 15:05 #86
idiots_girl
idiots_girl
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.14.
Hozzászólás: 36
Csatolások: 0
Azonosító: 187705
Offline offline
igen is jó lett mind a klip, mind a zene!biggrin.gif nem is lehetett tőlük mást várni. nagyon is illik hozzájuk, szóval perfect!biggrin.gif
2013. január 08. 15:15 #87
- törölt felhasználó -    
Idézet (Misao @ 2013.01.08. 07:45)
Ez valami agyrém. omg.gif Az agyon buherált hangjuk egy dolog és gondolom nem meglepő olyanoknál akik nem tudnak énekelni,de maga a klip...Ne haragudjatok,de valami ultra gagyi. Tucat és semmi üzenete sincsen. A legjobb a szörfös rész volt. rofl.gif Nem tudom,de egy 9 éves kisfiúba több férfiasság szorul mint beléjük, legalább ne vílogtatnák a gyermeteg felsőtestüket. rohog.gif És ezektől alélel több millió tinilányka? WTF? blink.gif


Oké én most nem fogok lesüllyedni a Te szintedre és nem fogom fikázni a kedvenceidet,mert az nem kenne korrekt,de azért ilyet írni.Igen is férfias testük van és nagyon aranyosak.Hm...ha Te is híresség lennél,fikáznának és satöbbi...az neked,hogy esne?Mert szerintem nem jól.Ha valami nem tetszik,LEHET ÍRNI,de ha már túl sokan ellem állnának,akkor visszafognám egy kicsit magamat.Elhiszem,hogy Te nem szereted a 1D-t és én nem szeretem a Te kedvenceidet,de én róluk egy rossz szót nem mondanék.Nagyon ritkán kötök bele egy sztárba,de annak oka van.És tudod,hogy miért szeretjük,Mi Directionerek Őket?Azért,mert törődnek velünk.És,mert a Mi,Directionerek érdekeit is nézik.Mert kedvesek.Tudom nem ismerem Őket meg bla,bla,bla,de csak nézz meg egy 1D-s gifet és egyből rájössz,hogy most mit akarok mondani.
2013. január 08. 15:16 #88
Lili1DLoveForever
Lili1DLoveForever
 
StátuszNarry Storan is my drug...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.28.
Hozzászólás: 901
Csatolások: 0
Azonosító: 192600
Offline offline
kkkkkkkkkkkkkiiiiiiiiiiiirrrrrrrrááááááállllllyyyyyyyyyy vvvvviiiiiiidddeeeeeeeeóóóóó kkkkkkllllliipppppp!!!!!!!!! <3 <3 <3 smileeee.gif
2013. január 08. 15:19 #89
hanna1998
hanna1998
visszatérő vendég
 
Státusz<3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.19.
Hozzászólás: 235
Csatolások: 0
Azonosító: 178151
Offline offline
Imádom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2013. január 08. 15:23 #90
acsgeorgina98
acsgeorgina98
•_•
 
StátuszByTheWay...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.24.
Hozzászólás: 5018
Csatolások: 3868
Azonosító: 181335
Offline offline
jaj olyan jó ez a klip olyan kis cukik biggrin.gif <3
2013. január 08. 15:28 #91
Récy98
Récy98
 
StátuszWake me up when September ends
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 2574
Csatolások: 99
Azonosító: 175977
Offline offline
szerintem ne nyissunk vitát kinek a pap kinek a papné és 1et értek Fanna9 mi nem szoljuk le a kedvenceiteket de akkor ti se a mieinket mindenkinek van véleménye de nem kötelező leírni ám ennyiből kinn van az oldalon egy Justinos cikk nem birom ezért meg se nézem és nem is komizok mert nekem nem az a célom h "sértegetek,megbántom az embereket, asse tudom mitirok de akkor is komizok" Nem szeretnék senkit megbántani de mi szeretjük őket!!!!!! és még1 kérdés az utálkozókhoz TE IS KIÁLLNÁL A KEDVENCED MELLETT UGYE? mi is ezt tesszük.... ne válaszolj csak egy kicsi érzéssel gondolj bele smileeee.gif nem kivánnyuk h Directioner légy csak akkor ne szóld le.... köszi előre is smileeee.gif
2013. január 08. 15:40 #92
hana001
hana001
звезда ♥
 
Státusz- Family don’t end with blood -
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.13.
Hozzászólás: 1716
Csatolások: 1266
Azonosító: 98592
Offline offline
Idézet (Fbella @ 2013.01.08. 14:53)
OMG a sok utálkozó..biggrin.gif Régebben jó magam is utáltam őket, viszont valami még is van bennük, amiért lehet őket szeretni..na persze a cuki pofin kívül biggrin.gif KB. minden pop előadóra ugyanazzal a véleménnyel vannak, mint amellyel rájuk.. De ők szerintem tényleg tehetségesek, ezt bizonyítja, hogy az X-factorban tűntek fel, ahol nincs playback..Nem vagyok az a nyálas fajta, nem igazán hallgatok popot, de őket mégis, nem szálltak el, mint sok más pop banda..És mi az, ha nem újítanak akkor a feledésbe kerülnek? ez hülyeség, már-már 3.éve vannak a pályán, és mindenért megdolgoztak, amijük van, akkor dumáljanak a rossz akarok, ha nekik is sikerül olyanokat elérni, mint amit nekik.
A kliphez visszatérve meg szerintem k*rva jó lett biggrin.gif még több ilyet! biggrin.gif


Amit írtál egyáltalán nem igaz. Én például nem szívlelem a One Directiont, de a kedvenc előadóim között csak pop énekeseket találsz. Olyanokat, akik VALÓBAN tehetségesek. Nos az, hogy az X-faktorban tűntek fel, szerintem semmit nem bizonyít. Ez a klip is világosan rámutat arra, hogy közel sem ütik meg azt a színvonalat, mint amilyet a rajongók látnak bennük. A dal tucat, a videó bugyuta és ezért rajong a fél világ omg.gif
3 felhasználónak tetszik: Im a SlaveForBritney, Beyla, MadHatter
2013. január 08. 15:46 #93
biitRoxii
biitRoxii
visszatérő vendég
 
StátuszTudom miért szerettem meg ilyen hamar Carveréket a TW-ben :) Mert rosszfiúk ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.11.
Hozzászólás: 219
Csatolások: 0
Azonosító: 171046
Offline offline
úristeee*_______* már most imádoom:D*-* zayn grimaszai..meg mikor "üldözi" a cápa :$$♥♥♥
2013. január 08. 15:49 #94
- törölt felhasználó -    
Nagyszerű lett hát,igen komolytalanságból most sincs hiány. laugh.gif heart.gif
1 felhasználónak tetszik: Blaze
2013. január 08. 15:55 #95
LarryStylinson.
LarryStylinson.
új tag
 
StátuszI wear your grandest clothes, I look incredible :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.05.
Hozzászólás: 7
Csatolások: 0
Azonosító: 193324
Offline offline
Nekem nagyon tetszik ^^ <3
2013. január 08. 16:02 #96
- törölt felhasználó -    
biggrin.gif
kábé így mosolyogtam végig.nagyon tetszik!!
2013. január 08. 16:04 #97
Beatrixy
Beatrixy
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.05.
Hozzászólás: 11
Csatolások: 0
Azonosító: 190991
Offline offline
nagyon jó nagyon tetsziik
2013. január 08. 16:10 #98
- törölt felhasználó -    
Idézet (Récy98 @ 2013.01.08. 15:28)
szerintem ne nyissunk vitát kinek a pap kinek a papné és 1et értek Fanna9 mi nem szoljuk le a kedvenceiteket de akkor ti se a mieinket mindenkinek van véleménye de nem kötelező leírni ám ennyiből kinn van az oldalon egy Justinos cikk nem birom ezért meg se nézem és nem is komizok mert nekem nem az a célom h "sértegetek,megbántom az embereket, asse tudom mitirok de akkor is komizok" Nem szeretnék senkit megbántani de mi szeretjük őket!! és még1 kérdés az utálkozókhoz TE IS KIÁLLNÁL A KEDVENCED MELLETT UGYE? mi is ezt tesszük.. ne válaszolj csak egy kicsi érzéssel gondolj bele smileeee.gif nem kivánnyuk h Directioner légy csak akkor ne szóld le.. köszi előre is smileeee.gif

Miért ne lehetne már leírni a véleményünket? Nekünk a negatívhoz ugyan annyi jogunk van mint nektek amikor egyből ránk támadtok hogy ne piszkáljátok ezt meg azt. Ha csak Directionerek kommentelnének tele szívekkel, boldog lenne a lelketek? Itt nyafogtok, hogy akkor nem kell hozzáírni meg megnézni... mégis kik vagytok ti hogy megtiltsátok nekünk azt amihez jogunk van?! Egyébként védd meg a kedvencedet, nyugodtan, de nem kell lehordani minden sz*rnak az olyat aki nem kedveli őket és erről kifejti a véleményét.
Egyébként csatlakozom pár előttem szólóhoz, nekem sem tetszik. Mindig ugyan azt a témát nyomják, szerintem már unalmas.
5 felhasználónak tetszik: hana001, Im a SlaveForBritney, Beyla, MadHatter, Black Hearth2
2013. január 08. 16:11 #99
Leah097
Leah097
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.19.
Hozzászólás: 512
Csatolások: 0
Azonosító: 176042
Offline offline
hát...nekem olyan közepes. nem rossz,végülis nézhető,de valami nagyobbra számítottam. Úgy érzem,egyáltalán nem kapcsolódik a dalhoz. A Kiss You szerintem az album egyik legeslegjobb dala. Viszont a klip olyan...össze-vissza. Voltak benne vicces jelenetek,de úgy összességében nem nagy szám. Miért nem lehetett valójában motorozatni,síeltetni,autóztatni őket? Akkor sokkal jobb,és minőségibb lett volna. Így olyan...fura. Ez még nem azt jelenti,hogy nem fogom megnézni ezt a klipet többször,de azt max. csak a bolondozásuk miatt. Félreértés ne essék,nagyon szeretem a srácokat,de úgy érzem,most alulmúlták önmagukat,és a rajongók várakozását is.
2013. január 08. 16:17 #100
- törölt felhasználó -    
Nagyon király!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! smileeee.gif
18 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok