Starity

Klippremier: One Direction — Kiss You

18 oldal 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. január 08. 17:12 #121
Amanda cukii
Amanda cukii
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.08.
Hozzászólás: 12
Csatolások: 0
Azonosító: 193617
Offline offline
amugy van olyan számuk is amitöl ahogy te mondod potyognak a könnyeim... de az biztos h nem ez az..
2013. január 08. 17:13 #122
ercsi2000
ercsi2000
|Undead Army|
 
Státusz"Rain rain won't go away. Cloud on my head every single day"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.29.
Hozzászólás: 1741
Csatolások: 50
Azonosító: 135409
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2013.01.08. 17:06)
Gyerekek... hát én... hát én szóhoz sem jutok... ez... Ebbe pénzt öltek?! Kíváncsi voltam rá a kommentek alapján, és én nem csalódtam - ugyanolyan über gagyik, mint amikor kezdték a pályát... úgy egy évvel ezelőtt? Talán, még túlzok is. Most nem fogom felsorolni a klip igénytelenségére utaló dolgokat, de látszik rajta, hogy ezt baromi alacsony költségvetésből készítették el, ami még hagyján, de a szöveg... talán ezen akadtam ki a legjobban. biggrin.gif Azon már egy ideje túltettem magamat, hogy öt darab édibédi ovis korosztályú fiúcska énekel az élet nagy dolgairól, a szerelemről, amiről valószínűleg halvány lila fingjuk sincsen. De, kedves Rajongók - hogy a jó fittyfenébe jön egy ilyen stílusú videóklipp egy szerelmes számhoz?! blink.gif Mondom, talán ezen akadtam ki a legjobban. Persze, a csinikeszekszike felsőtestüket azért benyomták egy pár képkockába, amitől én valahogy nem tudok begerjedni, maximum a monitoromat tudnám lehányni, annyira erotikusak, izgatóak és szexik. Kinek a pap, kinek a papné - de valahol fájó, hogy a vonzó pasikat degradáljátok olyan mértékben mély szintre, hogy az fáj. unsure.gif 
Emberileg felfoghatatlan az, hogy mit szerettek bennük. A zene valóban ugyanaz, mint a többi. Még a dallam is nagyon hasonló, az agyon áutótyjúnozott hangjukról nem is beszélve. Ami még kiverte nálam a biztosítékot, azaz, amit az előző klipjüknél is előadtatok - mert, hogy bolondok. Ilyenkor jut eszembe az, hogy ti ilyenkor jól vagytok, vagy utaltassalak be titeket egy kórház pszichiátriai részlegére? ohmy.gif Röhejes az, hogy azért szeretitek, mert bolondok. Ómájgádatyagatyarózsaszínportfingócsillámpónit! Azért szerettek valakiket, mert bolondok?! 110.gif Igaza volt a volt töri tanáromnak: az emberi hülyeségnek nincsen határa. IQ-ok az messze a béka valaga alatt van, de legalább látnám az értelem kis szikráját... de nem... Rá kell jönnöm minden áldott alkalommal, hogy az emberi társadalom hanyatlik, és generációról generációra csak egyre ostobább emberek fognak születni. blink.gif Én valahol azért egy hírességet, sztárt gyerekek azért szeretek, mert tetszik, ahogyan végzi a munkáját. (színészkedik vagy énekel) Nektek meg bőven elég az, hogy benedvesedhettek rájuk és bolondoznak a klipben, ami szvsz nem bolondozás, csak néhány ökör ökörködik.
Hova lett emberek a jó ízlés? Az, amikor régen az emberek Led Zeppelint hallgattak, Tina Turnert vagy Queent. Hova lett?! Nem tudjátok értékelni az igazi tehetségeket, az igazi sztárokat és az igazi csillagokat, mert szexuálisan nem indít be. Csak szerintem gusztustalan? blink.gif 
Sz*r az egész. Sz*r a zenéjük, sz*r a stílusuk és összeségében sz*r az, amit ők művelnek a zeneiparban. Igen is egy Simon Cowell által összerakott lótrágya, akik azért vannak még ott, ahol, mert valaki tolta alájuk a zsetont, és állítólagosan mindegyikük akkora adonisz. Nem érdemlik meg sem a sikert, sem a megkeresett pénzt - nem dolgoztak meg érte. Ők nem jobbak, nem tehetségesebbek - csak jókor voltak jó helyen, ennyi. A sz*rból meggazdagodtak, és ez az, ami sajnálatos, míg más zenészek, akiknek van tehetségük, egyszerűen becsődölnek és a zenélés helyett inkább melóznak a megélhetés helyett.
Nekem ez a véleményem, ennyi. Látom, hogy néhány - sokkal tehetségesebb - el nem ismert kedvenc zenekarom mit küzd azért, hogy feltornásszák magukat a sikerhez vezető útra. Erre jönnek ezek a tíz éves nyikhajok és visszalökik őket a gödörbe. Nem baj, a vándájkresön ideje is le fog áldozni egyszer - ha pedig így lesz, akkor pezsgőt fogok bontani.

az egészet komoly fejjel olvastam, de a végén már mosolyogtam... durva, hogy egy embernek ennyire igaza van.. ráadásul így szavakba tudja önteni az igazat.. én nem tudnék ennyit + így írni.. én szimplán letudnám azzal az értékelést,hogy jó sz*r az egész, a srácok meg hozták a szokásos homi stílusukat laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2013. január 08. 17:13 #123
- törölt felhasználó -    
Idézet (Amanda cukii @ 2013.01.08. 17:12)
amugy van olyan számuk is amitöl ahogy te mondod potyognak a könnyeim... de az biztos h nem ez az..

Én nem az ő számaikra gondoltam egyébként. Tizenévesen közel sincs annyi tapasztalatuk mint a régi nagyoknak, és én ezzel le is zárnám. Te szereted őket, én nem.
5 felhasználónak tetszik: Im a SlaveForBritney, Beyla, MadHatter, Alison Lerman, Black Hearth2
2013. január 08. 17:16 #124
vivike25
vivike25
új tag
 
StátuszSenki sem választhatja meg a végzetét és senki sem menekülhet előle.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.05.
Hozzászólás: 26
Csatolások: 0
Azonosító: 187203
Offline offline
nagyon jo szám már vártam hogy megjelenjen a klip is <3 <3 <3 <3
2013. január 08. 17:19 #125
Amanda cukii
Amanda cukii
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.08.
Hozzászólás: 12
Csatolások: 0
Azonosító: 193617
Offline offline
vannak olyan " régi nagyok" akiket énis szerettem, szeretek ne csak öket halgatom naon sokfajta sztár van akit szeretek általában nem is egy stilust halagtok zenében.. biggrin.gif
2013. január 08. 17:19 #126
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Amanda cukii @ 2013.01.08. 17:12)
amugy van olyan számuk is amitöl ahogy te mondod potyognak a könnyeim... de az biztos h nem ez az..

Ómájgod, ember, mondjak neked szép számot? Biztos ismered a Nickelbacktől a Faraway című számot, ha nem, akkor a hallgasd meg, de az a legjobb, ha felpattansz a Youtube-ra és klipel együtt nézed meg. Tulajdonképpen arról énekelnek abban a számban, hogy a kezei között hal meg a szerelme.

Nem tudom, ennek az öt majmocskának van ennyire szívszaggató, érzelmes, emberekhez szóló száma? Pofám leszakad, hogy egyesek, mit tartanak egyébként szépnek. Ezek a szürke egerek fel sem érnek olyan balladához, mint a Nothing else matters (Metallica) vagy November Rain (Guns'n'Roses). Majd akkor tárgyalunk, ha ezeket is meghallgattad...
7 felhasználónak tetszik: Im a SlaveForBritney, MadHatter, Pöttömke, hana001, Alison Lerman, Black Hearth2, Beckie
2013. január 08. 17:19 #127
anonimuska14
anonimuska14
 
Státuszdo it for the gaybies
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.26.
Hozzászólás: 537
Csatolások: 26
Azonosító: 135267
Offline offline
nagyon jóbiggrin.gif sztem nagyon jól összehozták :$ Louis♥
2013. január 08. 17:22 #128
- törölt felhasználó -    
Idézet (Beyla @ 2013.01.08. 17:19)
Ómájgod, ember, mondjak neked szép számot? Biztos ismered a Nickelbacktől a Faraway című számot, ha nem, akkor a hallgasd meg, de az a legjobb, ha felpattansz a Youtube-ra és klipel együtt nézed meg. Tulajdonképpen arról énekelnek abban a számban, hogy a kezei között hal meg a szerelme.
Nem tudom, ennek az öt majmocskának van ennyire szívszaggató, érzelmes, emberekhez szóló száma? Pofám leszakad, hogy egyesek, mit tartanak egyébként szépnek. Ezek a szürke egerek fel sem érnek olyan balladához, mint a Nothing else matters (Metallica) vagy November Rain (Guns'n'Roses). Majd akkor tárgyalunk, ha ezeket is meghallgattad...

Pl. én is a November Rain-re gondoltam többek között, de mindkét említett dal gyönyörű. Nem tudom, hogy ez a kisszjú mitől gyönyörűbb mint a régi szerelmes rockballadák, például.
6 felhasználónak tetszik: Im a SlaveForBritney, MadHatter, Beyla, Pöttömke, Alison Lerman, Black Hearth2
2013. január 08. 17:23 #129
Amanda cukii
Amanda cukii
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.08.
Hozzászólás: 12
Csatolások: 0
Azonosító: 193617
Offline offline
amugy bocsi de nekem is meg van telon a faraway biggrin.gif
és szeretem az a számot!!♥
2013. január 08. 17:25 #130
Sly Love lil c
Sly Love lil c
új tag
 
StátuszNagyon szeretm a One Direction-t.Directioner vagyok:D ♥ x
  Csoport: Megerősítés alatt
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 6
Csatolások: 0
Azonosító: 182195
Offline offline
imádom oket és ez a video igen jó!biggrin.gif
2013. január 08. 17:26 #131
Amanda cukii
Amanda cukii
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.08.
Hozzászólás: 12
Csatolások: 0
Azonosító: 193617
Offline offline
najo most már télleg hagyuk mert már idegesit ez az egész nem ti és a hozzászolásaitok nem szeret ilyen hülye dolgok miatt veszekedni ... mindenki már szeret ti is azt szerettek ami neketek tetszik és szerintem is naon jok azoka z énekesek bandák akiket leirtatok és nekem is van tölük pár számom biggrin.gif
2013. január 08. 17:26 #132
Amanda cukii
Amanda cukii
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.08.
Hozzászólás: 12
Csatolások: 0
Azonosító: 193617
Offline offline
inkább hagyuk.. smileeee.gif
2013. január 08. 17:31 #133
Diaa Directioner
Diaa Directioner
visszatérő vendég
 
Státusz"A szerelem néha fáj, de minden embernek jár!" <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.06.
Hozzászólás: 120
Csatolások: 0
Azonosító: 185586
Offline offline
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ Imádom a klippet! Olyan cukik benne mint mindig... biggrin.gif blush.gifrohog.gif
2013. január 08. 17:35 #134
Jessica77
Jessica77
♥Peace♥™
 
Státusz♥ Harry Styles ♥ LA ♥ BTR ♥ summer ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.25.
Hozzászólás: 2633
Csatolások: 0
Azonosító: 131949
Offline offline
Tetszik a klip! smileeee.gif Tök jó lett,ahogy a szám is! smileeee.gif
2013. január 08. 17:38 #135
boglarkabogi
boglarkabogi
*Borsószem*
 
StátuszThe best way to pay for a lovely moment is to enjoy it.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.08.
Hozzászólás: 4183
Csatolások: 784
Azonosító: 160245
Offline offline
Nekem nagyon tetszik a klipp smileeee.gif
2013. január 08. 17:39 #136
Lora-girl
Lora-girl
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.02.
Hozzászólás: 102
Csatolások: 0
Azonosító: 166423
Offline offline
Január 8., 17:38 - A videó nézettsége: 6.271.322!!! 21 óra leforgása alatt!!! Imádlak titeket fiúk, egész nap a klipet néztem, mert kiba*ottjóóóóóóóóó!!! <3
2013. január 08. 17:40 #137
agi9901
agi9901
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.25.
Hozzászólás: 15
Csatolások: 0
Azonosító: 190441
Offline offline
Szerintem nagyon jó lett smileeee.gif
2013. január 08. 17:41 #138
- törölt felhasználó -    
Nagyon jó lett biggrin.gif
2013. január 08. 17:42 #139
- törölt felhasználó -    
jajj, de aranyooooooos wub.gif wub.gif wub.gif Niall wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
2013. január 08. 17:43 #140
eleanoranddanielle
eleanoranddanielle
új tag
 
StátuszNéhány hiba túl jó ahhoz, hogy csak egyszer kövessük el! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.09.
Hozzászólás: 35
Csatolások: 0
Azonosító: 179909
Offline offline
szerintem nagyon jó! smileeee.gif imádom <3
18 oldal 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok