Starity

Szulejmán (Muhteşem Yüzyıl) 2010

70 oldal 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. július 18. 00:06 #461
cintia0023
cintia0023
everybody needs a little poison ivy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.01.24.
Hozzászólás: 6399
Csatolások: 1056
Azonosító: 85065
Offline offline
Hú, ez a rész kifejezetten tetszett. Örülök, hogy már egy ideje dupla részeket adnak, így még jobban lehet élvezni a sorozatot. Szóval érdekes volt, hogy pont az esküvő napján kezdődött meg a szülés, de a baba nagyon édes. Szeretem azokat a pillanatokat, amikor Hürrem a gyerekeivel foglalkozik. smileeee.gif Az is tetszett, hogy végre együtt töltöttek egy napot a Szultánnal, aranyosak voltak. Amikor Hürrem ugrált, a Szultán előtt az ösvényen, a jelenet kicsit olyan volt, mintha az apuka elvitte volna a lányát egy sétára a parkba. rohog.gif Hatice és Ibramin első éjszakája romantikus volt, és végreee megtörtént az első csók. Azt hittem már beleőszülök, mire én Ibrahimot egy ilyen jelenetben látom. biggrin.gif És a vége, amikor Leó és Hürrem megpillantották egymást, woah! Ütős befejezés volt. Először azt hittem, hogy Hürrem fulladozni kezd, annyira meglepődik a srácon, bár ki tudja, lehet a következő résszel ezzel fog kezdődni... Viszont meg kell, hogy mondjam, Leó nagyon jóképű. Szóval Hürrem sosem volt rossz pasikkal körülvéve, az már egyszer biztos. rohog.gif
2013. július 18. 08:32 #462
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (cintia0023 @ 2013.07.18. 00:06)
Hú, ez a rész kifejezetten tetszett. Örülök, hogy már egy ideje dupla részeket adnak, így még jobban lehet élvezni a sorozatot. Szóval érdekes volt, hogy pont az esküvő napján kezdődött meg a szülés, de a baba nagyon édes. Szeretem azokat a pillanatokat, amikor Hürrem a gyerekeivel foglalkozik.  smileeee.gif Az is tetszett, hogy végre együtt töltöttek egy napot a Szultánnal, aranyosak voltak. Amikor Hürrem ugrált, a Szultán előtt az ösvényen, a jelenet kicsit olyan volt, mintha az apuka elvitte volna a lányát egy sétára a parkba.  rohog.gif Hatice és Ibramin első éjszakája romantikus volt, és végreee megtörtént az első csók. Azt hittem már beleőszülök, mire én Ibrahimot egy ilyen jelenetben látom.  biggrin.gif És a vége, amikor Leó és Hürrem megpillantották egymást, woah! Ütős befejezés volt. Először azt hittem, hogy Hürrem fulladozni kezd, annyira meglepődik a srácon, bár ki tudja, lehet a következő résszel ezzel fog kezdődni... Viszont meg kell, hogy mondjam, Leó nagyon jóképű. Szóval Hürrem sosem volt rossz pasikkal körülvéve, az már egyszer biztos. rohog.gif

Nos, szerintem nagyon elhúzták ezt a nászéjszaka-dolgot. Lehet, hogy a valóságban is így volt, de engem egy idő után már idegesített ez a nyújtás. Igazán leteperhette volna csak úgy simán... De nem, még kaftánt kell csókolni, meg levenni az ékszert, aztán gombolkozni... rolleyes.gif
Egyébként most látszott először, hogy Nigarnak bejön Ibrahim. biggrin.gif Már vártam azt a részt, amiben megmutatkoznak az érzései. Erre nem emlékeztem...
Én csak azt nem értettem Hürremnél és Szulejmánnál, hogy nem vigyázott rájuk senki? Mert az egyik jelenetnél mintha láttam volna janicsárt a háttérben... Viszont akkor nem csinálták "azt"? Az elég kínos lehet, ha az őrök "szeme láttára"... rolleyes.gif
A papagájok helyesek, nekem is volt kettő, azok is egyfolytában pofáztak, egy idő után már idegesítőek voltak, így estére mindig le lettek takarva, hogy hajnalban ne kezdjenek el csipákolni, amikor felkel a nap. tongue.gif
Hürrem tényleg fulladozni kezd és ez többeknek is látványosan feltűnik majd. Szegény Leo, mi vár rá... Amúgy nekem nem tetszik a srác, elég kölyökképű és túl lágyak a vonásai, szóval speciel én nem lennék bajban, ha kettőjük közül kellene választanom, elég egyértelmű lenne, inkább kire voksolnék. rohog.gif Viszont bevallom, tényleg kezdem sajnálni a srácot. Sz@r lehet, hogy az, akit szeretsz, összejött mással és még gyerekeket is szült neki...
Nekem a kedvencem egyébként az uralkodó család és az asztal esete volt. rofl.gif Hatice is milyen fejeket vágott az elején... Meg a szörnyülködés a képek láttán... Mondjuk nem tudom, nekem annyira nem tetszenek azok a fali festmények, a rajzok jobbak voltak... smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: Corby, JadeB
2013. július 18. 11:09 #463
JadeB
JadeB
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.18.
Hozzászólás: 2865
Csatolások: 75
Azonosító: 200398
Offline offline
Én rendesen sajnáltam Leót a tegnap, azért tényleg elég rosszul eshetett ez az egész neki.

Ugye tegnap látszott Nigaron, hogy bejön neki Ibrahim. Aztán az jutott eszembe, hogy ott van Ibrahim tesója, ugyanúgy néz ki mint ő, miért nem azzal jön össze?!biggrin.gif Jó persze az nem olyan, meg így érdekesebb a történet, de így egyikőjük sem kerülne akkora bajba.biggrin.gif

Amin pedig még eléggé meglepődtem: hogy hogy ilyen gyorsan nőttek a gyerekek? Eltelt kb. az a bizonyos 9 hónap Hürremnél, az alatt a gyerekek nőttek vagy 2 évet..blink.gif
3 felhasználónak tetszik: Corby, vdorina96, Sally Sparrow
2013. július 18. 18:44 #464
Mollyka0011
Mollyka0011
visszatérő vendég
 
StátuszJust a little nasty, but always kept it classy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.17.
Hozzászólás: 364
Csatolások: 1
Azonosító: 163967
Offline offline
Hogy tetszett nektek a tegnapi rész? Húú nekem nagyon tetszett. Főleg az a rész amikor Ibrahim és Hatice először voltak együtt. ♥ Meg, hogy Ibrahim Haticét "Kedvesem"-nek szólítja.:33
http://i1249.photobucket.com/albums/hh518/fatmanur--/Meryem%20Uzerli/Okan%20Yalabk/hatice-ibrahim4.gif
2013. július 18. 20:21 #465
cintia0023
cintia0023
everybody needs a little poison ivy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.01.24.
Hozzászólás: 6399
Csatolások: 1056
Azonosító: 85065
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2013.07.18. 08:32)
Nos, szerintem nagyon elhúzták ezt a nászéjszaka-dolgot. Lehet, hogy a valóságban is így volt, de engem egy idő után már idegesített ez a nyújtás. Igazán leteperhette volna csak úgy simán... De nem, még kaftánt kell csókolni, meg levenni az ékszert, aztán gombolkozni... rolleyes.gif
Én csak azt nem értettem Hürremnél és Szulejmánnál, hogy nem vigyázott rájuk senki? Mert az egyik jelenetnél mintha láttam volna janicsárt a háttérben... Viszont akkor nem csinálták "azt"? Az elég kínos lehet, ha az őrök "szeme láttára"... rolleyes.gif


Szerintem így volt jó a jelenet, ahogy volt, mert az első együttlétüket precízre és korhűre kellett megcsinálni. Azért abban az időben nem éppen úgy volt, mint manapság... ráadásul az uralkodócsalád tagjával főleg tiszteletreméltóan kellett viselkedni. Szerintem minden kínszenvedéssel töltött percet megért, hogy nem egyből belecsaptak a lecsóba. laugh.gif

A másik. Tuti, hogy volt, hogy valaki a háttérben, diszkréten megbújt valami őr, de az is lehet, hogy csak összebújtak, és nem történt semmi. Végül is az uralkodó magánélete nem tartozik a kívülállókra véleményem szerint. biggrin.gif Így is romantikus volt, szóval szerintem nem volt most szex, de ha lett is volna, akkor is az a helyzet áll fenn, hogy a Szultán úgy is azt csinál, amit akar. rohog.gif
2013. július 19. 09:30 #466
Maccs
Maccs
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.19.
Hozzászólás: 18
Csatolások: 0
Azonosító: 206554
Offline offline
Sziasztok!

Nos, hivatalosan a most szerdai a 17. rész volt, a törökök már több mint száznál járnak. Az RTL darabolta fel az egyes részeket kettőbe - aztán biztos rájöttek, hogy úgy sosem lesz vége smileeee.gif -; amit most nagyvonalúan "dupláztak" az eleve is egy rész volt. A youtube-on meg lehet nézni törökül az egészet smileeee.gif

Köv. rész:
http://www.youtube.com/watch?v=NndD9jecVcU

Persze, a szöveg miatt magyarul is meg kell nézni smileeee.gifsmileeee.gifsmileeee.gif Van olyan jó a szúrka-piszka, mint maga a cselekmény.

Én is szeretnék úgy hangszeren játszani, hogy közben a Filharmónikusok megszólalnak a háttérben (ld. Ibrahim:)).

Szulejmánnak jobb hangja van eredetiben, Ibrahimnak meg elég nőies.

Én azt nem értettem, hogy csóró Leónak több hónapja volt "hozzászokni", hogy Hürrem már másé, nem is értem, miért kapar utána. Nem épp a hosszú élet titka az uralkodó nőjére szemet vetni nea.gif

Nagy kedvencem a sorozat, nem egy unalmas, szanaszét húzódott megszokott "szappanopera", nomeg a jelmezek gyönyörűek. A színészek is nagyon jók. A 26. résznél tartok, és az már lejött, hogy a legutolsó cseléd is azonnal képes gyilkolni, ha az érdekei úgy kívánják furesz.gif . Igazán kevés teljesen jó v. gonosz karakter van, sokszor csak nézek "miből lesz a cserebogár" gonosz.gif
2013. július 19. 12:14 #467
LadyHady
LadyHady
visszatérő vendég
 
StátuszFight For Your Dreams and Never Give Up!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.12.
Hozzászólás: 306
Csatolások: 709
Azonosító: 160477
Offline offline
Imádtam a szerdai részt. Leot vegul ki fogja meggyilkolni? meghajolo.gif
2013. július 19. 12:22 #468
- törölt felhasználó -    
Idézet (LadyHady @ 2013.07.19. 12:14)
Imádtam a szerdai részt. Leot vegul ki fogja meggyilkolni? meghajolo.gif

Hürrem, de İbrahim parancsára.
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2013. július 19. 15:19 #469
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (JadeB @ 2013.07.18. 11:09)
Ugye tegnap látszott Nigaron, hogy bejön neki Ibrahim. Aztán az jutott eszembe, hogy ott van Ibrahim tesója, ugyanúgy néz ki mint ő, miért nem azzal jön össze?!biggrin.gif Jó persze az nem olyan, meg így érdekesebb a történet, de így egyikőjük sem kerülne akkora bajba.biggrin.gif
Amin pedig még eléggé meglepődtem: hogy hogy ilyen gyorsan nőttek a gyerekek? Eltelt kb. az a bizonyos 9 hónap Hürremnél, az alatt a gyerekek nőttek vagy 2 évet..blink.gif

Nos igen. Ha van egy ikertesó, akkor mindjárt egyszerűbb a dolog... rohog.gif Bár lehet, hogy Nigarnak pont az tetszik a nagyvezírben, ami a testvérének nem sajátja: kemény kezű pasi. rohog.gif
Én nem lepődtem meg. Már ideje volt. Hülyén is nézett volna ki, ha Hürremnek három bébije van... És akkor már evidens módon Mustafát is lecserélték. Őt mondjuk korábban is cserélhették volna, ez tény. Mustafa most 9, Mehmed 3, Mihrimah pedig 2 éves. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: JadeB
2013. július 19. 15:22 #470
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (cintia0023 @ 2013.07.18. 20:21)
Szerintem így volt jó a jelenet, ahogy volt, mert az első együttlétüket precízre és korhűre kellett megcsinálni. Azért abban az időben nem éppen úgy volt, mint manapság... ráadásul az uralkodócsalád tagjával főleg tiszteletreméltóan kellett viselkedni. Szerintem minden kínszenvedéssel töltött percet megért, hogy nem egyből belecsaptak a lecsóba.  laugh.gif 
A másik. Tuti, hogy volt, hogy valaki a háttérben, diszkréten megbújt valami őr, de az is lehet, hogy csak összebújtak, és nem történt semmi. Végül is az uralkodó magánélete nem tartozik a kívülállókra véleményem szerint. biggrin.gif Így is romantikus volt, szóval szerintem nem volt most szex, de ha lett is volna, akkor is az a helyzet áll fenn, hogy a Szultán úgy is azt csinál, amit akar. rohog.gif

Jó, jó, persze. De szerintem ez már el is volt túlozva. Ennyire megnyújtani valamit már nem könnyfakasztóan romantikus, hanem idegtépő. Nálam legalábbis. tongue.gif
Végülis szerintem sem volt, valahogy minden körülmény ellene szólt. biggrin.gif
2013. július 19. 15:29 #471
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2013.07.19. 15:22)
Jó, jó, persze. De szerintem ez már el is volt túlozva. Ennyire megnyújtani valamit már nem könnyfakasztóan romantikus, hanem idegtépő. Nálam legalábbis. tongue.gif
Végülis szerintem sem volt, valahogy minden körülmény ellene szólt. biggrin.gif

Tuti nem volt, ott voltak a háttérben a janicsárok, én is láttam. biggrin.gif Ha lett volna az azért fura lett volna, szerintem csak összebújtak. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2013. július 19. 15:33 #472
Corby
Corby
-
 
Státuszi love him a lot.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.12.
Hozzászólás: 7039
Csatolások: 1417
Azonosító: 147096
Offline offline
Valaki betudná nekem linkelni azt a bölümöt amikor Mahidevránt melegebb éghajlatra küldik a palotából? smileeee.gif Kíváncsi vagyok rá, már, ha leforgatták. smileeee.gif
2013. július 19. 20:01 #473
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Új infó: állítólag a szerdai részben ott a szabadban: de, igen, csinálták, és eredménye Bayezid lesz... think.gif
2013. július 19. 20:08 #474
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2013.07.19. 20:01)
Új infó: állítólag a szerdai részben ott a szabadban: de, igen, csinálták, és eredménye Bayezid lesz... think.gif

Érdekes. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2013. július 19. 20:16 #475
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Annaaa1999 @ 2013.07.19. 20:08)
Érdekes. biggrin.gif

Ugye? Szerintem is. Kicsit időviharba kerültek a készítők. Túl gyors lefolyású volt ez a terhesség, túlságosan összemosták az esküvővel, ráadásul ha hitelesek akartak volna lenni, akkor nem (pont) így oldják meg. Bayezid Selim után 2(!) évvel született... Tehát akkor most ez az erdei kis kiruccanás már egy évvel a szülés után volt..? think.gif Meg kell néznem újra a részt, egyre több bennem a kérdőjel. biggrin.gif Most vagy a készítők voltak ilyen pancserek, vagy én siklottam át 1-2 momentumon..? rolleyes.gif
2013. július 19. 21:31 #476
cintia0023
cintia0023
everybody needs a little poison ivy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.01.24.
Hozzászólás: 6399
Csatolások: 1056
Azonosító: 85065
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2013.07.19. 20:16)
Ugye? Szerintem is. Kicsit időviharba kerültek a készítők. Túl gyors lefolyású volt ez a terhesség, túlságosan összemosták az esküvővel, ráadásul ha hitelesek akartak volna lenni, akkor nem (pont) így oldják meg. Bayezid Selim után 2(!) évvel született... Tehát akkor most ez az erdei kis kiruccanás már egy évvel a szülés után volt..? think.gif Meg kell néznem újra a részt, egyre több bennem a kérdőjel. biggrin.gif Most vagy a készítők voltak ilyen pancserek, vagy én siklottam át 1-2 momentumon..? rolleyes.gif


Ez sehogy sem függ össze... minden olyan volt, mint ha az esküvő utáni napon történt volna. blink.gif Kíváncsi vagyok mi lesz ebből.
1 felhasználónak tetszik: Byee
2013. július 19. 21:33 #477
Byee
Byee
The raven
 
StátuszHoffmanosodás gátolva.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.08.
Hozzászólás: 1384
Csatolások: 85
Azonosító: 148914
Offline offline
Sziasztok!Én egyszerűen imádom a Szulejmánt , ez a legkedvencebb sorozatom.Az összes színészt kedvelem a sorozotból , mindannyian nagyon jól játszanak.Kedvenc szereplőm Nigár asszony és imádom az őt alakító Filiz Ahmet-et. happy.gif Amugy szerintem korhű az egész film, azok a szép ruhák...nagyon jól jól megcsinálták az egészet!Egyedül azt sajnálom hogy már más írja a sorozatot nem Meral Okay , és így már nem olyan jó... sad.gif
2013. július 19. 21:45 #478
JadeB
JadeB
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.18.
Hozzászólás: 2865
Csatolások: 75
Azonosító: 200398
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2013.07.19. 20:16)
Ugye? Szerintem is. Kicsit időviharba kerültek a készítők. Túl gyors lefolyású volt ez a terhesség, túlságosan összemosták az esküvővel, ráadásul ha hitelesek akartak volna lenni, akkor nem (pont) így oldják meg. Bayezid Selim után 2(!) évvel született... Tehát akkor most ez az erdei kis kiruccanás már egy évvel a szülés után volt..? think.gif Meg kell néznem újra a részt, egyre több bennem a kérdőjel. biggrin.gif Most vagy a készítők voltak ilyen pancserek, vagy én siklottam át 1-2 momentumon..? rolleyes.gif


Nem hiszem, hogy te siklottál át rajta, mert tényleg érthetetlen ez az egész most. Bakik mondjuk kerülnek mindig a filmekbe, sorozatokba. pardon.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2013. július 19. 21:57 #479
cintia0023
cintia0023
everybody needs a little poison ivy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.01.24.
Hozzászólás: 6399
Csatolások: 1056
Azonosító: 85065
Offline offline
Idézet (JadeB @ 2013.07.19. 21:45)
Nem hiszem, hogy te siklottál át rajta, mert tényleg érthetetlen ez az egész most. Bakik mondjuk kerülnek mindig a filmekbe, sorozatokba.  pardon.gif

Ha kicsi lenne azt mondanám rendben van, de azért ez nem nevezhető kis bakinak... mellow.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2013. július 19. 22:03 #480
JadeB
JadeB
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.18.
Hozzászólás: 2865
Csatolások: 75
Azonosító: 200398
Offline offline
Idézet (cintia0023 @ 2013.07.19. 21:57)
Ha kicsi lenne azt mondanám rendben van, de azért ez nem nevezhető kis bakinak...  mellow.gif


Hát mondjuk ez tényleg nem egy kis baki...Ahhoz képest mondtam, hogy eddig nem nagyon voltak benne nagy értelmetlenségek, lehetett követni a dolgokat. De ez a legutóbbi rész...mellow.gif Nekem már az is tényleg nagyon különös volt, hogy kb. 9 hónap alatt a gyerek hogyan nőhettek annyit. Mert oké, hogy az is várható volt, meg hülyén jött volna ki, ha a gyerkőcök még mindig akkorák, de legalább 1 résszel korábban kicserélhették volna őket.
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
70 oldal 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!