Bridgit Mendler 2013 legnagyobb ígérete
2013. február 28. 10:37
#121
Imádom!
Persze, hogy ez az Ő éve lesz, minden adottsága meg van hozzá. Csinos, gyönyörű hangja van, (ÉLŐBEN IS!) van egy saját sorozata, ki jött az új albuma. És igen, Ő írja a dalait, nem mások helyette. Azon pedig jót nevettem, hogy Selena nyomába se érhet. Már bocsánat, de Selena nagyon hamis élőben.. Szóval hajrá Bridge!
2013. március 01. 17:30
#122
Szerintem szerethető hangja van, jobban énekel, mint Selena, szimpatikusabb is nekem. A Sok sikert, Charlie-ban és a Limonádéban is jól alakított, szép, a Limonádé dalait is imádom. Én sok sikert kívánok neki!
2013. március 02. 20:43
#123
|
sziliná gomezúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.02.02. Hozzászólás: 53 Csatolások: 0 Azonosító: 195180 offline
|
Imádom a Ready or Notot jól énekli.At egyik kedvencem
2013. március 02. 22:29
#124
|
|
Gold Wolf1 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.10.19. Hozzászólás: 677 Csatolások: 0 Azonosító: 187919 offline
|
A szám maga tetszik, de Mendler hangja nem olyan magabiztos, nem tud olyan magasan énekelni, sem olyan mélyen. Valahol a kettő között. Ha többet gyakorolna, nagyon jó lenne élőben is, de így se rossz.
2013. március 17. 20:50
#127
|
|
VictorieLeon01unikornis♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.03.31. Hozzászólás: 1917 Csatolások: 368 Azonosító: 172377 offline
|
gvilcsi
Szerintem nagyon jó énekes Bridgit én nagyon szeretem a Ready or not számát.És Demi és Selena is.
Igen szerintem is
Szerintem nagyon jó énekes Bridgit én nagyon szeretem a Ready or not számát.És Demi és Selena is.
Igen szerintem is
2013. március 17. 20:51
#128
|
|
VictorieLeon01unikornis♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.03.31. Hozzászólás: 1917 Csatolások: 368 Azonosító: 172377 offline
|
"jojoga
nem is tudtam, hogy ennyire szépen és tisztán énekel!!! "
én se
nem is tudtam, hogy ennyire szépen és tisztán énekel!!! "
én se
2013. március 17. 20:51
#129
|
|
VictorieLeon01unikornis♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.03.31. Hozzászólás: 1917 Csatolások: 368 Azonosító: 172377 offline
|
Szerintem szerethető hangja van, jobban énekel, mint Selena, szimpatikusabb is nekem. A Sok sikert, Charlie-ban és a Limonádéban is jól alakított, szép, a Limonádé dalait is imádom. Én sok sikert kívánok neki!
2013. március 18. 18:20
#130
|
|
szandi2012új tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.01.09. Hozzászólás: 64 Csatolások: 0 Azonosító: 193665 offline
|
Szép hangja van de nekem Selena az első és mindig is így marad
2013. március 18. 18:22
#131
|
|
szandi2012új tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.01.09. Hozzászólás: 64 Csatolások: 0 Azonosító: 193665 offline
|
Csak még egy szó ne mongyátok senkire hogy hamisan énekel mert nem hiszem hogy te jobban tudnál énekelni
2013. március 28. 15:22
#132
|
|
Pixie BuueThis is fucking Saška♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.01.13. Hozzászólás: 5271 Csatolások: 172 Azonosító: 117370 offline
|
Nekem nem tetszik..színésznőnek elmegy,ezt a számot is meghallgatom,de nem szimpatikus,élőben pedig nem tetszik..
2013. április 05. 19:31
#134
|
|
AlexandraPetra0317új tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.01.15. Hozzászólás: 1 Csatolások: 0 Azonosító: 194113 offline
|
háát ez borzasztó.. szerintem nem lesz belőle semmi. Maradjon a sok sikert Charlie-nál!
2013. április 11. 09:51
#135
Szerintem nagyszerű
Én eléggé bírom Bridgit-et
a sok sikert Charlie az egyik kedvencem és a Limonádé azóta is a kedvenc filmem (az 1ik
Az albuma is nagyon bejött és tényleg nagyon kellemes szerethető zenét csinál, élőben is nagyon jól teljesít
hajrá Bridgit
a sok sikert Charlie az egyik kedvencem és a Limonádé azóta is a kedvenc filmem (az 1ik
Az albuma is nagyon bejött és tényleg nagyon kellemes szerethető zenét csinál, élőben is nagyon jól teljesít
2013. augusztus 31. 12:10
#139
Szerintem Bridgit-nek nagyon jó hangja van,és a lemeze is jó,nagyon szépen énekel,mind élőben,mind stúdióban.Nagyon vidám,kedves,jó életszemléletű lány,és nem ragadt le a Dinzinél.Szerintem amúgy sokkal többet ér,mint Májli,Selena vagy Demi,bár egyikük sem rossz,túl vannak sztárolva!Bridgit viszont nem,jutott bele egy kis egyéniség,és saját személyiség.
Fenékfogdosás és nagy mosolyok: Ryan Reynolds és Blake Lively kamaszokként viselkedtek a randijukon
Fenékfogdosás és nagy mosolyok: Ryan Reynolds és Blake Lively kamaszokként viselkedtek a randijukon
Dúl köztük a szerelem.
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Hosszú idő után párként jelent meg a vörös szőnyegen Zendaya és Tom Holland
Hosszú idő után párként jelent meg a vörös szőnyegen Zendaya és Tom Holland
Négy éve nem léptek együtt a vörös szőnyegre.
Zokogott a fia ballagásán: fotók a meghatódott Jennifer Lopezről
Zokogott a fia ballagásán: fotók a meghatódott Jennifer Lopezről
Az énekesnő ott szurkolt a ballagáson.


0 felhasználónak tetszik:

offline




